مصاحبه تخصصی گروه شغلی عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران

پرفسور حفاری

اخراجی موقت
سلام محل مصاحبه من ساختمان اداری احسان هست لطفا یک مسافرخانه ارزان در اهواز معرفی کنید و بگید شبی چقدر میگیره

mr.sijal

عضو جدید
سلام محل مصاحبه من ساختمان اداری احسان هست لطفا یک مسافرخانه ارزان در اهواز معرفی کنید و بگید شبی چقدر میگیره
نه عزیز من مکان مصاحبه عوض شده،باید بری 4شیر بعد سوار ماشین های شهرک حفاری بشی
دقیقا لب بزرگراه زمبن فوتبال،جنب زمین فوتبال سالن حفاری محل مصاحبه
شما از کجا تشریف می برید اهواز ؟
کی مصاحبه دارید؟

آخرین ویرایش:

payam_j

عضو جدید
محل مصاحبه حفاری عوض شده. دیگه توی ساختمان اداری احسان مصاحبه انجام نمیشه.
مکان جدید : میدان چهارشیر( میدان شهید بندر) جاده اهواز ،ماهشهر به طرف سه راه تپه(میدان چهار اسب) مهمان سرای شرکت ملی حفاری
برای مسافر خانه ارزان قیمت هم مرکز شهر اهواز مناسب هست از هر کسی توی مرکز شهر سوال کنی بهت نشون میده.
کافی هست وقتی میرسی ترمینال اهواز یک تاکسی برای مرکز شهر( چهار راه) بگیری.

پرفسور حفاری

اخراجی موقت
نه عزیز من مکان مصاحبه عوض شده،باید بری 4شیر بعد سوار ماشین های شهرک حفاری بشی
دقیقا لب بزرگراه زمبن فوتبال،جنب زمین فوتبال سالن حفاری محل مصاحبه
شما از کجا تشریف می برید اهواز ؟
کی مصاحبه دارید؟
سلام مجدد و تشکر
از بوشهر
روز 22 مهر
پیروز باشید
راستی هزینه اش شبی چقدر میشه؟
دوستان من فقط کارت ایثار دارم ایا حتما باید معذفی نامه از جهاد یا سپاه بسیج بیارم؟

mr.sijal

عضو جدید
دوستان مهندس حفاری و مهندس نفت نحوه تعمیر لوله وزنی(collar) و لوله جداری اطلاعات خاصی دارد لطفا بنده را راهنمایی فرماید.

hassa1

عضو جدید
کار
دیگه؟
همین؟

اخرين باري كه عصباني شدي كي بوده و چرا؟
ي روز پر مشغلتو واسم تعريف كن؟
اگه سر كارت باشي و خانوادت زنگ بزنن بگن بيا كار واجبه چيكار ميكني؟
مهندس اينجا اگه بخاي دروغ بگي دستت رو ميشه چون بعدش ي سري سوال ديگه ازت ميپرسه كه بپيچونت بعد دروغت در مياد اصلا هم متوجه نميشي

mr.sijal

عضو جدید
دوستان فردا شنبه 20مهرماه کی مصاحبه داره ؟
من فردا مصاحبه دارم
خیلی هم استرس دارم
از بچه های اهواز کسی فردا مصاحبه نداره ؟؟؟

آخرین ویرایش:

بزرگوار

اخراجی موقت
اخرين باري كه عصباني شدي كي بوده و چرا؟
ي روز پر مشغلتو واسم تعريف كن؟
اگه سر كارت باشي و خانوادت زنگ بزنن بگن بيا كار واجبه چيكار ميكني؟
مهندس اينجا اگه بخاي دروغ بگي دستت رو ميشه چون بعدش ي سري سوال ديگه ازت ميپرسه كه بپيچونت بعد دروغت در مياد اصلا هم متوجه نميشي

همین؟
سوالاش که خیلی راحت و پیش پا افتاده است

بزرگوار

اخراجی موقت
سلام
من رسیدم اهواز
فردا میرم برای مصاحبه اگر خدا کمک کنه
22 مهر
کسی هست که بعد از 22 مصاحبه داشته باشه
دوستان به نظرتون برای هر رشته تعداد نفرات خاصی میخواهند؟مثلا 50 نفر نفت 50 برق 50 مکانیک برای کارشناسی؟

مرده ان است که دستش بزنی جم نخورد هرگز
بچه رفتند تو لاک خودشون

بچه ها پایان این بی قرار "دکل"است ، "دکلی"که سرخوش ز دیدار انی

یا علی رفتیم مصاحبه

aria_koroosh

عضو جدید
یک پیشنهاد به همه اونایی که میخوان برن ملی حفاری....از ترس بیکار موندن خودتون رو اسیر این شغل سخت نکنید

nima66a

عضو جدید
مصاحبه

مصاحبه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
 فکر کنم مصاحبه ها برای عملیات حفاری در حال تمام شدن  است ولی در کل  مصاحبه همه رشته ها تا 92/8/30  ادامه  پیدا می کند .
تا اونجایی که من شنیدم جواب نهایی مصاحبه ها تا اواسط دی ماه مشخص می شود.
برای رشته عملیات حفاری  فقط این براشون مهمه که رشته شما ارتباطی با حفاری داشته باشه یا نه و بیشتر ظرفیت قبول شده های رشته مهندسی حفاری پذیرفته و بقیه از رشته مکانیک و برق پذیرفته می شوند. تیم مصاحبه کننده در مقابل رشته برق  جبهه گرفته بود و نظرشون این بود که برای شغل حفاری  رشته مکانیک بیشتر در ارتباط است تا برق  ولی در کل انتظار می رود بیشتر پذیرفته شده ها از رشته برق باشند . محاصبه نمره مصاحبه به این صورت است که 15 نمره زبان 15 نمره کامپیوتر و 20 نمره روانشناسی و شایستگی محور و 50 نمره تخصصی که شامل سوالات حفاری و سوالهای رشته تخصصی است . به اضافه  امتیازهای ویژه شامل ثبت اختراء که زمان مصاحبه محاسبه می شود و امتیاز ایثار گری وخانواده  شرکت نفت و دانشجویان دانشگاه نفت  که فقط در یک مرحله از ازمون یا مصاحبه یا کتبی محاسبه می شود . 

mr.sijal

عضو جدید
فکر کنم مصاحبه ها برای عملیات حفاری در حال تمام شدن است ولی در کل مصاحبه همه رشته ها تا 92/8/30 ادامه پیدا می کند .
برای رشته عملیات حفاری فقط این براشون مهمه که رشته شما ارتباطی با حفاری داشته باشه یا نه و بیشتر ظرفیت قبول شده های رشته مهندسی حفاری پذیرفته و بقیه از رشته مکانیک و برق پذیرفته می شوند. تیم مصاحبه کننده در مقابل رشته برق جبهه گرفته بود و نظرشون این بود که برای شغل حفاری رشته مکانیک بیشتر در ارتباط است تا برق ولی در کل انتظار می رود بیشتر پذیرفته شده ها از رشته برق باشند . محاصبه نمره مصاحبه به این صورت است که 15 نمره زبان 15 نمره کامپیوتر و 20 نمره روانشناسی و شایستگی محور و 50 نمره تخصصی که شامل سوالات حفاری و سوالهای رشته تخصصی است . به اضافه امتیازهای ویژه شامل ثبت اختراء که زمان مصاحبه محاسبه می شود و امتیاز ایثار گری وخانواده شرکت نفت و دانشجویان دانشگاه نفت که فقط در یک مرحله از ازمون یا مصاحبه یا کتبی محاسبه می شود .
در روز مصاحبه بنده،شخصا شنیدم که به مسئول تشکیل پرونده میگفتن دیگه مهندس مکانیک نداریم؟
برق به کار ما نمیاد،در همین راستا از همان شخص پرسیدم ماجرا چیه گفت در کار و همچنین نظر مدیر و معاونین عملیات حفاری این است که رشته برق جهت عملیات حفاری مناسب نمی باشد
به همین دلیل اکثر دوستان رشته برق ناراضی بودن از نحوه مصاحبه
طبق گفته ی همان شخص اولویت رشته نفت و مکانیک می باشد.

آخرین ویرایش:

بزرگوار

اخراجی موقت
با سلام و ارزوی موفقیت
مصاحبه بسیار بسیار بسیار عالی بود.
رویایی ترین مصاحبه که فکرشو هم نمیتونستم بکنم.

بزرگوار

اخراجی موقت
در روز مصاحبه بنده،شخصا شنیدم که به مسئول تشکیل پرونده میگفتن دیگه مهندس مکانیک نداریم؟
برق به کار ما نمیاد،در همین راستا از همان شخص پرسیدم ماجرا چیه گفت در کار و همچنین نظر مدیر و معاونین عملیات حفاری این است که رشته برق جهت عملیات حفاری مناسب نمی باشد
به همین دلیل اکثر دوستان رشته برق ناراضی بودن از نحوه مصاحبه
طبق گفته ی همان شخص اولویت رشته نفت و مکانیک می باشد.

این مسئله که بدیهی است

بزرگوار

اخراجی موقت
فکر کنم مصاحبه ها برای عملیات حفاری در حال تمام شدن است ولی در کل مصاحبه همه رشته ها تا 92/8/30 ادامه پیدا می کند .
برای رشته عملیات حفاری فقط این براشون مهمه که رشته شما ارتباطی با حفاری داشته باشه یا نه و بیشتر ظرفیت قبول شده های رشته مهندسی حفاری پذیرفته و بقیه از رشته مکانیک و برق پذیرفته می شوند. تیم مصاحبه کننده در مقابل رشته برق جبهه گرفته بود و نظرشون این بود که برای شغل حفاری رشته مکانیک بیشتر در ارتباط است تا برق ولی در کل انتظار می رود بیشتر پذیرفته شده ها از رشته برق باشند . محاصبه نمره مصاحبه به این صورت است که 15 نمره زبان 15 نمره کامپیوتر و 20 نمره روانشناسی و شایستگی محور و 50 نمره تخصصی که شامل سوالات حفاری و سوالهای رشته تخصصی است . به اضافه امتیازهای ویژه شامل ثبت اختراء که زمان مصاحبه محاسبه می شود و امتیاز ایثار گری وخانواده شرکت نفت و دانشجویان دانشگاه نفت که فقط در یک مرحله از ازمون یا مصاحبه یا کتبی محاسبه می شود .

سلام
فقط یه اشتباه بزرگ در گفته های شما است و این هم اینکه تیم مصاحبه کننده نه بلکه ریاست ، مدیریت ، معاونت طبق گفته هایی که قبلا نیز این حقیر در اینجا مطرح کردم زیر بار این نمی روند که مهندس برق شغل حفار رو دست بگیرد

بزرگوار

اخراجی موقت
از خداوند بزرگ سپاسگزاری میکنم که گذاشت به مرحله ای برسم که رئیس رویایی ترین شرکت نفتی ورودم رو به شرکت ملی حفاری خوش امده بگه:gol:
خدایا شکرت

عکس های زیبایی از
حفاری
عملیات حفاری
کابین دکل حفاری
محل کار حفار
دستگاه های حفاری
کنسول های حفاری
اندیکاتور های حفاری
عکس محل کار مهندسان حفار در روی سکوهای نفتی دریا
کارکنان حفاری

Drillers-Cabin450.jpgIMG_0641.jpg

آخرین ویرایش:

mr.sijal

عضو جدید
از خداوند بزرگ سپاسگزاری میکنم که گذاشت به مرحله ای برسم که رئیس رویایی ترین شرکت نفتی ورودم رو به شرکت ملی حفاری خوش امده بگه:gol:
خدایا شکرت

عکس های زیبایی از
حفاری
عملیات حفاری
کابین دکل حفاری
محل کار حفار
دستگاه های حفاری
کنسول های حفاری
اندیکاتور های حفاری
عکس محل کار مهندسان حفار در روی سکوهای نفتی دریا
کارکنان حفاری

مشاهده پیوست 175211مشاهده پیوست 175212
شما کی مصاحبه داشتید؟کدوم گروه از شما مصاحبه گرفت؟

mr.sijal

عضو جدید
چرا اینقدر سوال میپرسی؟چی میخوای؟مشکوک میزنی
چون بنده تو گزینش مسئول بررسی سوابق فضای مجازی دواطلبان می باشم
هیچ بابا آخه منم روز اول واسه مصاحبه ساختمان احسان بودم اما از گلپایگانی خبری نبود متعجب شدم شما فرمودید که گلپایگانی از شما مصاحبه گرفته
همین
روز اول فقط مهران مکوندی و سالاری بودن

m roz

عضو جدید
m roz

m roz

تبریک واسه استخدام شدنتون. از حضور خانم ها اون طرفا خبری نیست؟ آخه من پایان نامه ام رو با شرکت ملی حفاری صنعتی کردم.

بزرگوار

اخراجی موقت
چون بنده تو گزینش مسئول بررسی سوابق فضای مجازی دواطلبان می باشم
هیچ بابا آخه منم روز اول واسه مصاحبه ساختمان احسان بودم اما از گلپایگانی خبری نبود متعجب شدم شما فرمودید که گلپایگانی از شما مصاحبه گرفته
همین
روز اول فقط مهران مکوندی و سالاری بودن

مصاحبه شما چطور بود؟
از من خیلی سوال پرسیدند بیش از 15 تا تخصصی و (3 تا کامپیوتر)(دو خط زبان )
حمله دو نفری با سوالات غیر مرتبط هم شدیدا چند بار داشتم
واسه روانشناسی هم یه مرد سن بالا بود که خیلی چهره ی جذابی داشت و خیلی دوست دارم پیر بشم این طوری بشم
دوستان شروع کنیم واسه مصاحبه عقیدتی و سیاسی با هم بحث و تبادل نظر کنیم من از دوستام که پرسیدم گفتند این مصاحبه (عقیدتی و سیاسی) برای ملی حفاری حالتی داره که کسی رو رد نمی کنند و نباید زیاد نگرانش بود اما برای مناطق نفت خیز احتمال رد شدن هست
نظر شما چیه؟
راستی روز مصاحبه من افراد با جثه ریز و لاغر بودند که واسه این شغل اومده بودند و میگفتند قبول شدیم شدیم نشدیم هم نشدیم!
اخرین روز مصاحبه عملیات حفاری 144 نفره هم 22 مهرماه بود پس همه دوستان مصاحبه شده اند

بالا