استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
همونطور که گفتم بهتره بخاطر سهمیه بومی هر کسی شهر خودشو بزنه

mataa

کاربر فعال
دوستان کجا باید وارد کنی که بومی هستی ؟ من که جایی ندیدم واسه این گزینه .

ممنون

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کجا باید وارد کنی که بومی هستی ؟ من که جایی ندیدم واسه این گزینه .

ممنون

عماد جان مرحله ی آخر ثبت نام یه جاییش هست که باید روی یه تیک مثه اون تیکایی هست که استانتو میخوای انتخاب کنی و تیک رو میزنی لیست همه ی استانا میاد برات!یه تیک داره میزنی لیست چیزایی که باید آپلود کنی میاد.
بعد یکی به یکی باروز میکنی و ارسال رو میزنی و برای احتیاط مشاهده رو هم بزن حتما.همینطور باید هرمدرکی که میخوای ارائه بدی رو بزنی.
واسه من که عیر بومی بودم اینا رو آپلود مردم:
1-تصویر صفحه ی اول شناسنامه.
2-تصویر روی اول کارت ملی.
3-تصویر روی دوم کارت ملی.
4-تصویر روی اول کارت وظیفه ی عمومی.
5-تصویر روی دوم کارت وظیفه ی عمومی.
6-تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
7-تصویر فیش بانکی پرداخت شده.
اینا + عکس که مرحله ی اول آپلوود کردیم لازمه.
حالا واسه بومی بودن یا سهمیه ی فرزندانه شاهد و ایثارگر و جانباز و ....هم مدارکی لازمه آپلوود کرد که اگه هرکدوم از شرایط رو داشتی دوباره میری از همون منویی که بالایی هارو ادد کردی انتخاب میکنی و آپلوود میکنی.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چون سهمیه خوزستان هستم واسه بیدبلند دو دلم شما که نیستی واسه چی سر دوراهی؟؟

من اگه اصلا سهمیه نداشتم 100٪ عسلویه میزدم

دوستمون سرمد خیال هممون رو راحت کرد.ظاهرا اینا همش کشکن!!!!
ولی نخیر ازونجایی که همه پارس جنوبی رو میشناسن کمتر از بقیه ی شهرهای غیر بومی میزنن بیدبلند!واسه همین اگه تعداد برابر با پارس جنوبی بخوان شانس بیدبلند قبول شدن بیشتر ولی خب نامردا خیلی حرفه ای هستن میدونن چه کنن!!!تعدا افراد مورد نیاز و کجاها و چه رشته ای رو میخوان رو نمیگن!
اصن شاید کلا 50 نفر بخوان اینهمه آدم داره ثبت نام میکنن!!!!خدایی خیلی بی ... هستن...

samanemorvarid

اخراجی موقت
چه مدارکی برای اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران لازمه؟.
سلام میشه به طور همزمان در دوسهمیه مثلا بومی و دانشگاه صنعت نفت
یا بومی و ایثارگر ثبت نام کرد؟

یکیش نمیسوزه؟مثلا بومی بسوزه یا سهمیه ایثارگر یا سهمیه کارکنان صنعت نفت یا سهمیه دانشگاه صنعت نفت؟
یا فقط یکیش اعمال میشه؟

آخرین ویرایش:

mataa

کاربر فعال
عماد جان مرحله ی آخر ثبت نام یه جاییش هست که باید روی یه تیک مثه اون تیکایی هست که استانتو میخوای انتخاب کنی و تیک رو میزنی لیست همه ی استانا میاد برات!یه تیک داره میزنی لیست چیزایی که باید آپلود کنی میاد.
بعد یکی به یکی باروز میکنی و ارسال رو میزنی و برای احتیاط مشاهده رو هم بزن حتما.همینطور باید هرمدرکی که میخوای ارائه بدی رو بزنی.
واسه من که عیر بومی بودم اینا رو آپلود مردم:
1-تصویر صفحه ی اول شناسنامه.
2-تصویر روی اول کارت ملی.
3-تصویر روی دوم کارت ملی.
4-تصویر روی اول کارت وظیفه ی عمومی.
5-تصویر روی دوم کارت وظیفه ی عمومی.
6-تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
7-تصویر فیش بانکی پرداخت شده.
اینا + عکس که مرحله ی اول آپلوود کردیم لازمه.
حالا واسه بومی بودن یا سهمیه ی فرزندانه شاهد و ایثارگر و جانباز و ....هم مدارکی لازمه آپلوود کرد که اگه هرکدوم از شرایط رو داشتی دوباره میری از همون منویی که بالایی هارو ادد کردی انتخاب میکنی و آپلوود میکنی.

خودمم همچین فکری کردم . به علاوه چیزایی که تو وارد کردی من تصویر مدرک دیپلمم که مربوط میشه به منطقه بومی هم ارسال کردم . اما همچنان وقتی اطلاعاتم رو نشون میده مینویسه : بومی : خیر
عجیبه !!!

mohsenv21

عضو جدید
سلام به بچه های ازمون استخدامی.من سال گذشته هم نفت شرکت کردم هم گاز /ازمون گاز سال گذشته خیلی اسون بود میتون بگم قیول شده های مهندسی شیمی 100% زدن/سال قبل جرم عملیات هم بود(امسال نیست)شیمی فیزیک با این که قرار بود باشه اما روز امتحان اصلا یک سوال هم نبود. اولویت هیچ معنی نداره همه چیز با خودشونه .

سلام دوست عزیز ، در مورد آزمون گاز پارسال چندتا سوال داشتم
چه مدت طول کشید تا نتایج آزمون کتبی مشخص شد؟
آیا آزمون شرکت گاز هم مثل شرکت نفت هست که مجموع نمرات کتبی و مصاحبه قبولی یا مردودی رو مشخص میکنه یا اینکه نتیجه آزمون کتبی توی بقیه مراحل تاثیری نداره؟
کسانی که توی آزمون کتبی قبول شدن واسه مصاحبه رفتن همون شرکت انتخابی یا تهران؟

و اینکه آیا اطلاع داری که چند درصد نیروهای قبولی اون آزمون مهندسی شیمی بودن؟
ممنون
اگر هر کدوم از دوستان هم که در این زمینه اطلاعات دارن ممنون میشم جواب بدن

alexmorgan

کاربر بیش فعال
مهمترین سوالات درباره آزمون استخدام شرکت ملی گاز ایران ۹۱
۱ – آیا برای آزمون دکترا که در تاریخ ۱۸/۱۲/۹۱ برگزار می شود تمهیداتی جهت داوطلبان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد که متقاضی استخدام در شرکت گاز هستند اندیشیده شده است؟
انشاء الله با توجه به شرایط بوجود آمده تمامی تلاش ها در این است بتوانیم آزمون مقطع کارشناسی ارشد این شرکت را در روز پنج شنبه مورخ ۱۷/۱۲/۹۱ برگزار نماییم
۲ – امکان استخدام در کدام یک از شرکتهای معرفی شده بیشتر است؟
مجتمع گاز پارس جنوبی(عسلویه)
۳ – خدمت نظام وظیفه را انجام داده ام ولی کارتم هنوز صادر نشده است آیا با ارائه گواهی می توانم ثبت نام کنم؟
چنانچه مشخصات مندرج در کارت پایان خدمت/ معافیت در گواهی ارائه شده نیز درج گردد ثبت نام بلامانع می باشد.
۴ – فارغ التحصیل شده ام ولی گواهی موقت فراغت از تحصیل هنوز صادر نگردیده است، آیا امکان ثبت نام وجود دارد؟
با ارائه گواهی معتبر ( مطابق مفاد آگهی استخدام ) که در آن مقطع، رشته، گرایش، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل(روز/ماه/سال) ذکر شده باشد؛ ثبت نام بلامانع است.
۵ – آیا با گرایش هایی غیر از نیازمندیهای درج شده در آگهی استخدام می توان در آزمون شرکت کرد؟
داوطلبان می بایست مطابق نیازمندیهای اعلام شده (جدول شماره ۱) در آزمون ثبت نام نمایند.
۶ – آیا با یک مقطع تحصیلی بالاتر می توان در یک مقطع پایین تر شرکت نمود؟
داوطلبان استخدام بایستی با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون¬های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد.
۷ – آیا می توان یک حوزه را به دلخواه جهت آزمون کتبی انتخاب نمود؟
داوطلبان می توانند یکی از شهرهای (اصفهان، اهواز، بندر عباس، بوشهر، تبریز، تهران، شیراز و مشهد) را به دلخواه به عنوان حوزه انتخابی جهت آزمون کتبی انتخاب نمایند.
۸ – شرایط شرکت دانش آموختگان ممتاز در آزمون استخدامی چگونه است؟
داوطلبان استخدام در یکی از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته¬های تحصیلی مورد نیاز جدول شماره ۱ که براساس دستورالعمل و ضوابط استخدام در صنعت نفت دارای مشخصه¬های ممتازی می¬باشند در صورت شرکت در آزمون کتبی، مصاحبه فنی و تخصصی و پذیرش نهایی از امتیازات ویژه ممتازان(مجری در زمان استخدام آنها) بهره¬مند خواهند شد.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهمترین سوالات درباره آزمون استخدام شرکت ملی گاز ایران ۹۱
۱ – آیا برای آزمون دکترا که در تاریخ ۱۸/۱۲/۹۱ برگزار می شود تمهیداتی جهت داوطلبان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد که متقاضی استخدام در شرکت گاز هستند اندیشیده شده است؟
انشاء الله با توجه به شرایط بوجود آمده تمامی تلاش ها در این است بتوانیم آزمون مقطع کارشناسی ارشد این شرکت را در روز پنج شنبه مورخ ۱۷/۱۲/۹۱ برگزار نماییم
۲ – امکان استخدام در کدام یک از شرکتهای معرفی شده بیشتر است؟
مجتمع گاز پارس جنوبی(عسلویه)
۳ – خدمت نظام وظیفه را انجام داده ام ولی کارتم هنوز صادر نشده است آیا با ارائه گواهی می توانم ثبت نام کنم؟
چنانچه مشخصات مندرج در کارت پایان خدمت/ معافیت در گواهی ارائه شده نیز درج گردد ثبت نام بلامانع می باشد.
۴ – فارغ التحصیل شده ام ولی گواهی موقت فراغت از تحصیل هنوز صادر نگردیده است، آیا امکان ثبت نام وجود دارد؟
با ارائه گواهی معتبر ( مطابق مفاد آگهی استخدام ) که در آن مقطع، رشته، گرایش، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل(روز/ماه/سال) ذکر شده باشد؛ ثبت نام بلامانع است.
۵ – آیا با گرایش هایی غیر از نیازمندیهای درج شده در آگهی استخدام می توان در آزمون شرکت کرد؟
داوطلبان می بایست مطابق نیازمندیهای اعلام شده (جدول شماره ۱) در آزمون ثبت نام نمایند.
۶ – آیا با یک مقطع تحصیلی بالاتر می توان در یک مقطع پایین تر شرکت نمود؟
داوطلبان استخدام بایستی با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون¬های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد.
۷ – آیا می توان یک حوزه را به دلخواه جهت آزمون کتبی انتخاب نمود؟
داوطلبان می توانند یکی از شهرهای (اصفهان، اهواز، بندر عباس، بوشهر، تبریز، تهران، شیراز و مشهد) را به دلخواه به عنوان حوزه انتخابی جهت آزمون کتبی انتخاب نمایند.
۸ – شرایط شرکت دانش آموختگان ممتاز در آزمون استخدامی چگونه است؟
داوطلبان استخدام در یکی از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته¬های تحصیلی مورد نیاز جدول شماره ۱ که براساس دستورالعمل و ضوابط استخدام در صنعت نفت دارای مشخصه¬های ممتازی می¬باشند در صورت شرکت در آزمون کتبی، مصاحبه فنی و تخصصی و پذیرش نهایی از امتیازات ویژه ممتازان(مجری در زمان استخدام آنها) بهره¬مند خواهند شد.

اینارو خوندم منم و زیرشم کامنت گذاشتم چرا سوال اصلی رو جواب ندادین!!!!
سوال اصلی : چند نفر از چه رشته هایی و واسه کجا میخوان!!!؟؟؟؟

samanemorvarid

اخراجی موقت
سلام بچه ها ی اعتراض بهشون ایمیل کنید سوالات ادبیات رو حذف کنند چون سوالاتش خیلی مسخره است
مثلا نظامی شاعر چه قرنیه!؟
اثار فلان هنرمند خارجی رو بگید؟
مضاف الیه و جناس و متمم و نهاد و ترصیع کدومه؟
فلان کتاب از کیه؟مقامات حمیدی از کیه؟
اینا چیه...؟!
گفتند اگه فقط صدتا ایمیل بیات که ادبیات و زبان فارسی رو حذف کنید ما از استخدامی نفت و گاز حذف میکنیم.
فقط تویه تماس تلفنی مشخصات ثبت نامیتون هم بگید که مطمئن بشن که جعلی نیست.
با این عنوان
که لطفا ادبیات و زبان فارسی حذف شود
نام و نام خانوادگی
نام پدر
کدملی
ش شناسنامه
ت تولد
رشته و معدل
از ساعت 9 الي 16 با شماره هاي ستاد جذب 81315781، 88344695 و 88328364 (021)تماس بگیرید و بگید میخوایم ...

آخرین ویرایش:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبق خبرهائی که به من رسیده گویا حدود 830 نفر نفر رو میخوان جذب کنن.

خیییییییییییلی کمه!!!!!
پس کلا خیلی بخوان یه 100 نفری مهندسی شیمی میخوان!!!زیاده زیادش!!!!!
ای بابا!!!!
دوستان چطور وضع درس خوندنتون؟؟؟؟
من خدارو شکر دارم میخونم خوب.یه دو سه روزی هست جدی میخونم.اومدم اینجا به همتون روحیه بدم.هیچی بهتر از درس نیست.واقعا حال میکنم دارم مهندسی شیمی رو از میخونم مجددا....خیلی لذت بخشه برام.
تلاشتونو بکنین و کم نذارین بقیش دست خداست...ببینیم سرنوشتمون چیه...
برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

سرمد حیدری

مدیر تالار
چون امسال شیمی فیزیک هم جز ازمون هست و اکثر بچه ها نمیدونن چی بخونن برای این درس, دوتا جزوه شیمی میذارم که امیدوارم مفید باشه.
موفق باشید بچه ها

پیوست ها

• shimiph.pdf
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

mkshojaei

عضو جدید
چون امسال شیمی فیزیک هم جز ازمون هست و اکثر بچه ها نمیدونن چی بخونن برای این درس, دوتا جزوه شیمی میذارم که امیدوارم مفید باشه.
موفق باشید بچه ها

سلام دوستان یه سری عکس از نکات و مقداری تست در مورد شیمی فیزیک امیدوارم به کارتون بیاد
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=23f85812ec9a7cdbbf4c8b19894653c4

toshishan

عضو جدید
آزمون

آزمون

سلامدوستان واسه ازمون گاز چه کتابی رو بخونم?اگه میشه اسم کتاب یا جزوه یا اینکه چجور بخونم بهتره رو بهم بگید ممنون میشم

iman-bonapart

عضو جدید
آگهی استخدام شرکت نفت

azmoon.nioc.ir

اطلاعيه جدید شركت ملي نفت ايران

قابل توجه داوطلبان شركت در آزمون استخدامي

شركت ملي نفت ايران به منظورتأمين بخشي از نيروي انساني موردنياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرايط در مقاطع كارداني و بالاتر استخدام مي نمايد.

ثبت نام آزمون استخدامي بصورت اينترنتي از تاريخ 8/12/91 لغايت 15/12/91 از طريق همين پايگاه صورت مي پذيرد.

دريافت آگهي آزمون استخدامي
دريافت دفترچه راهنماي آزمون

آزمون كتبي در روزهاي پنج شنبه مورخ 5/2/92 و جمعه مورخ 6/2/92 برگزار خواهد شد

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها همگی سوالات اختصاصی گاز 90 رو دانلود کردین؟؟؟
http://arkha.persiangig.com/Eng._SHIMI_KARSHENASI.pdf
میخوام اگه حال داشتین حلشون کنیم.البته خیلی آسونن و به راحتی بدون قلم به دست گرفتن میشه حدود 90 % از سوالات هر درسیو حل کرد ولی چنتا سوالیش یکم مورد دارن!!!
عمومیاش فک کنم سخت تر باشن!!!:دی

hadishs

عضو جدید
بچه ها همگی سوالات اختصاصی گاز 90 رو دانلود کردین؟؟؟
http://arkha.persiangig.com/Eng._SHIMI_KARSHENASI.pdf
میخوام اگه حال داشتین حلشون کنیم.البته خیلی آسونن و به راحتی بدون قلم به دست گرفتن میشه حدود 90 % از سوالات هر درسیو حل کرد ولی چنتا سوالیش یکم مورد دارن!!!
عمومیاش فک کنم سخت تر باشن!!!:دی

عالی میشه! اگه بچه هایی که آماده ترن کمک کنن البته! من خودم هنوز یه دورم نزدم. استخدامی نفت هم که اصلا کمکی نکرد :(

فکر کنم بهتره یه تایپیک جدا براش باز کنی وحید جان

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عالی میشه! اگه بچه هایی که آماده ترن کمک کنن البته! من خودم هنوز یه دورم نزدم. استخدامی نفت هم که اصلا کمکی نکرد :(

فکر کنم بهتره یه تایپیک جدا براش باز کنی وحید جان

والا چی بگم!!!
جناب پیرجو کلا مخالفه هرچیزیه که طالب زیاد داشته باشه!!!!!
بیخیال تاپیک جدید نمیزنیم !!
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...حان-بدن-بیان-داخل-لطفا)?p=6076969#post6076969
این تاپیکم هست.
با بچها قرار بذاریم روز درسامونو بخونیم و شب مثلا ساعت 12 به بعد جمع بشیمو سوالای آزمونای قبلی رو حل کنیم!
خیلی مفید میشه!

سرمد حیدری

مدیر تالار
تبلیغات جهت خرید یا فروش ممنوع هست.
اگر کسی میخواد تبلیغات تجاری بکنه فقط باید از طریق تالار بازارچه این کار رو انجام بده.

mataa

کاربر فعال
سلام دوستان
اوضاع چطوره ؟
در روزهایی که شما دارید درساتون دوره میکنید من تازه سیالات استارت زدم .
.............

آقا داشتم سوالات حرارت آزمون های قبل رو حل میکردم یهو به یه سوال رسیدم .چنان روحیه ای گرفتم .....

پیوست ها

• Snapshot_2013-02-28_154559.jpg
    Snapshot_2013-02-28_154559.jpg
    9.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hadishs

عضو جدید
سلام دوستان
اوضاع چطوره ؟
در روزهایی که شما دارید درساتون دوره میکنید من تازه سیالات استارت زدم .
.............

آقا داشتم سوالات حرارت آزمون های قبل رو حل میکردم یهو به یه سوال رسیدم .چنان روحیه ای گرفتم .....

داداش آزمون 90 رو دیدی؟ بالای 90 درصد سوالا رو میشه با یه نگاه جواب داد :)

منم خیلی جلوتر نیستم ازت. این امتحان قرار بود یه آزمون آزمایشی برای نفت باشه برام! همین چند روزست فهمیدم چه کلایی رفته سرم : )))))

mataa

کاربر فعال

منم خیلی جلوتر نیستم ازت. این امتحان قرار بود یه آزمون آزمایشی برای نفت باشه برام! همین چند روزست فهمیدم چه کلایی رفته سرم : )))))

آره حرارت که دیدم یه ذره امیدوار شدم .
ترمو 1 تقریبا نصفش خوندم قبلا . اما یادم رفته .ترمو دو که اصلا نمیشه واردش بشی . خیلی بحثش گستردست . دیگه تو این زمان کم وقتش نیست بخونم .یه چیزایی خیلی ساده از فوگاسیته خوندم .اصلا ما تو دانشگاه ترمو دو رو open دادیم . فکر کنم همهجا open باشه . حالا فکرش کن ترمو دو رو بخوای حفظ کنی بری سر جلسه .کجاشو حفظ کنی آخه ؟؟؟!!!!
اما حرارت هم فکر میکردم یادم رفته باشه هرچی خوندم . وقتی سوالا رو نگاه کردم دیدم یه چیزایی یادم هست هنوز .

بچه هایی که خوب خوندن ( مثل وحید :D ) بیاید اینجا 4 تا سوال تخصصی حل کنید . دمتون گرم

hadishs

عضو جدید
ترمو 1 تقریبا نصفش خوندم قبلا . اما یادم رفته .ترمو دو که اصلا نمیشه واردش بشی . خیلی بحثش گستردست . دیگه تو این زمان کم وقتش نیست بخونم .یه چیزایی خیلی ساده از فوگاسیته خوندم .اصلا ما تو دانشگاه ترمو دو رو open دادیم . فکر کنم همهجا open باشه . حالا فکرش کن ترمو دو رو بخوای حفظ کنی بری سر جلسه .کجاشو حفظ کنی آخه ؟؟؟!!!!
اما حرارت هم فکر میکردم یادم رفته باشه هرچی خوندم . وقتی سوالا رو نگاه کردم دیدم یه چیزایی یادم هست هنوز .

بچه هایی که خوب خوندن ( مثل وحید :D ) بیاید اینجا 4 تا سوال تخصصی حل کنید . دمتون گرم

واسه ما ترمو 2 بسته بود. فکر کنم همون که تعاریف کلی رو بلد باشی بسه. وگرنه من اصلا فرمول نمیتونم حفظ کنم.

منم میگم امشب کل سوالای گاز 90 رو حل کنیم شاید یکم روحیه بگیریم :D

mataa

کاربر فعال
واسه ما ترمو 2 بسته بود. فکر کنم همون که تعاریف کلی رو بلد باشی بسه. وگرنه من اصلا فرمول نمیتونم حفظ کنم.

میشه یه ذره بیشتر توضیح بدی درباره تعاریف ترمو .اگه چیزی میدونی بگو ما هم همون کارو کنیم . tanx

من هنوز سوال آزمون 90 رو نتونستم دانلود کنم .نمیدونم سرعت نت من خرابه یا همه .سرعت دانلودم الان روی 2 کیلوبایته .بعد از نیم ساعت از 10 مگابایت / 6 مگابایت دانلود شده .
کسی از دوستان لینک دیگه ای از این فایل نداره ؟
ممنون

hadishs

عضو جدید
میشه یه ذره بیشتر توضیح بدی درباره تعاریف ترمو .اگه چیزی میدونی بگو ما هم همون کارو کنیم . tanx

من هنوز سوال آزمون 90 رو نتونستم دانلود کنم .نمیدونم سرعت نت من خرابه یا همه .سرعت دانلودم الان روی 2 کیلوبایته .بعد از نیم ساعت از 10 مگابایت / 6 مگابایت دانلود شده .
کسی از دوستان لینک دیگه ای از این فایل نداره ؟
ممنون

مثلا سوال 104همین آزمون گاز که در مورد آزوتروپ و فوگاسیتست. یا ویژگی های انواع سیکل ها که چندتا سوال ازش اومده تو همین آزمون. اینا رو میشه با یکم وقت خوند و بیشتر سوالا هم از همین مباحث بوده.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

همه کلاه رفته سرشون...
بخدا تا آخر عمرم ازشون نمیگذرم.
میدونی اگه خدایی نکرده امسال با این اوضاع یه جا قبول نشیم چقدر بدبخت میشیم؟؟؟
باید یه سال دیگه صبر کنیم شاید یه آگهی بیاد بیرون!!که نمیاد

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عماد جان من خیلی خوندم!!!!!!
خیلی نه ولی خوندم.
راضیم.
خوب خودمو رسوندم.ولی تا دوره نکنیم انگار هیچی نخوندیم.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کاش این سوالای پارسال رو امسال میدادن!!!
کاش ما پارسال شرکت میکردیم!!!
نمیدونم واقعا کسی بدون سهمیه قبول میشه؟؟؟
من که میگم همه ی درسا رو 100 هم بزنیم قبول نمیشیم!
تو تاپیک آمادگی بیاید حل کنیم.
منم ترمو 2 هیچ نفهمیدم!!!
یعنی 100000000بار فوگاسیته رو آدم بخونه بعد از دو دقه بهش بگن فوگاسیته ی محلول ایده آل چیه نمیدونه!

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه کلاه رفته سرشون...
بخدا تا آخر عمرم ازشون نمیگذرم.
میدونی اگه خدایی نکرده امسال با این اوضاع یه جا قبول نشیم چقدر بدبخت میشیم؟؟؟
باید یه سال دیگه صبر کنیم شاید یه آگهی بیاد بیرون!!که نمیاد
وحید جان روحیه تو حفظ کن ...من دوبار آزمون علمی قبول شدم اما توی مصاحبه رد ام کردند......دوستام قبول شدن اما نمیدونم چجوری...اونورش هم نگاه کن ....من دوسال دارم شرکت می کنم تو 5 تا آزمون دوبار از مصاحبه رد شدم .......جالبه نه ؟ مرحله این تست ها متاسفانه فرمالیته است ....

بالا