اگه نَدادی میرَم خونه بابام…!!

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر کوچولوم اومده جلو میگه: بابا جون رارانه منو بده….!! میگم چی بابا..؟ میگه رارانه…رارانه…!! به خانومم میگم چی میگه این بچه…؟

خانومم میگه : بچه یارانه شو میخواد…!! مسعود بهت بگم ها… یارانه ماهارو باید بدی به خودمون…!! مال بچه ها روهم باید بدی به من…!!

میگم بابا این یارانه ها رو میدن به سرپرست خانواده برای پول اب و برق و مرگ و کوفت که میخواد چند برابر بشه…!! واسه نون که میخواد دونه ای پونصد تومن بشه…!!

میگه به من مربوط نیست…!! گفتن نفری هشتاد و یک هزار تومن دادن که سهم ما سه نفر میشه ۲۴۳ هزار تومن…!! با سهم خودت برو هر کاری که میخوای بکنی بکن…!! مرد خانواده ای چشمت کور دَندِت نرم باید خرج ماهارو بدی ولی نه از جیب ما…! اینا پول نفتمونه که سی سال پیش باید میدادَن…!!

میگم بابا جون پول نفت کدومه…!؟ بخدا چهار روز دیگه نون گیرمون نمیاد بخوریم…این پول مال زندگیمونه…مال بدبختیمونه… مال فلاکتمونه…!! ای خدا لعنت کنه این بانی و مسئولشو…!

میگه من نمیدونم …!! اگه دادی که دادی…!! اگه ندادی میرم خونه بابام…!! دختر کوچیکه هم اومده جلو انگشتش رو اورده بالا میگه: اگه دادی که دادی…!! اگه نَدادی میرَم خونه بابام…!!!!

-------------

از وبلگ دوستم . مسعود

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه باحال...
ما که ثبت نام نکردیم.. اه...

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشجل بود !

peach_69

عضو جدید
ببخشید من مدتی به این وبلاگ دوست شما مسعود مشهدی سر نزدم تا چند روز پیش که دیدم *****ه. آدرسش که تغییری نکرده درسته؟
خیلی مطلباشو دوست داشتم و دلم براش تنگ شده برای نوشته هاش :(

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ما که با این ۸۰ تومن ها گدا تر شدیم که !