زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام

خوش اومدی دوست عزیزم
ممنونم رفیق،خوبی شما؟ دانشگاه خوش میگذره!؟

سلام به روی ماهت
زیارت قبول
رسیدن بخیر
:gol:
زنده باشی عزیز دلم...بزرگواری...

سلام
خوبی؟
میبینم چارقد سر کردی:)
مرسی،شما خوبی؟
از مشد اومدم دیگه!!!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام العلیکم.... من یه کوچولو اومدمو برم. چون مهمون دارم. ادم مثل من سرخوش دیدی.. ندیدید...یه سلامی عرض کنم. یه انرزی بدمو برم... :D

nazi jooon

کاربر ممتاز
سلام العلیکم.... من یه کوچولو اومدمو برم. چون مهمون دارم. ادم مثل من سرخوش دیدی.. ندیدید...یه سلامی عرض کنم. یه انرزی بدمو برم... :D
خوش اومدی...بچه ی زرنگ به تو میگن،از یه طرف مهمونداری میکنی و از یه طرف به ما اونورژی میدی...ای ول به مرامت...

nazi jooon

کاربر ممتاز
شکر خدای مهربون، خوبم

دانشگاه هم خوبه.....

زیارتت قبول عزیزم....

وای که چقد دلم زیارت امام رضا می خواد:cry:
از امام رضا خواستم که همه مشتاقا رو طلب کنه...ایشالله قسمتت میشه گلم...
وقتی بطلبه همه چی خودبخود جور میشه...توکل به خدا...

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
رو برگه.. آسه.. کشیدم.. با گوشی قبلیم گرفتم.. کوچیک درومده..
قشنگه؟

فوق العاده ست معصومه جون
تبریک

سلام ارغوان جان
توضیح نمی خواد.
هر چی دلت می خواد اعم از سوال،جواب،حرف دلت،گله یا شکایت خدای نکرده از کسی داری،خبری می خوای بدی و خیلی چیزای دیگه رو اینجا بیا بگو.
برای احوالپرسی و اسپم و ........:biggrin:
برای اینه که مجبور نباشیم تو پستامون همه حرفامونو بزنیم.

میشه اینجا گلایه کرد؟میشه بدون در نظر گرفتن هرپیشداوری و قضاوت و از همه مهم تر برچسبی حرف حساب گفت؟؟؟؟یعنی این چیزا شدنیه؟؟؟؟اصلا داریم همچین چیزی؟؟؟؟؟:surprised::razz:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوق العاده ست معصومه جون
تبریک
مرسی عزیزم.......

آه امام عزيزم ....

من چقدر بى لياقتم :cry:
سلام زیباجون خوبی .. عزیزم.. اره که قسمتت میشه.. کافیه .. تووجودت حس کی.. و با تمام وجودت از خدا بخوای.... زیبا یه چیزی بگم. به دلم افتاده که قسمتت میشه.. ولی اگه یه روزی قسمتت شد. یادمنم کن.... من اینو از صمیم قلب .. ارزو میکنم.:smile:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش اومدی...بچه ی زرنگ به تو میگن،از یه طرف مهمونداری میکنی و از یه طرف به ما اونورژی میدی...ای ول به مرامت...
شما لطف داری.... عزیزم. من با انرزی شما انرزی میگیرم. اینو قلبن میگم.

انشاءالله

آخه همین چند دقیقه پیش خانواده داشتن برنامه سفر به مشهد رو میچیدن....

برنامه من انگاری نمیخوره به زمان رفتنشون....

یا امام رضا (ع)....
یه ذره دلو بزن به دریا... خدا درسته میگه.. از تو حرکت.. از من برکت.. یه ذره هم همت.. ادما.. هم دخیله.. ایشالله قسمتت بشه... ولی اگه نشد.. حکمته.. و صلاحه توست... شاید قسمتت نبوده. خوب تعبیر کن.. نه اینکه بگی نه امام رضا نخواست... امگه میشه. کسی از مهمون بدش بیاد.. امام رضا هم دوست داره.. شاید صلاح ندونسته البته اگه نرفتی.. که میری.:smile:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه توجه................................ بابا چقدر میخوابید.. درسته جمعست.. بابا بلند شید.. ورزش کنید... نرمش کنید...یه صبحونه بزنید تو رگ.... شاد بشید.. شنگول بشید.. بیاید دیگه. ببینید از من یادبگیرید .. مهمون دارم... اومدم اینجا البته قابل بالذکر است. شب مهمون داریم....فقط تو تالار کشاورزی زینب جان و من هستیم.. افرین به زینب.. خدایی یاد بگیرید.....تنبلا.. خوابیدید؟/؟؟:D

آخرین ویرایش:

فنا2011

اخراجی موقت
توجه توجه................................ بابا چقدر میخوابید.. درسته جمعست.. بابا بلند شید.. ورزش کنید... نرمش کنید...یه صبحونه بزنید تو رگ.... شاد بشید.. شنگول بشید.. بیاید دیگه. ببینید از من یادبگیرید .. مهمون دارم... اومدم اینجا البته قابل بالذکر است. شب مهمون داریم....فقط تو تالار کشاورزی زینب جان و من هستیم.. افرین به زینب.. خدایی یاد بگیرید.....تنبلا.. خوابیدید؟/؟؟:D

آره ،واقعا چرا مهندس کشاورزیا اینجورند

یکم از شیمیستا یاد بگیرن

فنا2011

اخراجی موقت
حالا من یه سلامی یادم رفت بکنما ،تا شب سلام و با زبانها و لحجه ها ی مختلف بذارید من به شخصه آب شدم و نادم پشیمانم

بالا