هشدار به دختران مجرد

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به زودی دختران چینی با مهریه کم وارد کشور می شوند

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر كيفيت كه دختراي ايراني بهترين كيفيت رو در دنيا دارن :)
ولي خب مهريشونم بالاست:crying2:
... چه فايده:crying:

ما که گشتیم و نیافتیم
شاید چین یه فکری به حال ماها بکنه که دیگه از جوونی داریم میافتیم و جوونی و جونی کردن برامون رنگ میبازه

RIG

متخصص C#.net
ای خدا کی میارن اینارو قیمت ها بشکنه بیاد پایین . اقا انقدر گرون میدن به ما مردییییییییییییم

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مرداشونو نمیفرستند چون ماشالله خانومای ایرانی جوری دمار از مردای ایرانی که از نسل رستم بودن درآوردن که چیزی ازشون نمونده انوقت جنس چینی دست این ظالمین چه جوری دووم میخواد بیاری ... این طوری جمعیت میلیاردی چین که بزودی :w47: میشه
زناشون اگه خانومای ایروونی قتل عام نژادی راه نندازند شاید دووم بیارن:biggrin:

ELAHE.R

عضو جدید
حالا چی شده همه پسرا نگران تجرد دختران؟
همه شروع کردن در این مورد تاپیک زدن!!!!!!!!1:biggrin:
آقا مهدی شما بهتره به فکر تجرد خودت باشیو از بین این همه به قول خودتون دختر یکیو انتخاب کنی:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ELAHE.R

عضو جدید
شایدم از ترس مهریس که تا حالا مجرئ موندی. منتظری این دخترای چینی وارد بشنو بعد....
بادا بادا مبارک بادا....:biggrin::biggrin::biggrin:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شایدم از ترس مهریس که تا حالا مجرئ موندی. منتظری این دخترای چینی وارد بشنو بعد....
بادا بادا مبارک بادا....:biggrin::biggrin::biggrin:

کی ... من ! خدا اون روز رو نیاره باید کلی پول کلاس زبان بدم بفهمم چی میگه !
فکر کنم از مهریه بیشتر بشه پس فایده نداره

ELAHE.R

عضو جدید
کی ... من ! خدا اون روز رو نیاره باید کلی پول کلاس زبان بدم بفهمم چی میگه !
فکر کنم از مهریه بیشتر بشه پس فایده نداره
روی سخنم با آقا مهدی بود
ولی خوب این حرف شما هم درسته .پس فعلا قدر همین دخترای ایرانیو بدونیدو دنبال چینیش نرین:D:D

RIG

متخصص C#.net
اقا یه دونه واسه من بردارین دارم میرم نون بگیرم بیام برگشتنی میگیرم از شما در ضمن عابرمم همرام نیست بعدا حساب میکنم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
روی سخنم با آقا مهدی بود
ولی خوب این حرف شما هم درسته .پس فعلا قدر همین دخترای ایرانیو بدونیدو دنبال چینیش نرین:D:D
نه حالا خارج از شوخی تو دنیا هم دختر خوب هست هم بد ولی امیدوارم تو کشور ما خوباش بیشتر باشن که تا به امروز ایطوریه هر چند که نسبت به گذشته به نظرم بدتر شده .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کو محمد آقا و والا ما که مهریه سر به فلک کشیده نداریم . اینا یه سری قصه و افسانست .شما چرا باور میکنی؟:biggrin::biggrin:

بمیرم که عجب قصه های ترسناکی تعریف میکنم
یه مدت مد شده بود به اندازه تاریخ تولد میلادی باز خدا خیرشون بده یه عده ای هم میگن به اندازه تاریخ تولد شمسی:biggrin: