عکسهای دختر 16 ساله عراقی که توسط خانواده اش سنگسار شد

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان قبل دادنه پست متن را کامل بخونن اون دختر مسلمان نبوده

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت میگی "نه قرانی در کار بود و نه قانونی و نه رعایت شدت ضربه و .... فقط یک مشت آدمی که خودشون در خفا همه کاره اند" !
بعد میندازی گردن اسلام
این سیاه نمائی نیست پس چیه ؟

من هم مخالف سنگسارم . ولی طرفدار افراط و تفریط هم نیستم که بخوام اینا رو بندازم گردن اسلام !
اونایی که اینکارو میکنن خودشونو با اسلام مجاب میکنن!اصلا اینو وظیفه دینی میدونن...آیه های قرآنو میخونن در حین سنگ زدن...احتمالا بعدشم میگن تقبل الله!!!! شاید مقصر اسلام نباشه...ولی فعلا ابزار شده در دست خیلیلا که با سواستفاده از اون هر جنایتی رو مرتکب میشن!

Sarp

مدیر بازنشسته
دوستان قبل دادنه پست متن را کامل بخونن اون دختر مسلمان نبوده
اخوی جک نگو :D
اونایی که اینکارو میکنن خودشونو با اسلام مجاب میکنن!اصلا اینو وظیفه دینی میدونن...آیه های قرآنو میخونن در حین سنگ زدن...احتمالا بعدشم میگن تقبل الله!!!! شاید مقصر اسلام نباشه...ولی فعلا ابزار شده در دست خیلیلا که با سواستفاده از اون هر جنایتی رو مرتکب میشن!
حالا این وسط تقصیر اسلام چیه ؟

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخوی جک نگو :D

حالا این وسط تقصیر اسلام چیه ؟
اینو بگم که یه سوته تاپیک قفل شده!!!چه بسا که الانش ما خیلی به قفل شدنش نمونده!فقط بذار اینو بگم...تقصیر اسلام اینه که راه رو باز گذاشته برای سو استفاده!

Sarp

مدیر بازنشسته
اینو بگم که یه سوته تاپیک قفل شده!!!چه بسا که الانش ما خیلی به قفل شدنش نمونده!فقط بذار اینو بگم...تقصیر اسلام اینه که راه رو باز گذاشته برای سو استفاده!
مشکل شما سنگسار نیست
مشکلتون اسلامه که سعی دارین با هر دلیل منطقی و بی منطقی چپ جلوه ش بدین !

مثل این میمونه که بابات پول توجیبی میده بهت واسه ایاب و ذهاب
میبری با این پول یه چاقو میخری میکنی تو شکم یه نفر دیگه
حالا باید بگیم مقصر باباته که با پول تو جیبی دادن راه رو باز گذاشته واست

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
قوانین اسلام داره اجرا میشه.
مخالفت با سنگسار یعنی مخالفت و توهین به محمد و علی
غیر از اینه؟؟؟

من نمیدونم شما بعضی وقتا نظر ندین مشکلی پیش میاد؟؟؟!!!!
ببینین اصلا برای من اهمیتی نداره که شما در مورد اسلام و....چه طوری فک میکنی........مختارید!!!
اما وقتی دارین تو یه جمع عمومی حرف میزنین اولا با شناخت و علم صحبت کنید پانیا ادب عمومی رو رعایت کنید کسانی که شما نام بردین از بزرگان دین من و امثال منن.........فک نکنم توقعم بیجا باشه که حرمت نام اونها رو نگه دارید!

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واااااااااااااای چقدر وحشی بوده یارو دور از جون

Sarp

مدیر بازنشسته
ببینین اصلا برای من اهمیتی نداره که شما در مورد اسلام و....چه طوری فک میکنی........مختارید!!!
اما وقتی دارین تو یه جمع عمومی حرف میزنین اولا با شناخت و علم صحبت کنید پانیا ادب عمومی رو رعایت کنید کسانی که شما نام بردین از بزرگان دین من و امثال منن.........فک نکنم توقعم بیجا باشه که حرمت نام اونها رو نگه دارید!
اتفاقا بیجاترین توقعی که داری همینه

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام
من نمیخام زیاد قاطی بشم
ولی بابک جون دارید الکی به هم میپرید
فک نکنم اینجا کسی بتونه جواب دیگری رو بده
مشکل ما بچه مسلمونا اینه از دینمون هیچی نمیدونیم یا کم میدونیم ادعا هم میکنیم مسلمون هستیم
جواب همدیگرو هم نمیتونیم بدیم
اگه باور ندارید برید با یه سنی بحث کنید به راحتی دینمون میره زیر سوال چون اطلاعات نداریم و فقط ادعا داریم
چون مطمین هستم بیشتر ما دین از پدر و مادرمون بهمون رسیده و اصلن دنبال شناخت دین نرفتیم.
یاعلی

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام سلام
من نمیخام زیاد قاطی بشم
مشکل ما بچه مسلمونا اینه از دینمون هیچی نمیدونیم یا کم میدونیم ادعا هم میکنیم مسلمون هستیم
اگه باور ندارید برید با یه سنی بحث کنید به راحتی دینمون میره زیر سوال چون اطلاعات نداریم و فقط ادعا داریم
چون مطمین هستم بیشتر ما دین از پدر و مادرمون بهمون رسیده و اصلن دنبال شناخت دین نرفتیم.
یاعلی
سلام عزیز
نمیپریم
درباره چیزی که میدونیم بحث میکنیم
من خودم شخصا اگه در مورد چیزی اطلاعاتی نداشته باشم وارد بحث نمیشم .

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام
من نمیخام زیاد قاطی بشم
یاعلی
چرا فک میکنی سنی ها مسلمون نیستند آونوقت؟!!!!! منظورت مذهب بود دیگه؟ آخه گفتی دین!

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته نیستن بیشتر ما هم هستن ما(نوعی) فقط چسبیدیم به اماما
نه به نماز اهمیت میدیم نه قرآن
اره منظورم مذهب بود .خشن

alirezam

عضو جدید
اصلا قضيه سنگسار و اجراي قانون اسلام نبوده
اينجا يك قوم غير مسلمان به خاطر عاشق شدن دختره به يك مسلمان اين جنايت رو كردن
عنوان تاپيك فريبنده است

Sarp

مدیر بازنشسته
اصلا قضيه سنگسار و اجراي قانون اسلام نبوده
اينجا يك قوم غير مسلمان به خاطر عاشق شدن دختره به يك مسلمان اين جنايت رو كردن
عنوان تاپيك فريبنده است
اخوی از صبح همه اینا رو توضیح دادیم
یه کم دیر رسیدی

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
من که نگاه نکردم.حالم بد میشه این وحشی بازی هارو میبینم.

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز

یعنی چیکار کنم؟؟؟
ص و ع بزارم.
یعنی چیزی که اعتقاد ندارم را بیان کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی چی توهینه.اسمشه دیگه.
والا هر چی میخام درک کنم که این توهین هست .نمیتونم درکش کنم.
میترسم فردا بگم خدا.بگید دارید توهین میکنید.باید میگفتید خدای بزرگ

haleh_sharif

عضو جدید
ملت دوست دارن کوته فکر باشن با اسم اسلام هر غلطی می خوان می کنن!
لعنتی

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چیکار کنم؟؟؟
ص و ع بزارم.
یعنی چیزی که اعتقاد ندارم را بیان کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی چی توهینه.اسمشه دیگه.
والا هر چی میخام درک کنم که این توهین هست .نمیتونم درکش کنم.
میترسم فردا بگم خدا.بگید دارید توهین میکنید.باید میگفتید خدای بزرگ

شما وقتی داری با یه آدم بزرگتر از خودت صحبت میکنی با چه لحنی حرف میزنی؟
اینو بگید بعد در مورد بقیش حرف میزنیم!

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اینکه شما عقل کل تشریف دارین و یکی از عوامل پیشرفت مملکت حقه اسلامی ایرانی هستید شکی نیس !!!!!
بیشتر از شما از احکام به ظاهر دینی اتون ندونم...کمتر هم نمیدونم...
اصلا مگه تو ایران سنگسار میشه کسی!!!!!!
اگه هم بشه ....به گفته شما برادران مسلمان با یک قرآن در یک دست و سنگ هایی که نباید قطع اشون از یک تخم مرغ بزرگتر باشه در دست دیگر...طرف را مورد رفعت اسلامی قرار میدهند تا جایی که مطمئن شوند جان به جان آفرین تسلیم کرده!!!
والا من فیلم های واقعی سنگسار زیادی دیدم...همشون هم با حکم قوه قضائیه و دادگستری بودن...نمونه اش:۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵ محبوبه محمدی و عباس حاجی زاده در شهر مشهد ....ثریا منوچهری که در سال ۱۳۶۵ هجری شمسی....نه قرانی در کار بود و نه قانونی و نه رعایت شدت ضربه و .... فقط یک مشت آدمی که خودشون در خفا همه کاره اند و در ظاهر عابد پارسا به قساوت تمام جان کسایی رو گرفتن که جرمشون...حالا هر چه که بود....

این ثریا که میگین که همون فیلمی بود که من گفتم. بابا اگر هم تحت شرایط اون فیلم واقعا اون اتفاق افتاده باشه ربطی به اسلام نداشته.
یک مشت ...از اسم دین سواستفاده کردن.هیچ کدام از شرایط حکم هم در ان داستان وجود نداشت.
از هر چیزی میشه سواستفاده کرد این به معنی بد بودن خود اون چیز نیست ایراد از کسیه که داره سواستفاده میکنه.

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وای...!
خدای من...!
این کارهای اشرف مخلوقات توست...!

:w05:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر مرد باشه بهش میگم جناب یا اقا
اگر زن باشه هم بهش میگم خانوم.

خوب خیلی خوبه...........
حالا شمایی که یه انسان معمولی رو اینطوری خطاب میکنی به نظرتون نباید بزرگان دینی که حداقل 1 میلیارد نفر پیرو داره مودبانه تر خطاب کنید؟