راه اندازی یک بخش جدید- نظرتون چیه؟

ever green 1

کاربر فعال
اگه موافق باشید بخشی راه بیوفته که توی اون از بچه های کشاورزی کسانی که تونستن واسه خودشون کاری راه بندازن بتونن اونجا تبلیغات کنن. در ضمن اگر نیاز دارن کسی رو استخدام کنن و اینجا بتونن درخواست نیرو بدن.

در ضمن فکر میکنم کارهای کشاورزی میتونن به هم مرتبط هم بشن. شاید اینطوری بچه های کشاورزی راحت تر همدیگر رو پیدا کنن و با هم همکاری کنن.

درباره جزئیاتش هم میتونین نظر بدین

reza pahlavan

عضو جدید
اگه موافق باشید بخشی راه بیوفته که توی اون از بچه های کشاورزی کسانی که تونستن واسه خودشون کاری راه بندازن بتونن اونجا تبلیغات کنن. در ضمن اگر نیاز دارن کسی رو استخدام کنن و اینجا بتونن درخواست نیرو بدن.

در ضمن فکر میکنم کارهای کشاورزی میتونن به هم مرتبط هم بشن. شاید اینطوری بچه های کشاورزی راحت تر همدیگر رو پیدا کنن و با هم همکاری کنن.

درباره جزئیاتش هم میتونین نظر بدین

کاره خوبیه

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تا اونجاییش که در مورد کاری که شروع کردن و انجام میدن توضیح بدن خیلی خوبه. میشه بقیه بچه ها رو راهنمایی کرد در مورد راه اندازی همون کار تو شهر و محل خودشون.
اینکه جذب نیرو یا همکاری داشته باشن هم خوبه با این توضیح که درج شماره تلفن و تبلیغات محصول یا خدمات به این شیوه تو باشگاه خلاف مقرراته. رو این قضیه باید بحث بشه و راه حل خوبی پیدا کنید.

ever green 1

کاربر فعال
تا اونجاییش که در مورد کاری که شروع کردن و انجام میدن توضیح بدن خیلی خوبه. میشه بقیه بچه ها رو راهنمایی کرد در مورد راه اندازی همون کار تو شهر و محل خودشون.
اینکه جذب نیرو یا همکاری داشته باشن هم خوبه با این توضیح که درج شماره تلفن و تبلیغات محصول یا خدمات به این شیوه تو باشگاه خلاف مقرراته. رو این قضیه باید بحث بشه و راه حل خوبی پیدا کنید.

نمیدونستم خلاف مقرراته.ولی یه بخش تو خود سایت هست که اخبار استخدامی برای همه رشته ها رو میذارن.البته به صورت لینک هست .تا جایی که دیدم به سایتهای کاریابی لینک میشه. در نهایت یه توضیح مختصری راجع به اون شغل به مخاطب داده میشه.فرق این با چیزی که مد نظر ماست چیه؟ حالا اگه آگهی استخدام یا چیزی شبیه به این مستقیما گذاشته بشه خیلی با لینک شدن فرق می کنه؟

واسه تبلیغات هم کاش میشد از یه سایت دیگه کمک گرفت.یعنی تو یه سایت مشترک همه تبلیغات کشاورزی قرار بگیره بعد به این سایت لینک بشه. نظر شما چیه؟ شدنیه؟ یا زیاد جالب نیست؟

Phyto

مدیر تالار
نمیدونستم خلاف مقرراته.ولی یه بخش تو خود سایت هست که اخبار استخدامی برای همه رشته ها رو میذارن.البته به صورت لینک هست .تا جایی که دیدم به سایتهای کاریابی لینک میشه. در نهایت یه توضیح مختصری راجع به اون شغل به مخاطب داده میشه.فرق این با چیزی که مد نظر ماست چیه؟ حالا اگه آگهی استخدام یا چیزی شبیه به این مستقیما گذاشته بشه خیلی با لینک شدن فرق می کنه؟

واسه تبلیغات هم کاش میشد از یه سایت دیگه کمک گرفت.یعنی تو یه سایت مشترک همه تبلیغات کشاورزی قرار بگیره بعد به این سایت لینک بشه. نظر شما چیه؟ شدنیه؟ یا زیاد جالب نیست؟

تفاوت از زمین تا آسمان است فدات شم. البته اینجوری که من متوجه شدم! مگه قرار نشد ما درباره کارهایی که خودمون انجام میدیم حرف بزنیم؟ این که من بیام بگم دارم این کارو انجام میدم و مثلا اینقدر سرمایه کردم و از این راهها پیش رفتم و این کارها رو انجام دادم و الان مشغولم به تولید فلان محصول یا ارائه فلان خدمات و از بقیه هم بخوام که توضیح بدن تا به قول معروف با هم مچ بشیم و همکاری کنیم و ... فرق داره با این که فقط عنوان کارمو بگم و مثلا شماره بدم که بیاین من استخدامتون کنم! در این صورت (همون صورت اول) تو همین تاپیک میشه به نتیجه رسید و اگه لازم شد به برقراری ارتباط تلفنی یا حضوری میتونه تو پیام خصوصی مطرح بشه.

البته بله یه بخشی هست توی سایت که مخصوص تبلیغات و بازاریابی و استخدام و این چیزاس. تنها جایی هم که تبلیغات آزاده همونجاس.

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
بنظر من فکر فکر خوبیه خوب کسی که از کارش توضیح میده میتونه یه راه برا فعالیت به بقیه دوستانش نشون بده اما این که از اینجا درخواست همکار یا نیرو بخواد انجام بشه بنظرم درست نیست چون گاهی بعضیا از این راه سوء استفاده میکنن

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که شروع کردم اعلام کنم
چون اگر بخایم ادامه بدهیم دوماهی طول میکشه که همه بگن خوبه...............
من .....................
ان نقطه چین ها معرفی اسم و فامیل بود...........
پدرم کشاورزه.................پدربرزگم هم کشاورزه!!! ............. زمین و باغ زیاد داریم.............. حالا عکس هاشون را توی یه پست میذارم
بعدش......
لیسانس باغبانی
زبان انگلیسی ام هم بد نیست میتونم ترجمه کنم........... بعد از تعطیلات هم میرم کلاس خصوصی............ یه کتاب هم هست خودم دارم ترجمه اش میکنم
مدرک فنی و حرفه ای پرورش گیاهان دارویی
در حال گذراندن دوره طراحی فضای سبز
در حال گذراندن دوره پرورش قارچ
مدرک کارگاه اموزشی هیدروپونیک( توی این کارگاه همکار استاد کارگاه بودم)
مدرک فنی وحرفه ای icdl 1 و 2
مدرک فتوشاپ
اشنا به نرم افزار طراحی مالتی مدیا
اشنا به نرم افزار indesign
اشنا به نرم افزار primire
در حال اشنایی با spss
دنبال کلاس اموزش GIS هم هستم
یک کتاب فرهنگ لغت کشاورزی را صفحه بندی و طراحی جلدش را انجام دادم رفته برای ویراستاری و چاپ
یک کتاب نشای توپی را صفحه بندی و طراحی جلد کردم و عکس های کتاب را خودم گرفتم( خیلی عکس داره) البته هنوز برای چاپ نرفته
یک کتاب هیدروپونیک را صفحه بندی کردم برای جهاد اصفهان و عکس های کتاب هم خودم تنظیم کردم......
طراح جلد کتاب خلاصه مقالات همایش بین المللی گیاهان دارویی
در حال انجام بررسی و ویراستاری یک کتاب سبزی کاری و صفحه بندی و تنظیم عکس هاش هستم
یک پوستر هیدروپونیک برای مرکز تحقیقات هیدروپونیک اصفهان زدم
یه پوستر سبزی کاری زدم
دنبال گرفتن مجوز گلخانه خیار هستم با برادرم بزنیم..............
علاقه به کار طراحی و گرافیک زیادی دارم................ از دوستان کسی بخاد کتاب بنویسه میتونیم راهنمایی از شروع تا انتشارات و چاپ کمکش کنم........
به کارهای تحیقیاتی هم زیاد علاقه دارم.........
سال قبل 100 تا گل مریم و 100 گلایول کاشتم برای شروع البته نتیجه گرفتم که گلایول توی منطقه ما جواب نمیده برگ های گیاه در اثر تابش شدید افتاب می سوزه. امسال تعدادشون را بیشتر میکنم
کارهای عملی که برای ازمایش بودن هم زیاد انجام دادم که................................... زیادن و جای دیگه باید بیانشون کرد.
نشا نعنا فلفلی را هم دنبالشم سفارش بدم.
الان هم دنبال و بررسی گیاهان دارویی هستم که با منطقه سازگاری داشته باشه و میزان نیاز ابی کم داشته باشه ................. توی این زمینه کسی اگر اطلاعات کافی داشته باشه........... اطلاعات از اون و خرید بذر یا نشا ............ کشت و زمین از من...............

دنبال یه فروشگاه کشاورزی هم هستم برم 4 تا اسم سم و کود یاد بگیرم یکی ازم پرسید سوتی ندم....
هنوزم ایده و برنامه و کار دارم.

اگر کسی موضوع خوبی از کشاورزی داره میتونه مطالب یا موضوع را مطرح کنه و با هم یک نرم افزار اموزشی مالتی مدیا تهیه کنیم ............ میدونید که طرفدار داره!!!! بعدش هم میدیم ویرایش کنن مطالب را وثبتش کنیم.
منتظر نتیجه کنکور ارشدم هستم.
یه گروه در یاهو هم دارم. که لینکش پایین هست.
برای خودم و همه شما ارزوی موفقیت می کنم!!!
خوب این یه نمونه هست اگر ایرادی داره دوستان میتونن بگن یا اشکال نداره بقیه همه این طوری بزنن دیگه

کلی ایده دادم بهتون ها!!!!
همیشه پر انرژی باشید و مطمئن باشید موفیقت از ان شماست انوقت هست که موفقیت به سوی شما می اید.
یادتون نره انرژی ++++++++++

آخرین ویرایش:

ever green 1

کاربر فعال
تفاوت از زمین تا آسمان است فدات شم. البته اینجوری که من متوجه شدم! مگه قرار نشد ما درباره کارهایی که خودمون انجام میدیم حرف بزنیم؟ این که من بیام بگم دارم این کارو انجام میدم و مثلا اینقدر سرمایه کردم و از این راهها پیش رفتم و این کارها رو انجام دادم و الان مشغولم به تولید فلان محصول یا ارائه فلان خدمات و از بقیه هم بخوام که توضیح بدن تا به قول معروف با هم مچ بشیم و همکاری کنیم و ... فرق داره با این که فقط عنوان کارمو بگم و مثلا شماره بدم که بیاین من استخدامتون کنم! در این صورت (همون صورت اول) تو همین تاپیک میشه به نتیجه رسید و اگه لازم شد به برقراری ارتباط تلفنی یا حضوری میتونه تو پیام خصوصی مطرح بشه.

البته بله یه بخشی هست توی سایت که مخصوص تبلیغات و بازاریابی و استخدام و این چیزاس. تنها جایی هم که تبلیغات آزاده همونجاس.

خوب یه قسمتی از نظر من متفاوت بود. ولی به نظر میاد اینجا جاش نیست. نظر شما و دوستان بهتره. البته من منظورم فقط استخدام نبود. در هر حال اینطوری ایده های بهتری میشه گرفت.:smile:

ever green 1

کاربر فعال
من که شروع کردم اعلام کنم
چون اگر بخایم ادامه بدهیم دوماهی طول میکشه که همه بگن خوبه...............
من .....................
ان نقطه چین ها معرفی اسم و فامیل بود...........
پدرم کشاورزه.................پدربرزگم هم کشاورزه!!! ............. زمین و باغ زیاد داریم.............. حالا عکس هاشون را توی یه پست میذارم
بعدش......
لیسانس باغبانی
زبان انگلیسی ام هم بد نیست میتونم ترجمه کنم........... بعد از تعطیلات هم میرم کلاس خصوصی............ یه کتاب هم هست خودم دارم ترجمه اش میکنم
مدرک فنی و حرفه ای پرورش گیاهان دارویی
در حال گذراندن دوره طراحی فضای سبز
در حال گذراندن دوره پرورش قارچ
مدرک کارگاه اموزشی هیدروپونیک( توی این کارگاه همکار استاد کارگاه بودم)
مدرک فنی وحرفه ای icdl 1 و 2
مدرک فتوشاپ
اشنا به نرم افزار طراحی مالتی مدیا
اشنا به نرم افزار indesign
اشنا به نرم افزار primire
در حال اشنایی با spss
دنبال کلاس اموزش GIS هم هستم
یک کتاب فرهنگ لغت کشاورزی را صفحه بندی و طراحی جلدش را انجام دادم رفته برای ویراستاری و چاپ
یک کتاب نشای توپی را صفحه بندی و طراحی جلد کردم و عکس های کتاب را خودم گرفتم( خیلی عکس داره) البته هنوز برای چاپ نرفته
یک کتاب هیدروپونیک را صفحه بندی کردم برای جهاد اصفهان و عکس های کتاب هم خودم تنظیم کردم......
طراح جلد کتاب خلاصه مقالات همایش بین المللی گیاهان دارویی
در حال انجام بررسی و ویراستاری یک کتاب سبزی کاری و صفحه بندی و تنظیم عکس هاش هستم
یک پوستر هیدروپونیک برای مرکز تحقیقات هیدروپونیک اصفهان زدم
یه پوستر سبزی کاری زدم
دنبال گرفتن مجوز گلخانه خیار هستم با برادرم بزنیم..............
علاقه به کار طراحی و گرافیک زیادی دارم................ از دوستان کسی بخاد کتاب بنویسه میتونیم راهنمایی از شروع تا انتشارات و چاپ کمکش کنم........
به کارهای تحیقیاتی هم زیاد علاقه دارم.........
سال قبل 100 تا گل مریم و 100 گلایول کاشتم برای شروع البته نتیجه گرفتم که گلایول توی منطقه ما جواب نمیده برگ های گیاه در اثر تابش شدید افتاب می سوزه. امسال تعدادشون را بیشتر میکنم
کارهای عملی که برای ازمایش بودن هم زیاد انجام دادم که................................... زیادن و جای دیگه باید بیانشون کرد.
نشا نعنا فلفلی را هم دنبالشم سفارش بدم.
الان هم دنبال و بررسی گیاهان دارویی هستم که با منطقه سازگاری داشته باشه و میزان نیاز ابی کم داشته باشه ................. توی این زمینه کسی اگر اطلاعات کافی داشته باشه........... اطلاعات از اون و خرید بذر یا نشا ............ کشت و زمین از من...............

دنبال یه فروشگاه کشاورزی هم هستم برم 4 تا اسم سم و کود یاد بگیرم یکی ازم پرسید سوتی ندم....
هنوزم ایده و برنامه و کار دارم.

اگر کسی موضوع خوبی از کشاورزی داره میتونه مطالب یا موضوع را مطرح کنه و با هم یک نرم افزار اموزشی مالتی مدیا تهیه کنیم ............ میدونید که طرفدار داره!!!! بعدش هم میدیم ویرایش کنن مطالب را وثبتش کنیم.
منتظر نتیجه کنکور ارشدم هستم.
یه گروه در یاهو هم دارم. که لینکش پایین هست.
برای خودم و همه شما ارزوی موفقیت می کنم!!!
خوب این یه نمونه هست اگر ایرادی داره دوستان میتونن بگن یا اشکال نداره بقیه همه این طوری بزنن دیگه

کلی ایده دادم بهتون ها!!!!
همیشه پر انرژی باشید و مطمئن باشید موفیقت از ان شماست انوقت هست که موفقیت به سوی شما می اید.
یادتون نره انرژی ++++++++++

خیلی عالیه که این همه فعالین .تو این تاپیک می خواییم نظر بچه هارو بدونیم. دوستان میگفتن قبلا هم گذاشته بودن.تاپیک به بیراهه رفت و به نتیجه نرسید. میگم یه پست جداگانه واسه همین مطالبتون بزنین با یه عنوان خوب. منم از گرافیک و طراحی خوشم میاد .زبانم هم خوبه.چندتا سوالم دارم انشا... اونجا ازتون بپرسم. چون اینجا یه جور نظر خواهیه فکر کنم مطالب باهم قاطی میشه.البته همه این چیزهایی که مطرح کردین یه ایده شد واسه اینکه بخش جدید چطوری باشه. امیدوارم باعث ناراحتیتون نشده باشم.:smile: البته شما پیشکسوت مایین .مطالبی هم که گفتین خیلی عالیه .فقط نمی خوایم که از بحث منحرف بشیم.چون بچه های دیگه هم حتما درباره فعالیتهای شما و البته فعالیتهای خودشون می نویسن. توی یه تاپیک جداگانه مفصلا درباره اش بحث بشه بهتره .مرسی

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عالیه که این همه فعالین .تو این تاپیک می خواییم نظر بچه هارو بدونیم. دوستان میگفتن قبلا هم گذاشته بودن.تاپیک به بیراهه رفت و به نتیجه نرسید. میگم یه پست جداگانه واسه همین مطالبتون بزنین با یه عنوان خوب. منم از گرافیک و طراحی خوشم میاد .زبانم هم خوبه.چندتا سوالم دارم انشا... اونجا ازتون بپرسم. چون اینجا یه جور نظر خواهیه فکر کنم مطالب باهم قاطی میشه.البته همه این چیزهایی که مطرح کردین یه ایده شد واسه اینکه بخش جدید چطوری باشه. امیدوارم باعث ناراحتیتون نشده باشم.:smile: البته شما پیشکسوت مایین .مطالبی هم که گفتین خیلی عالیه .فقط نمی خوایم که از بحث منحرف بشیم.چون بچه های دیگه هم حتما درباره فعالیتهای شما و البته فعالیتهای خودشون می نویسن. توی یه تاپیک جداگانه مفصلا درباره اش بحث بشه بهتره .مرسی
خواهش میکنم موردی نداره.
خوب بالاخره به نظر من شروع کنید.........
چون همه موافقن و نظر جدیدتری ندارن که مورد خاصی اضاف بشه...........
ممنون میشم خودتون این را شروع کنید و منم پست را منتقل میکنم انجا

yasse_sepid

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی

منتظرم که این بخش هرچه زودتر را ه بیفته تا بتونیم از تجربه دوستان استفاده کنیم.;)

ever green 1

کاربر فعال
کی تاپیک را میزنه؟؟
من میخاستم شروع کنم ولی عنوان مناسبی را پیدا نکردم

راستش منم رو عنوان تاپیک موندم.یه عنوان به نظرم رسید. شما و دوستان هم پیشنهاد بدین .
یه قسمت کی چی کاره است داریم تکراری نمیشه؟

-معرفی شاغلین در زمینه کشاورزی
یا
-بخش معارفه مشاغل کشاورزی و همکاری

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا که همه رفتند پیشواز سیزده بدر!!
خوب میتوانیم کی چیکارس را ادامه بدیم ولی مفیدترش کنیم و یه سری اطلاعات بیشتری وارد کنیم

ever green 1

کاربر فعال
خوب میتوانیم کی چیکارس را ادامه بدیم ولی مفیدترش کنیم و یه سری اطلاعات بیشتری وارد کنیم

:biggrin:
باید با Phyto صحبت بشه. اون تاپیک رو راه انداخته.بریم همونجا بهش بگیم.

Phyto

مدیر تالار

خوبه. منم موافقم
اگه در مورد عنوانش هم به یه نتیجه خوب برسید که عوضش کنم

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوانش را دقیق نمیدونم
ولی هر کسی که میخاد پست بزنه و پاسخ بده باید به یه سری سوالات پاسخ بده
و فقط نیاد بگه دانشجو هستم
یا شالغم
باید یه توضیح مفیدی داده باشه و یا اینکه ایده های داده بشه
یه چیز توی همین مایه ها که من نوشتم
بگین که مدرک تحصیلی تون
دانشگاه محل تحصیلتون
علایقتون
مدرک های اضافی که در این زمینه دارید
زمینه فعایلتون
کارهای که تا الان انجام دادین
الان مشغول به چه کاری هستید
تحقیق یا چیزی خاصی بوده که انجام دادید.
برنامه و ایده هاتون چیه
و سوالاتی که به ذهنتون میرسه در ابتدای تاپیک نوشته بشه
که جواب اینها حداقل داده بشه
و علاوه بر پاسخ به اینها نکته یا مورد خاص دیگری مد نظرشون هست بگن

ever green 1

کاربر فعال
خوبه. منم موافقم
اگه در مورد عنوانش هم به یه نتیجه خوب برسید که عوضش کنم

منم با نظر نارون موافقم. پس تغییرات پست با شما .نمیشه اول پست این توضیحات رو گذاشت که هرکسی میاد بدونه چه چیزهایی رو باید توضیح بده ؟

MehrAn.ButterFly

عضو جدید
به نظر من اگه فقط جایی برای ارایه تجربیانت باشه خوبه ولی جایی برای تبلیغات رو به هیچ وجه نمیپسندم

Phyto

مدیر تالار
عنوانش را دقیق نمیدونم
ولی هر کسی که میخاد پست بزنه و پاسخ بده باید به یه سری سوالات پاسخ بده
و فقط نیاد بگه دانشجو هستم
یا شالغم
باید یه توضیح مفیدی داده باشه و یا اینکه ایده های داده بشه
یه چیز توی همین مایه ها که من نوشتم
بگین که مدرک تحصیلی تون
دانشگاه محل تحصیلتون
علایقتون
مدرک های اضافی که در این زمینه دارید
زمینه فعایلتون
کارهای که تا الان انجام دادین
الان مشغول به چه کاری هستید
تحقیق یا چیزی خاصی بوده که انجام دادید.
برنامه و ایده هاتون چیه
و سوالاتی که به ذهنتون میرسه در ابتدای تاپیک نوشته بشه
که جواب اینها حداقل داده بشه
و علاوه بر پاسخ به اینها نکته یا مورد خاص دیگری مد نظرشون هست بگن

خوبه، ولی بعضیا اهمیت به پست اول تاپیک نمیدن! اینجور آدما رو باید با سوال ازشون حرف کشید :d

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه این سوالات را به صورت نظرسنجی گذاشت که در تمام صفحات نمایش داده بشه؟؟
حرفتون درسته اکثر ماها به پست ها و توضیحات توجه نمی کنیم.