کلوپ طرفداران پرسپولیس

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخلصیم . همیشه دوست داشتم قلعه نویی مربی ابی باشه و دایی هم مربی پیروزی باشه ببینم اخرش کدوم میبره

با اینکه پرسپولیسی هستم ولی معلومه
قلعه نوعی ممیبره دیگه

حالا من همیشه دوست داشتم قلعه نوعی مربیمون باشه

karimi912

عضو جدید
مخلصیم . همیشه دوست داشتم قلعه نویی مربی ابی باشه و دایی هم مربی پیروزی باشه ببینم اخرش کدوم میبره

من كه به تيم امسال خيلي اميدوارم
همين كه بازيكنا با نظر سرمربي انتخاب ميشن و مثل سالهاي قبل نيست خيلي خوبه
آره جنگ قلعه مرغي و دايي جالب ميشه. فقط حيف كه فدراسيون با دايي مشكل داره و هميشه توي دربي هايي كه دايي سرمربي بوده داوري هم خيلي بودار بوده. از مافياي گروهبان قندلي هم كه همه خبر دارن

karimi912

عضو جدید
[h=1]غريبی سهميه ليگ برتری نيست[/h]
[h=2]مدير روابط عمومي پرسپوليس اعلام کرد که ميلاد غريبي سهميه زير 23 سال است.[/h]
به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس اعلام کرد: ميلاد غريبي بازيکن زير 21 سال تيم سايپا که با مسئولان باشگاه به توافق رسيده و در تمرينات اردوي اردبيل نيز حضور دارد، سهميه ليگ برتري محسوب نمي‌شود.

ميلاد غريبي که از جمله بازيکنان با آتيه و آينده‌دار فوتبال ايران به حساب مي‌آيد، قراردادش با تيم فوتبال سايپا به اتمام رسيده بود و تيم‌هاي بسياري خواهان او بودند که در اين ميان باشگاه پرسپوليس بر اساس ليست ارائه شده علي دايي با اين بازيکن به توافق رسيد.

ميلاد غريبي بازيکن رده زير 21 سال است و باشگاه سايپا فصل گذشته نام او را در ميان 22 بازيکن بزرگسال يا 5 بازيکن زير 23 سال جاي نداده و نام اين بازيکن به عنوان سهميه اميدها و جوانان سايپا به سازمان ليگ ارائه شده است، بنابراين بر اساس قوانين ميلاد غريبي سهميه ليگ برتري محسوب نمي‌شود.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
با اینکه پرسپولیسی هستم ولی معلومه
قلعه نوعی ممیبره دیگه

حالا من همیشه دوست داشتم قلعه نوعی مربیمون باشه
قلعه نوعی با سپاهان وقتی یه تیم ملی رو داشت و پرمهره ترین تیم لیگ بود به تیم دایی که بازیکنای آنچنانی نداشت باخت .. مقابل ژوزه و یحیی هم با کمک داور و شانس تونست یه مساوی بگیره..

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
قلعه نوعی با سپاهان وقتی یه تیم ملی رو داشت و پرمهره ترین تیم لیگ بود به تیم دایی که بازیکنای آنچنانی نداشت باخت .. مقابل ژوزه و یحیی هم با کمک داور و شانس تونست یه مساوی بگیره..

سلام دوست عزیزم. شرمنده که اسمتو نمیدونم.

باید بگم که آقای قلعه نویی یک پرسپولیسی دو آتیشه بود. ایشون اول در تیم شاهین تهران بازی می کرد.

بعد برای ادامه ی بازی، به کشورهای عربی رفت و پس از بازگشت به ایران در تمرینات پرسپولیس حاضر شد

که مربی آن زمان پرسپولیس یعنی حمید درخشان ایشونو قبول نکرد و استقلال و حجازی قلعه نویی رو خریدند.

درخشان همین کار رو با فرهاد مجیدی که خانوادگی پرسپولیسی بودند، کرد و به جاش میناوند رو آورد.

فرهاد مجیدی بازیکن تیم بهمن به مربیگری فرهاد کاظمی بود.

قلعه نویی به هر تیمی بره، اول بازیکنان ستاره رو جمع می کنه و بعد مقام میاره.

پارسال کلی ستاره به تراکتور سازی برد و دوم شدند. در حالی که امسال تراکتور

خیلی ضعیف تر از پارسال بود و باز هم دوم شد.

پس چرا ایشون در اسقلال اهواز و مس کرمان موفق نبود؟؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اولا که هر بازیکنی آرزوشه تو پرسپولیس بازی کنه پس محمدنوری جایی بهتر از پرسپولیس نداشت که بره دوما یه جوری میگید که انگار
میخواد مجانی برا پرسپولیس بازی کنه نخیر مطمئن باش ضرر نمیکنه.
اگه نیمکت نشین بوده که 100%حقش بوده
رو ظاهر توجه نکنم؟جالبه یه هافبک وقتی شرایط جسمانی مناسبی نداره معلومه نمیتونه خوب بازی کنه برا چی رو ظاهر توجه نکنم؟
محمدنوری یه هافبک طراحه یعنی باید بازی سازی کنه،پاس گل بده ولی خیلی کم پاس گل میده یه مثال براتون میزنم خلعتبری با اینکه یه هافبک طراح نیست 13تا پاس گل
میده حالا محمد نوری که وظیفه اش اینه نمیتونه این کارو بکنه این که کم بازی کرد هم توجیح کردنه تا پاسخ منطقی چون محمد نوری فصل های قبل هم که کامل بازی میکرد
همچین چنگی به دل نمیزد.
من نمیدونم اگه نوری خوب بود نیلسون خوب بود و از نظر شما همه چی گل و بلبل بوده پس چرانتیجه نمیگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب دیگه مشکل شما همین جاست که مصداقی قضاوت میکنی مثلا میگی فلا بازی این بازیکن بد بازی کرد اینجوری که نمیشه قضاوت کرد.
به هر حال این تیم یه مشکلی داره که نتیجه نمیگیره شما که از بازیکنا دفاع میکنی از رویانیان هم که دفاع میکنی
حتما مشکل پرسپولیس آمریکا و صهیونیسم جهانیه.
به هر حال نظرات متفاوته بحث هم اینجور مواقع فایده نداره.
امیدوارم در نهایت پرسپولیس موفق باشه.
دوست عزیز شما خیلی احساسی صحبت می کنید ..واقعا فکر می کنید هر بازیکنی آرزوشه که پرسپولیس بازی کنه ؟
نیمکت نشینیش 100 درصد حقش نبود نوری تو روزایی که تو اوج بود و هر بازی بعنوان تعویضی زمین میومد گل میزد یحیی نیمکت نشنیش کرده بود ...
شما دارید میگید نوری رو انگار الان از کمپ ترک اعتیاد اوردن این چه ربطی به شرایط جسمانی داره شما دارید از قیافش ایراد میگیرید .. مگه ما کلا این فصل چقد گل زدیم که شما گیر دادی به پاس گل نوری مگه فقط پاس گل دادن کار بازیسازه ؟ یا قراره همه پاساش گل بشه ؟ اصلا این چه معیاریه ..جباری که الان بهترین بازیساز ایرانه مگه چندتا پاس گل داده ؟ پاسای خسرو حیدری بیشتر بوده از جباری .. جباریم بعضی بازیکنا فوق العاده س و بعضی بازیا محوه..
منم نمیدونم شما چرا همه تقصیرا رو انداختید گردن نوری و نیلسون ؟ یعنی همه خوب بودن این دو تا بد بودن ؟ برای اینکه یه تیم نتیجه بگیره خیلی چیزا باید با هم متچ بشه ما نیم فصل اول اصلا تیممون بالانس نبود کلی مهاجم و مدافع داشتیم و بدون هافبک خوب..در حالیکه مهم ترین بازیکنا تو یه تیم هافبکا هستن .. وقتی یه نیم فصل ما دو تا هافبک چپ و راست خوب نداشتیم نوری به تنهایی چه کاری میتونه بکنه ؟ تازه پروییچ و ولادکو هم خیلی خوب نبودن.... وقتی ما یه هافبک دفاعی خوب نداریم معلومه که فشار رو دفاع زیاده و تیم راحتتر گل میخوره یا وقتی بازیکنا نمیتونن با یه سیستم متچ بشن ژوزه 2-5-3 بازی میکرد گل محمدی اولا 4-4-2 و بعد 4-2-3-1 و چند بازیم کلا سیستمو عوض کرد ...اونم بازیکن ایرانی که اصلا انعطاف پذیر نیست ..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما خیلی احساسی صحبت می کنید ..واقعا فکر می کنید هر بازیکنی آرزوشه که پرسپولیس بازی کنه ؟
نیمکت نشینیش 100 درصد حقش نبود نوری تو روزایی که تو اوج بود و هر بازی بعنوان تعویضی زمین میومد گل میزد یحیی نیمکت نشنیش کرده بود ...
شما دارید میگید نوری رو انگار الان از کمپ ترک اعتیاد اوردن این چه ربطی به شرایط جسمانی داره شما دارید از قیافش ایراد میگیرید .. مگه ما کلا این فصل چقد گل زدیم که شما گیر دادی به پاس گل نوری مگه فقط پاس گل دادن کار بازیسازه ؟ یا قراره همه پاساش گل بشه ؟ اصلا این چه معیاریه ..جباری که الان بهترین بازیساز ایرانه مگه چندتا پاس گل داده ؟ پاسای خسرو حیدری بیشتر بوده از جباری .. جباریم بعضی بازیکنا فوق العاده س و بعضی بازیا محوه..
منم نمیدونم شما چرا همه تقصیرا رو انداختید گردن نوری و نیلسون ؟ یعنی همه خوب بودن این دو تا بد بودن ؟ برای اینکه یه تیم نتیجه بگیره خیلی چیزا باید با هم متچ بشه ما نیم فصل اول اصلا تیممون بالانس نبود کلی مهاجم و مدافع داشتیم و بدون هافبک خوب..در حالیکه مهم ترین بازیکنا تو یه تیم هافبکا هستن .. وقتی یه نیم فصل ما دو تا هافبک چپ و راست خوب نداشتیم نوری به تنهایی چه کاری میتونه بکنه ؟ تازه پروییچ و ولادکو هم خیلی خوب نبودن.... وقتی ما یه هافبک دفاعی خوب نداریم معلومه که فشار رو دفاع زیاده و تیم راحتتر گل میخوره یا وقتی بازیکنا نمیتونن با یه سیستم متچ بشن ژوزه 2-5-3 بازی میکرد گل محمدی اولا 4-4-2 و بعد 4-2-3-1 و چند بازیم کلا سیستمو عوض کرد ...اونم بازیکن ایرانی که اصلا انعطاف پذیر نیست ..
نمیخوام بحث نوری رو بیشتر از این ادامه بدم من میگم نوری دوندگی پایینی داره و تو درگیری ها هم اصلا شرکت نمیکنه و این به خاطر شرایط جسمانیشه
من نمیدونم یه هافبک که نه میدوئه نه درگیر میشه نه پاس میده پس چیکار میخواد بکنه؟مترشما چیه برا انتخاب یه بازیکن خوب؟
من احساسی نظر نمیدم شما احساسی نظر میدی اونم به خاطر چندتا گلی که نوری زد تو جام حذفی
من تقصیر ها رو فقط گردن نیلسون و نوری ننداختم 7یا8تا از بازیکن های پرسپولیس عامل اصلی ناکامی بودن که متاسفانه یکی بعد از دیگری هم دارن تمدید میکنن
خوبه خودتون هم دارید میگید که ما هافبک خوب نداشتیم
شما نوری رو با جباری مقایسه نکن جباری هر بازی فقط برهانی رو 3-4بار تک به تک میکرد با دروازه بان ولی من هر بازی از پرسپولیس میدیدم دریغ از یه پاس خوب از نوری
که به انصاریفر بده من نمیدونم چه اصراری دارید از یه بازیکنی که خوب نبوده دفاع کنید.
از نظر من نوری اون بازیکنی نیست که بتونه وسط پرسپولیس رو جمع کنه

karimi912

عضو جدید
[h=1]چهار سهمیه لیگ برتری پرسپولیس[/h][h=3]پرسپولیس تاکنون چهار سهمیه لیگ برتری خود را به خدمت گرفته است.[/h]به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال پرسپولیس تاکنون در فصل نقل‌وانتقالات چهار سهمیه لیگ برتری را به خدمت گرفته و می‌تواند دو بازیکن دیگر از لیگ برتر را هم جذب کند.

مهرداد کفشگری (راه آهن)، سیدمهدی سیدصالحی (تراكتور)، میثم حسینی (نفت) و قاسم دهنوی (تراكتور) بازیکنان لیگ برتری هستند که تا به حال باشگاه پرسپولیس به خدمت گرفته است. البته بحث بر سر انتقال دهنوی به پرسپولیس همچنان بین این باشگاه و سپاهان ادامه دارد اما پرسپولیسی‌ها تاکید دارند که دهنوی متعلق به این تیم است و عقب‌نشینی نمی‌کنند. این در حالی است که سپاهانی‌ها مدعی هستند که حتی به این بازیکن بخشی از قراردادش را هم پرداخت کرده‌اند.

همچنین شجاع خلیل‌زاده در آغاز فصل نقل و انتقالات با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرد اما اکنون منتظر مشخص شدن وضعیت سیدجلال حسینی در پرسپولیس است و اگر حسینی در جمع سرخ‌پوشان بماند، خلیل‌زاده به تیم دیگری می‌رود که به احتمال زیاد سپاهان خواهد بود.
محسن مسلمان، پيام صادقيان و قاسم حدادي فر سه بازيكن تيم ذوب آهن از جمله بازيكناني هستند كه شانس حضور در پرسپوليس فصل آينده را دارند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
نمیخوام بحث نوری رو بیشتر از این ادامه بدم من میگم نوری دوندگی پایینی داره و تو درگیری ها هم اصلا شرکت نمیکنه و این به خاطر شرایط جسمانیشه
من نمیدونم یه هافبک که نه میدوئه نه درگیر میشه نه پاس میده پس چیکار میخواد بکنه؟مترشما چیه برا انتخاب یه بازیکن خوب؟
من احساسی نظر نمیدم شما احساسی نظر میدی اونم به خاطر چندتا گلی که نوری زد تو جام حذفی
من تقصیر ها رو فقط گردن نیلسون و نوری ننداختم 7یا8تا از بازیکن های پرسپولیس عامل اصلی ناکامی بودن که متاسفانه یکی بعد از دیگری هم دارن تمدید میکنن
خوبه خودتون هم دارید میگید که ما هافبک خوب نداشتیم
شما نوری رو با جباری مقایسه نکن جباری هر بازی فقط برهانی رو 3-4بار تک به تک میکرد با دروازه بان ولی من هر بازی از پرسپولیس میدیدم دریغ از یه پاس خوب از نوری
که به انصاریفر بده من نمیدونم چه اصراری دارید از یه بازیکنی که خوب نبوده دفاع کنید.
از نظر من نوری اون بازیکنی نیست که بتونه وسط پرسپولیس رو جمع کنه
هافبک بازیساز نه نیازی به دوندگی زیاد داره و نه به جنگنده بودن .. مهم ترین چیزی که باید داشته باشه هوش و قدرت پیدا کردن بازیکنا تو زمین و استارت حمله و پاسای عمقی هست وگرنه اون هافبک دفاعیه که باید جنگنده باشه و بازی حریف رو تخریب کنه و تو درگیریها شرکت کنه نه هافبک طراح ..نوری سال قبل که 12م شدیم 8 تا گل زد و از همه مهاجمامون بهتر بود نمیدونم شما چی میخواید از نظر من هافبک طراح خوب بازیکنیه که هم بازیسازی کنه و هم گل بزنه کاری که کریمی قبلا میکرد و الان نوری هم همون خصوصیات رو داره حالا یه مقدار کمتر اما تو این لیگ ما بازیکنی با این خصوصیت خیلی کم هست..هافبکای پشت سر جباری ساموئل و نکونام هستن که خود ساموئل از جباری هم بهتره .. اونوقت پشت نوری نقی زاده و کنارش ولادکو و پرویچ هستن ..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
هافبک بازیساز نه نیازی به دوندگی زیاد داره و نه به جنگنده بودن .. مهم ترین چیزی که باید داشته باشه هوش و قدرت پیدا کردن بازیکنا تو زمین و استارت حمله و پاسای عمقی هست وگرنه اون هافبک دفاعیه که باید جنگنده باشه و بازی حریف رو تخریب کنه و تو درگیریها شرکت کنه نه هافبک طراح ..نوری سال قبل که 12م شدیم 8 تا گل زد و از همه مهاجمامون بهتر بود نمیدونم شما چی میخواید از نظر من هافبک طراح خوب بازیکنیه که هم بازیسازی کنه و هم گل بزنه کاری که کریمی قبلا میکرد و الان نوری هم همون خصوصیات رو داره حالا یه مقدار کمتر اما تو این لیگ ما بازیکنی با این خصوصیت خیلی کم هست..هافبکای پشت سر جباری ساموئل و نکونام هستن که خود ساموئل از جباری هم بهتره .. اونوقت پشت نوری نقی زاده و کنارش ولادکو و پرویچ هستن ..
خب اشتباه شما همین جاست که فکر میکنید یه هافبک بازیساز نباید دوندگی و جنگندگی داشته باشه نه خیر اینجوری نیست
یه مثالی براتون میزنم نمیخوام مقایسه کنم چون اصلا قابل مقایسه نیست شما ژاوی رو در نظر بگیر یه هافبک طراحه ولی هر بازی حد اقل 9یا 10 کیلونتر دوندگی داره و چقد هم درگیر میشه و توپگیری داره و یا مسعود اوزیل هم همینطور میگم قابل مقایسه نیستن ولی میشه با این پی برد که یه هافبک بازیساز و طراح هم باید دوندگی داشته باشه.
حالا ما دوندگی رو هم از نوری نخواستیم آخه این مواردی که شما گفتی رو هم نداره.
شما دارید با این حرف ها عملکرد ضعیف نوری رو توجیح میکنید نیم فصل اول هم کریمی کنارش بود ولی کاری نکرد یا نیم فصل دوم هم حقیقی که هافبک دفاعیه خوبیه پشت سرش بود ولی دریغ از یه بازی خوب از نوری.
بگذریم این بحث من وشما دوتا خط موازیه مطمئنا به نتیجه نمیرسه.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]دایی: به تمدید قرارداد کریمی تمایل داریم/ پرسپولیس در رامسر اردو می زند[/h]
ارتش سرخ دات كام :
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز تکلیف علی کریمی با توجه به حضور تیم ملی در قطر مشخص نیست.

علی دایی در حاشیه تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در مجموعه ورزشی براداران شهيد صوابی نير اظهار داشت: ما تمایل به تمدید قرارداد علی کریمی داریم که امیدواریم بعد از بازگشت از قطر کریمی تصمیم خود را برای حضور در پرسپولیس بگیرد.

وی گفت: با اضافه شدن بازیكنان ملی پوش به تمرینات پرسپولیس آماده آغاز فصل جدید خواهیم شد. بازیكنان جدیدی از جمله میثم حسینی و سید صالحی به تیم پرسپولیس جذب شده اند.

وی به اردوی تداركاتی این تیم در اردبیل و نیر اشاره كرد و گفت: این اردو به مدت 9 روز در زمین چمن نیر و اردبیل برگزار خواهد شد. احتمالا دو بازی تداركاتی در استان انجام دهیم كه هنوز تیم های مورد نظر مشخص نشده است.

وی اظهار كرد: پس از اردوی اردبیل اردوی بعدی پرسپولیس احتمالا در رامسر برگزار خواهد شد.

وی به آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اشاره کرد و افزود تیم در دو روز گذشته تمرینات خوبی را در اردبیل پشت سر گذاشته و با این وضعیت تا یک ماه آینده به مرز آمادگی در لیگ سیزدهم می رسیم.

تیم فوتبال پرسپولیس از یکشنبه اردوی تدارکاتی اش را در اردبیل آغاز کرده و قرار است 16 و 18 با دو تیم باشگاهی اردبیل بازی تدارکاتی برگزار کند.

حضور تیم فوتبال پرسپولیس در اردبیل همراه با علی دایی سبب شده تا علاقه مندان زیادی در ورزشگاه حاضر شده و به زبان ترکی علی دایی و پرسپولیس را تشویق می کنند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
با بازیکنای ایرانی مقایسه کن دوست عزیز ..
تیم ما امسال بیشترین ضربه رو از بالانس نبودنش خورد و همچنین از طرز فکر مسخره بازیکنای ایرانی که فکر کردن حالا چون 4تا اسم بزرگ هستن خود به خود نتیجه میگیرن و تلاشی نکردن .. بعدشم که مربیایی که داشتن واقعا ما دو تا مربی بد داشتیم هم ژوزه هم یحیی ..
کریمی مگه چندتا بازی کرد کل فصل رو .. حقیقی هم اومد عملکرد نوری خیلی بهتر شد الانم اینطوری نیست که حریف بزاره نوری اون وسط هرکاری دوست داره بکنه بهرحال کنترلش میکنن و نوری از اون بازیکناییه که همیشه کنترل میشه .. بزرگترین هافبکای دنیا هم یه بازیایی کلا محو میشن .. شما توقع دارید نوری وسط زمین رو کاملا تو دست بگیره و همه کار بکنه اگه اینطور بود که تو پرسولیس بازی نمیکرد میرفت یه تیم درجه یک اروپایی .. تو ایران در حال حاضر مثل نوری کم هست ..
منم اصراری ندارم ادامه بدم نوری بازیکن خوبیه و اگه همین فردا پرسپولیس بگه نمیخوامش مطمئنا پیشنهادای خیلی خوبی از استقلال و سپاهان و تیمای مدعی داره ...نظر شما هم محترم ..

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باقری: بازی بعدی ما نسبت به رقبا آسانتر است/ به دعوت فدراسیون قطر آمدم

باقری: بازی بعدی ما نسبت به رقبا آسانتر است/ به دعوت فدراسیون قطر آمدم

پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: ما به مصاف لبنان می رویم و مسابقه بعدی ما نسبت به رقبا آسان تر است.

کریم باقری پس از پیروزی یک بر صفر ایران مقابل قطر، گفت: بازی بسیار خوبی بود. نیمه دوم عملکرد مناسبی داشتیم و به بازیکنان تبریک می گویم که توانستند به پیروزی برسند. امیدوارم دو مسابقه بعدی را با موفقیت پشت سر بگذاریم و به جام جهانی برویم. همه انتظار دارند که تیم ملی به جام جهانی صعود کند.

وی افزود: بازیکنان تلاش زیادی کردند و این پیروزی مزد زحمات خودشان بود.

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد اینکه خداداد عزیزی اعتقاد دارد صعود ایران به جام جهانی قطعی شده است، گفت: بازی بعدی ایران مقابل لبنان است وکار آسا ن تری نسبت به رقبای خود دارد. به امید خدا لبنان را در تهران شکست می دهیم و راه صعودمان به جام جهانی هموار می شود.

باقری در مورد اینکه چه شد به قطر سفر کرد، اظهار داشت: فدراسیون از ما خواست که برای حمایت از تیم ملی به قطر سفر کنیم و ما نیز این کار را انجام دادیم.

وی در مورد اینکه آیا باز هم کنار تیم ملی حضور پیدا می کند، گفت: حتما این کار را انجام خواهم داد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
دایی: به تمدید قرارداد کریمی تمایل داریم/ پرسپولیس در رامسر اردو می زند
بهترین کار هم همینه
هم تیم یه بزرگتر میخواد هم حاشیه ش کم میشه
کریمی و دایی هم دیگه بچه نیستن و باید با هم خوب باشن

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تیم ما امسال بیشترین ضربه رو از بالانس نبودنش خورد و همچنین از طرز فکر مسخره بازیکنای ایرانی که فکر کردن حالا چون 4تا اسم بزرگ هستن خود به خود نتیجه میگیرن و تلاشی نکردن .. بعدشم که مربیایی که داشتن واقعا ما دو تا مربی بد داشتیم هم ژوزه هم یحیی ..
کریمی مگه چندتا بازی کرد کل فصل رو .. حقیقی هم اومد عملکرد نوری خیلی بهتر شد الانم اینطوری نیست که حریف بزاره نوری اون وسط هرکاری دوست داره بکنه بهرحال کنترلش میکنن و نوری از اون بازیکناییه که همیشه کنترل میشه .. بزرگترین هافبکای دنیا هم یه بازیایی کلا محو میشن .. شما توقع دارید نوری وسط زمین رو کاملا تو دست بگیره و همه کار بکنه اگه اینطور بود که تو پرسولیس بازی نمیکرد میرفت یه تیم درجه یک اروپایی .. تو ایران در حال حاضر مثل نوری کم هست ..
منم اصراری ندارم ادامه بدم نوری بازیکن خوبیه و اگه همین فردا پرسپولیس بگه نمیخوامش مطمئنا پیشنهادای خیلی خوبی از استقلال و سپاهان و تیمای مدعی داره ...نظر شما هم محترم ..

حرفتون کاملا متینه منم نوری رو خیلی دوست دارم تنها عاملی که باعث شد به فینال جام حذفی برسیم

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من هدفم این نبود که نوری رو با ژاوی مقایسه کنم خواستم بگم یه هافبک طراح هم باید دوندگی داشته باشه
ما نخواستیم کل بازی رو در اختیاری بگیره همون حداقل وظیفه خودش رو انجام بده بقیه اش پیشکش
فوتبال ما به جز کزیمی و نویدکیا که هافبک نداره معلومه وقتی ما فقر هافبک طراح داریم یه بازیکن های سطح پایینی مثه نوری میشن ژاوی برامون
یه ضرب المثل هست که میگه: تو حوضی که ماهی نباشه قورباغه سالاره ٰکاملا در مورد نوری صدق میکنه
نوری فکر نمیکنم ارزش اینقد بحث رو داشته باشه
موفق باشید.

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
حسینی: از هواداران استقلال بدی ندیدم

به گزارش افکارنیوز، سید میثم حسینی در خصوص پیوستنش به پرسپولیس و حواشی که پیرامون این حضور ممکن است رخ دهد، صحبت‌های زیر را انجام داد:

چطور شد از نفت جدا شدی و به پرسپولیس رفتی؟

من از پرسپولیس پیشنهاد داشتم و بدون هیچ مشکلی با مسئولان نفت صحبت کردم و از این تیم رفتم.

صحبت‌های قنبرزاده نسبت به خودت انتقادی بود آن جریان چه شد؟

در آن قضیه سوءتفاهم به وجود آمده بود و من هم با آقای قنبرزاده صحبت کردم و همه چیز حل شد. خوشبختانه قنبرزاده انسانی با اخلاق است و من هم خوشحالم که در کنار او کار کرده‌ام.

چطور شد یک استقلالی به پرسپولیس رفت؟

من فقط به خاطر فوتبالم به پرسپولیس رفتم، البته یک نیم‌فصل هم در نفت تهران بازی کردم و احساس کردم می‌توانم در پرسپولیس پیشرفت کنم، می‌دانم که استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند اما جایی می‌روم که آرامش داشته باشم.

فکر می‌کنی بتوانی نظر دایی را جلب کنی؟

تمام تلاشم همین است مطمئنم دایی تلاش تمامی بازیکنان را می‌بیند و من هم با انگیزه شاگرد او شده‌ام.

فکر دربی فصل آینده و رویارویی با هواداران استقلال را کرده‌ای؟

من همه فکرهایم را کرده‌ام و به اینجا آمده‌ام. با هر رنگی به زمین بروم هدفم موفقیت است و تلاش می‌کنم خودم را نشان دهم.

برای هواداران استقلال چه صحبتی داری؟

فقط می‌توانم بگویم هیچ بدی از آنها ندیدم چه روزهایی که در استقلال سختی کشیده‌ام و چه روزهای خوبی که در کنار آنها داشتم.

پرسپولیسی‌ها چطور؟

همانطور که گفتم می‌دانم به تیمی پرهوادار آمدم و تلاش می‌کنم دل آنها شاد شود. خدایی نکرده دوست ندارم کسی از دستم برنجد و با لغزشی کسی را ناراحت کنم.

فکر می‌کنی پرسپولیس با دایی می‌تواند قهرمان شود؟

او مربی بزرگی است و شناسنامه فوتبال ایران محسوب می‌شود، من همان دو سال پیش که در استقلال بودم اعلام کردم که علی دایی را دوست دارم و حالا هم می‌دانم که بازگشت او به این خاطر است که می‌خواهد دو سه فصل اخیر را جبران کند و مطمئناً در لیگ برتر و جام حذفی مدعی خواهیم بود.

و به عنوان سؤال پایانی مهرداد پولادی رقیب توست، کسی که خودش سابقه حضور در استقلال را دارد، رقابت با او را چطور می‌بینی؟

من و مهرداد رابطه خوبی داریم، نه اینکه حالا این حرف را بزنم پولادی دوست صمیمی مهدی امیرآبادی است و من هم با امیرآبادی خیلی خوب بودم و همیشه با هم در ارتباط بودیم. زمانی که در نفت با پرسپولیس بازی داشتیم با مهرداد گرم برخورد می‌کردم اما حالا فوتبال حرفه‌ای است و هر دو نفرمان برای موفقیت پرسپولیس کمک می‌کنیم. از دروازه‌بان تا فوروارد همه یک رقیب دارند و من هم تلاشم این است که در کنار پولادی رقابت جانانه‌ای داشته باشیم که به سود پرسپولیس باشد.

واقعا که. به نظرتون همچین بازیکن بی غیرتی به دردمون می خوره؟:razz:

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسینی: از هواداران استقلال بدی ندیدم

به گزارش افکارنیوز، سید میثم حسینی در خصوص پیوستنش به پرسپولیس و حواشی که پیرامون این حضور ممکن است رخ دهد، صحبت‌های زیر را انجام داد:

چطور شد از نفت جدا شدی و به پرسپولیس رفتی؟

من از پرسپولیس پیشنهاد داشتم و بدون هیچ مشکلی با مسئولان نفت صحبت کردم و از این تیم رفتم.

صحبت‌های قنبرزاده نسبت به خودت انتقادی بود آن جریان چه شد؟

در آن قضیه سوءتفاهم به وجود آمده بود و من هم با آقای قنبرزاده صحبت کردم و همه چیز حل شد. خوشبختانه قنبرزاده انسانی با اخلاق است و من هم خوشحالم که در کنار او کار کرده‌ام.

چطور شد یک استقلالی به پرسپولیس رفت؟

من فقط به خاطر فوتبالم به پرسپولیس رفتم، البته یک نیم‌فصل هم در نفت تهران بازی کردم و احساس کردم می‌توانم در پرسپولیس پیشرفت کنم، می‌دانم که استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند اما جایی می‌روم که آرامش داشته باشم.

فکر می‌کنی بتوانی نظر دایی را جلب کنی؟

تمام تلاشم همین است مطمئنم دایی تلاش تمامی بازیکنان را می‌بیند و من هم با انگیزه شاگرد او شده‌ام.

فکر دربی فصل آینده و رویارویی با هواداران استقلال را کرده‌ای؟

من همه فکرهایم را کرده‌ام و به اینجا آمده‌ام. با هر رنگی به زمین بروم هدفم موفقیت است و تلاش می‌کنم خودم را نشان دهم.

برای هواداران استقلال چه صحبتی داری؟

فقط می‌توانم بگویم هیچ بدی از آنها ندیدم چه روزهایی که در استقلال سختی کشیده‌ام و چه روزهای خوبی که در کنار آنها داشتم.

پرسپولیسی‌ها چطور؟

همانطور که گفتم می‌دانم به تیمی پرهوادار آمدم و تلاش می‌کنم دل آنها شاد شود. خدایی نکرده دوست ندارم کسی از دستم برنجد و با لغزشی کسی را ناراحت کنم.

فکر می‌کنی پرسپولیس با دایی می‌تواند قهرمان شود؟

او مربی بزرگی است و شناسنامه فوتبال ایران محسوب می‌شود، من همان دو سال پیش که در استقلال بودم اعلام کردم که علی دایی را دوست دارم و حالا هم می‌دانم که بازگشت او به این خاطر است که می‌خواهد دو سه فصل اخیر را جبران کند و مطمئناً در لیگ برتر و جام حذفی مدعی خواهیم بود.

و به عنوان سؤال پایانی مهرداد پولادی رقیب توست، کسی که خودش سابقه حضور در استقلال را دارد، رقابت با او را چطور می‌بینی؟

من و مهرداد رابطه خوبی داریم، نه اینکه حالا این حرف را بزنم پولادی دوست صمیمی مهدی امیرآبادی است و من هم با امیرآبادی خیلی خوب بودم و همیشه با هم در ارتباط بودیم. زمانی که در نفت با پرسپولیس بازی داشتیم با مهرداد گرم برخورد می‌کردم اما حالا فوتبال حرفه‌ای است و هر دو نفرمان برای موفقیت پرسپولیس کمک می‌کنیم. از دروازه‌بان تا فوروارد همه یک رقیب دارند و من هم تلاشم این است که در کنار پولادی رقابت جانانه‌ای داشته باشیم که به سود پرسپولیس باشد.

واقعا که. به نظرتون همچین بازیکن بی غیرتی به دردمون می خوره؟:razz:

سجاد عزیز؛ همه ی حرفای این آقا دوپهلو بود. اصلا" از حرفاش کاملا" معلومه که هنوز استقلالیه.

بابا ما این شازده رو نمی خواهیم. باید به کی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sajad 3000

کاربر ممتاز
سجاد عزیز؛ همه ی حرفای این آقا دوپهلو بود. اصلا" از حرفاش کاملا" معلومه که هنوز استقلالیه.

بابا ما این شازده رو نمی خواهیم. باید به کی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم دلم میخواد به نظر مربی احترام بزارم. ولی هرچی فکر میکنم فشنگچی از این بهتر بود.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اصلا ارزششو نداشت یه سهمیه رو اختصاص بدیم به این دوپینگی ..
میتونستیم یه ذخیره خوب از لیگ یک بیاریم یا یه بازیکن امید ..
حدادیفر رو هم گرفتیم دهنوی رو نیازی بهش نداریم
بجای اینا باید یکی دو تا هافبک طراح و گوش خوب بگیریم

sajad 3000

کاربر ممتاز
اصلا ارزششو نداشت یه سهمیه رو اختصاص بدیم به این دوپینگی ..
میتونستیم یه ذخیره خوب از لیگ یک بیاریم یا یه بازیکن امید ..
حدادیفر رو هم گرفتیم دهنوی رو نیازی بهش نداریم
بجای اینا باید یکی دو تا هافبک طراح و گوش خوب بگیریم

اصلا این یارو رو با پیراهن پرسپولیس تصور میکنم یه جوری میشم.:D

sajad 3000

کاربر ممتاز
ايران يك - قطر صفر ؛‌ پيروزي در يك ديدار كاملا سياسي | بالا بردن «پرچم وهابيت» در ورزشگاه | هديه حضرت زهرا(س) به مردم ايران...

علیرضا محجوب | خبرگزاري فوتبال ايران ؛‌ پارس فوتبال دات كام

تيم ملي فوتبال كشورمان پس از مدت‌ها انتظار امشب توانست قطر را در مقابل ديدگان هزاران هوادار عرب با تك گل ستاره مشهدي خود، رضا قوچان‌نژاد شكست دهد. فارغ از اينكه چنين نتيجه‌اي آن هم در اين شرايط حساس سهم بسزايي در اميدواركردن ما براي صعود به جام جهاني داشت، بد نيست زواياي ديگر اين برد را نيز بررسي كنيم.

بالا بردن «پرچم وهابيت» در ورزشگاه

در بخشي از اين مسابقه تصاویری از روی سکوها به نمایش گذاشته شد که دو هوادار عربی در کنار یکدیگر نشسته و پرچم قطر و وهابیت(منسب به معارضان سوری و اختلاف‌افكنان بين مسلمانان شيعه و سني) را روی سر برده‌اند. این در حالی بود که توهین به ایران و پرچم پرافتخار کشورمان این روزها به مسئله‌ای عادی در بین وهابیون قطری تبدیل شده است.

پاداش میلیون دلاری برای شکست ایران

پیروزی امشب باردیگر شادی را به خانه‌هاي مردم ایران آورد، اما جالب است بدانید مسئولان بلندپایه قطر برای جلوگیری از شادی ملت ایران و شکست کشورمان پاداشی میلیون دلاری را برای بازیکنان خود در نظر گرفته بودند. این موضوع از آن جهت جالب توجه است که بدانیم بازی ایران و قطر در بین کشورهای حامی خون‌ریزی در سوریه به خصوص عربستان سعودي حائز اهمیت بوده و همین مسئله این دیدار را به یک بازی کاملا سیاسی تبدیل کرده بود، تا آنجا که حمد بن خلیفه آل ثانی،‌ امیر قطر از طریق رئیس فدراسیون این کشور وعده پاداش یک میلیون دلاری را به بازیکنان تیم و چند صدهزار دلاری به کادرفنی داده بود.

تعصب و اراده ایرانی...

نکته جالب دیگر اینکه تیم‌های قطری در آستانه دیدار تیم ملی کشورشان با ایران دست به یک کار عجیب زدند. برخی باشگاه‌های این کشور از هفته‌ها پیش با پیام دادن به بازیکنان ایرانی خواستار حضورشان در قطر برای مذاکره و پیوستن به تیم موردنظرشان شده بودند. وجود چنین پیشنهاداتی با ارقام میلیون دلاری قطعا ذهن ملی‌پوشان را درگیر خودش کرد و به لحاظ روحی تاثیرگذار بود اما با این همه، مردان متعصب و با اراده در لحظه ورود به میدان همه حواشی و مشغولیت‌های ذهنی را از یاد بردند و برای کسب افتخاری دیگر برای وطن‌شان وارد زمین شدند که در نهایت توانستند با توسل به حضرت زهرا(س) به یک پیروزی حساس و دلچسب دست یابند.

لبنان ؛ قطر دوم!

بازی بعدی تیم ملی کشورمان در مقابل لبنانی است که در آخرین مصاف خود با ایران آنچنان به نفع قطر تلاش کرد که خاطرات بحرین سال‌ها پیش را در اذهان به وجود آورد. این تیم البته در یک دیدار کاملا ناجوانمردانه و با استفاده از خرید برخی بازیکنان لبنانی توانست سه امتیاز حساس را کسب کند که البته بار کج هیچگاه به منزل نرسیده و نخواهد رسید.

با این وجود اما ملی‌پوشان کشورمان که همواره مرد روزهای سخت بوده‌اند باید در این مسابقه همچون مصاف با قطر و بلکه بیشتر برای رسیدن به جام جهانی تلاش کنند. بازیکنان ما باید بدانند فاصله چندانی تا رسیدن به جام جهانی نداریم و در صورت شکست لبنان می‌توانیم به طور مستقیم راهی برزیل شویم؛ البته بازهم با نمایش تعصب، غرور ایران، توکل بر خدا و توسل به حضرت زهرا(س).

دانلود گل زیبای قوچان نژاد

sajad 3000

کاربر ممتاز

sajad 3000

کاربر ممتاز
همه باید به این تیم اعتماد داشته باشند

مربی تیم ملی پس از پیروزی خوبی که ایران به دست آورد درباره این بازی صحبت کرده است.

کارلوس کی‌روش، مربی تیم ملی ایران می گوید کار این تیم هنوز تمام نشده است. او اعتقاد دارد تیم ملی باید برای رسیدن به اهداف همچنان متحد بماند.

تیم ملی ایران توانست با مربی پرتغالی اش نتیجه بسیار خوبی کسب کند و در خانه قطر یک بر صفر این تیم را ببرد. به نقل از ایسنا، کی روش پس از این پیروزی ارزشمند در جمع خبرنگاران گفت: «بازی زیبا و خوبی بود. بازیکنان ما واقعا برای این تماشاگران و برای کشورشان جنگیدند. امروز همه باید به این تیم اعتماد داشته باشند و به بازیکنان احترام بگذارند.»

کی روش هم گفت که قطر تیم بسیار خوبی بود: «قطر تیم کاملی بود و ما توانستیم با بازی خوب 3 امتیاز را از این تیم بگیریم. کسب این 3 امتیاز برای ما خیلی مهم بود و پیروزی با گل‌های بیشتر اهمیتی نداشت.»

مساوی هم می توانست تحت شرایطی برای تیم ملی نتیجه بدی نباشد. از کی روش پرسیدند که آیا به تساوی هم راضی بود یا نه و او پاسخ داد: « خیر. فقط برای سه امتیاز به زمین آمده بودیم که خوشبختانه به این هدف دست پیدا کردیم. از حالا استراحت می‌کنیم و به بازی بعد مقابل لبنان می‌اندیشیم.»

کی‌روش شاید پیش از بازی نظر مثبتی نسبت به داور مسابقه نداشت اما این بار گفت: «سخت است که درباره داور حرف بزنیم. او تحت فشار بود اما فکر می‌کنم که عملکرد خوبی داشت. »

او در پایان گفت: «ما نیاز داریم که به یکدیگر اعتماد کنیم و با هم باشیم. باید اتحاد خود را حفظ کنیم تا بتوانیم به هدف‌مان دست پیدا کنیم. »

GAME_OVER

کاربر ممتاز
چقد خوش شانسه کره .. بازی قبل دقیقه 95 گل زد به قطر این بازی دقیقه 97 گل مساوی رو به لبنان زد ..اگه میباخت خیلی خوب میشد
خوشم میاد این ضدفوتبال عربا به ضررشونه اینقد وقت کشی کردن که داور بیشتر از 7 دقیقه وقت اضافه گرفته ..

sajad 3000

کاربر ممتاز
کره مثل این که دقیقه 98 گل مساوی رو به لبنان زده. کاش لبنان می برد

sajad 3000

کاربر ممتاز
چقد خوش شانسه کره .. بازی قبل دقیقه 95 گل زد به قطر این بازی دقیقه 97 گل مساوی رو به لبنان زد ..اگه میباخت خیلی خوب میشد
خوشم میاد این ضدفوتبال عربا به ضررشونه اینقد وقت کشی کردن که داور بیشتر از 7 دقیقه وقت اضافه گرفته ..

با هم دیگه یه پست شبیه هم گذاشتیم
:D

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايران يك - قطر صفر ؛‌ پيروزي در يك ديدار كاملا سياسي | بالا بردن «پرچم وهابيت» در ورزشگاه | هديه حضرت زهرا(س) به مردم ايران...

علیرضا محجوب | خبرگزاري فوتبال ايران ؛‌ پارس فوتبال دات كام

تيم ملي فوتبال كشورمان پس از مدت‌ها انتظار امشب توانست قطر را در مقابل ديدگان هزاران هوادار عرب با تك گل ستاره مشهدي خود، رضا قوچان‌نژاد شكست دهد. فارغ از اينكه چنين نتيجه‌اي آن هم در اين شرايط حساس سهم بسزايي در اميدواركردن ما براي صعود به جام جهاني داشت، بد نيست زواياي ديگر اين برد را نيز بررسي كنيم.

بالا بردن «پرچم وهابيت» در ورزشگاه

در بخشي از اين مسابقه تصاویری از روی سکوها به نمایش گذاشته شد که دو هوادار عربی در کنار یکدیگر نشسته و پرچم قطر و وهابیت(منسب به معارضان سوری و اختلاف‌افكنان بين مسلمانان شيعه و سني) را روی سر برده‌اند. این در حالی بود که توهین به ایران و پرچم پرافتخار کشورمان این روزها به مسئله‌ای عادی در بین وهابیون قطری تبدیل شده است.

پاداش میلیون دلاری برای شکست ایران

پیروزی امشب باردیگر شادی را به خانه‌هاي مردم ایران آورد، اما جالب است بدانید مسئولان بلندپایه قطر برای جلوگیری از شادی ملت ایران و شکست کشورمان پاداشی میلیون دلاری را برای بازیکنان خود در نظر گرفته بودند. این موضوع از آن جهت جالب توجه است که بدانیم بازی ایران و قطر در بین کشورهای حامی خون‌ریزی در سوریه به خصوص عربستان سعودي حائز اهمیت بوده و همین مسئله این دیدار را به یک بازی کاملا سیاسی تبدیل کرده بود، تا آنجا که حمد بن خلیفه آل ثانی،‌ امیر قطر از طریق رئیس فدراسیون این کشور وعده پاداش یک میلیون دلاری را به بازیکنان تیم و چند صدهزار دلاری به کادرفنی داده بود.

تعصب و اراده ایرانی...

نکته جالب دیگر اینکه تیم‌های قطری در آستانه دیدار تیم ملی کشورشان با ایران دست به یک کار عجیب زدند. برخی باشگاه‌های این کشور از هفته‌ها پیش با پیام دادن به بازیکنان ایرانی خواستار حضورشان در قطر برای مذاکره و پیوستن به تیم موردنظرشان شده بودند. وجود چنین پیشنهاداتی با ارقام میلیون دلاری قطعا ذهن ملی‌پوشان را درگیر خودش کرد و به لحاظ روحی تاثیرگذار بود اما با این همه، مردان متعصب و با اراده در لحظه ورود به میدان همه حواشی و مشغولیت‌های ذهنی را از یاد بردند و برای کسب افتخاری دیگر برای وطن‌شان وارد زمین شدند که در نهایت توانستند با توسل به حضرت زهرا(س) به یک پیروزی حساس و دلچسب دست یابند.

لبنان ؛ قطر دوم!

بازی بعدی تیم ملی کشورمان در مقابل لبنانی است که در آخرین مصاف خود با ایران آنچنان به نفع قطر تلاش کرد که خاطرات بحرین سال‌ها پیش را در اذهان به وجود آورد. این تیم البته در یک دیدار کاملا ناجوانمردانه و با استفاده از خرید برخی بازیکنان لبنانی توانست سه امتیاز حساس را کسب کند که البته بار کج هیچگاه به منزل نرسیده و نخواهد رسید.

با این وجود اما ملی‌پوشان کشورمان که همواره مرد روزهای سخت بوده‌اند باید در این مسابقه همچون مصاف با قطر و بلکه بیشتر برای رسیدن به جام جهانی تلاش کنند. بازیکنان ما باید بدانند فاصله چندانی تا رسیدن به جام جهانی نداریم و در صورت شکست لبنان می‌توانیم به طور مستقیم راهی برزیل شویم؛ البته بازهم با نمایش تعصب، غرور ایران، توکل بر خدا و توسل به حضرت زهرا(س).

دانلود گل زیبای قوچان نژاد

مرسی سجاد جان.
یا زهرا ... یا زهرا ... یا زهرا