اینم از رشته کامپیوتر

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمی دونم این تاپیک چی داره که بعضی دوستان اینطور برخورد می کنن!!
پست های نامربوط پاک و به تخلفات رسیدگی شد!

لطفا کار رو به کل کل و توهین نکشونید!درصورت برخورد با پست های نامربوط فقط گزارش کنید!!دنبال کردن بحث فقط باعث جنجال بیشتر میشه!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
تکبیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بهتر نبود تاپیک رو حذف می کردید؟
البته شاید هم استارتر پارتیش کلفته:D
دوست عزیز!فکر می کنم کاملا مشخص باشه موضوع تاپیک شوخیه!مگه قبلا درمورد رشته های دیگه همچین شوخی هایی نبوده؟

استارتر هم فرقی با دوستان دیگه نداره!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دوست عزیز!فکر می کنم کاملا مشخص باشه موضوع تاپیک شوخیه!مگه قبلا درمورد رشته های دیگه همچین شوخی هایی نبوده؟استارتر هم فرقی با دوستان دیگه نداره!
آخه این دوستمون قبلا هم از این شوخی ها کرده دیگه شوخی از یه حدی بگذره خوب نیست در ضمن شما هم که میبینید بچه ها حساسن چه اصراری دارید این تاپیک باشه؟

NAZIY0

عضو جدید
دوست عزیز!فکر می کنم کاملا مشخص باشه موضوع تاپیک شوخیه!مگه قبلا درمورد رشته های دیگه همچین شوخی هایی نبوده؟

استارتر هم فرقی با دوستان دیگه نداره!

من اول كه تاپيكو ديدم ناراحت نشدم ولي وقتي حرفاي بقيه رو ديدم ناراحت شدم...

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اول كه تاپيكو ديدم ناراحت نشدم ولي وقتي حرفاي بقيه رو ديدم ناراحت شدم...
مهم نیت استارتر بود که شوخی بود:) بعدش درباره رشته مکانیک بسازین من ناراحت نمیشم، یا بچه ها میگن درباره رشته هاشون بسازیم ناراحت نمیشن، جنبه چیز خوبیه که بعضیا ندارن

nafis...

مدیر بازنشسته
ایووووووووووووووووووووووول

دکتراشون قفل میشکونه
زیر دکترا هاشونم سی دی رایت میکنن
شب تا صبحم میشینن فیلم س... میبینن

والا با این نوناشون

:biggrin::w15:

البته همه ی کامپیوتری ها اینجوری نیستن :w15::w15:

به نام خدا
سلام...
مگه کار دیگه ای هم میکنن؟!
(اسلحه ها رو غلاف کنین شوخی کردم!!!)
یا علی...

خوشم اومد!!!!!!!!!!!ن جوری شو دیگه ندیده بودیم که رشته همدیگه رو مسخره کننین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:biggrin:

ممنون......................................

ایول چه استقبالی... پیداست موافقاش خیلین... حالا جز سی دی و اینا کامپیوترم میتونین روشن کنین؟

میسی خوب بید....:biggrin:

خيلي باحال بود

به قول یکی از استاد هامون بچه های کامپیوتر خودشون هم نمی دونن دارن چی می خونن...

برنامه نویسیه که اونم ما برقی ها انجام میدیم ، من هر چی مهندس کامپیوتر می شناسم یا داره سی دی رایت می کنه یا کنار خیابون بساط کرده آلبوم سی دی می فروشه ( واقعیتو گفتم)

عاقبت رشته کامپیوتر میدونین چیه؟
یا یه مغازه کامپیوتری بزنی...
یا بری کارمند بشی
خوب بخونی تهش استاد دانشگاهی...!!!

تاپیک جالبی بود:biggrin: فقط نمیدونم علت این همه درگیری چی بود!! خوب شوخی بود دیگه! :surprised:
بووووووق

nafis...

مدیر بازنشسته
رشته کامپوتر خوندن عرضه می خواد......:w18:
:w17:

هرکی تو هر رشته ای اگه به کارش علاقه داشته باشه موفق میشه بای

زنده باد دانشجوهای کامپیوتر
:thumbsup:
من که خوشحال میشم .... 20 تراک میزنم براش 2000 میگیرم !!!! خیلی حال میده از ملت اسکل پول بالا بکشی !!!

چرا بحث می کنید همه دنیا میدونن رشته فقـــــــــــــــــــــط کامپیوتـــــــــــــــــــــر:smile:

به قول یکی از استاد هامون بچه های کامپیوتر خودشون هم نمی دونن دارن چی می خونن...

برنامه نویسیه که اونم ما برقی ها انجام میدیم ، من هر چی مهندس کامپیوتر می شناسم یا داره سی دی رایت می کنه یا کنار خیابون بساط کرده آلبوم سی دی می فروشه ( واقعیتو گفتم)

عاقبت رشته کامپیوتر میدونین چیه؟
یا یه مغازه کامپیوتری بزنی...
یا بری کارمند بشی
خوب بخونی تهش استاد دانشگاهی...!!!
مطمئنی:huh: بقیه رشته ها چی کاره میشن اون وقت؟!
اين همه نرم افزار تو اين مماكت از زير چمنا سبز شدن ؟؟؟؟؟؟؟
لابد دیگه:redface:

---------------
پ.ن:w12:

lopht

عضو جدید
نه . رشته برق این قدر قوی یه که هیچ کس امکان نداره بیکار بمونه مگر اینکه درس نخونده باشه و فقط نمره گرفته باشه

سی ++ ، اسمبلی و حداقل ده تا نرم افزار تخصصی رو بلدیم برنامه نویسی کنیم. اصلا برنامه نویس های ایرانی بیشترشون رشته برق خوندن . چطور نمی دونین؟

دوست من همین که فکر میکنی این همه زبان برنامه نویسی بلدی نشون دهنده سطحی فکر کردنته!
بزرگای برنامه نویسی دنیا نمیتونن ادعا کنن تو چند زبان بلدن برنامه بنویسن اونوقت شما....!!

به جای این ادعا ها به فکر آیندتون باشین ....
من نمیدونم مملکت داره سالی چندصد تا دکترای برق میده به ملت... اینا میخوان چیکار کنن!؟

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
شوخی با رشته ها و تخصص افراد کار جالبی نیست ، اما این چیز مهمی نبود در ضمن مولد مهندسی کامپیوتر مهندسی برقه به ما هم توهین میشه ها:D ....................

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
پست استارتر که یه شوخی ساده بود ، من الان پست های بقیه رو خوندم ما رو سیم کش ساختمون فرض کردن ، مهندسای کامپیوتر رو سی دی فروش ، وای بر این مهندسان ، مطمئنم اگه همه ی این مدعیان رو جم کنی یه دیپلم نمیشن .

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا همه ی مهندسای کامپیوتر آرزو دارن برن یا شرکت مایکروسافت و یا گوگل!:w20:
عزیزان گرامی میشه آرزوهای دیگه ای هم داشته باشید چون این دو تا شرکت نمیتونن همه شمارو بگیرن(به خاطر من، این تن بمیره این دفعه رو قبول کنید):D

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی آگاهی= بی سوادی
.
.
.
.
.
همه رشته ها کاربردی و خوبن....
ولی متاسفانه دیدگاهی که تو ایران نسبت به رشته ها هست توی هیچ کشوری نیست.....

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بین مردم عوام رسمه که آمریکائیها ایرانیها را مسخره میکنند، تهرانیها توی ایران ترکهای آذری مثل اردبیل و تبریز را مسخره میکنند، و ترکها نیز مردم شهرهای کوچک استان خودشان را مسخره میکنند مثل مردم اردبیل که مردم مغان را مسخره میکنند ، و مردم شهرهای کوچک نیز دهاتی ها را مسخره میکنند و دهاتی ها هم چوپان ها را مسخره میکنند و چوپانها هم الاغ و خر و قاطرها را مسخره میکنند،

در حالی که آمریکا تا پانصد سل پیش وجود نداشت و از همین ملتهای اروپائی و ایرانی تشکیل شده و تهرانی از همین شهرهای دیگر تاسیس شده و شهرها هم از روستاها مهاجرت کرده اند
و روستاها نیز حیاتشان به چوپان و خود چوپان نیز حیات و زندگی اش به همین حیواناتی که از انها امرار معاش میکند و سواری میگیرد تامین میشود.

حالا توی سطوح عالی هم مهندس مکانیک و عمران و معماری درسش را با ابزاری که مهندس کامپیوتر درست کرده میخواند. ولی مهندس کامپیوتر را مسخره میکند.
مهندس کامپیوتر کامپیوترش را با فرمولهای ریاضی و فیزیک و شیمی علوم بنیادی طراحی و ساخته ولی انها را بعنوان رشته قبول ندارد.

یک روزی میرسد همین کامپیوتر انسانها را به خاطر این رفتارهای مسخره شان منقرض کرده و روباتهای تمام کامپیوتری را جایگزین موجودات دوپائی که به اندازه یک تار مو ان هم در اندازه درک و شعور
با حیوانات تفاوت دارند خواهد کرد.

به سایت www.2045.com مراجعه کنید و ببینید راست میگم یا نه ، شمارش معکوس شروع شده و همین کامپیوتری که مسخره اش میکنید تا سی سال دیگه من و شما را منقرض کرده به ریش همه مان خواهد خندید که به جای اینکه زمین را برای نسل خودمان نگه داریم، انقدر بیخیال شدیم تا کامپیوتر اینده زمین را در اختیار خود بگیرد...

کامپیوتر را اینجوری ساده نگاه نکنید یک روزی خواهد رسید روی همین زمین بهشت را خلق خواهد کرد. مرگ را از زندگی بشر حذف خواهد کرد اما کسی را لایق زندگی ابدی خواهد کرد که ارزشش را داشته باشد نه همه را!

البته احتمال ان هست روزی برسد که همه را لایق زندگی ابدی بکند.

الله اعلم...

راستی سال 2014 مبارک این تاپیک چند سالی هست سرپا وایساده :)