اعتراض به آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pishy

عضو جدید
بچه ها خط اول نامه از نظر دستوري مشكل داره در ضمن لطفا همونجور كه قبلا گفتم شهريور ٩١ كه اعتراض زيادي روش بود و من تو نامم آورده بودم رو هم حتما اضافه كنين...

pishy

عضو جدید
pishy جون خوبی ؟ به نظرت به غیر از نامه که معلوم نیست بخونن یا نه چه میشه کرد من دارم از شدت مریضی میمیرم نمیدونم چیکار کنم فقط نشستم و دعا میکنم و این ور اونور زنگ میزنم میدونی بدی اینه که اکثر ما شهرستانیها هستیم من نمیدونم تهرانیها کجا هستند اصلا عضو این تاپیک هستن؟؟
مرسي دوست عزيز من هم حال و روزي بهتر از شما ندارم و اين روزها واقعا به من هم خيلي سخت مي گذره...شبها درست نمي تونم بخوابم و فكر اينم كه چه طور و به كجا اعتراض ها را برسونيم كه نتيجه داشته باشه....

m_uniquee

عضو جدید
حکایت تکراری برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته معماری در سطح غیراستاندارد،
اعلام نتایج غیرمنتظره و عدم پاسخگویی مسئولان مربوطه در برابر خیل اعتراض داوطلبان

نتايج آزمون ورود به حرفه مهندسان در بخش طراحي رشته معماری برگزارشده در اسفندماه 91 بعد از ارائه توجیهات مختلف توسط دفتر مقررات ملي ساختمان(از قبيل تعداد زياد داوطلبان، جابجایی در ساختمان مرکز آزمون به منظور حفاظت از برگههای آزمون­داوطلبان رشته معماری در گرایش طراحی) بالاخره در روز 6 شهريور اعلام شد. اما نتايج اين آزمون حتی بیش از نتایج آزمون سال 90 و شهریور 91 همه داوطلبان را متعجب كرد. برخي از موارد قابل بحث و عجیب به شرح زير است:
1- آمار بسيار پايين قبولي ( در برخی استان ها تعداد قبول شدگان از تعداد انگشتان یک دست هم کمتر است ). که تعدادی از مسئولین پایین آوردن ظرفیت قبولی به کمتر از 5 درصد را عنوان نموده اند که اگر این باشد پس قرار دادن حدنصاب منطقی نیست.حدنصاب یعنی اینکه تمامی کسانیکه بتوانند نمراتی بالاتر از سطح تعیین شده را کسب کنند قبول هستند و ربطی به ظرفیت ندارد و اگر اینچنین است که از هزاران داوطلبی که بعداز چند سال پس از فارغ التحصیلی اجازه شرکت در این آزمون را پیدا کرده اند، تنها درصد اندک و بسیار پایینی صلاحیت قبولی را دارند، پس به نوعی در حقیقت نظام آموزشی و سازمان نظام مهندسی دارای عملکرد بسیار ضعیف می باشد که مهندسینی که وارد بازارکار شده اند و بعضی از آنها خود دفاتر فنی و مهندسی دارند و نقشه های طراحی شده توسط آنها از فیلد کمیسیون نظام مهندسی و شهرداری عبور می کند ولی هیچ کدام صلاحیت طراحی و قبولی را ندارند.

2- نمره کسب شده عده كثيري از داوطلبان يك از پنجاه اعلام شده است.
3-نمره داوطلبان کمی هم كه در اين آزمون قبول شدهاند اکثرا بيست و پنج از پنجاه بوده که حداقل نمره براي قبولي اعلام شده است.
4-کاهش قابل توجه نمره اکتسابی داوطلبانی كه در آزمونهاي قبلي نيز شركت كرده و از تسلط خوبی برخوردار بوده اند و تنها چهار نمره و یا کمتر حتی یک نمره اختلاف تا حدنصاب داشته اند.

5-وجود اخبار غيررسمي از دفتر مقررات ملي ساختمان مبني بر گمشدن پاسخنامههاي امتحاني طي جابجايي ساختمان دفتر مقررات ملي ساختمان كه با توجه به اين نتايج احتمال صحت اين خبر نيز قوت گرفت.

نحوه برگزاری و سوالات خود آزمون نیز ابهامات بسیاری در سال های اخیر داشته بعنوان نمونه می­توان به اشکال در مقیاس زمین در آزمون آذرماه سال 90 که در سرجلسه با لاک گیری توسط داوطلبا ن اصلاح شد و مدت زمان برگزاری ازمون از 8 ساعت طاقت فرسا به 11 ساعت تبدیل نمود، اشاره کرد و نمونه دیگر آزمون شهریور91 که نحوه سوال و خواسته های طراح در مورد تأمین پارکینگها منطقی نبود. همچنین محل برگزاری آزمون در سال های اخیر اکثرا در فضاهایی غیر از آتلیه بوده که حتی میز سالم هم نداشته بعنوان نمونه امسال دراستان بوشهر حوزه خانمها در کتابخانه فاقد میز طراحی و در خود تهران نیز بعضی حوزه ها در کلاس درس با میزهای معمولی بوده است که اعتراضات صورت گرفته چه در حین برگزاری آزمون و چه بعد از آن نتیجه­ای در بر نداشته است .
حال بعد از گذراندن آزمون با این شکل برگزاری وتاخیرهای مکرر در اعلام نتایج ،انتشار نتایج موج گسترده ای از اعتراضات داوطلبان را بدنبال داشته که متاسفانه هیچ گونه جواب و توضیح مشخصی در خصوص ابهامات کلی ازطرف مسئولان ذیربط چه در دفتر مقررات ملی ساختمان وچه در سازمان سنجش ارائه نگردیده است . با توجه به وجود ابهامات کلی در این آزمون اکتفا کردن به بررسی اعتراضات دواطلبان که بصورت شخصی و کتبا به سازمان سنجش ارسال نموده­اند نمی تواند در برگیرنده بررسی جامع وضعیت موجود باشد و این موضوع می بایست با عزم جدی تر توسط مسئولان ذیربط در دفتر مقررات ملی ساختمان ، سازمان سنجش و سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور پیگیری شود.
با توجه به امکان سلیقه ای برخورد کردن مصححین در بررسی پلان ها پیشنهاد می­شود از مصححین دیگری در بررسی اعتراضات استفاده شود( هر چند که دادن نمره 1 از 50 به تعداد کثیری از داوطلبان که پلان، نما، برش و تمام موارد خواسته شده را هر چقدر هم ضعیف ترسیم نموده­ اند به شدت غیر منطقی است ونمی­تواند ناشی از برخورد سلیقه­ای باشد). همچنین پیشنهاد می­شود پس بررسی جامع ابهامات و اعتراضات و اطلاع رسانی جامع توسط مسئولین ذیربط، با توجه به روند اتفاق افتاده در برگزاری ، تصحیح و اعلام نتایج آزمون با برگزاری دوره های آموزشی جبرانی نسبت به کسری نمره داوطلبانی که حداقل 75 درصد نمره قبولی ( 75/18 ) را کسب نموده­اند موافقت شود تا شاید با اقداماتی این چنینی ضمن باز گرداندن اعتماد به جامعه مهندسین معمار( که تعداد قابل توجهی از آنها هم اکنون نیز در بسیاری از دفاتر فنی و مهندسی مشغول بکار هستند و نقشه طراحی شده توسط ایشان در کمیسیون های نظام مهندسی و شهرداری بر طبق مقرارت ملی ساختمان و تمامی ضوابط فنی جاری تایید می­شود ) شاهد ارتقای جایگاه هویت ایرانی اسلامی و زیباشناختی در حوزه طراحی مجتمع های مسکونی و منظر شهری باشیم.
جمعی از مهندسین معمار کشور ایران اسلامی عزیز

pishy

عضو جدید
دوست عزيز عالي بود...مرسي از زحمتي كه شما و ديگر دوستان كشيديد...فقط مي شه بگين به كجاها فرستادين...؟؟؟

m_uniquee

عضو جدید
دوست عزيز عالي بود...مرسي از زحمتي كه شما و ديگر دوستان كشيديد...فقط مي شه بگين به كجاها فرستادين...؟؟؟

مرسی به : اعتماد -فرهنگ -ایسنا-تابناک-سایت فکر شهر-ایرنا -باشگاه خبرنگاران جوان-بهارنیوز-خلیج فارس-مهر-بلندا-شرق نیوز - و ....
احتمالا دو تا از سایتها فردا شب درج کنند که حتما بهتون اطلاع میدم البته اینجور که خودشون گفتن

pishy

عضو جدید
khabaronline هم بفرست و در ضمن همين متن شكايت را به سازمان بازرسي هم بفرستين...من هم فردا صبح به سازمان بازرسي مي فرستم...به دوستانتون هم بگين اينكار را انجام بدن...

m_uniquee

عضو جدید
khabaronline هم بفرست و در ضمن همين متن شكايت را به سازمان بازرسي هم بفرستين...من هم فردا صبح به سازمان بازرسي مي فرستم...به دوستانتون هم بگين اينكار را انجام بدن...

الان بفرستید که صبح بررسی کنن

dar be dar

عضو جدید
مرسی به : اعتماد -فرهنگ -ایسنا-تابناک-سایت فکر شهر-ایرنا -باشگاه خبرنگاران جوان-بهارنیوز-خلیج فارس-مهر-بلندا-شرق نیوز - و .... احتمالا دو تا از سایتها فردا شب درج کنند که حتما بهتون اطلاع میدم البته اینجور که خودشون گفتن
دوسب عزیز عالی بود الان منم به بازرسی میفرستم

dar be dar

عضو جدید
دوسب عزیز عالی بود الان منم به بازرسی میفرستم
سایت سازمان بازرسی http://shekayat.bazresi.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=f0e6f38a-4177-4dff-aabd-7e17bae8416a تو این سایت تهرانی های عزیز انگار عضو نیستن شاید همه قبول شدن... شایدم به خاطر ترس از اینه که بگیم زحمت نامه رو بکشن...جای تاسف داره این وضعیت.

m_uniquee

عضو جدید
سایت سازمان بازرسی http://shekayat.bazresi.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=f0e6f38a-4177-4dff-aabd-7e17bae8416a تو این سایت تهرانی های عزیز انگار عضو نیستن شاید همه قبول شدن... شایدم به خاطر ترس از اینه که بگیم زحمت نامه رو بکشن...جای تاسف داره این وضعیت.

خواهش میکنم شما تمام توانت رو روی نامه بزار و اینکه یکی رو پیدا کنیم که ببره ولی میتونید فردا صبح فکسش کنید به جاهای مختلف تا اینکه یکی پیدا شه بعد دستی ببره
واقعا منم از تهرانی ها متعجب شدم اینا که اینجوری نبودن شاید تو سایت دیگه ای باشند

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسمه تعالی تاریخ : 16/06/1392

با سلام و احترام
موضوع: اعتراض به نحوه برگزاری و اعلام نمرات آزمون معماری نظام مهندسی اسفند 91
به :
از : جمعی از مهندسین معمار و معماران باشگاه مهندسین کشور
جناب آقای...........................ریاست محترم........................
اینجانبان شرکت کنندگان در آزمون فوق پس تحمل شرایط سخت و غیر حرفه این آزمون غیر استاندارد نسبت به برگزاری و اعلام نمرات مربوطه اعتراض داریم. و خواهشمندیم در این خصوص پیگیری های مستمر صورت گیرد، تا دیگر شاهد چنین ظلمی به جامعه مهندسین کشور نباشیم.
آزمون فوق در آذر ماه سال 90 با یک سوال کاملا اشتباه برگزار و باعث شد، زمان برگزاری آزمون از 8 ساعت طاقت فرسا به 11 ساعت تبدیل شود،که خود گویای عدم بازدهی یک انسان می باشد. مستندات این آزمون موجود و قابل بررسی است .
دراسفند ماه 91 آزمون بار دیگر برگزار شد و بر خلاف انتظارات جواب آزمون طراحی با تاخیر 3 ماه نسبت به گروه های دیگر با نمره هایی عجیب اعلام شد. به این مهم نیز اشاره شود، که پذیرفته شدگان در برخی از استانها از تعداد انگشتان یک دست کمتر بوده و شورای آزمون حتی حاضر به زیر نمودار بردن نمرات نمی باشد. این در حالی اتفاق میافتد که در هیچ سایتی و نشریه ای تحت نظارت سازمان ضوابط مربوط به این امتحان چاپ نمی شود و ملاک تصحیح تا حد زیادی سلیقه اساتید محترم می باشد و حتی کتابهای مقررات ملی ساختمان که خود ملاک آزمون می باشند، هر سال در دست تغییر هستند و جای هیچ گونه اعتراضی برای داوطلبان باقی نمی گذارد،که این به دور از شأن و منزلت جامعه جوان معماری کشور و در دراز مدت باعث دلسردی از مسئولان محترم می شود.آزمون طراحی معماری به گونه ای است،که قابلیت های یک مهندس با آن به درستی سنجیده نمی شود. در ضمن با تماس های مکرری که در این دو دوره اخیر برگزاری آزمون برای اعتراض به دفتر کل مقررات ملی به ریاست (جناب آقای دکتر هوایی ) و سازمان سنجش داشته ایم ، هیچ کدام از دو ارگان مربوطه پاسخگوی اعتراضات ما نبوده و تقصیر را به گردن دیگری می اندازد. بی تردید با توجه به سطح پایین نمرات اعلام شده که مستندات آن از طریق سازمان مربوطه قابل پیگیری می باشد، در درجه اول زیر نمودار بردن نمرات جهت احقاق حقوق از دست رفته اینجانبان و در درجه دوم تصحیح نحوه برگزاری آزمون فوق جهت اعتلای فرهنگ اصیل معماری کشور مورد نظر می باشد.
حال از شما بزرگوار به عنوان مقام بلند پایه اجرایی کشور، خواستار پیگیری این موضوع از مراجع ذیصلاح و اعلام نتیجه رسمی در سایت رسمی دفتر کل امور مقررات ملی ساختمان کشور می باشیم.
با تشکر و سپاس فراوان از شما عزیزان و بزرگواران که در جهت اعتلای و عزت کشور و همچنین تحقق آرمان های انقلاب عزیز و شکوهمند ایران اسلامی که تأمین شرایط برای اشتغال كامل و گسترش جامعه مهندسین است، همواره بی دریغ تلاش می نمایید.
و من الله توفیق
امضاء
جمعی از مهندسین معمار و معماران باشگاه مهندسین کشور
رونوشت به :

دوست عزیز امتحان اشتباه شهریور 91 بود نه آذر 90.امتحان شهریور 91 هم سوال اشتباه بود که عمرا تعداد پارکینگها تامین نمیشد و ساعت 11 فاکس کردن هر چی جا میشه بزنین ، و اینکه محدوده زمین اشتباه بود و باید لاک میگرفتیم

آخرین ویرایش:

pishy

عضو جدید
شهريور 91 هم بچه هاي تهران كمكمون نكردن وگرنه اگر حضوري رفته بودن نسخه اين امتحان همون پارسال پيچيده شده بود و تكرار نمي شد...حيف و صد حيف...

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها چرا دارین حدنصاب تعیین میکنین؟
اگر دارین تقاضای بازبینی مجدد برگه ها رو میدین ، باید تمام توانمون رو برای این کار بذاریم نه اینکه یه پیشنهاد دیگه هم بدیم
باید سر حرف خودمون بمونیم .... بازبینی مجدد برگه ها ، چون ما به اصل تصحیح برگه ها اعتراض داریم
بچه ها حد نمره تعیین نکنید لطفا

انگار اینجا هر کسی داره برای قبول شدن خودش تلاش میکنه و حد نصاب تعیین میکنه.این دوستمون میگه 18 چون خودش 19 شده و بقیه هم یه جور دیگه..... کسی به فکر دیگران نیست....نمیدونم چی بگم

mariiana

عضو جدید
اگر دارین تقاضای بازبینی مجدد برگه ها رو میدین ، باید تمام توانمون رو برای این کار بذاریم نه اینکه یه پیشنهاد دیگه هم بدیم
باید سر حرف خودمون بمونیم .... بازبینی مجدد برگه ها ، چون ما به اصل تصحیح برگه ها اعتراض داریم

انگار اینجا هر کسی داره برای قبول شدن خودش تلاش میکنه و حد نصاب تعیین میکنه.این دوستمون میگه 18 چون خودش 19 شده و بقیه هم یه جور دیگه..... کسی به فکر دیگران نیست....نمیدونم چی بگم
دوستان توی این سایتی که گذاشتین ،شکایت از کدوم سازمان کنیم؟کدومو انتخاب کبنم؟

pishy

عضو جدید
منم فرستادم.لطفا هر خبری شد امروز هر فعالیتی انجام دادین اطلاع بدین...

s.y.s

عضو جدید

من با دوستمونم موافقم
نمره تعیین کردن پیشنهاد خوبی نبود
چون تمام بحث ما اینه که طرز نمره دادنشون منطقی نیست
معیاری برای این نمره ها نیست

پس الان دقیقا داریم می گیم ما معیار شما رو قبول داریم لطفا 18 به بالا ها رو قبول کنید

نمره خود من 17 شد
می دونمم این اعتراضات راه به جایی نمی بره

اما دعا می کنم تو امتحان آذر ماه برای تصحیخ برگه ها نهایت قت رو انجام بدن تا حق کسی ضایع نشه

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تجربه کوچیک در اختیارتون بگذارم ؟؟؟ میگذارم
ببنین آزمون صنعت نفت وقتی برگزار میشه مرحله اولش تستی هست و خب در اون کسانی که استحقاق دارند موفق میشن اما مراحل بعدش که مهمترین اون مصاحبه حضوری هستش فقط کسانی موفق میشن که پارتی داشته باشند ...(دوبار قبول شدم از مصاحبه رد شدم که بنا به شرایط می گم من تمام سوالات مصاحبه حضوری رو جواب صحیح دادم و دوستانم نه اما قبول شدند)
من قضیه شما رو هم دقیقا همینجوری میبینم یعنی اینکه شماها اون آزمونی که حضوری دارید و باید کارتون رو نشون بدید دچار مشکل میشید ...
من قبلا هم به اون ها گفتم شما به جای مرحله حضوری چرا آزمون دوباره برگزار نمی کنید ....یعنی سوالات حضوری تون رو آزمون تستی بگذارید تا به دست رایانه تصحیح بشه و پارتی بازی هم به حد نهایت کم بشه ....و پیشنهادم به شماها اینه که :
نمی تونید یه قانون رو با توجه به ظرفیت دانشگاه ها و اینکه اسامی قبول شده ها اعلام شده دگرگون کنید اما می تونید برای سال های بعد کاملا مهم باشید ( همونطور که تجمع اعتراض بزرگ دم شرکت نفت و تماس های طولانی تاثیری نداشته ) ..... نمایندگان مجلس عزیز شهرتون متوجه این موضوع کنید ...مثل آزمون دکتری یک مرحله کم یا اضافه کنند با بیان پیشنهاد های منطقی البته .....
من فکر می کنم مشکل شما و آزمون هاتون کاملا ریشه ایه و باید پله پله اول سعی کنید اون آزمون رو به نحوی به سمت سوالات تستی ببرید و بعد در حذفش گام بردارید ( کنکور دو مرحله ای اصلا و ابدا به نحو هیچکس نیست و فقط زمان رو از بین می بره )

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم شما چرا همش به اینو اون میپری از صبح 10 بار گذاشتم تو سایت میگم نظر بدید نظر بدید شما کجا بودی الان میگی آقا پیمان گفتن خوبه دوستای دیگه هم گفتن خوبه باید زودتر میگفتی که اصلاح شه مثل دوستمون پیمان که نامشون رو گذاشتن من هم نظر دادم هم ادیتش کردم و فایل وردش رو ایمیل کردم براشون به این میگن همکاری نه اینکه نباشیم یهو بیایم کلی هم اعتراض داشته باشیم اگه زودتر گفته بودی قبل از ارسال حتما درستش میکردم من فقط خواستم یه پیشنهاد بدم که خیلی هم دور از ذهن نباشه نه اینکه بگم مثلا کسی که یک گرفته بهش 25 بدید و اینکه شاید قبول نکردن به بازبینی باید راه دیگه ای هم باشه من تاکید کردم که بازبینی بشه حتی گفتم کسایه دیگه بیان برگه ها رو صحیح کنن

این بار هم این طرز و ادبیات صحبت کردنتون رو ندیده میگیرم
همش دارین با بی ادبی با من صحبت میکنین
من چی گفتم که به شما پریدم؟خیلی مودبانه گفتم چرا حدنمره تعیین کردین؟
وقتی اصلا اصفهان نبودم چه جوری بیام نظرم رو بگم؟
اومدین توی تاپیک ، همه چیز رو ریختین به هم برای چی؟همش دارین بحث بوجود میارین! این تاپیک رو من زدم و از اول با احترام و مودبانه با همه صحبت کردم نه اینکه بپرم به کسی.مگر ..... هستم؟ شما خیلی بی ادب هستین

من دیگه توی صحبت ها و فعالیتهای شما شرکت نمیکنم.واقعا برخوردهای شما بی ادبانه و توهین به شخصیت آدمه

pishy

عضو جدید
بچه ها خواهش می کنم با هم بحث نکنین ...بزارین با همکاری همدیگه به یک نتیجه خوب برسیم...AGIN جان خواهش می کنم باشین ...ما به حضورتون و بودنتون تو این تاپیک واقعا نیازمندیم...

dar be dar

عضو جدید
متن هایی که نوشتیدو طلبکارانه با آدم صحبت میکنید رو لطفا بخونید در ضمن چرا خودت دست به کار نمیشی و کاری نمیکنی پاشدی رفتی اونجا از حق خودت دفاع کردی منتش رو میزاری من چیکار کنم که شما نبودی بخونی نظر بدی اگه آدم داره کار گروهی میکنه اونم تو زمان کم و واسش مهمم هست باید مدام در ارتباط باشه چرا لهن خودت رو نمیبینی که یکاره آخر شب پاشدی اومدی نظر میدی
فقط میتونی غر بزنی همین . من همه چیز رو ریختم به هم ؟؟؟ که همه کارم رو تعطیل کردم و فقط دارم به این در اون در میزنم.چند روز پیش گفتم بابا گزارش بنویسید بزارید تا همه نظر بدن و اصلاح بشه تا یه چیز جامعی در بیاد کدومتون اینکارو کردید جز pishy و dar be dar که الان مدعی هم هستید نشستید بقیه همه کارارو بکنن یه چیزی هم نصیب شما بشه واقعا متاسفم براتون

سلام بچه ها
الان وقت این جنگا نیست/هدف یکی هست.بعد تمام شدن این نامه نگاریا میشینیم چنتایی حل میکنیم
همه خسته و داغون هستیم.ظرفیتامون اومده پایین.وقت درستی واسه بیان این اختلافات نیست.الان اگه در گیر شیم همه این یه هفته رو ریختیم دور
من خواهش میکنم از 2تاتون که تا ارسال نامه ها کوتاه بیاین/یه بارم گفتم یه عده هستن الان تو سایت که هر لحظه میان ببینن ما داریم چجوری میجنگیم که اونا هم پیروز شن دست اخر بیان همه چیو به نام خودشون بزنن
از این ادما تو هر دوره ای و لباسی هست.ما کاری به فکرو منش زندگیشون نداریم.بزار تو خیالشون خوش باشن همین کافیه
agin va m-uniq
خواهش میکنم که اشتی کنین.اصلان نمره ارزش اینو نداره.این امتحان نشد یکی دیگه.مهم اینه که دلمون به هم قرص باشه که یکی مثل خودمون هست.
agin شما شرط نمره رو حذف کن و نامه رو بدین دوستتون برسونه/نزار زحمت هممون به باد بره
یه خواهش دیگه.اونایی که تا الان واسه این نامه یه خط نظر ندادن و یه قدم ور نداشتن لطفا رو نوشته های من پاسخ با نقل قول ندن.فک نکنم خواهش بزرگی باشه.ممنون

m_uniquee

عضو جدید
agin جان الان وقت کل کل نیست عزیزم اگه فکر میکنی چیزی گفتم که ناراحت شدی من معذرت میخوام جلو همه هم دارم میگم... خواهر گلم ما باید الان متحد باشیم و دنبال راه حل

dar be dar

عضو جدید
agin جان الان وقت کل کل نیست عزیزم اگه فکر میکنی چیزی گفتم که ناراحت شدی من معذرت میخوام جلو همه هم دارم میگم... خواهر گلم ما باید الان متحد باشیم و دنبال راه حل

سلام m-uniq عزیز
دم معرفتت گرم
egain شما هم کوتاه بیا که تلاشه این مدت از بین نره
ممنون از هر 2 تاتون دوستان

pishy

عضو جدید
آماده کردن مستندات برای سازمان بازرسی

آماده کردن مستندات برای سازمان بازرسی

بچه ها از سازمان بازرسی واسم sms اومده که مستندات واسشون بفرستیم ... لطفا همکاری کنید...مثلا طراحی شهریور 91 که اشکال داشت را شاید بزاریم...ولی چیزی که هست ادیت کردن و دوباره گذاشتنش...بچه ها هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم...پیشنهاد بدید...

dar be dar

عضو جدید
بچه ها از سازمان بازرسی واسم sms اومده که مستندات واسشون بفرستیم ... لطفا همکاری کنید...مثلا طراحی شهریور 91 که اشکال داشت را شاید بزاریم...ولی چیزی که هست ادیت کردن و دوباره گذاشتنش...بچه ها هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم...پیشنهاد بدید...
سلام
کسی که سوالاتو بیرون نمیاره پس دستمون به این بند نیست
اما امار امسال میشه از خود سازمان راه استعلام کنن
یا سطح پایین نمره ها
یا تعداد نامه های اعتراض به صندوق پستی و .... اما این امار به ما نمیدن
سازمان بازرسی باید خودش استعلام کنه
به ما که چیزی نمیدن
اگه مستندات دست ما بود میرفتیم دادگاه خودمون دیگه چه نیازی به بازرسی بود دیگه
چی بگم دیگه اخه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.