سخت ترين روز زندگيتون چيههههههههه؟

alireza niazi

عضو جدید
سلام
امروز سخت ترين روز زندگيمه دلم مي خواست سخت ترين روز زندگيتونو بدونم
يعني دلم ميخواد هر كي دلش ميخواد بياد سخت ترين روز زندگيشو بگه كه مجبور بوده يك كاريو انجام بده كه واسه زندگيش خيلي مهمه
چطوري بايد كنار بياييد باهاش؟

ماریا جمشیدی

عضو جدید
سلام
يعني دلم ميخواد هر كي دلش ميخواد بياد سخت ترين روز زندگيشو بگه كه مجبور بوده يك كاريو انجام بده كه واسه زندگيش خيلي مهمه
امیدوارم درست ترین تصمیم رو بگیری;)

SASE

عضو جدید
روزی که به اجبار بازی این زندگی کسیو که دوست داشتم برای همیشه از پیشم رفت.

rambod-g

عضو جدید
سخت ترین روز زندگی من ، روز کارنامه گرفتن بود ، روزی که پدر مادرا میان مدرسه برای گرفتن کارنامه !!!

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه روزهاي زندگيم سخت بوده ولي اميدوارم با همت خودم بتونم از اين سختي در بيام

zx1

عضو جدید
یکی از سخت ترین روزهای زندگیم زمانی بود که امتحانای ترم آخر دانشگاه رو داشتم میدادم. و مادربزرگم هم به سختی مریض بود! ولی چون من شهرستان بودم نمیتونستم برم و ببینمش! از خونواده هم که جویا میشدم میگفتن همونطوریه!
تا اینکه روز قبل از آخرین امتحانم خونوادمهمه رفتهبودنخونه مادربزرگم! میگفتن دوباره حالش بد شده! منم فرداش آخرین امتحانم رو هرجوری بود دادم و به شوق عیادت مادربزرگم بلافاصله به سمت تهران راه افتادم! ولی ...
وقتی در خونه مادر بزرگم رسیدم، تا اومدم زنگ بزنم، دیدم کناره زنگ یه اعلامیه هست!!!
...

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخت ترین روز زندگی من روزی است که بیام تالار گفتگو و ببینم یه مشت تاپیک چرند جلو چشام رژه میرن.
شما چرا همش از ناامیدی یادی میکنید؟
خوشی ها همیشه بدست نمیان . قدرش رو بدونید.
همش آیه یاس؟
یا یاداوری سختی ها؟

alireza niazi

عضو جدید
سخت ترین روز زندگی من روزی است که بیام تالار گفتگو و ببینم یه مشت تاپیک چرند جلو چشام رژه میرن.
شما چرا همش از ناامیدی یادی میکنید؟
خوشی ها همیشه بدست نمیان . قدرش رو بدونید.
همش آیه یاس؟
یا یاداوری سختی ها؟

وقتي سختي ها نباشه لذت قشنگي رو نمي چشي؟
من نااميد نيستم
و از نا اميدي هم حرف نزدم
آقاي به اصطلاح روانشناس زندگي ميكس سختي ها و زشتي ها و زيبايي هاست
تو ديگه چرا اين حرفو ميزني

f.mohebbi

عضو جدید
سلام
-------------------------
اتفاقا امروز سخت ترین روز زندگی منم هست
می دونین چرا؟
چون شخصیت من توسط یه موجود نامرد زیر سوال رفت و به من تهمتی زده شد که تو عمرم هیچ کس درمورد من اینطوری فکر نکرده بود
جالب تر اینه که اون کسی که به من تهمت زد از من می خواست که بی گناهی خودم رو اثبات کنم. نمی دونین وقتی داشتم از خودم دفاع می کردم چه حس بدی داشتم احساس حقارت شدیدی کل وجودم رو فرا گرفته بود. دوست داشتم همون لحظه می مردم تا مجبور باشم بی گناهیم روبرای یه انسان پست به اثبات برسونم
نمی دونم شما در این موقعیت قرار گرفتین یا نه، ولی حس واقعا بدیه امیدوارم هیچ وقت این موقعیت براتون پیش نیاد

mmr1414m

عضو جدید
سخت ترين روز زندگي من روز رفتن به سربازي بود ولي اونقدر به خودم تو آموزشي حال دادم كه شيرين ترين روزهاي عمرم اون روزها شد.