·▪•●سوالات،درخواست ها،پروژه و مقاله در اینجا●•▪·

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

ahmad890

عضو جدید
با سلام.
کی میتونه درمورد روش های بدست آوردن (از نظر محاسباتی) تمرکز تنش توی قطعات مختلف مطلبی ارائه بده؟

shinbi

عضو جدید
با عرض سلام خدمت شما استاد گرامي : mm.salemi
من پروژه ديناميك ماشين راجع به تحليل مكانيزمهاي ديناميكي و سينماتيكي روبات موبايل دارم
كه اگه لطف كنيد پروژه اي مشابه يا حداقل مقالاتي ترجيحا فارسي و اگر نشد انگليسي راجع به اين موضوع برام بفرستيد
آدرس ايميلم : a_xpert@yahoo.com
navid_astronomy@yahoo.com
southkorea.2007@gmail.com

rose gol

عضو جدید
یه نظرسنجی داشتم. من دانشجوی ترم 2صنایع هستم میخوام به رشته مکانیک تغییر رشته بدم باتوجه به اینکه دخترم شما چه نظری دارید؟ممنون

mk_200628

عضو جدید
نمونه سوال نقشه کشی علوم

نمونه سوال نقشه کشی علوم

سلام دوستان
کسی هست که نمونه سوالات امتحانی نقشه کشی علوم دانشگاه صنعتی اصفهان یا شریف را داشته باشه ؟

سبحان اله

عضو جدید
با سلام . نیاز شدید به مقاله هایی در مورد اندازه گیری توان خالص براده برداری یا انرژی مخصوص تراش در تراشکاری دارم . ممنون می شم اگه کمک کنید .

ashy

عضو جدید
آقا احسان دستت بابت 2 تا پایان نامه ای که میل کردی بهم درد نکنه وایشالاه جبران کنم!!!

ashy

عضو جدید
دوستان این آقای mm.salemi در ازای گرفتن پول براتون کاری انجام میده!!!!
آقای سالمی اینجا هدف کمک کردن به همدیگره نه کاسبی!!! بازم از احسان جان تشکر میکنم

mm.salemi

عضو جدید
دوستان این آقای mm.salemi در ازای گرفتن پول براتون کاری انجام میده!!!!
آقای سالمی اینجا هدف کمک کردن به همدیگره نه کاسبی!!! بازم از احسان جان تشکر میکنم

سلام به همه دوستانی که به اینجانب لطف دارند.
دوست عزیز به شما حق میدم که این حرفا رو اینجا مطرح کنید.
چون شما نه از اکیپ تشکیل شده توسط بنده و سایر دوستان خبر دارید و نه از فعالیتهایی که بنده به همراه دوستانم انجام میدم.
کم لطفی شما در برابر لطف فراوانی که سایر دوستان در تالار به اینجانب دارند چیزی به حساب نمیاد.
دوستان زیادی به بنده مراجعه می کنند و روزانه بیش از 20 ایمیل حاوی درخواست های گوناگون دارم که با توجه به نوع درخواست و زمانی که جهت پاسخگویی به اون درخواست و یا جستجوی مطلب در این جهت صرف میشه هزینه ای اندک گرفته میشود که صرف هزینه های اکیپ اعم از حق الاجاره مکان، قبوض مختلف ، شارژ اینترنت و ... (بازم بگم).
دوست عزیز مطالبی که جمع آوری میشه زحمت زیادی واسشون کشیده میشه. پس کم لطفی نفرمایید. در ضمن ادبیات شما برازنده ادبیات یک مهندس نیست. به حر حال از لطفی که به بنده داشتید سپاسگزارم. یا علی

mm.salemi

عضو جدید
دوستانی که به بنده لطف فراوانی دارند میتونن یه نگاهی به صفحات پیشین همین تاپیک بندازن!!!

ashy

عضو جدید
آقا احسان دستت بابت 2 تا پایان نامه ای که میل کردی بهم درد نکنه وایشالاه جبران کنم!!!

دوستانی که به بنده لطف فراوانی دارند میتونن یه نگاهی به صفحات پیشین همین تاپیک بندازن!!!

دوست عزیز من خیلی با این سیتم شما آشنایی ندارم!!
ولی وقتی دیدم احسان جان بدون هیچ چشم داشتی به من لطف کردن و تقریبا" همون چیزی که شما بابتش میخواستی هزینه ی حالا هرچی اسمشو میزارینو در اختیارم قرار دادند به کم لطفیه شما پی بردم!!!
بازم میگم در همچین سایت هایی هدف کمک به همدیگست نه کسب درآمد!!!!

mm.salemi

عضو جدید
جناب ashy کافیه تا به تاپیک زیر مراجعه کنی تا جوابتو بگیری. البته این یک نمونه هستش. شما تازه واردی و هنوز جا داره تا گوشه کنار این باشگاه رو بشناسی. قضاوت رو میزارم بعهده اعضای با سابقه باشگاه. به هر حال از حسن توجه و ظن شما سپاسگزارم و متشکرم که بنده رو نصیحت فرمودین! :gol:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=1847993#post1847993

arsess

عضو جدید
اگه میشه در مورد "اثر نرخ کرنش و دما در دیاگرام تنش-کرنش کشش ساده" مطلب بزار.:gol:

favaran14

عضو جدید
سلام در مورد سی ان سی می تونین از منوی help نرم افزار استفاده کنین

aga omid

عضو جدید
کمک کمک کمک

کمک کمک کمک

سلام خوبین؟من دانشجویه ترم اخر شیمی هستم استاد پروژه ام یه پروزه نساجی داده به من:surprised::cry:من نتونستم مطالبی در مورد کاربرد گیاهان در صنایع رنگرزی پیدا کنم کسی از دوستان میتونه کمکم کنه
خیلی ممنون از لطفتون

F-KERMANSHAHI

عضو جدید
پروژه کامپوزیت

پروژه کامپوزیت

سلام
در مورد کامپوزیت و کاربرد آن در صنعت پروژه میخواستم.
@yahoo.comfari_king65

زهرا65

عضو جدید
سلام من دانشجو رشته مهندسي صنايع هستم براي درس روش توليد مقاله اي در مورد انجماد در ريخته گري مي خواهم لطفا راهنماييم كنيد ممنون
zm6570@yahoo.com

Salehy

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

سلام خسته نباشید
من یک پروژه برای درس طراحی اجزا 1 میخوام
درباره طراحی چرخدنده ، طراحی گیر بکس و .... باشد
واقعا نیاز دارم
اینم ایمیلم
God_6693@Yahoo.com

mm.salemi

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من یک پروژه برای درس طراحی اجزا 1 میخوام
درباره طراحی چرخدنده ، طراحی گیر بکس و .... باشد
واقعا نیاز دارم
اینم ایمیلم
God_6693@Yahoo.com

سلام دوست عزیز. بنده پروژه بسیار کاملی دارم که طراحی گیربکس دو محوره هستش. جهت دریافت پروژه با ایمیل بنده مکاتبه نمایید:

hamed1987hamed

عضو جدید
سلام
در مورد ویژگی های آسفالت بهینه مطلب می خواستم.یا یه سایتی رو معرفی کنید که در مورد آسفالت به صورت تخصصی بحث کرده باشه.ممنون

mk_200628

عضو جدید
ببخشید:
نمونه سوالات نقشه کشی دانشگاه صنعتی را کسی نداره؟
پنجشنبه امتحان دارم!

eng.esmail

اخراجی موقت
سلام
اگه ممكنه يه جزوه ي فارسي كنترل غير خطي و خطي برام بذاريد
مرسي

Behrouzat

عضو جدید
سلام خسته نباشین
من واسه پروژه زبان تخصصی یه متن انگلیسی با ترجمه میخوام از یه قسمت ماشین باشه بهتره حدوده 2 تا نهایت 3 برگ.مرسی:)
اگه میشه به میلم بفرستین
Behrouzat20_2005@yahoo.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا