لطفا فقط خانمها وارد شوند.

fereshteye nejat

عضو جدید
ممنون که امدید.

می خواستم نظرتان را در رابطه با مادر شوهر بدانم.

چه حسی نسبت بهش دارید؟چرا؟

از خودم شروع میکنم من دقیقا مثل مادرم دوسش دارم چون همسرم را دوست دارم و کسی که ایشون وتربیت کرده را براش احترام خاصی قائلم در ضمن من چندین ساله که با مادر شوهرم در یک خانه زندگی می کنم و کاملا ایشون را پذیرفتم و دوستش دارم و برای سلامتیش همیشه دعا می کنم:gol:

fereshteye nejat

عضو جدید
یعنی انقدر بنده خدا ترسناک که هیچ کس نظرش و نمیده و از این پست استقبال نمی کنه ؟:mad:بالا خره خودتون هم یک روز مادر شوهر می شید و عروستون تلافی می کنه و سراغ اینجور پستها نمی ره نگید نگفتم:biggrin:اگه دوست داشتید یک سر به پست اقایان داخل شوند بزنید و نظر اقایان را نسبت به این مسئله بدانید.

آخرین ویرایش:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بالاخره اونم مادره
نمیشه گفت بده
ولی خوب، بدش هست خوبشم هست.
به نظره من هر جور از اولش باهاشون رفتار کنیم همون جورم باهاتون رفتار می کنن.
تا حالا برداشت من این هست.
دیگه بعدش چیزه دیگه ای بشه خدا داند.

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که مادر شوهرم قبل از این که نامزد کنیم رفت یه جای خوب ندیدمش اما می دونم همیشه هوامو داره
خدا همیشه بهترینها رو واسه بردن انتخاب می کنه
چه بد

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببین من همیشه از کسی که بخواد تو کارم دخالت کنه بدم میاد حالا هر کی میخواد باشه... قدیما که اختلاف سنی زیاد بوده خب اختنلاف نظر ها هم زیاد بوده... اما الان نه... بین عروس و مادر شوهر اختلاف سنی زیاد نیست... و خیلی راحت میتونن با هم کنار بیان مثل دو تا دوست.
البته من هنوز راه دارم تا ببینم مادر شوهرمو ینی هنوز جوجه ام... اما خب از همین الان میدونم که میتونم باهاش کنار بیام و دوسش دارم و هر گونه بی احترامی به ایشونو بی احترامی به خودم میدونم:king::gol:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول زرناز اگه تو زندگیم دخالت نکنه ....و منو مثل دخمله خودش بدونه....من هم باهاش مشکلی نخواهم داشت.....
مادرشوهر هم یه مادر مثل بقیه مادرها.....پس حتما دوست داشتنیه:D

مهندس سپیده

عضو جدید
اینو قبول ندارم. مادر شوهرا همیشه نسبت به عروس حس بدی دارن چون پسرشونو ازشون گرفته ! همشونم همینن !من هنوز ازدواج نکردم اما بقول معروف: نخوردیم نون گندم اما دیدیم دست مردم !!!!!!!;)

مهندس سپیده

عضو جدید
اینو قبول ندارم. مادر شوهرا همیشه نسبت به عروس حس بدی دارن چون پسرشونو ازشون گرفته ! همشونم همینن !من هنوز ازدواج نکردم اما بقول معروف: نخوردیم نون گندم اما دیدیم دست مردم !!!!!!!;)

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه سپیده عزیز این حرفو نزن... مگه مادرا غیر از خوشی بچشون چی میخوان...
منم مثل تو هنوز ازدواج نکردم... گفتم که هنوز جوجه ام اما انقدر میدونم و دیدم که همیشه مادر شوهرا هم اگه رفتار خوبی از عروس ببینن اونا هم خوب برخورد میکنن.

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول زرناز اگه تو زندگیم دخالت نکنه ....و منو مثل دخمله خودش بدونه....من هم باهاش مشکلی نخواهم داشت.....
مادرشوهر هم یه مادر مثل بقیه مادرها.....پس حتما دوست داشتنیه:D
کلا این اتفاق نمی تونه بیفته...هیچ مادر شوهری عروسشو مثل دخترش نمی دونه...این همیشه یادتون باشه مگر اینکه اون خانم خودش دختر نداشته باشه... و این طبیعیه ....
اما در هر حال باید از کنار همه ی حرفها و حدیث ها آسون بگذرید وگرنه زود پیر می شین....
به نظر من این بحث نمی تونه نتیجه داشته باشه هم شما و هم مادر شوهرتون انسان هستین و انسان در موقعیتهای مختلف متغییر...پس نمی شه درباره ی یک متغییر نظر قطعی داد!:redface:

elaheh_1363

عضو جدید
بالاخره اونم مادره
نمیشه گفت بده
ولی خوب، بدش هست خوبشم هست.
به نظره من هر جور از اولش باهاشون رفتار کنیم همون جورم باهاتون رفتار می کنن.
تا حالا برداشت من این هست.
دیگه بعدش چیزه دیگه ای بشه خدا داند.

agree wiith u

بالا