درخواست یک تالار مخصوص ترک زبان ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز

:gol::gol::heart::gol::gol:
با توجه به این که کاربران ترک زبان توی باشگاه تعداد قابل توجهی هستند ما همه اعضای باشگاه از ادمین محترم درخواست می کنیم تالاری مخصوص ترک زبان ها زده بشه . :redface:

از همه بچه ها خواهش می کنم درخواستشون رو با زدن یک پست توی این تایپیک اعلام کنند.
:gol:

«قبلا از همه ممنونم»

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز

:gol::gol::heart::gol::gol:
با توجه به این که کاربران ترک زبان توی باشگاه تعداد قابل توجهی هستند ما همه اعضای باشگاه از ادمین محترم درخواست می کنیم تالاری مخصوص ترک زبان ها زده بشه . :redface:

از همه بچه ها خواهش می کنم درخواستشون رو با زدن یک پست توی این تایپیک اعلام کنند.
:gol:

«قبلا از همه ممنونم»

سمیرا جان مرسی عزیزم قربون شما

وحید بلوچی

عضو جدید
با سلام به همه دوستان گرامی که در این تاپیک شرکت کردن .من با اینکه فارس زبانم از هرچیزی که جوانان این مرز و بوم را شاد کنه حمایت میکنم ولی دوستان فکر نمیکنید بعد از داشتن این تالار اقوام دیگر ایرانی تقاضای مشابه داشته باشن به شکلی که در آخر جدایی بین ما پیش بیاد و دیگر همدلی جاشو به هم زبانی میده ؟

sanam_el

عضو جدید
با سلام به همه دوستان گرامی که در این تاپیک شرکت کردن .من با اینکه فارس زبانم از هرچیزی که جوانان این مرز و بوم را شاد کنه حمایت میکنم ولی دوستان فکر نمیکنید بعد از داشتن این تالار اقوام دیگر ایرانی تقاضای مشابه داشته باشن به شکلی که در آخر جدایی بین ما پیش بیاد و دیگر همدلی جاشو به هم زبانی میده ؟
راس میگه،این امکان هم هست!!!دور همی خوبه دیگه.
به هر حال ما مخالفتی نداریم هیچ،که اگه اونجوری که آقا وحید گفت نشه موافقت هم میکنیم!!!!

سعيد؟

عضو جدید

خوب هر زبانی که بخاد میتونه تالار بزنه
چرا باید جدایی بیوفته؟؟؟

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب تقاضا های مشابه هم حمایت میشن از طرف همه

Sarp

مدیر بازنشسته
منم هستم
بشرطی که ترکی یادم بدین
آخه من ترکم اما بلد نیستم حرف بزنم
بلدماااااااااااااا
اما کم
آموزش دایر هست
10 جلسه هم گذشته
منم با سمیرا خانم موافقم ....................... البته به نظر من همه قومیتها این حق رو دارن .................... و یک چیز دیگه هم هست اینکه در جهت اتحاد باشه نه تفرقه
محمد صد بار گفته ام
این هم هزارو یکمین بار
کسی با ترکها کاری نداشته باشه ، اونا کاری به کسی ندارن :surprised:
کدوم همدلی ؟
جنگ و دعوا بر سر اینکه حق ترکها خورده شده یا حق فارسها ؟ :surprised:
اگه بخشی جداگونه باشه ، دعواها تموم هم نشه ، کمتر میشه

وحید بلوچی

عضو جدید
دوستی

دوستی

آموزش دایر هست
10 جلسه هم گذشته

محمد صد بار گفته ام
این هم هزارو یکمین بار

کدوم همدلی ؟
ببخشید دوست گرامی شما فکر میکنید فقط حق ترکها خرده شده و فارسها در رفاه و آسایش هستند ویا فکر میکنید در تاریخ این مملکت فقط ترک زبان برای آزادی و دموکراسی مبارزه کرده و فارس زبان توی منزل استراحت کرده . نه برادر من همین حرفای پان ترکیست که همه ما رو از هم جدا کرده .رفیق بیشتر دقت کن اگر میخای برای حق خودت و تمامی هم وطن هات تلاش کنی

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید دوست گرامی شما فکر میکنید فقط حق ترکها خرده شده و فارسها در رفاه و آسایش هستم ویا فکر میکنید در تاریخ این مملکت فقط ترک زبان برای آزادی و دموکراسی مبارزه کرده و فارس زبان توی منزل استراحت کرده . نه برادر من همین حرفای پان ترکیست که همه ما رو از هم جدا کرده رفیق بیشتر دقت کن اگر میخای برای حق خودت و تمامی هم وطن هات تلاش کنی

وحید عزیز جای این حرفا توی این تایپیک نیست. ممنون میشم اینبحث ادامه پیدا نکنه:gol:

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
آموزش دایر هست
10 جلسه هم گذشته

محمد صد بار گفته ام
این هم هزارو یکمین بار

کدوم همدلی ؟

موافقی آقا بابک؟:gol:

sanam_el

عضو جدید
آقا تو این مملکت ی نفر رو میتونید پیدا کنید که حقش خورده نشده باشه؟نه فقط یکی؟؟
حالا تو این سایت حق ترک زبون ها ادا بشه بده؟؟
دوباره دعوا؟
به منم ترکی یاد بدید میخوام از همه چیز سر در بیارم:w16:

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره دعوا؟

دعوا نه خواهش می کنم ......................

Sarp

مدیر بازنشسته
ببخشید دوست گرامی شما فکر میکنید فقط حق ترکها خرده شده و فارسها در رفاه و آسایش هستند ویا فکر میکنید در تاریخ این مملکت فقط ترک زبان برای آزادی و دموکراسی مبارزه کرده و فارس زبان توی منزل استراحت کرده . نه برادر من همین حرفای پان ترکیست که همه ما رو از هم جدا کرده .رفیق بیشتر دقت کن اگر میخای برای حق خودت و تمامی هم وطن هات تلاش کنی
تو دومین پست برچسب میزنی
وای به پستهای بعدی:surprised:
موافقی آقا بابک؟:gol:
بله موافقم
دوباره دعوا؟
آموزشش هست
از امضای میرحسین میتونید پیداش کنید
به جان بابک شما کم کم سایتو تصرف میکنین :دی
پیرجو هم ترکه
میدونستی ؟ :biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.