گواهینامه رانندگیتو گرفتی ؟ حالا بیا گواهینامه ازدواج بگیر !!!!!!!!!!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
گواهينامه تخصصی ازدواج برای خواستگاری

رئيس سازمان جوانان استان تهران از صدور گواهينامه تخصصي «ازدواج» براي خواستگاري خبر داد.
به گزارش فارس، محسن زنگنه با اشاره به افتتاح سامانه الكترونيك ازدواج با عنوان «ساج» در هفته آينده گفت: با راه‌اندازي سامانه الكترونيكي ازدواج، به جواناني كه اين دوره‌ها را با موفقيت طي كنند، گواهينامه تخصصي «ازدواج» اعطا‌ مي‌شود.
وي متذكر شد: به دنبال اين هستيم كه تا 2 سال آينده اگر پسري به خواستگاري دختري رفت، دخترخانم «به شرطي» جواب بدهد كه خواستگار اين دوره‌ها را گذرانده باشد.
وي با بيان اين‌كه اين گواهينامه به اين‌ معناست كه جوانان الفباي زندگي را مي‌دانند و درك متقابل از يكديگر دارند، اظهار داشت: با توجه به برگزاري جشنواره مطلع عشق و فعالان ازدواج در آذر سال گذشته براساس پيشنهاد تعدادي از اساتيد به رئيس‌جمهور مبني بر اينكه در حوزه ازدواج جوانان نياز به آموزش وجود دارد‌ و با توجه به اينكه طلاق‌هايي كه صورت مي‌گيرد و سازماني نيز متولي امر ازدواج نيست، اين نياز ديده شد.
زنگنه در ادامه افزود: جوانان با اطلاعات بسيار اندك ازدواج مي‌كنند و آموزش‌هاي لازم را نمي‌بينند بنابراين رئيس‌جمهور پيشنهاد داد كه همه دستگاه‌ها و سازمان ملي جوانان متولي اين امر شوند؛ به اين ترتيب جرقه اين كار زده شد.
وي با اشاره به اينكه 40 نفر از اساتيد برجسته كشور در حوزه مشاوره به عنوان اعضاي هيئت علمي اين سامانه انتخاب شده‌اند، گفت: 5/24 ميليون جوان در كشور وجود دارد كه حدود 13 ميليون جوان در سن ازدواج در كشور وجود دارد و با اين حجم جمعيتي ناگزير شديم تا از طريق آموزش‌هاي از راه دور برنامه‌هايي را آغاز كنيم.
زنگنه تصريح كرد: از اين تعداد همه مي‌توانند در اين سامانه كه شبيه دانشگاه مجازي اقدام مي‌كند، ثبت‌نام كنند.
وي همچنين تصريح كرد: اين سامانه آموزشي داراي سه دوره مختلف آموزشي قبل از ازدواج، مهارت‌هاي حين ازدواج و پس از ازدواج را شامل مي‌شود.
زنگنه با اشاره به اينكه درصد طلاق‌هايي كه در دو سال اول زندگي صورت مي‌گيرد قابل ملاحظه هستند، تصريح كرد: اين دوره‌ها مي‌تواند بسيار كارساز باشد و محدوديتي براي شركت افراد در اين دوره‌ها وجود ندارد.
وي همچنين اظهار داشت: در پايان هر هفته آزموني از متقاضيان گرفته مي‌شود و سپس پس از پايان دوره كه حدود 3 ماه است، كساني كه موفق شوند گواهينامه معتبر دريافت مي‌كنند.
رئيس سازمان جوانان استان تهران تأكيد كرد: به دنبال مدرك‌گرايي نيستيم با توجه به اينكه در حال حاضر رشته‌هاي در زمينه خانواده در قالب دوره‌هاي پودماني ارائه مي‌شود و افراد بعضاً ‌به دنبال كسب مدرك هستند.
وي ادامه داد: با ارائه اين دوره‌ها به دنبال افزايش سطح اطلاعات جوانان در زمينه ازدواج هستيم.

:w15::w15::w15::w15:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه اطلاعات دارم...واز اين گواهينامه ها هم نميخوام بگيرم
ولي در هر حال خوب بود

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیگه وقتی زمستون باشه و مگسی هم نباشه واسه پروندن میان از اینجور طرحها ارایه میدن
:biggrin::biggrin:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
وي همچنين تصريح كرد: اين سامانه آموزشي داراي سه دوره مختلف آموزشي قبل از ازدواج، مهارت‌هاي حين ازدواج و پس از ازدواج را شامل مي‌شود.

دوره های عملی مقدماتی و پیشرفته هم داره ؟

waffen

اخراجی موقت
به نظر من اگر این کار درست اجرا بشه و مثل بقیه ی کارهاشون احمقانه و تو خالی نباشه خیلی خیلی مفید هست. من خودم همیشه به اینکه تمام افراد نباید اجازه ی ازدواج و اجازه ی داشتن فرزند رو داشته باشند معتقد بودم و هستم.

IranianWay

عضو جدید
خوبه که
بفهمی چی به چی هست.
اگر رفع تکلیفی نباشه مثل معاینه فنی ماشین ها خوبه

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
گواهينامه تخصصی ازدواج برای خواستگاری

رئيس سازمان جوانان استان تهران از صدور گواهينامه تخصصي «ازدواج» براي خواستگاري خبر داد.
به گزارش فارس، محسن زنگنه با اشاره به افتتاح سامانه الكترونيك ازدواج با عنوان «ساج» در هفته آينده گفت: با راه‌اندازي سامانه الكترونيكي ازدواج، به جواناني كه اين دوره‌ها را با موفقيت طي كنند، گواهينامه تخصصي «ازدواج» اعطا‌ مي‌شود.
وي متذكر شد: به دنبال اين هستيم كه تا 2 سال آينده اگر پسري به خواستگاري دختري رفت، دخترخانم «به شرطي» جواب بدهد كه خواستگار اين دوره‌ها را گذرانده باشد.
وي با بيان اين‌كه اين گواهينامه به اين‌ معناست كه جوانان الفباي زندگي را مي‌دانند و درك متقابل از يكديگر دارند، اظهار داشت: با توجه به برگزاري جشنواره مطلع عشق و فعالان ازدواج در آذر سال گذشته براساس پيشنهاد تعدادي از اساتيد به رئيس‌جمهور مبني بر اينكه در حوزه ازدواج جوانان نياز به آموزش وجود دارد‌ و با توجه به اينكه طلاق‌هايي كه صورت مي‌گيرد و سازماني نيز متولي امر ازدواج نيست، اين نياز ديده شد.
زنگنه در ادامه افزود: جوانان با اطلاعات بسيار اندك ازدواج مي‌كنند و آموزش‌هاي لازم را نمي‌بينند بنابراين رئيس‌جمهور پيشنهاد داد كه همه دستگاه‌ها و سازمان ملي جوانان متولي اين امر شوند؛ به اين ترتيب جرقه اين كار زده شد.
وي با اشاره به اينكه 40 نفر از اساتيد برجسته كشور در حوزه مشاوره به عنوان اعضاي هيئت علمي اين سامانه انتخاب شده‌اند، گفت: 5/24 ميليون جوان در كشور وجود دارد كه حدود 13 ميليون جوان در سن ازدواج در كشور وجود دارد و با اين حجم جمعيتي ناگزير شديم تا از طريق آموزش‌هاي از راه دور برنامه‌هايي را آغاز كنيم.
زنگنه تصريح كرد: از اين تعداد همه مي‌توانند در اين سامانه كه شبيه دانشگاه مجازي اقدام مي‌كند، ثبت‌نام كنند.
زنگنه با اشاره به اينكه درصد طلاق‌هايي كه در دو سال اول زندگي صورت مي‌گيرد قابل ملاحظه هستند، تصريح كرد: اين دوره‌ها مي‌تواند بسيار كارساز باشد و محدوديتي براي شركت افراد در اين دوره‌ها وجود ندارد.
وي همچنين اظهار داشت: در پايان هر هفته آزموني از متقاضيان گرفته مي‌شود و سپس پس از پايان دوره كه حدود 3 ماه است، كساني كه موفق شوند گواهينامه معتبر دريافت مي‌كنند.
رئيس سازمان جوانان استان تهران تأكيد كرد: به دنبال مدرك‌گرايي نيستيم با توجه به اينكه در حال حاضر رشته‌هاي در زمينه خانواده در قالب دوره‌هاي پودماني ارائه مي‌شود و افراد بعضاً ‌به دنبال كسب مدرك هستند.
وي ادامه داد: با ارائه اين دوره‌ها به دنبال افزايش سطح اطلاعات جوانان در زمينه ازدواج هستيم.

:w15::w15::w15::w15:
اگر درست اجرا بشه .و مثل بقیه کارا نیمه رها نشه دوره های آموزش خانواده خیلی هم خوبه
درکشور ما سطح اطلاعات دختر وپسر در مورد هم و زندگی مشترک بسیار کمه و یادگیری این مسائل در داشتن یک زندگی خوب خیلی می تونه موثر باشه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من اگر این کار درست اجرا بشه و مثل بقیه ی کارهاشون احمقانه و تو خالی نباشه خیلی خیلی مفید هست. من خودم همیشه به اینکه تمام افراد نباید اجازه ی ازدواج و اجازه ی داشتن فرزند رو داشته باشند معتقد بودم و هستم.
تكبير
يعني منم موافقم

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب از بس بیکارن و نمیدونن چه طرحی بریزن شبا یک دفعه به ذهنشون میرسه صبح هم بیدار میشن اعلامش میکنن البته واسه ما فقط این طرح ها هست چون خودشون نمیدونن که بچه هاشون کی ازدواج میکنن و بچه دار میشن چون نمیتونن دخالت کنن.

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin: آره.
ولی خوب منظورم از خوشه بندی همون یارانه ها بود. :gol:
اونم رسما خاله بازي بود !
ما كه همگي خوشه ٣ افتاديم و پولداراي فاميل خوشه ١ .... !
دولت احمدي نژاده ديگه ! ما زيادي ازش انتظار داريم , بنده خدا بيشتر از اين نمي كشه ! :w11:

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه خاله بازی ایراد داره . :surprised:
همسایمون دوتا دختر کوچولو داشت که من وقتی 6-7 سالم بود باهاشون بازی میکردم.
فکر کنم اون چیزی که شما در فکرتون تصور کردید دکتر بازی باشه.:eek:;)
به هر حال خاله بازي هم انواع مختلف داره !

waffen

اخراجی موقت
اونم رسما خاله بازي بود !
ما كه همگي خوشه ٣ افتاديم و پولداراي فاميل خوشه ١ .... !
دولت احمدي نژاده ديگه ! ما زيادي ازش انتظار داريم , بنده خدا بيشتر از اين نمي كشه ! :w11:
:biggrin::biggrin: میدونم.
ما هم همچین شدیم. البته به قول شما از احمدی بیشتر از اینها هم انتظار نمیره.
اون مهتابی بالا سرش خیلی انرژی ازش میگیره. مغزش از کار افتاده.

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin: میدونم.
ما هم همچین شدیم. البته به قول شما از احمدی بیشتر از اینها هم انتظار نمیره.
اون مهتابی بالا سرش خیلی انرژی ازش میگیره. مغزش از کار افتاده.
آره واقعا .
البته اون طفل معصوم (!) از اولش هم عقل درست و حسابي نداشت ها !

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گواهینامه پایه2 دارم الان پایه 1 میخوام! باید چیکار کنم؟؟؟ آیین نامه رو بلدم ولی شهری نرفتم!! :surprised:

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی ؟؟؟:eek:
من فقط یه نوعش رو بلد بودم.:cry:
انگار خیلی فرصت های خوبی رو از دست دادم.
بازم وقت هست , نگران نباش .
(يه كم از رئيس جمهور محترم ياد بگير , ببين , هنوز كه هنوزه خاله بازي مي كنه !)