بچه ها عیدتون مبارک

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید خیلیامون تا قبل از تحویل بریم مسافرت،یا نشه به موقع تبریک عید بگیم.واسه همتون یک سال سرشار از نشاط و خوشی ارزو میکنم،اگه هر دلگیری،هر ناراحتی از هم داریم فراموش کنیم.و یک سال جدید دور از همه غم و غصه ها و مشکلات شروع کنیم.امیدوارم واسه هممون امسال پر از شادی و خبر های خوب باشه.تبریک پیشاپیش عید به همه ی متالی های گل......عیدتون پیشاپیش مبارک:gol:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به همگي دوستان خوب و عزيزم!:)
منم به نوبه خودم اين عيد اهورايي رو به تك تكتون تبريك ميگم و از خداوند منان آرزومندم كه لحظه لحظه زندگيتون سرشار از نويي باشه و آسمون دلتون پر از ستاره هاي آروز؛ اميدوارم درياي قلبتون ازياد خدا لبريز باشه و پرنده هاي خيالتون همواره در پرواز! با تمام وجودم از خداوند خواستارم كه روزهاي زندگيتون مستدام و شبهاي پاكتون همراهه ماه پرفروغ شب چهارده!لبهاتان خندان،‌چهره هايتان شادان، آسمان ذهنتان پر باران باد!:gol::gol::gol:
التماس
دعا:gol:

nargol68

عضو جدید
دستان پرنوازش بهار طبيعت خفته را از خواب بيدار مي سازد و زمين و درخت رازهاي رنگارنگ و عطرآگين خويش را نثار نگاه ما مي کنند. در سال جديد خورشيدي، سبزي ، شادي ، کاميابي، بهره وري، اثربخشي فعاليتها و بهروزيتان را از درگاه ايزد منان آرزومندم:gol:
عید همتون مبارک:w30::w40:

قاسم معتمدی

عضو جدید
بوی بهار

بوی بهار

بوی بهار ،در لابه لای برگ ها می پیچد.عطر سوسن،هوای صبحگاهی را مست می کند.میخک،رز و محمدی،بوی زندگی و تازگی را میان باغچه می پراکنند.
نسیم خوش بهاری ،طبیعتی تازه را نوید می دهد.برگ ها جان می گیرند و چشم اندازی سبز،از پس پنجره های گشوده ،جلوه گری می کند.
سفره های سخاوت و یکرنگی ،پهن می شوند.بوی سبزه در فضای رنگارنگ سفره می پپیچد.عطر سیب های سرخ ،جای دیگری میان این همه،باز می کند.
دل های یکرنگ و با صفا،آماده می شوند تا به ثانیه های تازه زندگی وارد شوند .تیک تاک ساعت ،فضای پر سکوت خانه را پر می کند.چیزی به ثانیه های آغازین سال نو نمانده است.یک سال گذشت و واپسین ثانیه ،فاصله میان زمان ها را دو نیمه کرد . ((یا مقلب القلوب و الابصار .یا مدبر اللیل و النهار.یا محول الحول و الاحوال.حول حالنا الی أحسن الحال)).
چشم ها به روشنی باز می شوند و دل ها به یکدیگر نزدیک و قلب ها آرامش دوباره می یابند در حلول سال نو و دلگرم به آتیه های مهربانی و صفا می شود.
احساس بهار ،نیلوفرانه بر اندام طبیعت می پیچد و زمستان کوچ می کند.
سال نو مبارک

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزی نو ... سالی نو ...
لحظات چه شیرین و چه تلخ میگذرند ...
با این همه گاهی تلخی لحظات شیرین است
اگر با امید بنگری

با امید بهترین ها

:gol::gol:سال نو مبارک:gol::gol:

ayhann

اخراجی موقت
وطنم ایرانم,عید آن روز مبارک بادم,که تو آبادی و من آزادم...
عید همه در آن روز مبارک...

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا تهران، پایتخت ایران، کمتر از 2 ساعت تا عید باستانی نوروز باقی مانده است. جالب است بدانید هم اکنون که صدای من را از اینجا می شنوید تمامی خطوط پیامکی تلفن همراه به کلی مسدود شده است و تنها راه ارتباطی ممکن، اینترنت، باشگاه مهندسان ایران می باشد. به امید ایرانی سرافراز و مهندسانی موفق. تمام.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
اينجا پايتخت ايران، كرج! متريال گزارش ميكنه:redface:، همه جا امن و امان، پستها سر جاشونه ، چون كه nimitzo برگشته! 2 ساعت و نيم از تحويل گذشته،
سال نو مبارك!!!:redface:
:gol:
:w23::w23::w23:
:w30::w30:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز

ayhann

اخراجی موقت
بچه ها امشب برا همه شهدا فاتحه بدید..
خونوادشون شب سختی دارن..:cry::cry::cry::cry:
امید وارم خونشون پای مال نشه...

ali_arya

عضو جدید
با عرض سلام خدمت تمام بروبچه های مواد با ویسکوزیته خیلی زیاد .
منم عیدو به همتون تبریک میگم . انشاء الله سال جدید سالی عاری از هرگونه آخال برای همتون باشه.
انشاء الله سال جدید سالی باشه که همه (یعنی بچه های مواد)به نقطه تسلیم بالاتر ی برسند.

یک دعا: خدایا نقطه تسلیم همه رو بالا ببر.
کوچیک برو بچ مواد ali_ arya

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت تمام بروبچه های مواد با ویسکوزیته خیلی زیاد .
منم عیدو به همتون تبریک میگم . انشاء الله سال جدید سالی عاری از هرگونه آخال برای همتون باشه.
انشاء الله سال جدید سالی باشه که همه (یعنی بچه های مواد)به نقطه تسلیم بالاتر ی برسند.

یک دعا: خدایا نقطه تسلیم همه رو بالا ببر.
کوچیک برو بچ مواد ali_ arya
آخ!گفتی ویسکوزیته و داغ دلمو تازه کردی.
آخه این ترم پدیده های انتقال دارم.من که زیاد سر کلاس گوش نمی کردم ولی استادمون هر 2 دقیقه یه ویسکوزیته میگفت...