زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
اِ تو بودی اصلا حواسم نبود

خوبی الهه خانوم

چه خبر خسته نباشید

کارت چی هست مگه اونجا خسته میشی که میگم خسته نباشی:smile:

بد نيستم ولي از صبح سر درد دارم .....مرسي...وا چرا خسته نشم مگه من آدم نيستم جون ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!

shirin.agro

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد جوانی از سقراط پرسید راز موفقیت چیست. سقراط به او گفت " فردا به کنار نهر آب بیا تا راز موفقیت را بتو بگویم." صبح فردا مرد جوان مشتاقانه به کنار رود رفت .سقراط از او خواست که به سوی دیگر رودخانه او را همراهی کند. جوان با او به راه افتاد. به لبه رود رسیدند و به آب زدند و آنقدر پیش رفتند تا آب به زیر چانه آنها رسید. ناگهان سقراط مرد جوان را گرفت و زیر آب فرو برد. جوان ناامیدانه تلاش کرد خود را رها کند اما سقراط آنقدر قوی بود که او را نگه دارد. مرد جوان آنقدر زیر آب ماند که رنگش به کبودی گرایید و بالاخره توانست خود را از دست سقراط خلاص کند. همین که به روی آب آمد ، اول کاری که کرد آن بود که نفسی عمیق کشید و هوا را به اعماق ریه فرو فرستاد. سقراط از او پرسید " زیر آب که بودی ، چه چیز را بیش از همه مشتاق بودی؟" گفت " هوا ." سقراط گفت " هر زمان که به همین میزان که اشتیاق هوا را داشتی موفقیت را مشتاق بودی ، تلاش خواهی کرد که آن را بدست آوری، راز دیگری ندارد."

:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

تا حوصله تون سر نرهههههههههههه

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
من برم یه سر به اینسکتاریوم بزنم برگردم...
مواظب خودتون باشین تا بیام

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
عکسای هگوری پگورم میذارم تو یه آلبوم براتون
فعلا باید برم
شیرین خانم مشتاق دیدار... :gol:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
همه خوبنننننننننننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

سلااااااااااااااااااااااااااااام

نیگاه مثل من وسط حرفاتو بکش آخر حرفاتو که می کشی می گن زبونش بند اومده اما وقتی وسط حرفرو بکشی یا داد زدی یا داریتاکید می کنی:cool::cool::cool:

بد نيستم ولي از صبح سر درد دارم .....مرسي...وا چرا خسته نشم مگه من آدم نيستم جون ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی تا حالا من اشتباه فکر می کردم بلدوزر نیستی

اَیدل غافل هِی

shirin.agro

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما پسرا رو هرکارمون بکنن بی احساسیم

چرا مشتاق دیدار من نیستی:smile:

عجججججججججججججججججججججججججججججججججججب
نممممممممممممممممممممممممممممممممممممممدونستم
ببخشششششششششششششششششششششششششششششششيد
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد جوانی از سقراط پرسید راز موفقیت چیست. سقراط به او گفت " فردا به کنار نهر آب بیا تا راز موفقیت را بتو بگویم." صبح فردا مرد جوان مشتاقانه به کنار رود رفت .سقراط از او خواست که به سوی دیگر رودخانه او را همراهی کند. جوان با او به راه افتاد. به لبه رود رسیدند و به آب زدند و آنقدر پیش رفتند تا آب به زیر چانه آنها رسید. ناگهان سقراط مرد جوان را گرفت و زیر آب فرو برد. جوان ناامیدانه تلاش کرد خود را رها کند اما سقراط آنقدر قوی بود که او را نگه دارد. مرد جوان آنقدر زیر آب ماند که رنگش به کبودی گرایید و بالاخره توانست خود را از دست سقراط خلاص کند. همین که به روی آب آمد ، اول کاری که کرد آن بود که نفسی عمیق کشید و هوا را به اعماق ریه فرو فرستاد. سقراط از او پرسید " زیر آب که بودی ، چه چیز را بیش از همه مشتاق بودی؟" گفت " هوا ." سقراط گفت " هر زمان که به همین میزان که اشتیاق هوا را داشتی موفقیت را مشتاق بودی ، تلاش خواهی کرد که آن را بدست آوری، راز دیگری ندارد."

:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

تا حوصله تون سر نرهههههههههههه
زن جوانی از جوهر پرسید راز موفقیت چیست. جوهر به او گفت " فردا به گفتگوی اعضای تالار کشاورزی بیا تا راز موفقیت را به تو بگویم." صبح فردا بیاین تا بهتون بگم:smile::smile:

من برم یه سر به اینسکتاریوم بزنم برگردم...
مواظب خودتون باشین تا بیام

اینسک چی چی ریوم

خوردنیه
بردنیه
پوشیدنیه
درآوردنیه
....نیه

shirin.agro

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن جوانی از جوهر پرسید راز موفقیت چیست. جوهر به او گفت " فردا به گفتگوی اعضای تالار کشاورزی بیا تا راز موفقیت را به تو بگویم." صبح فردا بیاین تا بهتون بگم:smile::smile:

اینسک چی چی ریوم

خوردنیه
بردنیه
پوشیدنیه
درآوردنیه
....نیه

امان از دست شوخياي تو

:w40::w40::w40::w40::w40::w40::w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
امان از دست شوخياي تو

:w40::w40::w40::w40::w40::w40::w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42:

جدیدا شوخی هام پا در آورده دارم رو بالدار شدنشون کار می کنم یه چیزایی تو ذهنمه اما هنوز خامه و باید تو یخچال نگه دارم که فاسد نشه چون می دونی که خامه اگه دماش بالا بره و بمونه چربیش چون از ترکیبات فاسد شدنی هستند. به طور کلی وجود رطوبت، مجاورت با اکسیژن هوا، آهن و مس، حرارت و نور باعث تشدید فساد روغن می شه.

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا و شيرين كه رفتن ...محمدم كه از بس دير پست ميزاره پشت سيستم خوابم گرفت ............................خداحافظ

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون گللللللللللللللللللللللللللللللللم
:w36::w36::w36::w36::w36::w40::w40:

احسنت داری کم کم یاد می گیریییییییییییییییییییییییییی ییییییی یییی:smile::gol::gol:

الهه کجا رفتی
هنوز مشکل کامپیوترت حل نشده

درگیری هنوز یک ویندوز نصب کن قال قضیه رو بکن
البتهاگه قضیه ای در کار باشه و قال داشته باشه که بتونی بکنی
البته اگه دست داشته باشی که قالش رو بکنی
البته اگه دست نداشتی دندون و پا هم بدر می خوره
:gol::gol::gol:

shirin.agro

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت داری کم کم یاد می گیریییییییییییییییییییییییییی ییییییی یییی:smile::gol::gol:

الهه کجا رفتی
هنوز مشکل کامپیوترت حل نشده

درگیری هنوز یک ویندوز نصب کن قال قضیه رو بکن
البتهاگه قضیه ای در کار باشه و قال داشته باشه که بتونی بکنی
البته اگه دست داشته باشی که قالش رو بکنی
البته اگه دست نداشتی دندون و پا هم بدر می خوره
:gol::gol::gol:

واقعا مي گم چشششششششششششت نزننننننننننننننننننن

مواظب خوددددددددددددددددددت بااااااااااااااااااااااااااش:w33::w33::w33::w33::w27:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا مي گم چشششششششششششت نزننننننننننننننننننن

مواظب خوددددددددددددددددددت بااااااااااااااااااااااااااش:w33::w33::w33::w33::w27:

توجه که کردی من ی ماقبل آخر رو کشیدم نه ی آخر اینا باهم فرق فوکوله

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل اینکه خراب بشه تازه عوض کرده بودی یا بعدش؟:que::cool:

قبلش ............ديروز وحيد يه فايلي بهم داد الان دارم اونو دانلود ميكنم شايد حل شه .....يعني خداكنه كه حل شه .......بد دردي نه ميتونم شكلك بزارم .نه ميتونم مشخصات يكي رو بخونم .نه ميتونم استاندارد تايپ كنم ...نه...نه .....نه.........(ناراحت)

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلش ............ديروز وحيد يه فايلي بهم داد الان دارم اونو دانلود ميكنم شايد حل شه .....يعني خداكنه كه حل شه .......بد دردي نه ميتونم شكلك بزارم .نه ميتونم مشخصات يكي رو بخونم .نه ميتونم استاندارد تايپ كنم ...نه...نه .....نه.........(ناراحت)

خوب اگه قبلش بوده باید نوع پوشک رو عوض کنی 10*18 خرید کن.

فایرفکس جدید نصب کن حل میشه مطمئن باش

گفتی از قبل اینکه ویندوز نصب کنی این مشکل بوده با ویندوز جدید هم همین مشکل رو داری؟:surprised:

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه قبلش بوده باید نوع پوشک رو عوض کنی 10*18 خرید کن.

فایرفکس جدید نصب کن حل میشه مطمئن باش

گفتی از قبل اینکه ویندوز نصب کنی این مشکل بوده با ویندوز جدید هم همین مشکل رو داری؟:surprised:

اگه راستشو بخواي ...اين كامپيوتر بيچاررو دو روز به يكي قرض داده بودم (تعجب)...بعدش كه ....... همه اطلاعاتم پاكيده بود زحمت كشيده بودن واسم يه ويندوز جديد نصب كرده بودن...............

بالا