به نظر شما کار کردن به طور رایگان و برای کسب تجربه درسته؟؟

brave_boy

عضو جدید
راستش میخوام برم یه شرکتی و براشون به طور رایگان، به مدت چند ماه و فقط برای به دست آوردن تجربه کارکنم اما میخوام بدونم به نظر شما این کار کار درستیه؟؟ شما باشید این کار رو می کنید؟؟ کسی رو می شناسید که این کار رو کرده باشه و به موفقیت رسیده باشه؟؟
راستش دیگه خسته شدم از اینکه هرجا میرم ازم سابقه میخوان
نظر شماها چیه؟؟

سمیر 50

عضو جدید
باسلام خدمت شما - الان کارفرمایان به سادگی زیر بارانجام کار رایگان برای کسب تجربه نمیروند-چون ترس از شکایت نیروی کار دارند ضمن اینکه اگر کارآموز دچار حادثه ناشی از کار بشه مشکلات آن متوجه کارفرما خواهد بود- مگراینکه بطور ثبتی تعهد بدهید که به ازای کسب تجربه ویادگیری مهارت از حقوق ومزایا منصرف بشید.

beautiful winter

عضو جدید
یه مدت کار رایگان برای کسب تجربه و سابقه خوبه ولی زمانیکه حس کردی دیگه حرفی برای گفتن داری برای کارت ارزش قائل باش .همه ما تقریبا از همین جا شروع کردیم.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش میخوام برم یه شرکتی و براشون به طور رایگان، به مدت چند ماه و فقط برای به دست آوردن تجربه کارکنم اما میخوام بدونم به نظر شما این کار کار درستیه؟؟ شما باشید این کار رو می کنید؟؟ کسی رو می شناسید که این کار رو کرده باشه و به موفقیت رسیده باشه؟؟
راستش دیگه خسته شدم از اینکه هرجا میرم ازم سابقه میخوان
نظر شماها چیه؟؟
نگفتی با چه شرایطی. یعنی اینکه قرارداد داری یا نه؟ یا اینکه گفتید برای بدست آوردن تجربه کار کنم نگفتید که بالاخره کاری که بهتون محول میشه توان انجامش رو دارید یا اینکه کسی هست که شما ازش کمک بخواهید و پیشش کار یاد بگیرید. ولی کلا برای افرادی که تجربه کار رو نداشته باشند شرکت یا جایی باشه که اجازه بده کسی کار کنه خیلی خوبه. مطمئن باشید اگر پیشرفت داشته باشید و از پس کار بر بیایید به موقعش قرارداد رسمی باهاتون می بندند چون بیمه اجازه نمیده کسی بدون قرارداد جایی کار کنه. و وقتی شرکت مطمئن بشه برای آنها مفید هستید شما رو جذب می کنه مگر اینکه خرده شیشه داشته باشند. ولی به هر حال شما ضرر نمی کنید. چون تو محیط کار بودن و تجربه کردن به دردتون می خوره حتما.

sahragol

عضو جدید
تا اونجا که جنبه آموزش داره برو ولی هر وقت جنبه بیگاری داشت ول کن... ببین نسبت به حجم کاری که انجام میدهی چیزی یاد می پیری که ارزش اون کار را داشته باشه....