مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahyar21

عضو جدید
ااااااااااااااا ببینین سحرخانوم چه کرده! همه رو دیوونه کرده! :D باباااااااااااا مرسییییییییییییییییییییییی. منم قول داده بودم سی دی سروشنیای بزرگ رو بذارم براتون گذاشتم اینجا: http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ر-ارشد-بهتر-است؟/page28?p=6495477#post6495477
دانلود کردم هر 4تاشم اکسترکت کردم یه فایل اپلیکیشن میاره که آیکونشم یه سی دی آبیه.
Capture.jpg
ولی وقتی میزنم نمیاره و این پیغام رو میده.
Capture2.jpg

آخرین ویرایش:

memar_lahijani

عضو جدید
آره.اجرا میشه.سر فصلاشو قسمت آماری و فهرستش باز میشه.اما بقیه قسمت ها کد میخواد که ندارم.

مرسی آره برا منم باز شدولی همینجوریه . اون یوزر و پسوردی که گذاشتن بوده فکر کنم.شاید پاک کردن چون هر چی می گردم پیدا نمی کنم .

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره.اجرا میشه.سر فصلاشو قسمت آماری و فهرستش باز میشه.اما بقیه قسمت ها کد میخواد که ندارم.

بچه ها من نمیدونم این چه cd که دوستمون گذاشته. ولی تا جایی که من میدونم هر پسوورد فقط رو 1 سیستم سخت افزاری قابل اجراست. یعنی اگه ایشون این پسووردو استفاده کردن شما باید یکی دیگه از خود استاد یا برادرش بگیرید.(حداقل پارسال که اینجوری بود.)

rozi_1368

عضو جدید
مرسی آره برا منم باز شدولی همینجوریه . اون یوزر و پسوردی که گذاشتن بوده فکر کنم.شاید پاک کردن چون هر چی می گردم پیدا نمی کنم .

سلام بچه ها. این 2روزه چخبر بوده اینجا!!!!!!!! عجب سی دی باحالیه خیلی راحت هم دانلود شد هم باز شد دست ساراخانم درد نکنه خدا خیرت بده

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. این 2روزه چخبر بوده اینجا!!!!!!!! عجب سی دی باحالیه خیلی راحت هم دانلود شد هم باز شد دست ساراخانم درد نکنه خدا خیرت بده
براي شما كه باز شده ميشه بگيد محتوياتش چيه؟لطفا

atrali

کاربر ممتاز
سوابق آماری،منابع آزمون،آزمونهای پیشین،تمرین و پرسشهای آزمایشی. اینا سر فصلهاش هست.

بچه ها تو رو خدا يكي جزوه جديد سروش نيا رو بزاره.البته ممنون از لطف دوست عزيزمون كه ميدونم اين سي دي رو با زحمت زياد آپلود كردن ولي الان نياز به جزوه بيشتر تا سر فصل و منابع و... البته خيلي خوبه ولي جزوه خيلي عاليه

rozi_1368

عضو جدید
بچه ها تو رو خدا يكي جزوه جديد سروش نيا رو بزاره.البته ممنون از لطف دوست عزيزمون كه ميدونم اين سي دي رو با زحمت زياد آپلود كردن ولي الان نياز به جزوه بيشتر تا سر فصل و منابع و... البته خيلي خوبه ولي جزوه خيلي عاليه

دوستم همین جزوه است دیگه هم درس داره هم حل تشریحی بصورت فیلم که خود استاد حل کرده و روش صحبت کرده تمرین منم اینو از پارسال دارم اگه به دردتون میخوره که بتونین سی دی رو اجرا کنین

پیوست ها

• cd.jpg
    cd.jpg
    51.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rozi_1368

عضو جدید
یعنی یه فایل 70 مگابایتی هم جزوه داره ،هم سوال داره ،هم فیلم داره ....؟!!!!!!!!:surprised:
نمیشه اینجوری.

پارسال ما میپرسیدیم خب اگه قبول نشدیم برا سال بعد چیکار کنیم. ایشون خودشون میفرمودن نگران نباشید نرمافزارتون آپتودیت میشه. میگفتم این مث آنتی ویروسه که شما نصبش میکنین بعدش هردفه باید آپتودیت کنین. میگفتن من چیزای جدید می گذارم روی سایت و شما آپتودیت کنین

atrali

کاربر ممتاز
دوستم همین جزوه است دیگه هم درس داره هم حل تشریحی بصورت فیلم که خود استاد حل کرده و روش صحبت کرده تمرین منم اینو از پارسال دارم اگه به دردتون میخوره که بتونین سی دی رو اجرا کنین
همين ديگه اجرا نميشه.منظورم اينه كه يكي كه كلاس ها رو ميره جزوه pdf اش يا اسكن شدشو بزاره تا راحت بتونيم استفاده كنيم.اين كه نميشه.البته 1000 بار تشكر از دوست عزيزي كه زحمت كشيدن گذاشتن قبلا هم گفتم كار خيلي با ارزشي بود

rozi_1368

عضو جدید
همين ديگه اجرا نميشه.منظورم اينه كه يكي كه كلاس ها رو ميره جزوه pdf اش يا اسكن شدشو بزاره تا راحت بتونيم استفاده كنيم.اين كه نميشه.البته 1000 بار تشكر از دوست عزيزي كه زحمت كشيدن گذاشتن قبلا هم گفتم كار خيلي با ارزشي بود

جزوه اش میدونین چقدر زیاده؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!!؟ 12-13 سری جزوه و تمرین که هرکدامش 80-90 صفحه حداقل. الان شروع کنه اسکن شاید دم کنکور بشه. بعدشم جزوش بدون دیدن ماکتا و انیمیشناشو و آزمایشای سرکلاسش شاید خیلی بدردتون نخوره ینی طول بکشه تا بفهمیم قضیه از چه قراره. مثلا با آقایون کلاس تمام این بحثای قوس و طلطله و رانش و خرپا و چیزای دیگه رو آزمایش میکرد که خیلی هم جالب و بامزه بود

rozi_1368

عضو جدید
منم با مهندس موافقم شدید!;)
جزوه بیشتر به دردمون میخوره!
(البته با ستایش از کار دوست خوبمون که سی دی رو قرار دادن)

فکر میکنم تنها چیزی که خیلی بدرد بخوره فیلم باشه که کسی از کلاسش گرفته باشه که بعیده کسی داشته باشه. اما یه آقایی سر کلاس ما فیلم میگرفت که اتفاقا استاد خیلیم دوسش داشت. آقای بهرامی. ولی من بهش دسترسی ندارم متاسفانه

rozi_1368

عضو جدید
روی کدوم سایت؟
سایت ایوان خانه
راست ميگي؟؟؟آزمايش هم ميكرد؟؟:eek: بابا دمش گرم عجب نابغه اي اين دكتر سروش نيا.كاش ميتونستيم كلاسش رو ميرفتيم............حيف.........
اصلا مهم ترین دلیل اینکه شاگرداشون اینقدر موفقند همینه که اینقدر ساده و قشنگ مفاهیم و مطالب را درس میدن که همه یادمون می موند. برا هر نوع سازه ای هم ماکت داشتن هم انیمیشن ساخته بودن و هم با آقایون کلاس امتحان می کردن. یه خطکش خیلی معروف هم داشتن که خودشون همیشه میگفتن وجود این خطکشه سر کلاس از وجود خودم مهمتره:D یا خیلی چیزها رو با خوراکی مثال می زدن. خلاصه که یه چیز بینظیری هستن ایشون

rozi_1368

عضو جدید
چه جوریه که مال شما فیلم داره؟؟ مال ما فیلم نداشت:eek:

این دوتایی که من عکسشونو گذاشتم فیلم نداره ها. این آبیه که خانم اس سارا گذاشتن و جدیده فیلم داره. برید تو قسمت "آزمون های پیشین" بعدش بزنید رو کلید نمایش پاسخ تشریحی. فیلمرو نشون میده. عکسشم گذاشتم اینجا که ببینین

پیوست ها

• 2013-07-01_133640.jpg
    2013-07-01_133640.jpg
    16.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2013-07-01_133736.jpg
    2013-07-01_133736.jpg
    15.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rozi_1368

عضو جدید
دلم آب افتاد......كاش نميگفتي چون ماها كه نميتونيم كلاسهاشو شركت كنيم بايد فقط حسرت بكشيم:(

خب دوست خوبم انسان های خوبی مثل خانم سحر یا خانم سارا دارند همین کار رو می کنند دیگه. مطالب را در اختیارتان میگذارند. بنده حقیر هم در حد توانم هرچی که بتونم مضایقه نمیکنم

atrali

کاربر ممتاز
سلام
من هم سیدی آقای سروش نیا که 4 تا لینک داشت رو دانلود کردم ولی موقع اجرا اخطاری شبیه سیستم دوستمون "
mahyar21 می ده
چکار کنم؟
مال من اصلا با اون پسورد(ivan) اكستركت هم نميشه چه برسه به ارور.....

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
پارسال ما میپرسیدیم خب اگه قبول نشدیم برا سال بعد چیکار کنیم. ایشون خودشون میفرمودن نگران نباشید نرمافزارتون آپتودیت میشه. میگفتم این مث آنتی ویروسه که شما نصبش میکنین بعدش هردفه باید آپتودیت کنین. میگفتن من چیزای جدید می گذارم روی سایت و شما آپتودیت کنین
چقد جالبه،:w17: من اولش فک می کردم از این سی دی الکیا باشه که قلم چی موقع کنکور می داد :D :redface:... حالا این سی دی رو همین جوری نمی فروشن تو موسسه؟! یعنی حالا که کلاس نمی ریم فقط سی دی شو تهیه کنیم؟!
البته تشکر می کنم از دوستایی که کمک می کنن و زحمت آپلود کردن فایلا رو می کشن :w27: ولی اگه سی دی رو خود موسسه با پست بفرسته دیگه خیلی راحت تر می شه، هم به دوستامون کمتر دردسر می دیم هم قانون کپی رایت تا حدی رعایت می شه، بالاخره کلاسا رو همه نمی تونن برن سی دی رو که می شه از هر نقطه ای تهیه کرد، البته خب باید موسسه یا یه جایی وابسته به خود استاد این کارو کنه ...

atrali

کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااممممممممممممممممممم. ببینین کی اومده! سحر خانوم اومده. دستش خیلی پر نیست. ولی خالی خالیم نیست. امروز اومدم برا بچه مدیریتیا با سوالای پایان ترم قبل. استاد گفت جزوه جزییات ارتقارو پیداش نکرده ولی قول داد حتما بزودی بفرسته برام. سارا خانوم داشتیم؟:exclaim: پا تو کفش ما؟:biggrin: ولی یه خبر عالی دارم براتون. به استاد الکی گفتم خیلی شما خوشحال شدین بابت جزوه ها. گفتش اگر هرکسی مشکل داشته باشه من در حد وقت و سوادم میتونم سوالاشونو جواب بدم. شما (من) سوالاشونو جمع کن برام بیار تا من جواب بدم البته تا اونجایی که میرسم و وقت دارم.:w40:
سلام ممنون بابت لطفت.از دكتر سروش نيا هم از طرف ما يك دنيا تشكر كن.و يك تشكر مخصوص واسه اين سوالهاي مديريت...

آخرین ویرایش:

atrali

کاربر ممتاز
دست شما و دست ایشون درد نکنه.
نکات جالبی تو فایل ها بود.
فقط ما آخر نفهمیدیم اول سازه در معماری بعد درک رفتار یا برعکس!:D
سلام.دوست عزيزم به نظرم اگه اول درك رفتار سازه رو بخوني بهتره نثرش راحت تره ولي سازه در معماري نسبت به اون يكم نثر سنگين تري داره

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من اسکیس و بدم و پروژه طرحمو تحویل بدم میام اینجا کمکتون میکنم رتبم 145 شد امسال دوستای دیگه هم با رتبه خوب اینجا زیاد هستن امیدوارم که اونا هم اینجا رو فراموش نکنن من که از اول دوره کارشناسی عضو باشگاه بودمو کلی چیز یاذگرفتم ایشالا میام بهتون کمک میکنم

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. ایول....................هکری تو؟
نه بابا هکر چیه
چقد جالبه،:w17: من اولش فک می کردم از این سی دی الکیا باشه که قلم چی موقع کنکور می داد :D :redface:... حالا این سی دی رو همین جوری نمی فروشن تو موسسه؟! یعنی حالا که کلاس نمی ریم فقط سی دی شو تهیه کنیم؟!
البته تشکر می کنم از دوستایی که کمک می کنن و زحمت آپلود کردن فایلا رو می کشن :w27: ولی اگه سی دی رو خود موسسه با پست بفرسته دیگه خیلی راحت تر می شه، هم به دوستامون کمتر دردسر می دیم هم قانون کپی رایت تا حدی رعایت می شه، بالاخره کلاسا رو همه نمی تونن برن سی دی رو که می شه از هر نقطه ای تهیه کرد، البته خب باید موسسه یا یه جایی وابسته به خود استاد این کارو کنه ...

به دردتون نخورد؟ حدس میزدم چون قفل داره دیگه:( من سعیمو کردم دیگه. دوست خوبم اصل برا همینه. خود آقای سروشنیا میگفتش این برا بچه هایی که شهرستانن و دسترسی به منابع ندارن. هنوز کامل آماده نشده اگه بشه ایوانخانه با پست هم میفرسته. میگفتش قیمتش هم خیلی کمه درحد چندهزارتومن میگفت از یه شام فست فودتون بیرون کمتره:biggrin: میگفت میخوان کاری کنن که رو موبایل تاچ هم نصب بشه تا همه جا باهاتون باشه. فک کنم زنگ بزنین ایوانخانه بپرسین خیلی بهتر باشه:child:

mahyar21

عضو جدید
سلام.دوست عزيزم به نظرم اگه اول درك رفتار سازه رو بخوني بهتره نثرش راحت تره ولي سازه در معماري نسبت به اون يكم نثر سنگين تري داره
ممنونم مهندس جان از راهنماییت.
ولی دیگه دیر فهمیدم کاریش نمیشه کرد چون الان رسیدم صفحه 180 سازه در معماری.:smile:
بچه ها یه سوال!
برای مرور مباحث محاسباتی ایستایی مانند محاسبه لنگر و نیروی تکیه گاهها و تشخیص معین و نامعین بودن خرپاها و از این قبیل مباحث جزوه خوبی هست؟یا کتابی هست اسمشو بگین لطفا.
ممنون.
ایستایی مدرسان شریف رو دارم به درد میخوره؟

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه بابا هکر چیه

به دردتون نخورد؟ حدس میزدم چون قفل داره دیگه:( من سعیمو کردم دیگه. دوست خوبم اصل برا همینه. خود آقای سروشنیا میگفتش این برا بچه هایی که شهرستانن و دسترسی به منابع ندارن. هنوز کامل آماده نشده اگه بشه ایوانخانه با پست هم میفرسته. میگفتش قیمتش هم خیلی کمه درحد چندهزارتومن میگفت از یه شام فست فودتون بیرون کمتره:biggrin: میگفت میخوان کاری کنن که رو موبایل تاچ هم نصب بشه تا همه جا باهاتون باشه. فک کنم زنگ بزنین ایوانخانه بپرسین خیلی بهتر باشه:child:
نه اصلا منظورم این نبود که بی فایده ست، به هر حال در شرایطی که هیچی دست مون نیست شما و دوست تون خیلی کمک کردین و ما بی نهایت ممنونیم :gol: :gol: :gol:
فقط دوست تون یه سری توضیحات در مورد آپدیت شدن سی دیا با وصل شدن به اینترنت گفتن که خب برای داشتن این امکان فک کنم حتما باید اورجینالشو داشته باشیم با یوزر پسورد خودمون...من که فعلا زیاد نمی تونم وقت بذارم ولی بعد تحویل پروژه ها حتما زنگ می زنم ایوانخانه...

سلام به همة دوستان عزیز من امروز به جمعتان اضافه شدم. چه جمع دوستانه و سالم و خوبی دارید انشالله تعالی من هم بتونم از شما چیزی یاد بگیرم هم کمک کنم من از مبانی سازه و صوت خانم دکتر قیابکلو و مشق معماری و کتاب هلن گاردنر شروع کردم و روزی از هر کدام یک ساعت می خوانم.

atrali

کاربر ممتاز
سلام به همة دوستان عزیز من امروز به جمعتان اضافه شدم. چه جمع دوستانه و سالم و خوبی دارید انشالله تعالی من هم بتونم از شما چیزی یاد بگیرم هم کمک کنم من از مبانی سازه و صوت خانم دکتر قیابکلو و مشق معماری و کتاب هلن گاردنر شروع کردم و روزی از هر کدام یک ساعت می خوانم.

سلام منم از طرف خودم و دوستان ورودت رو خوش آمد ميگم.انشالله بتونيم به همديگه كمك كنيم...موفق باشيد

atrali

کاربر ممتاز
ممنونم مهندس جان از راهنماییت.
ولی دیگه دیر فهمیدم کاریش نمیشه کرد چون الان رسیدم صفحه 180 سازه در معماری.:smile:
بچه ها یه سوال!
برای مرور مباحث محاسباتی ایستایی مانند محاسبه لنگر و نیروی تکیه گاهها و تشخیص معین و نامعین بودن خرپاها و از این قبیل مباحث جزوه خوبی هست؟یا کتابی هست اسمشو بگین لطفا.
ممنون.
ایستایی مدرسان شریف رو دارم به درد میخوره؟
آره خوبه.من يه جزوه توپ دارم از مباحث محاسباتي ايستايي ميگردم پيداش ميكنم ميزارم اينجا انشالله كمكت كنه...خيلي شيرين و ساده توضيح داده

mahyar21

عضو جدید
آره خوبه.من يه جزوه توپ دارم از مباحث محاسباتي ايستايي ميگردم پيداش ميكنم ميزارم اينجا انشالله كمكت كنه...خيلي شيرين و ساده توضيح داده
واقعا ممنون میشم ازت اگه قرار بدی ،فکر کنم همون جزوه ای که میگی کارمو را بندازه مهندس.

وضعیت
موضوع بسته شده است.