كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
مچکرم بخاطر پاسختون.
فکر نکنم قضیه اینطوری باشه چون استقلال تا چند سال پیش پرافتخارترین تیم آسیا بود پس اون قهرمانیاش معتبر بوده.(نمیخواین بگین که ای اف سی بی دلیل این کارکرده).حالا نمیدونم چرا قهرمانی پرسپولیس جزو اون بحساب نیومده(؟!)
جواب سوال دوم رو ندادین. سالهایی که استقلال قهرمان و نایب قهرمان آسیاشد پرسپولیس هم بود پس چرا پرسپولیس نتونست موفق باشه؟

خب قضیه اون سالها مفصله .. خیلی دلایل داره .. یکیش اینکه جام باشگاههای اسیا اون سالها اینقد معتبر نبود که جدی گرفته بشه .. مثلا 14 سال این جام اصلا برگزار نشد و پرسپولیس که تو دهه 50 3 بار قهرمان ایران شده بود چون اصلا جام باشگاهای آسیا برگزار نشد اصلا نتونست توش شرکت کنه .. تا سال 1994 استقلال 4 بار نماینده ایران بود و پرسپولیس فقط 2 بار ...
بعدشم استقلال لابی خوبی داشت تو فدراسیون براش میزبانی میگرفتن .. یه چیز جالب اینکه برای استقلال 3 بار میزبانی گرفتن در حالیکه برای هیچ تیم دیگه ای نه پرسپولیس و نه پاس و نه هیچ تیم دیگه ای میزبانی نگرفتن .. پرسپولیس باید بازیاشو تو یه کشور دیگه و بدون بازی برگشت تو ایران انجام میداد ..
همین نایب قهرمانی استقلال فقط با یه برد و یه مساوی بدست اومده .. استقلال با یه تیم از کره شمالی مساوی کرد و به الهلال باخت و فقط با یه مساوی !! به نیمه نهایی رفت و اونجا با برد الریان قطر تونست نایب قهرمان آسیا بشه و جای تاسف داره که یکی مثل شما اینو با نایب قهرمانی ذوب اهن و سپاهان تو آسیا یکی میدونه ..یه نایب قهرمانی آسیا با یه برد یه باخت و یه مساوی (تفاضل گل 1- ) !!..
همون موقع که استقلال تو یه هفته دو بار به الهلال باخت پرسپولیس وقتی قهرمان و نایب قهرمان جام در جام آسیا میشد الهلال و الاتحاد رو شکست میداد ..
درضمن تو همون جام در جام که پرپسولیس یه قهرمانی و یه نایب قهرمانی داره هم استقلال 3 دوره بود که هر سه دوره رو حذف شد و نتونست بالا بیاد ..
درضمن اینو که استقلال تا چند سال پیش پرافتخارترین تیم آسیا بود رو کی گفته ؟؟؟!!!!!
عدد 4 که استقلالا نشون میده در اصل مال 4 برد متوالیه که بدون احتساب مساویه دوتیم تو جام (فکر کنم ولایت بود که هردوطرف قبول داشتن جزو دربیهای رسمی دوتیم نبوده و بازیکنای اصلی تیمها نبودن ) هست.
این 4 مال اونه
:D.

این دیگه خیلی مسخرست و خنده دار .. یعنی اون بازی دربی نبوده ؟ اون تیمی که با پرسپولیس بازی کرد استقلال نبوده ؟ بس کنیداین بهانه های مضحک رو ..

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!!

شمام طوري صحبت ميكنيد ك انگار استقلال اصلا لياقت نداشته و فقط با چاشني شانس رفته بالا!!

بعدشم قطعا تيمي (بوريام) ك تا اون مرحله رفته بالا حتما حرفي واسه گفتن داشته ك الان اونجاست!! و اينكه درسته تايلند كشور صاحب نامي در فوتبال نيست اما اين بازيكانان خارجي حتما بازيكنان خوبي هستند ك تيمشون الان اينجاست!!

استقلال اگ اينجاست به خاطر تلاش بازيكنانش و كادر فنيش هست و بس....سعي كنيد حقيقتو ببينيد:)

اولا اینکه یه تیم 7 بازیکن اسپانیایی داشته باشه دلیل بر این نیست که تیمش خیلی قوی باشه
به نظر من سطح تیمای ایرانی از تیمای کره و ژاپن وحتی عربستانی پایین تره و برای موفقیت احتیاج به آیتم شانس دارند.استقلال از گروهش خوب اومد بالا ولی خوب شانسشم خوب بود که با تیم اماراتی برخورد کرد و بعدش تیم تایلندی.خداروشکر کنند که با تیمای کره.ژاپن و عربستانی رودررو نشدند.
تیمای ایرانی معمولا تو سالای اخیر بین 8 تیم قرار گرفتند.نمونش ذوب آهن و سپاهان بودند که حتی با وجود قرعه سخت تونستند تا فینال برند بالا.
ولی نکته مهم این هست که متاسفانه زمانی که تیمای ایرانی وقتی جزو 8 تیم برتر قرار می گرفتند مصادف می شد با تغییر تحولات فصل.همیشه تیمای ایرانی از این قضیه ضربه میخوردند.نمونش سپاهان بود که 2 سال پیش که مربیشم قلعه نوعی بود تیم خیلی خوبی داشت و بنظرم یکی از کاملترین تیمای چند سال اخیر ایران بود.یکی از مشکلات اساسی ایرانیها تو آسیا داشتن مهاجم خوب هست که سپاهان برونو سزار و ابراهیم توره رو داشت که دیگه این وضعیت خیلی عالی بود.و با این بازیکنا تیم تا فینال میتونست بره بالا.ولی خوردند به انتهای فصل و تیم کلا متلاشی شد و بازیکناش رفتند.و دور بعدی براحتی حذف شدند

ولی امسال قضه فرق کرد که در نوع خودش عجیب بود.سیاست وزارت ورزش همیشه اینطوری بود که تیمایی که قهرمان میشدند سال بعدش تضعیف میشدند!!مثلا سال 86 که پرسپولیس قهرمان شد هم مربی رفت هم مدیر رو برکنار کردند که این در نوع خودش جالبه!!در مورد استقلال هم همین مسائل اتفاق افتاده!!!
ولی امسال که نوبت استقلال بود که تضعیف بشه ولی برعکس تقویت شد.فتح الله زاده استعفا داد ولی موافقت نشد و کلی نازشو خریدن!!!
ولی پرسپولیس که امسال برخلاف سال پیش تو نقل و انتقالات داشت منطقی پیش میرفت.ولی چنان چوبی لای چرخش گذاشتند که دیگه نتونست بلند بشه.در وسط نقل و انتقالات بحث تعویض مدیرعامل توسط سازمان مزخرف و بیسواد ورزش مطرح شد.کاری کردند که پرسپولیس درگیر حاشیه شد و نتونست تمرکز لازم رو داشته باشه.ولی استقلال لودجه خیلی خوبی گرفت و هر کسی رو که خواست گرفتحتی نکونام که نمیخواست بیاد استقلال به زور استقلالی شد!!!
با این تبعیض و خوشرفتاری که وزارت ورزش با استقلال انجام داد باید توقع زیادی از استقلال داشت که خیلی راحت تا مراحل پایانی بیاد بالا و جواب محبت های سازمان ورزش و مقامات دولتی قبلی رو بده
در آخر بگم که من مطمئن بودم که امسال استقلال تیم خوبی رو میبنده چون قلعه نوعی خیلی زود تو استقلال موندگار شد و وقتی هم که قلعه نوعی تو یه تیم بمونه نشانه انه که تیم از لحاظ بودجه و بازیکن و حمایت ها،کمبودی نداره.ولی توقع از قلعه نوعی این هست که کمی هم به فکر تزریق بازیکنان جوان و آینده دار به تیمش باشه!!!

abandon

عضو جدید
خب قضیه اون سالها مفصله .. خیلی دلایل داره .. یکیش اینکه 1- جام باشگاههای اسیا اون سالها اینقد معتبر نبود که جدی گرفته بشه .. مثلا 14 سال این جام اصلا برگزار نشد و پرسپولیس که تو دهه 50 3 بار قهرمان ایران شده بود چون اصلا جام باشگاهای آسیا برگزار نشد اصلا نتونست توش شرکت کنه .. تا سال 1994 استقلال 4 بار نماینده ایران بود و پرسپولیس فقط 2 بار ...
بعدشم 2-استقلال لابی خوبی داشت تو فدراسیون براش میزبانی میگرفتن .. یه چیز جالب اینکه برای استقلال 3 بار میزبانی گرفتن در حالیکه برای هیچ تیم دیگه ای نه پرسپولیس و نه پاس و نه هیچ تیم دیگه ای میزبانی نگرفتن .. پرسپولیس باید بازیاشو تو یه کشور دیگه و بدون بازی برگشت تو ایران انجام میداد ..
همین نایب قهرمانی استقلال فقط با یه برد و یه مساوی بدست اومده .. استقلال با یه تیم از کره شمالی مساوی کرد و به الهلال باخت و فقط با یه مساوی !! به نیمه نهایی رفت و اونجا با برد الریان قطر تونست نایب قهرمان آسیا بشه و جای تاسف داره که یکی مثل شما اینو با نایب قهرمانی ذوب اهن و سپاهان تو آسیا یکی میدونه ..یه نایب قهرمانی آسیا با یه برد یه باخت و یه مساوی (تفاضل گل 1- ) !!..
همون موقع که استقلال تو یه هفته دو بار به الهلال باخت پرسپولیس وقتی قهرمان و نایب قهرمان جام در جام آسیا میشد الهلال و الاتحاد رو شکست میداد ..
درضمن تو همون جام در جام که پرپسولیس یه قهرمانی و یه نایب قهرمانی داره هم استقلال 3 دوره بود که هر سه دوره رو حذف شد و نتونست بالا بیاد ..
3-درضمن اینو که استقلال تا چند سال پیش پرافتخارترین تیم آسیا بود رو کی گفته ؟؟؟!!!!!

4- این دیگه خیلی مسخرست و خنده دار .. یعنی اون بازی دربی نبوده ؟ اون تیمی که با پرسپولیس بازی کرد استقلال نبوده ؟ بس کنیداین بهانه های مضحک رو ..
بازم مرسی از پاسخ تون.
1- اینو نمیشه قبول کرد،چون اگر معتبر نبود الان در نظر گرفته نمیشد بجاش جام در جامو حساب میکردن. ;)
واگر منظورت اینه که شما جدی نگرفتینش خب اشتباه مسئولان باشگاه تون بوده و اینکه تو اون 14 سال که شما خوب بودین برگزار نشداز بد شانسی تون بوده. ولی خب اون 14 سال برا همه تیما برگزار نشده اما اون 2بارکه بودین و همچنین بعد اون 14 سال پرسپولیس نتونست موفقیتی کسب کنه.
2- ؟! استقلال لابی خوبی داشت تو فدراسیون؟!!!!!! دادن میزبانی به این چیزا بستگی داشته؟!! (لطفا این دو سوال باسند پاسخ بدین)
3- استقلال بهمراه الهلال پرافتخارترین تیم های باشگاهی آسیا بودن که یه تیم کره با سه قهرمانی این عنوانو به خودش اختصاص داد. حالا استقلال با الهلال دومین تیم پرافتخار اسیان.
4- نگفتیم دربی نبوده .دربی بود اما بازیکنای اصلی دوتیم نبودن.یعنی اونقدری جدی نبود که بازیکنای اصلی نبودن.

اولا اینکه یه تیم 7 بازیکن اسپانیایی داشته باشه دلیل بر این نیست که تیمش خیلی قوی باشه
به نظر من سطح تیمای ایرانی از تیمای کره و ژاپن وحتی عربستانی پایین تره
و برای موفقیت احتیاج به آیتم شانس دارند.استقلال از گروهش خوب اومد بالا ولی خوب شانسشم خوب بود که با تیم اماراتی برخورد کرد و بعدش تیم تایلندی.خداروشکر کنند که با تیمای کره.ژاپن و عربستانی رودررو نشدند.
تیمای ایرانی معمولا تو سالای اخیر بین 8 تیم قرار گرفتند.نمونش ذوب آهن و سپاهان بودند که حتی با وجود قرعه سخت تونستند تا فینال برند بالا.
ولی نکته مهم این هست که متاسفانه زمانی که تیمای ایرانی وقتی جزو 8 تیم برتر قرار می گرفتند مصادف می شد با تغییر تحولات فصل.همیشه تیمای ایرانی از این قضیه ضربه میخوردند.نمونش سپاهان بود که 2 سال پیش که مربیشم قلعه نوعی بود تیم خیلی خوبی داشت و بنظرم یکی از کاملترین تیمای چند سال اخیر ایران بود.یکی از مشکلات اساسی ایرانیها تو آسیا داشتن مهاجم خوب هست که سپاهان برونو سزار و ابراهیم توره رو داشت که دیگه این وضعیت خیلی عالی بود.و با این بازیکنا تیم تا فینال میتونست بره بالا.ولی خوردند به انتهای فصل و تیم کلا متلاشی شد و بازیکناش رفتند.و دور بعدی براحتی حذف شدند

ولی امسال قضه فرق کرد که در نوع خودش عجیب بود.سیاست وزارت ورزش همیشه اینطوری بود که تیمایی که قهرمان میشدند سال بعدش تضعیف میشدند!!مثلا سال 86 که پرسپولیس قهرمان شد هم مربی رفت هم مدیر رو برکنار کردند که این در نوع خودش جالبه!!در مورد استقلال هم همین مسائل اتفاق افتاده!!!
ولی امسال که نوبت استقلال بود که تضعیف بشه ولی برعکس تقویت شد.فتح الله زاده استعفا داد ولی موافقت نشد و کلی نازشو خریدن!!!
ولی پرسپولیس که امسال برخلاف سال پیش تو نقل و انتقالات داشت منطقی پیش میرفت.ولی چنان چوبی لای چرخش گذاشتند که دیگه نتونست بلند بشه.در وسط نقل و انتقالات بحث تعویض مدیرعامل توسط سازمان مزخرف و بیسواد ورزش مطرح شد.کاری کردند که پرسپولیس درگیر حاشیه شد و نتونست تمرکز لازم رو داشته باشه.ولی استقلال لودجه خیلی خوبی گرفت و هر کسی رو که خواست گرفتحتی نکونام که نمیخواست بیاد استقلال به زور استقلالی شد!!!
با این تبعیض و خوشرفتاری که وزارت ورزش با استقلال انجام داد باید توقع زیادی از استقلال داشت که خیلی راحت تا مراحل پایانی بیاد بالا و جواب محبت های سازمان ورزش و مقامات دولتی قبلی رو بده
در آخر بگم که من مطمئن بودم که امسال استقلال تیم خوبی رو میبنده چون قلعه نوعی خیلی زود تو استقلال موندگار شد و وقتی هم که قلعه نوعی تو یه تیم بمونه نشانه انه که تیم از لحاظ بودجه و بازیکن و حمایت ها،کمبودی نداره.ولی توقع از قلعه نوعی این هست که کمی هم به فکر تزریق بازیکنان جوان و آینده دار به تیمش باشه!!!
درسته تیم تایلندیه اما میدونیم که این تیم از سد تیمای کره ای ژاپنی گذشته تا به این مرحله رسیده پس ضعیف نیست.
استقلال درسته به تیم اماراتی خورد اما مستحق بالا اومدن بود . گروه استقلال خیلی سخت بود .اینکه استقلال به اون تیم خورد مزد اول شدن تو اون گروه سخت بود. مثل پرسپولیس پارسال اگرتوگروهش دوم نمیشد به الاتحاد نمیخورد و اول میشد قرعه راحت تری بهش میخورد یعنی تیم دوم و ضعیف تر گروه .ببین این قانون بازیهاست،شاید کمی شانس چاشنی کار بشه ولی نه اینطوری که شما میگین.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته تیم تایلندیه اما میدونیم که این تیم از سد تیمای کره ای ژاپنی گذشته تا به این مرحله رسیده پس ضعیف نیست.
استقلال درسته به تیم اماراتی خورد اما مستحق بالا اومدن بود . گروه استقلال خیلی سخت بود .اینکه استقلال به اون تیم خورد مزد اول شدن تو اون گروه سخت بود. مثل پرسپولیس پارسال اگرتوگروهش دوم نمیشد به الاتحاد نمیخورد و اول میشد قرعه راحت تری بهش میخورد یعنی تیم دوم و ضعیف تر گروه .ببین این قانون بازیهاست،شاید کمی شانس چاشنی کار بشه ولی نه اینطوری که شما میگین.

اولا بگم که این تیم از سد تیمای کره و ژاپن نگذشته!! تو گروهش تیم ژاپنی نبوده و یه تیم کره ای بوده که اول شده .
دوم اینکه لیگ قهرمانان امسال توسط تیمای ژاپنی و کره ای جدی گرفته نشده.چون 1 تیم ژاپنی از گروهش اومده بود بالا و 2 تیم کره ای.فکر کنم به خاطر جام جهانی هست که سعی کردن فکرشونو زیاد مشغول این بازیا نکنند.وگذنه همیشه تو تیمای شرق آسیا حداقل 3 تیم کره ای و ژاپنی میومدند بالا و تا فینالم همینطور میموند.ولی امسال قضیه عوض شده.و تیمای چینی که حرفی برای گفتن ندارند 2 تا نماینده داشتند. پس بنظرم با این شرایط و کمک های متعدد دولت و سازمان استقلال میتونه حرفایی برای گفتن داشته باشه.

saeed-28

عضو جدید
حتما خیلی گشتی که یه خبر دربارش پیدا کنی ..:دی
دوست عزیز قبل از این بازی یه دربی دیگه بود که 2-2 مساوی شد
اگه بخوایم مساوی ها رو هم حساب نکنیم پرسپولیس 5 برد متوالی داره ..
واقعا درک این اینقد براتون سخته ؟ بارها اینو به زبان ساده گفتم ولی مثل اینکه نمیخواید متوجه بشید ..
اتفاقا این ماییم که باید به شما بگیم 4تایی چون تو دربی هشتم 4 تا از پرسپولیس خوردین..
اما ما اینو رو این حساب میزاریم که سالها جوابی به 6 پرسپولیسیا نداشتید و خیلی اذیت شدید .. بهمین خاطره که این 4 دروغی و تقلبی رو درست کردید تا بالاخره یه جوابی داشته باشید .. البته هر بار میگید 4 ما یاد دربی سال 50 میفتیم که 4تاییتون کردیم ..

حالا شما خون خودتون رو کثیف نکنین به هر حال بالا بری پایین بیای.هر موضوعی رو بیاری به موضوع دیگه بدوزی .اصا آسمون و به زمین به دوزی کاری نمیشه کرد !!! چون پرسپولیس به چهارتایی معروف شده ....

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بازم مرسی از پاسخ تون.
1- اینو نمیشه قبول کرد،چون اگر معتبر نبود الان در نظر گرفته نمیشد بجاش جام در جامو حساب میکردن. ;)
واگر منظورت اینه که شما جدی نگرفتینش خب اشتباه مسئولان باشگاه تون بوده و اینکه تو اون 14 سال که شما خوب بودین برگزار نشداز بد شانسی تون بوده. ولی خب اون 14 سال برا همه تیما برگزار نشده اما اون 2بارکه بودین و همچنین بعد اون 14 سال پرسپولیس نتونست موفقیتی کسب کنه.
2- ؟! استقلال لابی خوبی داشت تو فدراسیون؟!!!!!! دادن میزبانی به این چیزا بستگی داشته؟!! (لطفا این دو سوال باسند پاسخ بدین)
3- استقلال بهمراه الهلال پرافتخارترین تیم های باشگاهی آسیا بودن که یه تیم کره با سه قهرمانی این عنوانو به خودش اختصاص داد. حالا استقلال با الهلال دومین تیم پرافتخار اسیان.
4- نگفتیم دربی نبوده .دربی بود اما بازیکنای اصلی دوتیم نبودن.یعنی اونقدری جدی نبود که بازیکنای اصلی نبودن.
الان چی در نظر گرفته شده ؟ شما خودت میدونی چی میگی ؟ :surprised:
من کجا گفتم پرسپولیس این بازیها رو جدی نگرفته ؟ شما کلا فکر کنم هیچ اطلاعاتی درمورد این موضوع ندارید و یه چیزایی میگید که آدم تعجب میکنه ..
ترابیان که اونموقع رییس روابط بین الملل فدراسیون بود برای استقلال میزبانی میگرفت .. بهرحال برای استقلال 3 بار میزبانی گرفتن ولی برای پرسپولیس میزبانی گرفته نشد ..
اها تا پست قبلیتون که استقلال پرافتخارترین تیم اسیا بود ولی الان شد 3 تا تیم ؟؟ هه
آخرش دربی بوده یا نبوده ؟ چه اصرار خنده داری دارید شما که اون بازی رو دربی حساب نکنید.. اسم اون دو تا تیمی که روز 16 آبان 90 با هم بازی کردن چی بود ؟
دوست عزیز اگه حرفی داری منطقی بزن ولی اینکه میخوای با گفتن اینکه بازیکنای اصلی نبودن کلا وجود یه مسابقه فوتبال رو منکر بشی خنده داره ..
حالا شما خون خودتون رو کثیف نکنین به هر حال بالا بری پایین بیای.هر موضوعی رو بیاری به موضوع دیگه بدوزی .اصا آسمون و به زمین به دوزی کاری نمیشه کرد !!! چون پرسپولیس به چهارتایی معروف شده ....
من هیچکدوم از اینکارها رو نمیکنم چون هیچ اصراری ندارم به کسایی که نمیخوان بفهمن چیزی بفهمونم ..
اتفاقا پرسپولیس به 4تایی معروف نشده فقط یه عده خیلی دارن زحمت میکشن که بعد از سالها یه جواب الکی جور کنن و به پرسپولیسیا بدن..

karimi912

عضو جدید
داربی های تاریخی :

داربی 4 تایی
: سال 1350 .... پرسپولیس 4 - 1 استقلال ... در این داربی پرسپولیس در طول 90 دقیقه 4 بار دروازه استقلال را باز کرد .

داربی 6 تایی : سال 1352 .... پرسپولیس 6 – 0 استقلال ... ( تاریخی ترین داربی ) .... پرسپولیس در این داربی در طول 90 دقیقه 6 بار توپ را درون دروازه استقلال قرار داد و استق لال را به 6 میخ کشوند . این بازی تاریخی ترین داربی بین پرسپولیس و استقلال شده است .

داربی 9 نفره : سال 1378 .... پرسپولیس 0 - 0 استقلال .... پرسپولیس از دقیقه 30 بازی 9 نفره شد . ولی استقلال نتوانست پرسپولیس 9 نفره را شکست دهد و بازی بدون گل به پایان رسید !!!

داربی 3 - 10 - 10 : سال 1390 .... پرسپولیس 3 - 2 استقلال .... در حالی که استقلال تا دقیقه 82 از تیم 10 نفره پرسپولیس با 2 گل جلو بود . ایمون زاید در 10 دقیقه یه هت تریک داغ زد و در نهایت پرسپولیس این بازی را 3 - 2 برد !!!

abandon

عضو جدید
اولا بگم که این تیم از سد تیمای کره و ژاپن نگذشته!! تو گروهش تیم ژاپنی نبوده و یه تیم کره ای بوده که اول شده .
دوم اینکه لیگ قهرمانان امسال توسط تیمای ژاپنی و کره ای جدی گرفته نشده.چون 1 تیم ژاپنی از گروهش اومده بود بالا و 2 تیم کره ای.فکر کنم به خاطر جام جهانی هست که سعی کردن فکرشونو زیاد مشغول این بازیا نکنند.وگذنه همیشه تو تیمای شرق آسیا حداقل 3 تیم کره ای و ژاپنی میومدند بالا و تا فینالم همینطور میموند.ولی امسال قضیه عوض شده.و تیمای چینی که حرفی برای گفتن ندارند 2 تا نماینده داشتند. پس بنظرم با این شرایط و کمک های متعدد دولت و سازمان استقلال میتونه حرفایی برای گفتن داشته باشه.
:surprised: وای خدای من . من فکر میکنم شما درون فدراسیون های کره و ژاپن نفوذ دارین چون میدونین که تیمای اونا بخاطر جام جهانی لیگ قهرمانان رو جدی نگرفتن. ( این حرفتون ازون حرفا بود)

الان چی در نظر گرفته شده ؟ شما خودت میدونی چی میگی ؟ :surprised:
من کجا گفتم پرسپولیس این بازیها رو جدی نگرفته ؟ شما کلا فکر کنم هیچ اطلاعاتی درمورد این موضوع ندارید و یه چیزایی میگید که آدم تعجب میکنه ..
ترابیان که اونموقع رییس روابط بین الملل فدراسیون بود برای استقلال میزبانی میگرفت .. بهرحال برای استقلال 3 بار میزبانی گرفتن ولی برای پرسپولیس میزبانی گرفته نشد ..
اها تا پست قبلیتون که استقلال پرافتخارترین تیم اسیا بود ولی الان شد 3 تا تیم ؟؟ هه
آخرش دربی بوده یا نبوده ؟ چه اصرار خنده داری دارید شما که اون بازی رو دربی حساب نکنید.. اسم اون دو تا تیمی که روز 16 آبان 90 با هم بازی کردن چی بود ؟
دوست عزیز اگه حرفی داری منطقی بزن ولی اینکه میخوای با گفتن اینکه بازیکنای اصلی نبودن کلا وجود یه مسابقه فوتبال رو منکر بشی خنده داره ..

.
پستم جواب حرفات بود .برداشتت اشتباه بوده. شما میگین جام باشگاه های اسیا اون سالها معتبر نبوده و جام درجام معتبر بوده،من میگم اگر جام در جام معتبرتر بوده حتما یکدونه قهرمانی ونایب قهرمانی پرسپولیس تو جام در جامو الان باید بعنوان قهرمانی تو باشگاه های اسیا بحساب بیارن ولی این کارو نکردن و قهرمانی های استقلال بعنوان قهرمانی در جام باشگاهها بحساب اومده. پس جام باشگاهها معتبر بوده که الان قهرمانیهای استقلالو (تو اون زمان )بحسابش میارن .
ترابیان برای استقلال میزبانی گرفت ولی برای بقیه تیما نه؟ مگه خون استقلال رنگی تر بوده؟ دوست عزیز نمیتونی اینقدر راحت به کسی انگ بچسبونی.
تو پست دوتاقبلم گفتم استقلال تا چند سال پیش پرافتخارترین تیم بوده تو پست قبلیم گفتم الان یه تیم کره ای پرافتخارترینه . این دوتا همدیگر رو نقض میکنن؟؟؟!
ساده ش این میشه. تا چند سال پیش که یه تیم کره ای سومین قهرمانیش تو اسیارو بدست نیاورده بود این استقلال ایران و الهلال عربستان با دو قهرمانی پرافتخارترین بودند.
گفتم که دربی بود اما از هر دو تیم بازیکنای اصلی شرکت نداشتن. دربی اونقد مهم هست که دوتا تیم با بازیکنای اصلیشون بمیدان بیان ولی تو اون بازی هردوتیم با بازیکنای ذخیره بازی کردن.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: وای خدای من . من فکر میکنم شما درون فدراسیون های کره و ژاپن نفوذ دارین چون میدونین که تیمای اونا بخاطر جام جهانی لیگ قهرمانان رو جدی نگرفتن. ( این حرفتون ازون حرفا بود)

این نظر ربطی به نفوذ داشتن تو فدراسیون کره یا ژاپن نداره.فقط احتیاج به کمی فکر کردن و دیدن آمار داره.همین و بس
شما کی تاحالا دیدی تیمای تایلندی و چینی بیان جزو 8 تیم؟؟!!!! همیشه تیمای صعود کننده از شرق شامل تیمای کره ای -ژاپنی و استرالیای بود.ولی امسال عکس این قضیه بود.یعنی باشگاههای چینی و تایلندی ره 100 ساله رو یه شبه طی کردند و از تیمای کره ای و ژاپنی سبقت گرفتند:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز

پستم جواب حرفات بود .برداشتت اشتباه بوده. شما میگین جام باشگاه های اسیا اون سالها معتبر نبوده و جام درجام معتبر بوده،من میگم اگر جام در جام معتبرتر بوده حتما یکدونه قهرمانی ونایب قهرمانی پرسپولیس تو جام در جامو الان باید بعنوان قهرمانی تو باشگاه های اسیا بحساب بیارن ولی این کارو نکردن و قهرمانی های استقلال بعنوان قهرمانی در جام باشگاهها بحساب اومده. پس جام باشگاهها معتبر بوده که الان قهرمانیهای استقلالو (تو اون زمان )بحسابش میارن .
ترابیان برای استقلال میزبانی گرفت ولی برای بقیه تیما نه؟ مگه خون استقلال رنگی تر بوده؟ دوست عزیز نمیتونی اینقدر راحت به کسی انگ بچسبونی.
تو پست دوتاقبلم گفتم استقلال تا چند سال پیش پرافتخارترین تیم بوده تو پست قبلیم گفتم الان یه تیم کره ای پرافتخارترینه . این دوتا همدیگر رو نقض میکنن؟؟؟!
ساده ش این میشه. تا چند سال پیش که یه تیم کره ای سومین قهرمانیش تو اسیارو بدست نیاورده بود این استقلال ایران و الهلال عربستان با دو قهرمانی پرافتخارترین بودند.
گفتم که دربی بود اما از هر دو تیم بازیکنای اصلی شرکت نداشتن. دربی اونقد مهم هست که دوتا تیم با بازیکنای اصلیشون بمیدان بیان ولی تو اون بازی هردوتیم با بازیکنای ذخیره بازی کردن.
قهرمانی استقلال همین الان هم بعنوان قهرمانی در "جام باشگاههای آسیا" بحساب میاد و نه بعنوان قهرمانی در "لیگ قهرمانان آسیا" ... و تنها کسایی که این قهرمانی رو با قهرمانی در لیگ قهرمانان اسیا یکی میکنن هوادارای استقلال هستن وگرنه از دید ای اف سی هم این دو تا جدا هستن .. و شما فکر نکن مثلا ای اف سی همون امتیازی که به قهرمان لیگ قهرمانان میده به استقلال هم بابت قهرمانیش در جام باشگاههای اسیا میده ..
پرسپولیس هم اگر میخواست میتونست مثل استقلال قهرمانیش تو جام در جام رو بزرگ کنه که این کار رو نکرد ..
من دقیقا نمیفهمم مشکل شما چیه .. من دارم میگم برای پرسپولیس میزبانی گرفته نشد شما میگی راحت نمیتونی انگ بچسبونی اینکه ما میگیم برای استقلال میزبانی گرفته شد ولی برای پرسپولیس گرفته نشد انگه ؟شما فقط میخوای یه جوابی داده باشی ..همین ..
پس وقتی دربی بود ربطی نداره که بازیکنای اصلی بودن یا نه ..این بازی تو تاریخچه دربی ها ثبت شده و همه جا بهش میگن دربی 72 اگه این بازی بعنوان دربی حساب نمیشه پس باید کلا تاریخچه دربی ها رو عوض کنیم و دوباره بازیهایی که ناجوانمردانه به نفع استقلال 3 بر صفر اعلام شد رو بازبینی کنیم .. خواهشا این بهانه های خنده دار رو نیارید ..

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تفاوت هواپیماهای بارسلونا، پرسپولیس و اس تق لال

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب قضیه اون سالها مفصله .. خیلی دلایل داره .. یکیش اینکه جام باشگاههای اسیا اون سالها اینقد معتبر نبود که جدی گرفته بشه .. مثلا 14 سال این جام اصلا برگزار نشد و پرسپولیس که تو دهه 50 3 بار قهرمان ایران شده بود چون اصلا جام باشگاهای آسیا برگزار نشد اصلا نتونست توش شرکت کنه .. تا سال 1994 استقلال 4 بار نماینده ایران بود و پرسپولیس فقط 2 بار ...
بعدشم استقلال لابی خوبی داشت تو فدراسیون براش میزبانی میگرفتن .. یه چیز جالب اینکه برای استقلال 3 بار میزبانی گرفتن در حالیکه برای هیچ تیم دیگه ای نه پرسپولیس و نه پاس و نه هیچ تیم دیگه ای میزبانی نگرفتن .. پرسپولیس باید بازیاشو تو یه کشور دیگه و بدون بازی برگشت تو ایران انجام میداد ..
درضمن اینو که استقلال تا چند سال پیش پرافتخارترین تیم آسیا بود رو کی گفته ؟؟؟!!!!!

این دیگه خیلی مسخرست و خنده دار .. یعنی اون بازی دربی نبوده ؟ اون تیمی که با پرسپولیس بازی کرد استقلال نبوده ؟ بس کنیداین بهانه های مضحک رو ..

عزيزم ديگ واضحاتو زير سوال نبر...زشته ميخندن بهت:D

تیمقهرمانی‌هانایب قهرمانی‌هاسال‌های قهرمانیسال‌های نایب قهرمانی
پوهانگ استیلرز۳۰۱۹۹۶-۹۷ ,۱۹۹۷-۹۸ ,۲۰۰۹-
استقلال۲۲۱۹۷۰ ,۱۹۹۰-۹۱۱۹۹۱-۹۲ ,۱۹۹۸-۹۹
الهلال۲۲۱۹۹۱-۹۲ ,۱۹۹۹-۲۰۰۰۱۹۸۶-۸۷ ,۱۹۸۷-۸۸
سئونگنام ایلهوا چونما۲۲۱۹۹۵-۹۶ ,۲۰۱۰۱۹۹۶-۹۷ ,۲۰۰۴
الاتحاد۲۱۲۰۰۵ ,۲۰۰۴۲۰۰۹

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه نكته خيلي جالب :surprised:

یادتونه استقلال میخواست بره درود بازی کنه ، گفته بودن چون درود تجربه برگزاری بازی رو نداره بهتره مراقب باشن ، کلی پرسپولیسیا گفتن که استقلالیا برای میزبان هم تعیین تکلیف میکنن و با این حرفشون به مردم درود توهین کردن که چطور میگن درود امنیت نداره اما حالا خودشون برای بازی با سایپا نامه زدن به شورای تامین استان البرز و شهر بزرگ کرج که این بازی براتون مشکله و حواستون باشه و ما گفته باشیم که بلکه اونا دم آخری مخالفت کنن و بازی بیافته آزادی:surprised:

abandon

عضو جدید
این نظر ربطی به نفوذ داشتن تو فدراسیون کره یا ژاپن نداره.فقط احتیاج به کمی فکر کردن و دیدن آمار داره.همین و بس
شما کی تاحالا دیدی تیمای تایلندی و چینی بیان جزو 8 تیم؟؟!!!! همیشه تیمای صعود کننده از شرق شامل تیمای کره ای -ژاپنی و استرالیای بود.ولی امسال عکس این قضیه بود.یعنی باشگاههای چینی و تایلندی ره 100 ساله رو یه شبه طی کردند و از تیمای کره ای و ژاپنی سبقت گرفتند:D
:surprised: بسیار متعجبم از این پاسخ ها !!
بنظر شما "چون امسال تیمای ژاپنی کرهای نتونستن بالا بیان و تیمای چین و تایلند اومدن بالا پس ما به این پی میبریم که اونا میخواستن برای جام جهانی تمرکز کنن و هیچ ربطی هم به قوی بودن تیم های تایلندی و چینی نداره.
درسته آمار همواره بنفع کره و ژاپن بوده اما دلیل نمیشه، من دو جواب دارم 1- تاریخ بازیهای ملی و باشگاههای آسیا طوری نبوده که بخوان بخاطر این موضوع باشگاههای آسیا رو بیخیال شن. همین الان تکلیف تیمای صعود کننده به جام جهانی معلوم شده ولی از باشگاههای آسیا بخشیش مونده. پس ربطی بهم ندارن به گفته خودت آمار نشون داده که تیمای کره ای و ژاپنی هیچوقت بیخیال این بازیها نبوده و نیستن و با جدیت پیگیری میکنن .
مدتی هست که تیمای چینی و تایلندی دارن رو فوتبال سرمایه گذاری میکنن(تو خبرها گفته شده) پس شما یا اطلاع کافی ندارین یا علاقه ی خاصی دارین موفقیت های استقلالو کمرنگ جلوه بدین.;)
خلاصه این حرفا صلا مهم نیست مهم اینه که انشالله استقلال قهرمان میشه.

قهرمانی استقلال همین الان هم بعنوان قهرمانی در "جام باشگاههای آسیا" بحساب میاد و نه بعنوان قهرمانی در "لیگ قهرمانان آسیا" ... و تنها کسایی که این قهرمانی رو با قهرمانی در لیگ قهرمانان اسیا یکی میکنن هوادارای استقلال هستن وگرنه از دید ای اف سی هم این دو تا جدا هستن .. و شما فکر نکن مثلا ای اف سی همون امتیازی که به قهرمان لیگ قهرمانان میده به استقلال هم بابت قهرمانیش در جام باشگاههای اسیا میده ..
پرسپولیس هم اگر میخواست میتونست مثل استقلال قهرمانیش تو جام در جام رو بزرگ کنه که این کار رو نکرد ..
من دقیقا نمیفهمم مشکل شما چیه .. من دارم میگم برای پرسپولیس میزبانی گرفته نشد شما میگی راحت نمیتونی انگ بچسبونی اینکه ما میگیم برای استقلال میزبانی گرفته شد ولی برای پرسپولیس گرفته نشد انگه ؟شما فقط میخوای یه جوابی داده باشی ..همین ..
پس وقتی دربی بود ربطی نداره که بازیکنای اصلی بودن یا نه ..این بازی تو تاریخچه دربی ها ثبت شده و همه جا بهش میگن دربی 72 اگه این بازی بعنوان دربی حساب نمیشه پس باید کلا تاریخچه دربی ها رو عوض کنیم و دوباره بازیهایی که ناجوانمردانه به نفع استقلال 3 بر صفر اعلام شد رو بازبینی کنیم .. خواهشا این بهانه های خنده دار رو نیارید ..
.
نگین اینو . خود ای اف سی گهگاهی اوقات تو پیامهاش درباره ی لیگ قهرمانان اسیا استقلالو بهمراه الهلال دومین تیم پرافتخار اسیا معرفی میکنه. پس این یعنی اعتبار.
اینکه ای اف سی امتیازی که بابت لیگ الان میده تا اون موقع درسته و کاملا طبیعیه.
تو موضوع میزبانی هم جوابتون قانع کننده نیست، سوال(؟)چرا کسی که مسئول فدراسیونه فقط برای یک تیم از ایران تلاش میکنه و برای اون تیم میزبانی میگره و بقیه ی تیما پشم؟؟! عملا داری انگ میچسبونی ولی انکار میکنی.
من که میگم اون بازی دربی بود اصلا همون دربی 72 . ولی اونقدری ارزش نداشت که دو تیم با بازیکنای اصلیشون بازی کنن.شما خودت بگو اگه یه دربیه رسمی باشه آیا هردوتیم با بازیکنای اصلیشون بازی نمیکنن؟ که نکردن و بازیکنای ذخیره هردوتیم بازی کردن که دروازه بان استقلال ذخیره بود و دوگل خورد و پرسپولیسی ها گفتن که استقلال به رحمتی وابسته هست.
;)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من سطح تیمای ایرانی از تیمای کره و ژاپن وحتی عربستانی پایین تره و برای موفقیت احتیاج به آیتم شانس دارند.استقلال از گروهش خوب اومد بالا ولی خوب شانسشم خوب بود که با تیم اماراتی برخورد کرد و بعدش تیم تایلندی.خداروشکر کنند که با تیمای کره.ژاپن و عربستانی رودررو نشدند.

يه مثال ميزنم ك منظورمو بهتر متوجه بشيد
تيمي مثل پرسپوليس نياز به دروازه بان داره و ميره يه گلر خارجي مثل نيلسون رو مياره
چرا؟
چون ك مسولانش احساس كردن در حال حاضر اين گلر بهتر و مناسبتره از همتايان داخليش براي تيم!!
اين قضيه در تمام پست هاي داخل زمين صدق ميكنه
حالا اگ يه تيم از هفت تا لژيونر تو تركيب تيمش سود ميبره و اين لژيونر ها كه يه سر و گردن بالاتر از بازيكنان وطني (تايلندي) هستند قطعا سطح اون تيم از فوتبال اون كشور بالاتره!
بعدشم
قرار نیست ژاوی و اینیستا بیان تو تیم بوریرام که بگی بازیکن بزرگ اسپانیایی ، بازیکن درجه 3 اسپانیا هم بیاد تو لیگ ایران قابل قبوله....اينو قبول نداري؟
به نظر من سطح تیمای ایرانی از تیمای کره و ژاپن وحتی عربستانی پایین تره و برای موفقیت احتیاج به آیتم شانس دارند.استقلال از گروهش خوب اومد بالا ولی خوب شانسشم خوب بود که با تیم اماراتی برخورد کرد و بعدش تیم تایلندی.خداروشکر کنند که با تیمای کره.ژاپن و عربستانی رودررو نشدند

سطح تيم هاي رو بازيشون مشخص ميكنه توي زمين!
استقلال تو اين دوره تو گروه مرگ بود....استقلالي ك حضور اون باعث شده بود اون گروه گروهه مرگ ناميده بشه و با اقتدار امد بالا
و اين طبيعت اين مسابقاته ك شما تلاش كن ك به عنوان صدر نشين بيا بالا ك به قرعه مناسب تر بخوري!! اين شانسه به نظرت؟
، پارسال شما یه تیم قوی الهلال تو گروهتون بود اسمشو گذاشتید گروه مرگ به عنوان تیم دوم رفتید بالا کلی کیف کردید اما هنوزم میگید استقلال خوش شانسه:surprised:
تويه حرفاتون تناقض جالبي ديدم اميدوارم سهوي باشه!!
تو يه پستتون خوندم ك تيماي ژاپني و كره اي اين دوره از رقابتها رو جدي نگرفتن!!!:surprised:به خاطر جام جهاني!!:surprised:
اما حالا باز ميگيد ك تيم شانس اورده به اونا نخورده!:surprised:
دم خروسو باور كنيم يا قسم حضرت عباسوو؟:d
تو 30-40 دوره جام باشگاههای آسیا هیچ تیمی بیشتر از 3 بار قهرمان نشده و تعداد تیمهایی که قهرمان شدن خیلی زیاده ، تیمهای مختلفی از کره و ژاپن تو ادوار مختلف قهرمان شدن ، امسال هم دو تیم کاشیوا ریسول و اف سی سئول تا اینجا خوب اومدن بالا ، سال گذشته هم بودن و خوب نتیجه گرفته بودن...منظور اين حرفم مثل روز روشنه!!
:gol:
اینکه میگید ژاپنها و کره ای ها جدی نگرفتن واسه اینه که اگه استقلال نتیجه گرفت بگید شانسی بوده اگرم نگرفت که بگید حتی با این حال نتونستید قهرمان بشید
دوست گلم نظر شخصی داری میدی که میگی ژاپن و کره جدی نگرفتن
چه ربطی داره که برای اولین بار تیمی از چین به این مرحله رسیده؟؟ گوانگژو سرمایه گذاری خوبی کرده و خودشو بالا کشیده با مربیگری مارچلو لیپی ایتالیایی
تیمهای استرالیایی که هیچ وقت جز تیمهای مطرح باشگاههای آسیا نبودن تو این چند سال و معمولا حذف میشن تو مقدماتی

تيم تايلندي الان جز هشت تا تيم برتر اين دوره از رقابت هاست!!

عجب!!
استقلال از اواخر فصل قبل هم سياستشونو بر حفظ تيم اعلام كرده بودن...منبع مصاحبه هاي مربي تيم
بحثو مرتبط كردي با پرسپوليس و مظلوم نميايي كردياآآ شوخي:D
اين مشكليه ك استقلال هك باهاش درگير بود و همين اقاي دهنوي با استقلال قرارداد داشتن و سر از تراكتور در اوردن!!
به نظر من يه قانون سفت و محكم بايد باشه ك جلو اين جور بازيكن ها گرفته بشه...(بازيكنان ك تو دعواي بين پرسپوليس و سپاهان سهم داشتن)
خوشبختانه طرف اين دعوا سپاهانه...انگ فدارسيوني بودنو به يه كي ديگ بزنيد لطفا!:D
راجع به استقلال ك بودجه خوبي گرفته!! واسه همينه ك الان پول ندارن بدن بازيكنانشون؟؟
فك كنم شما از نكونام از ميل و علاقش بهتر ميدونيداآآ:D
نكونام بارها اعلام كرده بود ك با تموم وجود دوست داره تو استقلال بمونه!!...مدرك بيام براتون؟:gol:
قضيه به زور استقلالي شد هم جالبه...نكو با استقلال قرارداد داشت!!...قرارداد فصل قبلش دوساله بوده!!
و چيز جالب تر اينه ك دوستان پرسپوليسي قضيه نكونام و خلعتبري رو يكي ميكنن!!
از اين دوستان خواهشش ميكنم برا من توضيح بدن يه بازيكن ك تصميم گرفته بره ليگ امارات بازي كنه با بازيكني ك با تيم اماراتي قرارداد امضا كرده شباهتشون چيه ك از فدراسيون توقع دارن و بهانشونم داستان نكونام و استقلاله؟؟:surprised:

و يه مورد ديگ رو هم بايد ذكر كنم اينه ك
همن امسال امیدوار رضایی رو کاملا بخاطر مسائل سیاسی از استقلال گذاشتن کنار ...يك مهمره سنگين در هييت مديره استقلال!!
خودتون برای خودتون حاشیه میسازید چرا قضیه کامبوزیا رو شلوغ کردید؟؟

استقلال تيم خوبي نبست...تيم خوبشو حفظ كرد;)
قلعه نويي هميشه زود قرار داد ميبنده!! نشون به اون نشون ك فصل قبل از همه تيم ها زودتر استارت زد و نتيجشم گرفت:gol:
تیمهای قلعه نویی به لحاظ بودجه مشکلی نداره؟؟ پس همین استقلال پارسال رو کی قهرمان کرد؟؟(اشاره به مشكلات مالي فصل قبل استقلال)
خوب اینم هنر قلعه نوییه ، لابد اینم میخواید بگید لابیه؟؟
توقع!!....والا از قلعه نويي انتظار قهرماني ميره...مربي با اين كارنامه كارو براي خودش سخت كرده...همه ازش توقع بهترين ها رو دارن

آخرین ویرایش:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
يه نكته خيلي جالب :surprised:

یادتونه استقلال میخواست بره درود بازی کنه ، گفته بودن چون درود تجربه برگزاری بازی رو نداره بهتره مراقب باشن ، کلی پرسپولیسیا گفتن که استقلالیا برای میزبان هم تعیین تکلیف میکنن و با این حرفشون به مردم درود توهین کردن که چطور میگن درود امنیت نداره اما حالا خودشون برای بازی با سایپا نامه زدن به شورای تامین استان البرز و شهر بزرگ کرج که این بازی براتون مشکله و حواستون باشه و ما گفته باشیم که بلکه اونا دم آخری مخالفت کنن و بازی بیافته آزادی:surprised:

این رو با اون قضیه دورود مقایسه نکنید خواهشا.

مسئولین پرسپولیس صرفا به دلیل نزدیک بودن تهران به کرج و احتمال اینکه هوادارای زیادی به ورزشگاه برن و با توجه به اینکه ظرفیت ورزشگاه کمه فقط یه هشدار دادن.

حالا شما حرف های استقلالی ها رو قبل از اون بازی بخون بعد متوجه میشی کدوم توهین بوده.

abandon

عضو جدید
عَه یادم رفت بگم.
بازی دیشبو دیدین. این داورا چرا اینجوری میکنهن؟ همیشه باید به ضرر استقلال عمل کنن؟
یه پنالت الکی گرفت و بازیکن تیم صبا بخاطر خطا رو رحمتی باید اخراج میشد ولی این داور هردورو اشتباه کرد.
بازی با سپاهان هم سر استقلالو بریدن .
فقط میخوایم اینارو یادتون باشه.;)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

مسئولین پرسپولیس صرفا به دلیل نزدیک بودن تهران به کرج و احتمال اینکه هوادارای زیادی به ورزشگاه برن و با توجه به اینکه ظرفیت ورزشگاه کمه فقط یه هشدار دادن.

حالا شما حرف های استقلالی ها رو قبل از اون بازی بخون بعد متوجه میشی کدوم توهین بوده.

جالبه!!!!!
خوب سيامك جان تو اذحام جمعيت رو كردي دليل فرق اي دو قضيه درسته؟؟

به من بگو حضور تيمي مثل استقلال تو شهر درود اين جذابيتو نداره واسه مردمش ك خيل عظيمي از مردمش براي تماشاي بازي بيان ورزشگاه؟...ولو براي حمايت از تيم خودشون؟؟

ورزشگاه اونا ظرفيت لازم رو داشت؟؟
ورزشگاه درود 1500 نفر گنجایش داشت ، شرایط خوبی هم نداشت ، استقلالیا اشاره کرده بودن که بخاطر حضور استقلال احتمال حضور پر تعداد تماشاگرا میره که خیلی بیتشر از گنجایش ورشگاه باشه ، شاید 15-20 هزار نفر بیان ، اما نتیجه میگیرم استقلالیا دارن توهین میکنن!!

اما حالا ورزشگاه مرتب کرج با ظرفیت 15 هزار نفر اگه 30 هزار نفر بیان پس همه چی بهم میریزه، نظر پرسپولیس درسته و توهین نیست ، نظر استقلال کلا از بیخ و بن توهین بوده به درودیا
این با اون فرق داره ، توجیه تا کجا؟؟

ميشه بهم بگي جاییکه 1500 نفر گنجایش داشته باشه اگه 15 هزار نفر برن با جاییکه 15 هزار نفر گنجایش داره 30 هزار نفر بدن چه فرقی میکنه؟؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
پرسیولیسیا مزشون میکنه،بازی رو بیارن تو ورزشگاه خودشون تا بنوعی میزبان باشن.

زمین دورود هم خیلی داغون بود. ورزشگاهش هم گنجایش نداشت.
هردوبازی شما با گهر تو تهران برگزار شد ،اما نمیدونیم چرا هروقت به استقلال میخورن همه شیر میشن و تو بوقو کرنا میکنن.و همه چیزو میخوان بزرگ کنن.

اگه مصاحبه مسئولین باشگاه پرسپولیس رو خونده باشید متوجه میشید که هیچ مشکلی با بازی کردن تو کرج ندارن.

نیم فصل که پرسپولیس با گهر بازی کرد، گهر آماده میزبانی نبود وگرنه پرسپولیس هم باید میرفت دورود.

مصاحبه های قبل از بازی استقلال با گهر دورود رو بخونید بعد قضاوت کنید.

آخرین ویرایش:

abandon

عضو جدید

پرسیولیسیا مزشون میکنه،بازی رو بیارن تو ورزشگاه خودشون تا بنوعی میزبان باشن.

زمین دورود هم خیلی داغون بود. ورزشگاهش هم گنجایش نداشت.
هردوبازی شما با گهر تو تهران برگزار شد ،اما نمیدونیم چرا هروقت به استقلال میخورن همه شیر میشن و تو بوقو کرنا میکنن.و همه چیزو میخوان بزرگ کنن.

abandon

عضو جدید
ا
گه مصاحبه مسئولین باشگاه پرسپولیس رو خونده باشید متوجه میشید که هیچ مشکلی با بازی کردن تو کرج ندارن.

نیم فصل که پرسپولیس با گهر بازی کرد، گهر آماده میزبانی نبود وگرنه پرسپولیس هم باید میرفت دورود.

مصاحبه های قبل از بازی استقلال با گهر دورود رو بخونید بعد قضاوت کنید.
همه مقابل استقلال شیر میشن و یادشون میوفته که باید میزبانی بگیرن;)
شماهم از همون بازی واسه حاشیه سازی استفاده کردین، آخه تاکی؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
جالبه!!!!!
خوب سيامك جان تو اذحام جمعيت رو كردي دليل فرق اي دو قضيه درسته؟؟

به من بگو حضور تيمي مثل استقلال تو شهر درود اين جذابيتو نداره واسه مردمش ك خيل عظيمي از مردمش براي تماشاي بازي بيان ورزشگاه؟...ولو براي حمايت از تيم خودشون؟؟

ورزشگاه اونا ظرفيت لازم رو داشت؟؟
ورزشگاه درود 1500 نفر گنجایش داشت ، شرایط خوبی هم نداشت ، استقلالیا اشاره کرده بودن که بخاطر حضور استقلال احتمال حضور پر تعداد تماشاگرا میره که خیلی بیتشر از گنجایش ورشگاه باشه ، شاید 15-20 هزار نفر بیان ، اما نتیجه میگیرم استقلالیا دارن توهین میکنن!!

اما حالا ورزشگاه مرتب کرج با ظرفیت 15 هزار نفر اگه 30 هزار نفر بیان پس همه چی بهم میریزه، نظر پرسپولیس درسته و توهین نیست ، نظر استقلال کلا از بیخ و بن توهین بوده به درودیا
این با اون فرق داره ، توجیه تا کجا؟؟

ميشه بهم بگي جاییکه 1500 نفر گنجایش داشته باشه اگه 15 هزار نفر برن با جاییکه 15 هزار نفر گنجایش داره 30 هزار نفر بدن چه فرقی میکنه؟؟؟

من دوباره میگم مصاحبه های قبل از بازی استقلال با گهر لطفا خوانده شود.

اینجا رو بخونید
http://www.afkarnews.ir/vdcb85b5wrhbs0p.uiur.html

دوست من پرسپولیس نگفته ما تو کرج بازی نمی کنیم.

بازیکناش نگفتن ما تو کرج امنیت نداریم ولی آقای برهانی قبل بازی استقلال و دورود گفته بودن ما دورود بازی نمیکنیم چون امنیت نداریم.

دوست عزیز اینا توهینه نه این که مسئولین پرسپولیس نامه زدن به شورای تامین ویه مسئله درستی رو عنوان کردن.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
همه مقابل استقلال شیر میشن و یادشون میوفته که باید میزبانی بگیرن;)
شماهم از همون بازی واسه حاشیه سازی استفاده کردین، آخه تاکی؟

شما فقط میخوای حرف خودتون رو بزنید.

من با شما حرفی ندارم.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوباره میگم مصاحبه های قبل از بازی استقلال با گهر لطفا خوانده شود.

اینجا رو بخونید
http://www.afkarnews.ir/vdcb85b5wrhbs0p.uiur.html

دوست من پرسپولیس نگفته ما تو کرج بازی نمی کنیم.

بازیکناش نگفتن ما تو کرج امنیت نداریم ولی آقای برهانی قبل بازی استقلال و دورود گفته بودن ما دورود بازی نمیکنیم چون امنیت نداریم.

دوست عزیز اینا توهینه نه این که مسئولین پرسپولیس نامه زدن به شورای تامین ویه مسئله درستی رو عنوان کردن.

واسه من لينك نذار من همشو خوندم:D

با توجه به سوابق قبلی بازی‌های سایپا در البرز مخصوصا در فصل گذشته مقابل گهر دورود و ملوان، ما نگران برگزاری این بازی در ورزشگاه انقلاب البرز هستیم. ما نگرانی خودمان را اعلام می‌کنیم تا مسئولان با در نظر گرفتن تمهیدات، از بروز اتفاقات غیرمترقبه جلوگیری کنند.

شرایط ورزشگاه انقلاب و اتفاق‌هایی که قبلا در این ورزشگاه رخ داده موجب نگرانی ما شده است. امیدواریم که مسئولان به گوش باشند تا خدای ناکرده اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی نیفتد. قطعا با حضور هواداران فهیم در ورزشگاه، هیچ اتفاقی نمی‌افتد که منجر به حاشیه شود. این نامه به شورای تامین البرز و چند نهاد نظارتی فکس شده است.

اين چ فرقي با حرفهاي مسئولان استقلال داره؟:surprised:

abandon

عضو جدید
شما فقط میخوای حرف خودتون رو بزنید.

من با شما حرفی ندارم.
ای بابا.
یادتون رفته اون زمان شده بودین دهان گهر درود و ازشون حمایت میکردین؟
زمین خراب بود منظور برهانی از امنیت خراب بودن زمین بوده گفته بود که.
شما اعمال شاقه خودتون رو هم فراموش میکنین.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ای بابا.
یادتون رفته اون زمان شده بودین دهان گهر درود و ازشون حمایت میکردین؟
زمین خراب بود منظور برهانی از امنیت خراب بودن زمین بوده گفته بود که.
شما اعمال شاقه خودتون رو هم فراموش میکنین.
منظورش از امنیت خراب بودن زمین بود؟:biggrin:

ببین جناب 90درصد زمین های ایران کیفیت خوبی ندارن پس چرا فقط وقتی میخواستن بیان دورود گفتن امنیت نداریم؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
واسه من لينك نذار من همشو خوندم:D

با توجه به سوابق قبلی بازی‌های سایپا در البرز مخصوصا در فصل گذشته مقابل گهر دورود و ملوان، ما نگران برگزاری این بازی در ورزشگاه انقلاب البرز هستیم. ما نگرانی خودمان را اعلام می‌کنیم تا مسئولان با در نظر گرفتن تمهیدات، از بروز اتفاقات غیرمترقبه جلوگیری کنند.

شرایط ورزشگاه انقلاب و اتفاق‌هایی که قبلا در این ورزشگاه رخ داده موجب نگرانی ما شده است. امیدواریم که مسئولان به گوش باشند تا خدای ناکرده اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی نیفتد. قطعا با حضور هواداران فهیم در ورزشگاه، هیچ اتفاقی نمی‌افتد که منجر به حاشیه شود. این نامه به شورای تامین البرز و چند نهاد نظارتی فکس شده است.

اين چ فرقي با حرفهاي مسئولان استقلال داره؟:surprised:

فرقش اینه که ما نگفتیم امنیت نداریم

فرقش اینه که ما نگفتیم اگه بازی کرج برگزار بشه سازمان لیگ رو رو سر بهروان(سابق) خراب میکنم.

خود بازیکنان و مربیتون هم قبول داشتن که تند روی کرده بودن تو مصاحبه هاشون

حتی بعد از بازی خیلی از بازیکنانتون از شرمندگی مصاحبه نکردن و آقای قلعه نویی هم مجید صالح رو برای مصاحبه فرستاد.

الآن کدوم باریکن پرسپولیس مصاحبه کرده گفته ما کرج نمیریم بازی کنیم؟

سرمربی پرسپولیس گفته ما کرج بازی نمی کنیم؟

این دوتا قضیه رو نمیشه به هم ربط داد ،دنبال بهونه نباش :دی

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرقش اینه که ما نگفتیم امنیت نداریم

فرقش اینه که ما نگفتیم اگه بازی کرج برگزار بشه سازمان لیگ رو رو سر بهروان(سابق) خراب میکنم.

حتی بعد از بازی خیلی از بازیکنانتون از شرمندگی مصاحبه نکردن و آقای قلغه نویی هم مجید صالح رو برای مصاحبه فرستاد.

الآن کدوم باریکن پرسپولیس مصاحبه کرده گفته ما کرج نمیریم بازی کنیم؟

سرمربی پرسپولیس گفته ما کرج بازی نمی کنیم؟

این دوتا قضیه رو نمیشه به هم ربط داد ،دنبال بهونه نباش :دی

دنبال بهونه نيستم...تو توجيه نكن!:D

انگ ك خوده باشگاه زده...تو متن بالا هم هست...نگفتيد! طوري نامه نگاري كرديد ك بازي بياد ازادي!!

ميگه ما نگفتيم بازي نميكنيم!....پرسپوليس وقتي ميخواد بره شيراز بازي كنه نامه ميده شوراي تامين؟

اين دو تا قضيه كاملا شبيه همه...توجيهه همه حرفات سيامك جان;)

استقلال و تمام بازيكناش و كادر فني بعد بازي مصاحبه كردن و تمامشونم از ميزبانيه گهر تشكر:gol:

بالا