بگوییداین دختر+پسربرابر چیست؟

yapoo

عضو جدید

spow

اخراجی موقت
مساوی یه صفره گنده میشن اون ترمو مشروط میشن میرن ازدواج میکنن بعد وام ازدواج میگیرن بعد تو اقساطش میمونن بعد .....

m.sarikhan

عضو جدید
مساوی یه صفره گنده میشن اون ترمو مشروط میشن میرن ازدواج میکنن بعد وام ازدواج میگیرن بعد تو اقساطش میمونن بعد .....
بعد ننه دختره به پسره سرکوفت میزنه "دختر من خواستگار دکتر و استاد دانشگاه داشت!!!" بخاطر تو بدبخت شد و ...
بعد پسره به رگ غیرتش بر میخوره به دختره میگه جلوی ننه باباتو بگیر وگرنه ...
دختره: وگرنه چی ؟؟؟؟ اصلا من طلاق میخوام بابام گفته یه شوهر بهتر از این مردتیکه (منظور شوهر فعلی) برات پیدا میکنم!!!
بعد خون بد جوری جلوی چشم پسره رو میگیره یه ساتور از آشپزخونه بر میداره تیکه بزرگه دختره رو گوشش میکنه تا درسی بشه تو تاریخ واسه کسانی که دروغکی عاشق میشن هنوز سر یه 4 راه نرسیده طلاق میخوان .
.
.
.
چطور بود؟ خوب بود؟:w01::smoke:

sepehr2222

اخراجی موقت
اگه دختره پسر زا باشه که پسر میشه.اگرم نباشه که هیچی دیگه چون دختربزاد جفتشونو باید زنده به گور کرد

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد ننه دختره به پسره سرکوفت میزنه "دختر من خواستگار دکتر و استاد دانشگاه داشت!!!" بخاطر تو بدبخت شد و ...
بعد پسره به رگ غیرتش بر میخوره به دختره میگه جلوی ننه باباتو بگیر وگرنه ...
دختره: وگرنه چی ؟؟؟؟ اصلا من طلاق میخوام بابام گفته یه شوهر بهتر از این مردتیکه (منظور شوهر فعلی) برات پیدا میکنم!!!
بعد خون بد جوری جلوی چشم پسره رو میگیره یه ساتور از آشپزخونه بر میداره تیکه بزرگه دختره رو گوشش میکنه تا درسی بشه تو تاریخ واسه کسانی که دروغکی عاشق میشن هنوز سر یه 4 راه نرسیده طلاق میخوان .
.
.
.
چطور بود؟ خوب بود؟:w01::smoke:

عالی بود:w21::w25:

tanin67

عضو جدید
بابا چرا اینقد حرفای نا امید کننده میزنین
مساوی عروسی شادی شور :biggrin::biggrin: