بچه ۱۴ماهه اینترنتی خريد کرد

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به گزارش تراز به نقل از افکار، سورلا استوت بچه ۱۴ ماهه آمریکایی اهل پورتلند با استفاده از موبایل پدرش از سایت حراجی اینترنتی Ebay یک اتومبیل اسپرت قدیمی خرید.

پال استوت پدر سورلا روی موبایلش با تعجب متوجه شد که خریدار خوشبخت یک آستین هیلی اسپریت مدل ۱۹۶۲ به قیمت ۲۲۵ دلار است.

اما چگونه امکان دارد؟ پال به حافظه موبایلش مراجعه کرد و به یاد آورد که خودش طرز کار با آن را دختر کوچولویش یاد داده است. معما حل شد: دختر ۱۴ ماهه اش از Ebay اتومبیل را خریده بود.

کودک مسلما نمی دانسته که چه کاری انجام می دهد. او روی دکمه های تلفن کلیک کرده بود و آنها مالک یک اتومبیل شده بودند.

پال استوت به شبکه تلویزیونی KOIN گفت: ابتدا من و همسرم کمی دستپاچه شدیم. به خود گفتیم که واقعا نمی توانیم اجازه این کارها را به خود بدهیم. اما بعد گفتیم که وضع می توانست بدتر از این شود. در واقع، من از روی موبایلم یک پورشه ۳۸ هزار دلاری را زیرنظر گرفته بودم.
پال افزود: خوشبختانه سورلا پورشه را نخرید.از سوی دیگر آستین هیلی اسپریت که او خرید متعلق به شخصی است که در فاصله نزدیکی به خانه ما زندگی می کند. در نهایت من و همسرم تصمیم گرفتیم اتومبیل را نگه داریم.

پال استوت تصمیم دارد این اتومبیل که نیم قرن از عمرش می گذرد را کاملا بازسازی کرده و هنگامی که سورلا به سن ۱۶ سالگی و اجازه رانندگی کردن رسید، آن را به او هدیه دهد.

فعلا پال استوت پین کد موبایلش را تغییر داده و چند کار احتیاطی دیگر نیز انجام داده است تا دیگر سورلا ۱۴ ماهه دسته گل تازه ای به آب ندهد.

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب کاری کرده:biggrin:

فک کنم تشکرام همین الان تموم شد:redface::gol::gol::gol: