نرم افزارهای آندروید فقط در این تاپیک

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
اگر منظور شما از طرفداری من از اندروید به خاطر صحبتهایی بود که با کاربر Coraline داشتم که اون برمیگرده به یه موضوع قدیمی بین من و ایشون. اگر نه قطعاً سیستم عامل اندروید هم مثل هر سیستم عامل دیگه ای مشکلات خودش رو داره.
در مورد مطالب دیگه ای که فرمودید هم با احترام به رشته شما که کامپیوتر هست، به نظرم تعریف شما از ویروس با اون چیزی که در عمل هست کاملاً متفاوت هست. با تعریف شما، الان باید قاعدتاً بیش از 75% سیستمهای هوشمند دنیا ویروسی باشند (قبول دارید که 75% کاربرها حرفه ای نیستن؟)
باز هم تاکید میکنم که تا به حال هیچ ویروس شناخته شده ای برای اندروید پیدا نشده و باز هم از پست خودم نقل قول میگیرم که: میتونید با یه جستجوی ساده در گوگل این موضوع رو بررسی کنید. اینکه چرا Kasper و Eset آنتی ویروس (!) تولید کردن هم موضوع خاص خودش رو داره که اگر دوست داشته باشید میشه در موردش صحبت کرد. فقط خیلی خلاصه بگم که اونها Anti-Virus نیستن.
در مورد بدافزار هم که توضیح دادم قطعاً هر سیستمی بدافزار داره. اندروید هم داره. تبلت اندروید خود من هم بهش دچار شده بود ولی بدافزار با ویروس تفاوتهای زیادی داره که قطعاً خود شما بیشتر از من بهش واقف هستی.

تعریف ویروس از دیدگاه مایکروسافت:
بعله خیلی از ویروس ها برای ضرر رساندن استفاده نمیشن,وارد کامپیوتر یا سیستم میشن تا فضا اشغال کنن یا فقط و فقط اسم طراحشون رو مطرح کنن!
میشه گفت اکثر سیستم ها ویروس رو دارن, حالا با درجه ی بالاتر یا پایینتر
تعریف شما مثل اینه که بگید یک فرد بیماره! یا یک انسان دچار ویروس شده,اینا به تنهایی نمیتونن بیان کننده ی حالت فرد بشن, بیماری ممکنه هزار نوع باشه, ویروس ممکنه سرما خوردگی باشه میتونه ایدز باشه, اگه بخوایم مثال شما رو روی یک آدم پیاده کنیم اینطور میشه که یک فرد از دیدگاه شما بیماری نداره ولی خوب گاها سر درد های خفیفی میگیره!
خوب این سردرد هم جزء بیماری ها قرار میگیره,
همونطور که بیش از 90 درصد افراد آلوده به ویروس ها و باکتری هایی هستند که اونقدر قدرت ندارن که علائم آزار دهنده ای داشته باشن و به اصطلاح در کنار سیستم ایمنی بدن زندگی میکنن
(برای اطلاعات بیشتر خانوم دکتر الان میاد نظر میده!),سیستم های کامپیوتری هم ممکنه هزاران بد افزار داشته باشن که هیچ علامتی نداشته باشه ولی توی سیستم شما وجود داشته باشه

در مورد بحث آنتی ویروساتون خوشحال میشم بحث رو باز تر کنید و بگید چرا همین شرکتا هیچ نرم افزار امنیتی برای ios نساختن؟

civilica2008

عضو جدید
سلام دوستان
از زحمتاتون ممنونم

در گوشی grand duos چطوری میشه اس ام اس های ورودی و ارسال شده را به غیر از اینکه روی خود گوشی داخل جعبه پیام ها ذخیره میشه، در جای دیگه ای هم ذخیره کرد؟؟؟؟

ایا میشه کاری کرد که اس ام اس ها روی سیم کارت هم ذخیره بشه؟؟؟

میشه برنامه ای نصب کرد رو این گوشی، که علاوه بر ذخیره اس ام اس ها در جعبه پیام ها، اس ام اس های ورودی و ارسالی در یه جای دیگه گوشی یا توی یه برنامه دیگه هم ذخیره بشه؟؟؟؟ چه برنامه ای نصب کنم؟؟؟
البته میخوام به صورت خودکار ، این کار انجام بشه. یعنی من هر اس ام اسی که برا یکی میفرستم یا هر اس ام اسی که به گوشیم میاد، بدون اینکه من کاری انجام بدم، اس ام اس ها در یه جای دیگه غیر از جعبه پیام ها هم ذخیره بشه. مثلا توی یه برنامه دیگه که من خودم نصب کردم.
ممنون میشم کمکم کنید.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نرم افزار gps میخوام که سخنگو باشه ...
البته یکی رو نصب کردم ولی جواب نمیده ... کمک میکنین؟:(

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام.خسته نباشيد.من يه سري فيلم داشتم كه تو گوشيم بوده و پاك شده.خيلي خاطرات قديمي بوده.برنامه اي واسه اندرويد ميتوني بزاريد كه بازيابي كنه اطلاعات پاك شده رو؟؟؟؟خيلي حياتيه.مرسي

benyaminl

عضو جدید
نرم افزار بلک لیست و اس ام اس آندروید

نرم افزار بلک لیست و اس ام اس آندروید

[h=2]دانلود بهترین نرم افزار بلک لیست تمام و اس ام اس آندروید :cool:
نرم افزار حرفه اي و قابل اجرا در نسخه هاي اندرويد 2 به بالا براي بلك ليست كردن تماس و اس ام اس[/h](فيلترينگ اس ام اس )
نرم افزار NQ- call- blocker

download
با توجه به اينكه ده ها نرم افزار بلا استفاده براي فيلتر اس ام اس وجود دارد و هيچكدام جواب نميدهد
اين اپليكيشن را اكيدا سفارش ميكنم كه دانلود و استفاده نماييد تا از شر مزاحمين و .... راحت شويد
نر ام افزاري زيبا و كاربر پسند و خوب و .....
يك دعا و يك تشكر هم از ما بكنيد! ;)

سلام
نرم افزاری برای دیدن راهها و مکان یابی در حالت اف لاین میخوام
مثل sygate
البته این نرم افزار در گوشیم کار نمیکنه
اگه کسی داره بهم معرفی کنه
گوشیم اکسپریا زد هست
ممنون

kar&andishe

عضو جدید
سلام:واقعادستتون دردنکنه،عالی بودند.:victory:اگرممکنه برای من نرم افزارقبله نما(بااستفاده ازGPSویکی هم بدون نیازبهGPS)قراربدین،ان شالله توثوابش شریک باتشکر kar&andishe:)

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام
نرم افزاری برای دیدن راهها و مکان یابی در حالت اف لاین میخوام
مثل sygate
البته این نرم افزار در گوشیم کار نمیکنه
اگه کسی داره بهم معرفی کنه
گوشیم اکسپریا زد هست
ممنون

گوگل مپس حالت آفلاین داره که. نقشه ی شهر مربوطه رو باید دانلود کنی.
برنامه ی ماوریک هم نقشه ی آفلاین داره ولی من نقشه ی تهرانشو دانلود کردم. لینکشو برات می زارم خودت سرچ کن ببین آفلاین سمنانشو پیدا می کنی.
http://p30download.com/fa/entry/36534/

سلام major geologist
من این برنامه رو نصب کرده بودم اما کار نمیکرد(طبق دستور نصب عمل کردم)
راستش از شما میخوام منو راهنمایی کنید که چطور نصب کنم و چطور ران کنم که جواب بده

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام major geologist
من این برنامه رو نصب کرده بودم اما کار نمیکرد(طبق دستور نصب عمل کردم)
راستش از شما میخوام منو راهنمایی کنید که چطور نصب کنم و چطور ران کنم که جواب بده

والا در این حد دگ اطلاعات ندارم. برنامه رو که نصب کردم. نقشه های آفلاینشم به پوشه ی
maverick==> tiles==> GoogleMaps
ریختم.
واسه نقشه خود گوگل مپس هم، آخرین ورژنشو دانلود کن. بعد منطقه ی مورد نظرتو زومشو کم کن تا ناحیه ی بیشتری تحت پوشش قرار بگیره. رو بخش سرچ کلیک کن، بعد از چند ثانیه نوشته ی :
Make this map area avalible offline
میاد. رو اون که کلیک کنی شروع به دانلود نقشه ی منطقه ی مورد نظر می کنه.

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانلود برنامه تقویم ۹۳ Calender 93 V1.0.0

این برنامه دارای کارهای گرافیکی بسیار زیبا و رنگ بندی خیره کننده میباشد که شما را حتما شگفت زده خواهد کرد.
علاوه بر آنچه که گفته شد از جمله ویژگی های این برنامه، میتوان به نمایش مناسبت های روزانه، ایام های تعطیل و وجود دسته ای از ماه های سال ۱۳۹۳ برای دسترسی سریع تر اشاره کرد.
اگر شما هم به دنبال یک تقویم فارسی، شمسی و مناسب برای سال آینده هستید پیشنهاد میکنیم این برنامه را به هیچ وجه از دست ندهید.

دانلود برنامه

لینک

.

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانلود مرورگر قدرتمند کروم بتا Chrome Beta 33.0.1750.126

Chrome یکی از بهترین و قدرتمند ترین مرورگر های اندروید می باشد، که جدیدترین نسخه آن را در اختیار شما قرار داده ایم. رابط کاربری مناسب، طراحی زیبا و ساده، سرعت بالا در باز کردن صفحات وب، قابلیت زوم سریع، امکان اضافه کردن بوک مارک، ذخیره صفحات وب و امکان مشاهده ویدئو به صورت آنلاین از ویژگی های نسخه بتا این مرورگر قدرتمند می باشد.

دانلود با حجم 30.4 مگابایت

لینک

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
طبق قوانین ارسال هرگونه پست تشکر اسپم محسوب میشه
برای تشکر از کاربر زدن دکمه ی تشکر کافیه
پست ها حذف
کاربران خاطی اخطار دریافت کردند

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مارکت گوشی برنامه های کاربری خوبی داره من پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنین.

مهرنوش1

عضو جدید
من تازه تبلت خریدم.میخوام برم فیسبوک ولی *****ندارم.میشه راهنماییم کنید.در ضمن نرم افزار اموزش زبان المانی برای اندروید میخوام مثل رزتا استون.
خیلی از زحماتتون تشکرمیکنم

kar&andishe

عضو جدید
سلام دوست عزیز،تبلت من اندروید است ولی تاکنون نتونستم قبله نما براش پیداکنم مدل هواوی 7 اینچ،فاقد سنسورهای تشخیص جهت ، لطفآ راهنماییم کنین ممنون میشم

kar&andishe

عضو جدید
از بد حادثه قطب نما هم نداره،ضمن اینکه یه نرم افزار tool times رو هم ریختم ولی اون ،هم نیاز به GPS داشت و هم نیاز به سنسورجهت مغناطیسی،فلان قدر هم خریده بودمش

Major Geologist

کاربر ممتاز
از بد حادثه قطب نما هم نداره،ضمن اینکه یه نرم افزار tool times رو هم ریختم ولی اون ،هم نیاز به GPS داشت و هم نیاز به سنسورجهت مغناطیسی،فلان قدر هم خریده بودمش

قطب نما نداره، فکر نکنم بتونی بتونی قبله نمایی پیدا کنی واسش.

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام !!من نرم افزلر تفسیر قران میخوااام
هرچی دانلود میکنم نصب نمیشه !!میگه امکان باز شدن انچه بارگیری شده نیس !!

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید....یه گوشی سامسونگ مدل gts 5310 دام که متاسفانه واتساپش دچار مشکل شده...مدتی هیچ کلیپ، عکس یا فایلی رو دانلود نمیکنه و نشون نمیده...حتی یه بار هم حذفش کردم و باز نصبش کردم و همچنین در قسمت دانلود خودکار مدیا در تنظیمات تیکش رو زدم ولی بازم جواب نمیده....ممنون میشم یه راه حل بهم بدین....
با سپاس

ali_mehdi55

عضو جدید
skyp ,......

skyp ,......

سلام بزرگوار گرامي
لطفا در مورد هر كدام از نرم افزارها كه قرار ميديد لطفا توضيح مختصري نيز بديد .
مثلا skyp گفتگو وچت واس ام اس و....
سپاس از لطفتون

EECi

مدیر بازنشسته
سیمای همراه (تلویزیون، رادیو، فیلم)

سیمای همراه (تلویزیون، رادیو، فیلم)

نرم افزار سیمای همراه شامل ۶۲ شبکه تلویزیون (سراسری، دیجیتال، برون مرزی، استانی، اینترنتی)، ۵۷ شبکه رادیو (سراسری، برون مرزی، استانی) و ۱۳ دوربین زنده مذهبی (زیارت مجازی) با امکان پخش زنده (آنلاین) می‌باشد.

ویژگی‌ها و امکانات:
- لیست کاملی از ۱۱۹ شبکه تلویزیون و رادیو (صدا و سیما) و ۱۳ کانال پخش زنده از اماکن مذهبی
- دریافت جدول زمانی پخش برنامه ها از اینترنت بطور روزانه برای ۵۲ شبکه تلویزیون و ۴۸ شبکه رادیو
- امکان پخش آنلاین بصورت هوشمند و داخل برنامه برای بیش از ۵۰ شبکه بدون نیاز به هیچ نرم افزار اضافی
- امکان پخش آنلاین خارج از برنامه برای تمامی شبکه‌ها با کیفیت های مختلف در صورت امکان (از پایین ترین کیفیت مخصوص اینترنت سیمکارت تا کیفیت HD مخصوص سرعتهای ۱ مگابیت به بالا)
- بخش "فیلم و سریال" با امکان نمایش رایگان فیلم‌های منتخب بصورت آنلاین
- دارای ویجت (ابزارک) با امکان اضافه کردن هر کانال تلویزیونی دلخواه به دسکتاپ
- اطلاعات مربوط به فرکانس دریافت و سایر توضیحات درباره شبکه ها
- بررسی خودکار برای بروزرسانی و اعلام به کاربر برای دریافت نسخه جدید
- امکان اشتراک گذاری برنامه ها (نام برنامه، شبکه مربوطه و زمان پخش) و ارسال به سایر نرم افزارها
- سازگار با اندروید ۲.۳ به بالا

ترجیحا برای مشاهده شبکه های سراسری و برون مرزی و رادیو از MX Player و برای پخش شبکه های استانی تلویزیون از VPlayer استفاده نمایید. در صورت نیاز به نصب این نرم افزارها، "سیمای همراه" بصورت خودکار شما را صفحه نصب آنها راهنمایی می‌کند.
لطفا توجه داشته باشید که برای پخش آنلاین باید به اینترنت با سرعت مناسب متصل باشید. در ضمن به علت مشکلات سرور یا عدم پخش شبکه ها در برخی ساعات، امکان مشاهده همه شبکه ها در همه ساعات روز ممکن نیست.
برطرف کردن مشکلات قطعی و کندی شبکه ها از عهده تولیدکنندگان این نرم افزار خارج است، ضمن اینکه ما تلاش میکنیم تا با بروزرسانی های بعدی، این مشکلات را به حداقل برسانیم.

https://cafebazaar.ir/app/com.rahpou.irib/?l=fa#dlAppModal

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من می خوام نرم افزار browser رو از اندرویدم پاک کنم، اما مثه نرم افزارای دیگه به راحتی پاک نمیشه. نمیدونم احتمالا پیش فرضه برا همین اینطوری میشه. چطوری میتونم آنیستالش کنم؟:gol: