سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

H0sein

عضو جدید
سلام دوستان
چرا وقتی از کامپیوتر چیزی به گوشیم میریزم هر سری کامل منتقل نمیشه تو هر 10 بار یه بارش خوب منتقل میشه پدرم دروامده دیگه جدیدا دیگه خیلی بد شده اسکن هم کردم ویروس اینم نداره
آقایون خانوما مهندسا چیکارش کنم

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه کارت از یکی بگیر بذار رو سیستمت ببین اگر مشکل بر طرف شد که گرافیکت را باید عوض کنی!
البته اول ویندوزت را عوض کن ممکنه ویروس هم باشه!

خيلي ممنونم همين كارو ميكنم دوباره مزاحم ميشم سپاس:gol:

mahtab30

کاربر فعال
مخفی شدن فایلهای فلش

مخفی شدن فایلهای فلش

سلام دوستان . فلشم ویروسی شده هیچ فایلی رو نشون نمیده . ولی حجم فایلهام رو نشون میده.
تیک show hiden file و hide protect opetating system رو برداشتم ولی درست نشد .
با دستور attrib هم توی داس امتحان کردم ولی درست نشد . صورت درست این دستور رو اگر کسی میدونه بگه لطفا .
اگر نرم افزار خاصی هم دارید ممنون میشم معرفی کنید . مرسی .

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان . فلشم ویروسی شده هیچ فایلی رو نشون نمیده . ولی حجم فایلهام رو نشون میده.
با دستور attrib هم توی داس امتحان کردم ولی درست نشد . صورت درست این دستور رو اگر کسی میدونه بگه لطفا .

با سلام
دوست عزیز ،
این ویروس اقدام به مخفی کردن پوشه ها نمی کند ،
طبق بررسی هایی که دوستان و خودم انجام داده ایم در اکثر موارد ، اقدام به تخریب جدول اطلاعات فایل ها (Partition Table) می کند .
جدول اطلاعات از سه بخش اصلی Fat , Boot , Root تشکیل شده است که یکی مسئولیت نگهداری آدرس فضاهای پر (فایل ها) ، یکی مسئولیت نگهداری آدرس فضای خالی را برعهده دارد . (در خصوص این جدول می توانید با جستجو به اطلاعات خوبی برسید)
در خصوص رفع این مشکل تاکنون راهی برای ترمیم ندیده ام .
در یک موردی که شخصا دیده بودم ، با ریکاوری اطلاعات بازگشت داشته است .
ابتدا اقدام به ریکاوری اطلاعات کنید و در صورتی که کامل اطلاعات خود را بازیابی کردید و بعد از آن درایو مورد نظر را دوباره فرمت کنید .
امیدوارم مفید نوشته باشم .
با تشکر - سیستم 32

mahtab30

کاربر فعال
مرسی آقا لطف کردید .
یه جاهایی تو نت دیدم چند نفر نوشته بودن با دستور attrib مشکلشون حل شده بود . من چند مدلشم امتحان کردم ولی جواب نداد .

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی آقا لطف کردید .
یه جاهایی تو نت دیدم چند نفر نوشته بودن با دستور attrib مشکلشون حل شده بود . من چند مدلشم امتحان کردم ولی جواب نداد .

با سلام
زمانی attrib جواب می دهد که فایل یا فولدر Super Hidden شده باشد (با برداشت تیک Hide protected oprating system files را برداشته باشید فایل ها نمایش داده می شوند) . که برای حل این مشل App های مختلفی نوشته شده است . ولی attrib در این مورد اصلا فایلی را شناسایی نمی کند .
با تشکر - سیستم 32

H0sein

عضو جدید

با برنامه UnHide.cmd مشکلتون درجا حل میشه

H0sein

عضو جدید
سلام دوستان
چرا وقتی از کامپیوتر چیزی به گوشیم میریزم هر سری کامل منتقل نمیشه تو هر 10 بار یه بارش خوب منتقل میشه پدرم دروامده دیگه جدیدا دیگه خیلی بد شده اسکن هم کردم ویروس اینم نداره
آقایون خانوما مهندسا چیکارش کنم
کماکان مشکل ادامه داره....به یاری سبزتان نیازمندیم

elstcomp

عضو جدید
سلام

كامپيوترم هنگام نصب آنتی ویروس بطور ناگهانی خاموش میشه. هر نوع انتی ویروسی هم میخام نصب کنم نمیشه. فن cpu شم سالمه تازه عوض کردم.
البته نه فقط موقع نصب انتی ویروس خاموش میشه بلکه گاهی اوقات در فواصل زمانی متفاوت هم خودبخود خاموش میشه. لطفا کمکم کنید تا از این درموندگی درآم.:cry:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام

كامپيوترم هنگام نصب آنتی ویروس بطور ناگهانی خاموش میشه. هر نوع انتی ویروسی هم میخام نصب کنم نمیشه. فن cpu شم سالمه تازه عوض کردم.
البته نه فقط موقع نصب انتی ویروس خاموش میشه بلکه گاهی اوقات در فواصل زمانی متفاوت هم خودبخود خاموش میشه. لطفا کمکم کنید تا از این درموندگی درآم.:cry:

سلام ...

به احتمال بسیار بالا ویندوزتون ویروسی شده ... یه سرچی تو اینترنت بکنید ببینید چنین ویروسی داریم یا نه و چجوری میشه پاکش کرد ...
:D

البته خودم یک روش به ذهنم میرسه که شاید جواب بده ... شما یک یوزر جدید بسازید و توی اون یوزر انتی ویروس رو نصب کنید .. با این کار شاید بتونید انتی ویروس رو نصب کنید ..امتحان این کار ضرر نداره ..

amir8809

عضو جدید
سلام

اینکه میگید به جز نصب آنتی ویروس در زمانهای دیگه هم همین مشکل رو داره پس مربوط به نصب آنتی ویروس نمیشه و به احتمال زیاد مشکل از پاور هست...سیستم رو با یک پاور قوی تر تست کنید

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من پسورد ایمیلم رو میخوام عوض کنم
از راه اکانت اینفو و بعد چنج پسورد میرم
پسورد قدیمی رو وارد میکنم. اما موقع وارد کردن پسورد جدید همش خطا میده. یا میگه باید یک حروف یزرگ انتخاب کنید. یا میگه پسورد انتخاب شده ضعیف است
چیکارش باید بکنم؟
ممنون میشم

Yuri Boyka

عضو جدید
با سلام
پسورد قدیمی رو وارد میکنم. اما موقع وارد کردن پسورد جدید همش خطا میده. یا میگه باید یک حروف یزرگ انتخاب کنید. یا میگه پسورد انتخاب شده ضعیف است
چیکارش باید بکنم؟
ممنون میشم

کاری رو که میگه رو بکن.

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
چیکارش باید بکنم؟
ممنون میشم
سلام استفاده از حروف بزرگ یا عبارت هایی مثل @ * ! بین کلمات میتونه پسوردتونو قویتر کنه.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
چیکارش باید بکنم؟
ممنون میشم
سلام.

برای امنیت اکانت خودتان است. از اعداد، حروف انگلیسی بزرگ و کوچک مختلف، فاصله، علامتها و ... استفاده کنید تا قوی شود. مثلا:

HT1s^ ;\slkoruiB0)j

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.

برای امنیت اکانت خودتان است. از اعداد، حروف انگلیسی بزرگ و کوچک مختلف، فاصله، علامتها و ... استفاده کنید تا قوی شود. مثلا:

HT1s^ ;\slkoruiB0)j

اره. اینجوری میشه
ولی ما امنیت نخوایم چیکار باید بکنیم
یه پسورد بخوایم بزنیم کلی طول میکشه که
من فقط عدد میخوام

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره. اینجوری میشه
ولی ما امنیت نخوایم چیکار باید بکنیم
یه پسورد بخوایم بزنیم کلی طول میکشه که
من فقط عدد میخوام
اوایل فقط روی کم بودن تعداد کاراکترها حساس بود. ولی یک مدتی هست که هیچ راهی ندارد. کاراکترهای یکنواخت و عبارات با معنی بزنید، قبول نمیکند.

از حروف فارسی هم میتوانید استفاده کنید.

yasamanra

عضو جدید
رایت سی دی

رایت سی دی

سلام.
ایام به کام.
دوستان من با برنامه nero express سی دی رایت میکنم(فیلم) و تمام مراحل رو به درستی انجام میدم ولی وقتی سی دی رو در دستگاه قرار میدم روی صفحه تلوزیون پیام unknown disk مشاهده میشه.
و سی دی که رایت میکنم در نهایت فقط قابل نمایش در کامپیوتره.
لطفا راهنمایی کنید که علت چیه؟؟؟؟؟؟

Yuri Boyka

عضو جدید
سلام.
ایام به کام.
دوستان من با برنامه nero express سی دی رایت میکنم(فیلم) و تمام مراحل رو به درستی انجام میدم ولی وقتی سی دی رو در دستگاه قرار میدم روی صفحه تلوزیون پیام unknown disk مشاهده میشه.
و سی دی که رایت میکنم در نهایت فقط قابل نمایش در کامپیوتره.
لطفا راهنمایی کنید که علت چیه؟؟؟؟؟؟

همراه با برنامه نرو برنامه کلون سی دی هم ور سیستم نصبه؟

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام یکی از دوستام هنگام ورود به میلش با مشکل زیر روبرو میشه، باید چیکار کنه؟ سوال امنیتی رو هم یادش رفته
0.jpg

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یکی از دوستام هنگام ورود به میلش با مشکل زیر روبرو میشه، باید چیکار کنه؟ سوال امنیتی رو هم یادش رفته

با سلام
دوست عزیز
بایستی یکی از دو گزینه موجود تائید شود .
یا پاسخ سوال امنیتی ، یا ارسال کد امنیتی به ایمیل پشتیبان یا یکی از شماره تلفن های ثبت شده .
در صورتی که دسترسی به یکی از این دو مورد دارید اقدام کنید وگرنه بایستی پاسخ سوال امنیتی را درست وارد کنید .
با تشکر - سیستم 32

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز
بایستی یکی از دو گزینه موجود تائید شود .
یا پاسخ سوال امنیتی ، یا ارسال کد امنیتی به ایمیل پشتیبان یا یکی از شماره تلفن های ثبت شده .
در صورتی که دسترسی به یکی از این دو مورد دارید اقدام کنید وگرنه بایستی پاسخ سوال امنیتی را درست وارد کنید .
با تشکر - سیستم 32

ممنونم از پاسخگوییتون اما متاسفانه دوستم نه جواب سوالات امنیتی رو میدونه و نه ایمیل پشتیبان گذاشته و نه شماره تلفن ایمیلش برا خیلی وقت پیش هست و یادش رفته ، حالا باید چیکار کنه؟

moslemka

عضو جدید
sharing کردن هارد اکسترنال

sharing کردن هارد اکسترنال

سلام یه مودم tp-link مدل (td-w8968) دارم که یه پورت usb 0.2 هم داره حالا میخوام یه هارد اکسترنال یه ترا بایتی رو باهاش شیر کنم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید چه تنظیماتی روی مودم و چه تنظیماتی روی ویندوز باید انجام بدم. برای یندوز سون توضیح بدید .

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم از پاسخگوییتون اما متاسفانه دوستم نه جواب سوالات امنیتی رو میدونه و نه ایمیل پشتیبان گذاشته و نه شماره تلفن ایمیلش برا خیلی وقت پیش هست و یادش رفته ، حالا باید چیکار کنه؟

سعی کنید جواب سوال رو حدس بزنید و امتحان کنید ... فکر نمی کنم راه دیگه ای باشه

بالا