نظرتون چیه؟

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
به نظره شما فاصله ی بین عشق و نفرت چقدره؟
واینکه آیا به راحتی می تونن به هم تبدیل بشن یا نه؟
چجوری؟ چه رفتارایی باعث میشه و ...؟
کلا توضیح بدید

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
فاصله بین عشق و نفرت مثل همه احساسات دو قطبی مخصوصا وقتی نتایجشون شدید باشه همیشه یک خط باریک خنثی هستش
اگر به اون خط باریک که من اسمشو شک doubt میزارم نزدیک بشی همه چی ممکنه در یک لحظه عوض بشه

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
فاصله بین عشق و نفرت مثل همه احساسات دو قطبی مخصوصا وقتی نتایجشون شدید باشه همیشه یک خط باریک خنثی هستش
اگر به اون خط باریک که من اسمشو شک doubt میزارم نزدیک بشی همه چی ممکنه در یک لحظه عوض بشه

ینی ممکنه نفرت به عشق تبدیل شه یا برعکس؟

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشقی که شکست بخوره تبدیل به یه نفرت همیشگی میشه

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
عشق در معنای واقعی کلمه پاک ومقدسی هست

اگر عشقی واقعی باشد همیشه شرایط خودش را حفظ میکند واما نفرت نفرت در صورتی که از طرف دید کامل داشته باشی با دید باز ان را قبول کرده باشی وقتی به وجود میاد که سعی میکنی ان را فراموش کنی ویا او حق دوست داشتن تورا به جا نیاورده در صورتی که اول قبول به این امر کرده

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
امکانش واقعا وجود داره...
با کسایی که خیلی خوبی رابطه ات از بین میره و نکته اش اینجاس که تو این شرایط نمشه رابطه رو به قبل برگردودند...

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بین عشق و نفرت در یک لحظه دل شکستن هست
و به راحتی ممکنه که بهم تبدیل بشن

sadaf2012

عضو جدید
کاش ادمها اینقدر بیرحم نبودن و عشقشون هوسی زودگذرنبود که یه روز به نفرت تبدیل بشه:gol::gol:

Azazil

عضو جدید
monros ... chera soaliro miporsi ke khodet javabesho midoni >>> in soalet kheyly jaye harf dare harfayi ke az sinehaye dagh didie miyan va ya az labaye boside shode .... midoni manzoramoooo ... khob befahm jozve kodom tarafi .. bavar kon jaye harf zadan ziyade ... amma , akharesh harfe khodeto gabol khahi kard va na kase digeirooooo .... bazam khasti tozih midammmmmmmmmmmm

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فاصله بین عشق و نفرت فقط یه پرده نازکه کهگاهی با یک زخم زبون یا یه نگاه سر پاره میشه

arch boy

کاربر بیش فعال
واسه من که از ساعت 11 تا 12 کل زندگیم عوضشد
لعنت به خائن

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من فاصلشون خیلی از هم دوره....

خیلی شنیدیم که میگن به هم نزدیکن...ولی نظره من برعکسه....

من فک میکنم یه عاشقه واقعی هیچ وقت از معشوقش متنفر نمیشه......

حتی اگه ترکش کنه....

ashar

عضو جدید
به نظر من فاصلشون خیلی از هم دوره....

خیلی شنیدیم که میگن به هم نزدیکن...ولی نظره من برعکسه....

من فک میکنم یه عاشقه واقعی هیچ وقت از معشوقش متنفر نمیشه......

حتی اگه ترکش کنه....

آخه عاشقم آدمه نمیشه که معشوق هرکاری بخواد بکنه بااین فکر که چون عاشق دوستش داره ببخشدش چراچون محکومه به چشمان عقلش رابستن وبادل فکر کردن من که کاملا بهم نزدیک میدونم

ashar

عضو جدید
monros ... chera soaliro miporsi ke khodet javabesho midoni >>> in soalet kheyly jaye harf dare harfayi ke az sinehaye dagh didie miyan va ya az labaye boside shode .... midoni manzoramoooo ... khob befahm jozve kodom tarafi .. bavar kon jaye harf zadan ziyade ... amma , akharesh harfe khodeto gabol khahi kard va na kase digeirooooo .... bazam khasti tozih midammmmmmmmmmmm

خب بیشتر توضیح بده منظورتو؟؟

maede_s

عضو جدید
من شنیدم که به لحاظ فیزیولوژیک مرکز احساس تنفر و دوست داشتن توی مغز کنار هم قرار داره و به خاطر همین اگه توجه کرده باشین گاهی احساس تنفری که نسبت به یه آدم عادی داریم تبدیل به دوست داشتن میشه! فکر میکنم در مورد تنفرو عشقم همینطور باشه! ولی به چشم دیدم آدمایی که یه زمانی از یه شخص متنفر بودن ولی به مروز زمان تبدیل به عشق شده! عکس این حالتم زیاد دیدم. البته اینو هم بگم که اون عشقایی که تبدیل به تنفر شدن عشق واقعی نبوده و فقط یه هوس زود گذر بوده! این نظر منه!

ashar

عضو جدید
من شنیدم که به لحاظ فیزیولوژیک مرکز احساس تنفر و دوست داشتن توی مغز کنار هم قرار داره و به خاطر همین اگه توجه کرده باشین گاهی احساس تنفری که نسبت به یه آدم عادی داریم تبدیل به دوست داشتن میشه! فکر میکنم در مورد تنفرو عشقم همینطور باشه! ولی به چشم دیدم آدمایی که یه زمانی از یه شخص متنفر بودن ولی به مروز زمان تبدیل به عشق شده! عکس این حالتم زیاد دیدم. البته اینو هم بگم که اون عشقایی که تبدیل به تنفر شدن عشق واقعی نبوده و فقط یه هوس زود گذر بوده! این نظر منه!

اتفاقا این عشق نیست که یه روزه همه چیز رو فراموش کنه یه دفعه از تنفری که داشته بشه عشقش

بهرحال خدانکنه هیچ عاشقی بهش خیانت بشه تامعنای عشق غیرواقعی و زودگذر تعبیر بشه

maede_s

عضو جدید
اتفاقا این عشق نیست که یه روزه همه چیز رو فراموش کنه یه دفعه از تنفری که داشته بشه عشقش

بهرحال خدانکنه هیچ عاشقی بهش خیانت بشه تامعنای عشق غیرواقعی و زودگذر تعبیر بشه

منظور من این نبود که همیشه عاشقا اول از معشوقشون متنفرن بعد عاشقش میشن! ضمناً، اون تنفری که من ازش اسم بردم با شناخت تبدیل به عشق میشه نه همینطوری و الابختکی!
در مورد جمله ی دومتونم امیدوارم همیشه همینطور باشه که میگین:cry: