سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sina ccna

اخراجی موقت
اگه ارورش رو اینجا بذارید خوبه ببینیم موضوع چیه
با سلام
بنده و چند نفر دیگر از کاربران سایت در نصب و اجرای یاهو مسنجر در win7 مشکل داریم و ارور می دهد ولی روی xp به راحتی نصب و اجرا میگردد.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام
بنده و چند نفر دیگر از کاربران سایت در نصب و اجرای یاهو مسنجر در win7 مشکل داریم و ارور می دهد ولی روی xp به راحتی نصب و اجرا میگردد.
با سلام،
قرار شد بگید که چه خطایی می ده! البته من دوست ندارم که به جای حل مشکل راه جایگزین پیشنهاد بدم و ویندوز 7 هم ندارم که تست کنم اما اگه صحبت های دوستان دیگه درست باشه مجبورید که دنبال راه جایگزین باشید! من به شخصه از Digsby استفاده می کنم که علاوخ بر مجانی بودن، امکان مدیریت چند ایمیل از ارائه دهنده های مختلف رو به صورت همزمان فراهم می کنه! یعنی ایمیل دریافتی رو می تونید بدون ورود به صفحه ی ایمیل تون Open, Mark as read, Delete, Mark as spam کنید!

sina ccna

اخراجی موقت
با سلام،
قرار شد بگید که چه خطایی می ده! البته من دوست ندارم که به جای حل مشکل راه جایگزین پیشنهاد بدم و ویندوز 7 هم ندارم که تست کنم اما اگه صحبت های دوستان دیگه درست باشه مجبورید که دنبال راه جایگزین باشید! من به شخصه از Digsby استفاده می کنم که علاوخ بر مجانی بودن، امکان مدیریت چند ایمیل از ارائه دهنده های مختلف رو به صورت همزمان فراهم می کنه! یعنی ایمیل دریافتی رو می تونید بدون ورود به صفحه ی ایمیل تون Open, Mark as read, Delete, Mark as spam کنید!
من هم مدتی است که ازdigsby استفاده میکنم.و در xp از yahoo messenger بهره میبرم

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

چطوری میشه تبلیغاتی که روی فایل های PDF میذارند رو حذف کرد؟!

سلام
بستگي به فايلش داره. بعضي از فايل ها رو نميشه كاريش كرد
بعضي ها رو بايد صفحه به صفحه با فتوشاپ درست كنيد
بعضي ها رو هم با adobe acrobat pro و يا nitro PDF يا ... كه قابليت ويرايش فايلهاي pdf دارن ميشه درست كرد

sina ccna

اخراجی موقت
با هدست گوشی میشه ویس چت کرد

باید به کدوم پورت وصل بشه

و چه تنظیماتش لازم داره؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با هدست گوشی میشه ویس چت کرد

باید به کدوم پورت وصل بشه

و چه تنظیماتش لازم داره؟

فیش قرمز رو به قرمز سبز به سبز
تو یاهو از قسمت messenger+performance+voice&voice تنظیمات رو چک کنید

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

دوستان کسی میدونه چطوری میشه فکسِ دستگاه Canon MF4320-4350 رو گذاشت رو حالت اتوماتیک؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رو دستگاه فکس یه کلید داره میتونی ببری بو حالت اتو
یا سه حالته هست فکس - تلفن - تلفکس که میتونی انتخاب داشته باشی
از طریق سیستم هم میتونی setting دستگاه رو انتخاب کنی که از اونجا میگه مثلا بعداز چند بوق بره رو فکس
یا بطور مستقیم اتوماتیک رو داره

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این هدست هست
کهع میگی
قرمز به قرمز
سبز به سبز نداره
هدسته یه فیش بیشتر نداره
ماله گوشیه
خب اینم مثل همون پشت pc به دومی که میکروفن روشه میزنی
کارت صدات هم که نصبه
خب حالا تنظیمات مسنجر رو چک کن

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سوال داشتم میخواستم ببینم
teamviewer یوزر پس نمیده کانکشن رو بررسی کردم موردی نداشت تنظیمات پروکسی رو اتوماتیک هست

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال..

یه سوال..

سلام نمیدونم جای این تاپیک اینجا هست یا نه به هر حال اگه جای بدیه ببخشید
میخواستم بدونم اگر توی یه درایوی که اطلاعات هست ویندوز نصب بشه یعنی درواقع فرمت بشه میشه اون اطلاعات رو برگردوند یا نه؟؟:cry:
اگه میدونید لطفا جواب بدین....ممنون میشم:gol::gol::gol:
کلی فایل مهم از دست دادم:(

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رو دستگاه فکس یه کلید داره میتونی ببری بو حالت اتو
یا سه حالته هست فکس - تلفن - تلفکس که میتونی انتخاب داشته باشی
از طریق سیستم هم میتونی setting دستگاه رو انتخاب کنی که از اونجا میگه مثلا بعداز چند بوق بره رو فکس
یا بطور مستقیم اتوماتیک رو داره

روی دستگاه که کلیدی نیست!

دستگاه سه کاره هست!فکس-اسکن-پرینت!...هر چقدرم با دکمه هاش ور رفتم تنظیماتی برای این نداشت:(

از طریق سیستم هم اقدام کردم ...توی هیچ تبی همچین گزینه ای که شما میگی نبود!

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میخواستم بدونم اگر توی یه درایوی که اطلاعات هست ویندوز نصب بشه یعنی درواقع فرمت بشه میشه اون اطلاعات رو برگردوند یا نه؟؟:cry:

سلام

يك متخصص كامپيوتر ميگفت ميشه. ولي من خودم امتحان نكردم.
ميگفت بايد از چند نرم افزار مختلف استفاده كنيد تا يكيش بهتون جواب بده. خودش امتحان كرده بوده ظاهراً

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روی دستگاه که کلیدی نیست!

دستگاه سه کاره هست!فکس-اسکن-پرینت!...هر چقدرم با دکمه هاش ور رفتم تنظیماتی برای این نداشت:(

از طریق سیستم هم اقدام کردم ...توی هیچ تبی همچین گزینه ای که شما میگی نبود!
روی دستگاه منو یا فانکشن داره حتما یا راهنماشو بخون
روی سیستم هم پروپرتیز یا اپشن چیزی داره
تنظمیات رو همون طوری که گفتم میشه انجام داد
گفته باشم atuo answer باید روی دستگاه باشه
این کانن زیاد تو بازار نیست
میتونی به تلفن گویای راهنمای مشتری در تهران هم زنگ بزنی

آخرین ویرایش:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اره میشه برگردوند فایل های عکس و فیلم که براحتی میشه
برای بقیه فایل ها هم بیرون ببر یک سری سخت افزار های خاصی دارن که میتونن برگردونن همه شو

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نمیدونم جای این تاپیک اینجا هست یا نه به هر حال اگه جای بدیه ببخشیدمیخواستم بدونم اگر توی یه درایوی که اطلاعات هست ویندوز نصب بشه یعنی درواقع فرمت بشه میشه اون اطلاعات رو برگردوند یا نه؟؟:cry:اگه میدونید لطفا جواب بدین....ممنون میشم:gol::gol::gol:کلی فایل مهم از دست دادم:(
برنامه های مختلفی هست که با یه سرچ ساده پیدا میشن و میشه امتحان کرد ، ولی تضمینی برای برگشتن همه اطلاعات بخصوص وقتی که دوباره چیزی روی درایو ریخته شده وجود نداره ..هاردتون رو هم فقط در صورتی که اطلاعاتی که روش بوده یا الان هست فایل های خاص یا شخصی نیستن بدین بیرون براتون درست کنن وگرنه ارزش ریسکش رو نداره ..

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام .

کرک آنتی ویروس بیت دیفندر 2013 رو کسی داره؟؟؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برنامه های مختلفی هست که با یه سرچ ساده پیدا میشن و میشه امتحان کرد ، ولی تضمینی برای برگشتن همه اطلاعات بخصوص وقتی که دوباره چیزی روی درایو ریخته شده وجود نداره ..هاردتون رو هم فقط در صورتی که اطلاعاتی که روش بوده یا الان هست فایل های خاص یا شخصی نیستن بدین بیرون براتون درست کنن وگرنه ارزش ریسکش رو نداره ..

چرا اتفاقا اطلاعات برمیگرده

1408

عضو جدید
سلام /
یه راهنمایی در مورد لپ تاپ فوجیتسو ، اصلا" این مارک لپ تاپ خوب هست یا نه ؟
من برای کار عکاسی می خوام چه مدلی بخرم ؟ که سبک باشه و تا حداقل 2 سال به دردم بخوره .
خواهشا" زود جواب بدین:cry:

اگه تا آخر این هفته لپ تاپ رو انتخاب نکنم خانواده برام نمیخرن :cry:

آخرین ویرایش:

pelatini

عضو جدید
سلام دوستان عزیز من میخوام مک رو با vmware نصب کنم این پیغامو میده

The CPU has been disabled by the guest operating system. Power off or reset the virtual machine.

چیکار کنم؟

wolf.man

عضو جدید
سلام. دوستان اگه امکان داره یه نرم افزار برای شکست پسورد فایلهای rar. معرفی کنن.

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام...برنامه nero ما cd رایت میکنه ولی هیچ آهنگی تو ضبط ماشین نمیخونه ولی تو کامپیوتر میخونه...میخواستم بدونم چرا؟؟
قبلا از پاسخ شما تشکر میکنم..
;)

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام...برنامه nero ما cd رایت میکنه ولی هیچ آهنگی تو ضبط ماشین نمیخونه ولی تو کامپیوتر میخونه...میخواستم بدونم چرا؟؟قبلا از پاسخ شما تشکر میکنم..;)
فایل ها رو احتمالا به صورت data cd رایت میکنین ، نرو گزینه ای برای make mp3 cd هم داره که در قسمت audio باید باشه

• Like
واکنش ها: 1408

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام / یه راهنمایی در مورد لپ تاپ فوجیتسو ، اصلا" این مارک لپ تاپ خوب هست یا نه ؟ من برای کار عکاسی می خوام چه مدلی بخرم ؟ که سبک باشه و تا حداقل 2 سال به دردم بخوره . خواهشا" زود جواب بدین:cry:اگه تا آخر این هفته لپ تاپ رو انتخاب نکنم خانواده برام نمیخرن :cry:
فوجیتسو مارک بدی نیست اما بهترین هم نیست ، مهمترین نکته اینه که چقدر بودجه برای خرید دارید .انتخاب لپ تاپ کار سختی نیست تو هر مارک لپ تاپ گرونتر مساوی با بهتر بودنه ، مهم اینه که برند رو درست انتخاب کنین ، مدل های اسوس و لنوو رو یه نگاهی بندازین بد نیست

• Like
واکنش ها: 1408

mahtab30

کاربر فعال
سلام دوستان . راستش من یه ram ویروسی دارم یعنی چند تا فایل داره که به هیچ عنوان پاک نمیشه . cut هم نمیشه . وقتی به سیستم وصل میکنم آنتی ویروس آپدیت نود 32 هم هیچ ویروسی پیدا نمیکنه . موقع پاک کردن یا cut کردن پیغام out of memory یا این فایل در قسمتی از حافظه است که در دسترس نیست رو میده .
ممنون میشم بگید چه کار کنم ؟

بالا