**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

رد پای دوست

عضو جدید
به نام خدای حسین (ع)

ای پسر آدم ؟ مغرور مباش . خودسری مکن . باد در بینی میفکن و به چند

روز زندگی عاریت دل مبند . به هوش باش که ناگهان با سر به زمین خواهی

آمد و گودالی تنگ و جایگاهی پر از جانوران موذی تو را در آغوش خواهد

گرفت . به پیشگاه عدالت پروردگار خواهی شتافت و در دادگاهی با عظمت و

پر شکوه دست و پا و اعضای تو به اعمال نیک و بدت گواهی خواهند داد.

آن روز روزی است که قدمهای استوار در پیشگاه الهی می لرزد و بر

اندامهای قوی رعشه می افتد و دلها از حلقوم ها بیرون می آید و اضطرابی

عجیب همه را فرا میگیرد ... دیری نخواهد پایید که تازیانه مرگ بر سرو روی

تو خواهد خورد و چنگال عفریت مرگ گلویت را سخت خواهد فشرد و تو نیز

به سوی پدرانت خواهی شتافت و چشم حریص را خواه و ناخواه از دیدن

دنیا فرو خواهی بست و عبرت دیگران خواهی شد .

از حسین ابن علی (ع)

رد پای دوست

عضو جدید
لحظه ای غفلت

لحظه ای غفلت

در حوالی بساط شیطان

دیروز شیطان را دیدم . در حوالی میدان بساطش را پهن کرده بود فریب می فروخت مردم دورش جمع شده بودند . هیاهو می کردند و حرص می زدند وبیشتر می خواستند. توی بساطش همه چیز بود : غرور دروغ خیانت جاه طلبی و ...
هرکس چیزی می خرید ودرازایش چیزی میداد. بعضی ها تکه ای از قلبشان را میدادند و بعضی پاره ای از روحشان را بعضی ها ایمانشان را میدادند و بعضی آزادگی شان را .
شیطان می خندید و دهانش بوی گند جهنم میداد . حالم را بهم میزد . دلم میخواست همه نفرتم را به او نشان دهم انگار ذهنم را خواند . موذیانه خندید و گفت : من کاری باکسی ندارم فقط گوشه ای بساطم را پهن کرده ام و آرام نجوا میکنم . نه قیل و قال میکنم و نه کسی را مجبور میکنم چیزی از من بخرد . می بینی ! آدم ها خودشان دور من جمع شده اند . جوابش را ندادم .آن وقت سرش را نزدیکتر آورد و گفت: البته تو با اینها فرق می کنی تو زیرکی ومومن زیرکی و ایمان آدم را نجات می دهد . اینها ساده اند و گرسنه . به جای هر چیزی فریب می خورند از شیطان بدم می آمد. حرفهایش اما شیرین بود . گذاشتم که حرف بزند و او هی گفت و گفت و گفت تا خودم گفتم : بگذار یکبار هم شده کسی چیزی از شیطان بدزدد . بگذار یکبار هم او فریب بخورد . به خانه آمدم و در کوچک جعبه عبادت را باز کردم توی آن اما جز غرور چیزی نبود . جعبه عبادت از دستم افتاد و غرور توی اتاق ریخت . فریب خورده بودم فریب . دستم را روی قلبم گذاشتم نبود ! فهمیدم که آن را کنار بساط شیطان جا گذاشتم تمام راه را دویدم . تمام راه لعنتش کردم . تمام راه خدا خدا کردم . می خواستم یقه نامردش را بگیرم . عبادت دروغی اش را توی سرش بکوبم و قلبم را پس بگیرم . به میدان رسیدم شیطان اما نبود.
آن وقت نشستم و های های گریه کردم . اشک هایم که تمام شد بلند شدم . بلند شدم تا بی دلی ام را با خود ببرم که صدایی شنیدم صدای قلبم را و همان جا بی اختیار به سجده افتادم و زمین را بوسیدم . به شکرانه قلبی که پیدا شده بود .

آخرین ویرایش:

رد پای دوست

عضو جدید
حدیث

حدیث

مراقب افکارت باش آنها به گفتار تبدیل میشوند . مراقب گفتارت باش آنها به کردار تبدیل میشوند . مراقب کردارت باش آنها به عادت تبدیل مشوند . مراقب عاداتت باش آنها به شخصیت تبدیل میشوند . مراقب شخصیتت باش آنها سرنوشت خواهند شد .

حضرت علی (ع)

blue_crystal

عضو جدید
رشته من علوم اجتماعی هست می خواهم کارشناسی ارشد شرکت کنم یک سری جزوه از سنجش و دانش تهیه کردم ولی این جزوه ها خیلی نامفهوم هستند چند تا کتاب خوب به من معرفی کنید

TELLI

عضو جدید
مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی

چرا تو این تالار کسی از مدیریت بازرگانی تاپیک نزده ؟؟؟؟؟:w08:
پس بچه های مدیریت بازرگانی کجا برن درد و دل کنن؟:w06:

بچه های بازرگانی بیاین همینجا:w10:

hassan shadpari

عضو جدید
سلم من تازه با این سایت آشنا شدم لطفا چند کتاب دررابطه با تدارکات به من معرفی کنید

sahar_6900

عضو جدید
سلام . من سحرم و مديريت بازرگاني دانشگاه شهيد بهشتي مي خونم ترم اوليم هستم يعني از هفته ديگه ميشم ترم دومي!!;)

esipatala

عضو جدید
سلام. احسانم. بازرگانی شاهد. کنکور دارم 28ام !
تازه دارم میخونم. به نظرتون قبول میشم؟!

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
ما هم لیسانسمون مدیریت بازرگانی بود
دوستان کمکی از دستم بیاد در خدمت هستم :gol:

ham31

عضو جدید
چرا تو این تالار کسی از مدیریت بازرگانی تاپیک نزده ؟؟؟؟؟:w08:
پس بچه های مدیریت بازرگانی کجا برن درد و دل کنن؟:w06:

بچه های بازرگانی بیاین همینجا:w10:
منم ترم هفتو تموم دانشگاه پیام نور انزلیم.خوشحالم شماها بین این همه رشته پرچم مدیریت بازرگانیو میبرید بالا

niloofar24

عضو جدید
:gol:میخوام بچه های مدیریت بازرگانی همدیگرو بشناسن تا در مشکلات بتونیم راحت همدیگرو پیدا کنیم...:)

سلام
دانشجوی ارشد بازرگانی هستم.در رابطه با منابع دکترای آزاد اطلاعاتی دارین؟یا سایت مفید معرفی می کنید/

Blue Thunder

عضو جدید
سلام من امیر هستم ترم 7 مدیریت بازرگانی تهران شمال. من که تاپیک خیلی دارم اما مثل اینکه ایجا کسی فعال نیست!

Blue Thunder

عضو جدید
سلام اینجا تو این سایت کنفرانس نمیذارین که همه صحبت کنیم مثلا یه ساعتهای در هفته تعیید کنیم که بحث کنیم.

صبا سخا

عضو جدید
وای چه خوب آقای شهروز
میشه بگین کجا دزس می خونین؟
من می خوام برای فوقم برنامه ریزی کنم می تونم با سهمیه تو همین دانشگاه بمونم (معدل)می خوام دانشگاه بهتری باشم ترم 6 هستم می شه بهم کمک کنین بگین بهترین راه یا نظر شما چیه؟با مزه است که این طوری ادم کمک بخواد هااااا همه می بینن:D

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
منم ترم هفت مديريت بازرگاني دانشگاه كردستانم و آخرين ترم
منم خوشحال ميشم كه اينجا باهام كمي آشنا بشيم

آخرین ویرایش:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
منم ترم هفت مديريت بازرگاني دانشگاه كردستانم و آخرين ترم
منم خوشحال ميشم كه اينجا باهام كمي آشنا بشيم
سلام
شما هم خیلی خوش اومدید
منم مختصر مطالبی در مورد خودم گفتم و اگه نیاز به کمکی بود بفرمایید :gol:

yasijoon

عضو جدید
سلام دوستان من تازه عضو شدم امیدوارم من تو جمع دوستانتون بپزیرین:gol::gol::gol::gol::heart:

صبا سخا

عضو جدید
من هم مدیریت بازرگانی می خونم بچه ها پایه ام روی من هم می تونید حساب کنید:D

صبا سخا

عضو جدید
آرزو بر جوانان عیب نیست تو بخواه تصور کن تجسم کن

مطمئن باش بدست خواهی آورد حتی اگر دیگران بخندند و

بگن نه . تو بخواه مهم خودتی این قانونیه که روانشناسا

ثابتش کردن . پس نا امید نباش یادت باشه خدا هم باید بخواد

و صلاح باشه ؟ ;) :w34:
سلام دوست من
چه رد پاهای قشنگی از خودت به جا می ذاری
ادم از دیدنش و خوندنش لذت می بره
خوشحالم که دوست من هستی
به اما رضا سلام برسون دلم تنگ شده
البته اخرای اسفند اونجا بودم هاااااا...
فعلا دوست خوب
خداحافظ
مرصی از مطالب قشنگت

صبا سخا

عضو جدید
بچه ها سلا میگن رشته ی مدیریت پر تعداد ترین رشته تو تهرانهههههههههههههههه
وای وای وای
مثل برج میلاد داره میره بالا
امارمون

roya2r

عضو جدید
تو اداره ما از هر رشته ای که فکرش را بکنی هست!!! از دیپلم و ..لیسانس ادبیات و علوم آزمایشگاهی تا دامپزشکی!!!
اینو بگم زمینه فعالیت این اداره !! کاملا مالی واقتصادیه!!
مدیرکل هم همینطور میدونی بعضی وقتها اینطور تصور میشه که تجربه مهمتر از دانشه اما وقتی مدیریت نا صحیح مدیران را میبینیم متوجه میشیم که نوع برخورد و رفتار با کارکنان و... تاثیر کاملا مستقیمی از دانش مدیریتی و دیدگاه صحیح فرد داره که متاسفانه فقر این موضوع کاملا تو ادارات ما مشاهده میشه و بحث در موردش مشکلی را حل نمیکنه! خانه از ....

ًٌَ‍ايزد

عضو جدید
سلام من امروز ثبت كردم.مديريت آموزشي مي خونم پيام نوري هستم .از آشنايتون خوشحالم.اميدوارم مفيد واقع بشم.ميخوام ارشد شركت كنم اما زبانم خوب نيس

بالا