مسائل مربوط به فایل های PDF

mfbe

عضو جدید
كسي ميدونه از چه طريق ميشه يك فايل pdf فارسي را به word تبديل كرد؟

سلام
همون طور که دوست عزیزمون هم فرمودند می تونید با آکروبات ریدر پروفشنال 8 این کار رو انجام بدید به این صورت که یا در حالت ادیتور عمل تبدیل رو انجام بدی و یا می تونی متون رو انتخاب و بعدش کپی و در نهایت در ورد اگه ورژن 2007 داشته باشی پیست کنی .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

adel28

عضو جدید
سلام
همون طور که دوست عزیزمون هم فرمودند می تونید با آکروبات ریدر پروفشنال 8 این کار رو انجام بدید به این صورت که یا در حالت ادیتور عمل تبدیل رو انجام بدی و یا می تونی متون رو انتخاب و بعدش کپی و در نهایت در ورد اگه ورژن 2007 داشته باشی پیست کنی .

شما خودتون تست فرمودید؟!؟:surprised:
با Adobe Acrobat Pro تست کردم.
اگه منظورتون Export کردن به یه فایل Word هست، فوت ها بهم میزیزه و قابل خوندن نیست.
با کپی کردن هم همین بلا سرش میاد.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من همین امروز دو تا نرم افزار از اینترنت گرفتم برای تبدیل pdf به word :smile:ولی هیچ کدوم مشکل منو حل نکرد چون متن من فارسیه:(،
اولیشون VeryPDF_PDF2WORD_v3.0 بود که عوض متن یه سری علائم عجیب تحویل میده و دومی هم PdfGrabber 4.0 که متن رو به word تبدیل می کنه ولی اینقدر بهم ریخته است که به درد نمی خوره، من خیلی سعی کردم متن بهم ریخته رو درست کنم ولی به هیچ صراطی مستقیم نیست.:confused:
در ضمن office2007 هم دارم،
تازه گاهی همون متن بهم ریخته هم از بین میره!:cry:
خلاصه اینکه امروز من کلی از وقت حیاتیمو صرف این کار کردم تا شاید کارم به تایپ نرسه و متنم رو با کپی ، پیست حاضر کنم ولی نشد.:redface:
من همچنان به تلاشم ادامه میدم، لطفاً اگه کسی چیزی پیدا کرد به منم بگه!
مرسی;)

luckysoneh

عضو جدید
جوابت اینجاست

جوابت اینجاست

سلام این نرم افزار رو هم امتحان کن شاید مشکلت حل بشه :
Infix PDF Editor
و اما امکانات این نرم افزار :
احتمالاً برای همه شما پیش آمده که متنی را به صورت PDF دریافت نموده باشید و بخواهید آن را ویرایش کنید. فایل های PDF جزء گسترده ترین فایل های کتاب الکترونیک در دنیا محسوب می شوند. کاربرد این گونه فایل ها در دنیای اینترنت روز به روز در حال گسترش می باشد.
نرم افزار Infix PDF Editor ابزاری قدرتمند جهت ویرایش اسناد متنی و PDF می باشد. در حالت عادی امکان این کار به راحتی میسر نیست، اما با این پردازشگر شما به این توانایی دست خواهید یافت. با این نرم افزار می توانید به راحتی تمام خواسته هایتان را برآورده سازید. متن با تمام خواصش فونت، تنظیم سطر، رنگ و ...، لینک ها، تصاویر و .... را می توانید تغییر دهید. ویرایش آسان متن، غلط گیری در 5 زبان مختلف، تغییر تصاویر، ارسال مستقیم فایل های PDF تولید شده به عنوان ضمیمه Email، ساخت دوباره ساختار اصلی اسناد از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Infix PDF Editor 3.25:
- قابلیت ویرایش آسان متن هر PDF
- قابلیت اضافه و جایگزین کردن تصاویر
- شامل فرمت های پاراگراف بندی
- توانایی ساخت و دستکاری پدهای کلیپ
- امکان ساخت جعبه های متنی جدید
- امکان تغییر رنگ و عرض خطوط
- پشتیبانی کامل ازانواع مختلف فایل های PDF
- کنترلاستاندارد فونت و سایز
- پشتیبانی از CMYK ،RGB ،Gray ،HSB
- قابلیت Copy/paste تصاویر، نقشه ها و جداول از PDF های دیگر
- توانایی غلط گیری در 5 زبان مختلف
- امکان جستجو و جایگزینی کامل
- قابلیت استفاده از حاشیه و tabs ،indent
- و ...
این فایل رو میتونی از سایت www.kamyabonline.com بگیری;)

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تنها برنامه‌هايي كه مي‌تونه اين مشكل فارسي بودن PDF رو براي Word‌انجام بده برنامه‌هاي
OCR Scan هست.
يكي از بهترين برنامه‌ها
Readiris Corporate Pro 11.0.4787 ME
هست كه بايد تنظيمات فارسي رو انجام داد.
بعد.........

من خودم دارمش و ازش استفاده مي‌كنم به بهترين نحو جواب مي ده.

rosemehr87

عضو جدید
دوستان تنها برنامه‌هايي كه مي‌تونه اين مشكل فارسي بودن PDF رو براي Word‌انجام بده برنامه‌هاي
OCR Scan هست.
يكي از بهترين برنامه‌ها
Readiris Corporate Pro 11.0.4787 ME
هست كه بايد تنظيمات فارسي رو انجام داد.
بعد.........

من خودم دارمش و ازش استفاده مي‌كنم به بهترين نحو جواب مي ده.
سلام دوست عزيز nitro pdfهم هست كه اين كار رو انجام ميده:gol:

bardiajoon

عضو جدید
ساده است!!

ساده است!!

برنامه هاي زيادي هستند ولي چون يونيكد ندارند نهايتا در هم ريخته مي شوند ولي برنامه foxit pdf recovery به راحتي اينكارو انجام ميده
هر كس مي خواد بگه آپلود كنم

گاتا

عضو جدید
adobe acrobat

adobe acrobat

سایتی هست که بشه adobe acrobat را به صورت رایگان دانلود کرد؟

Silverlight

عضو جدید
سایتی هست که بشه adobe acrobat را به صورت رایگان دانلود کرد؟

شما می تونید نسخه Trial اون رو از خود سایت Adobe هم دانلود کنید.
از لینک زیر هم می تونید دانلود کنید :

ولی توصیه می کنم از برنامه های کم حجم تری مثل Foxit Reader برای مشاهده و ویرایش فایلهای PDF استفاده کنید.

mitra77

عضو جدید
نرم افزار

نرم افزار

من یه نرم افزار تبدیل pdf به word می خوام.

fjalili

عضو جدید
من یه نرم افزار تبدیل pdf به word می خوام.

دوست عزیز،

مبدل های این چنینی زیاد هستند، ولی باید ببینی کدامشون بهتر برایت عمل میکنند.

یک سایت هست که مجانی و online این کار را برایت انجام میده و برات ایمیل میکنه:
http://www.pdftoword.com

اینهم آدرس یک نرم افزار برای اینکار:
http://www.hellopdf.com/download.php

اگر یک جستجو ساده توی اینترنت هم بکنی کلی منابع دیگه پیدا میکنی.

موفق باشید.

h2a2n1i8

عضو جدید
تبديل PDF فارسی به Word

تبديل PDF فارسی به Word

با سلام
من وقتی می خوام یک فایل فارسی pdf رو به word تبدیل کنم اصلا نمی شناسه word در مورد فایل انگلیسی مشکلی ندارم این و دومی وقتی یه جدول که تو pdf می خوام بیارم تو word
به هم مریزش حلا می خواستم ببینم راهکارش چیه نرم افزار داره یا باید بی خیال شم

h2a2n1i8

عضو جدید
pdfffffffffffffffffff

pdfffffffffffffffffff

با سلام
من وقتی می خوام یک فایل فارسی pdf رو به word تبدیل کنم اصلا نمی شناسه word در مورد فایل انگلیسی مشکلی ندارم این و دومی وقتی یه جدول که تو pdf می خوام بیارم تو word

moji5

کاربر فعال كامپيوتر و اينترنت
جواب

جواب

با سلام
فکر کنم باید بیخیال بشید.قبلا" میشد این کارو کرد اما از وقتی نسخه های اپدیت اومده دیگه نمیشه.
فکر کنم با نسخه های قدیمی بتونید این کارو بکنید.
و اینکه افیس 2007 جواب نمیده شاید 2003 قدیمی جواب بده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mjrad

عضو جدید
نرم افزارتبديل پي دي اف به ورد را داريد؟؟

نرم افزارتبديل پي دي اف به ورد را داريد؟؟

سلام بر دوستان
من نرم افزار تبديل پي دي اف به ورد را ميخواستم .البته ورژن 2 را دارم اما بعد نصب سريال نامبر ميخواد .ممنون ميشم کمکم کنيد .

3tare_87

عضو جدید
سلام بر دوستان
من نرم افزار تبديل پي دي اف به ورد را ميخواستم .البته ورژن 2 را دارم اما بعد نصب سريال نامبر ميخواد .ممنون ميشم کمکم کنيد .

Serial : 1018-9668-2856-7072 این شماره سریال ورژن دو که من دارم شاید جواب داد :smile: اگرم نشد بگو تا برات ورژن 3 شو برات ایمیل کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

esteghlal_8000

عضو جدید
Serial : 1018-9668-2856-7072 این شماره سریال ورژن دو که من دارم شاید جواب داد http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_smile.gif اگرم نشد بگو تا برات ورژن 3 شو برات ایمیل کنم

نرم افزارش رو دارم و کلا من بانک نرم افزار دارم اما اون متن پی دی اف رو تبدیل میکنه اما جداول و نوشته های داخل جداول رو خراب تبدیل میکنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان

سلام خوبی؟؟؟؟
این سریال ورزن 3وخورده ای است امتحان کن اگه فایده نشد نرم افزارشو برات میفرستم

--------------------------------------------------------------------------------------------
- Name : WWW.PARANDCO.COM -
- Serial : 0CB5-2FCB-F7D1-ED19-9CFB-2242-2B84-C23A-1246-14B3-02CE-3181-1100-A800-5A6F --------------------------------------------------------------------------- -

تو که تنها نمیمونی
منه تنها را دعا کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A H M A D

عضو جدید
پيغام there was an error processing a page. A number is out of rage در بازکردن PDF

پيغام there was an error processing a page. A number is out of rage در بازکردن PDF

سلام به همگی دوستان، سال نو مبارک :gol: :smile: :gol::
یه PDF با حجم بالا دانلود کردم، ولی وقتی اونو با Adobe Reader 9 باز میکنم:این پیغامو میده و مطالب داخل اونو نشون نمیده:

there was an error processing a page. A number is out of rage

چی کار باید بکنم؟

xilizax

عضو جدید
سلام به همگی دوستان، سال نو مبارک http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_smile.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif:
یه PDF با حجم بالا دانلود کردم، ولی وقتی اونو با Adobe Reader 9 باز میکنم:این پیغامو میده و مطالب داخل اونو نشون نمیده:

چی کار باید بکنم؟

درود ؛
حجم فایل چقدر است ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

abkhosravi

عضو جدید
سلام به همگی دوستان، سال نو مبارک http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_smile.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif:

چی کار باید بکنم؟

از نرم افزار pdf Repair استفاده کن شاید جواب بده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فایل تبدیل pdf به word

فایل تبدیل pdf به word

سلام به همه
من فایل setup تبدیل pdf به word رو می خوام
کسی هست بتونه کمکم کنه؟
و اگه لطف کنه فایل دانلود رو برام تو پروفایلم لینک کنه ممنون میشم
مرسیییییییییییییییییی

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
سلام به همه
من فایل setup تبدیل pdf به word رو می خوام
کسی هست بتونه کمکم کنه؟
و اگه لطف کنه فایل دانلود رو برام تو پروفایلم لینک کنه ممنون میشم
مرسیییییییییییییییییی
در مورد متن های فارسی بگم که به هم میریزه
ولی انگلیسی هست

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
در مورد متن های فارسی بگم که به هم میریزه
ولی انگلیسی هست

البته !/! جان زحمت کشیدم تو پروفایلم 2 تا گذاشتن اما برا یکیش مشکل نصب دارم برا یکی دیگه مشکل دانلود:(

آخرین ویرایش توسط مدیر: