صندلی داغ : فائزه(faezeh_asal)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
لطفا با مطالعه قوانین وارد شوید !

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز و گل و محترم باشگاه مهندسان ایرانی :gol:

درخدمت بیست و ششمین مهمان سری تاپیک های صندلی داغ خانم faezeh_asal هستیم

بدلیل دیر رسیدن پیغام خصوصیشون طبق قوانین ، تقریبا با 3 ساعت تاخیر صندلی ایشون شروع میشه

میتونین سوالهای خودتونو از همین لحظه تا ساعت 12 شب 5شنبه (72ساعت)مطرح کنین . ایشون هم موظف هستند در موعد مقرر پاسخگوی شما عزیزان باشند .

از پرسیدن سوالهای خطرناک سیاسی خودداری نمایید . در صورت اخطار گرفتن هیچ مسئولیتی را بر عهده نمیگیریم!!!!;).

توجه :

خواهشا در این تاپیک از اسپم بپرهیزید

فقط سوال از مهمان عزیزمون بپرسید نه از کس دیگه ای!!!!

قوانین رو خوب بخونید و بعد اقدام به پرسیدن سوال کنید

با تشکر

:heart:

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_online.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif

سلام خانم
خسته نباشی
میبینم که الانم تشریف دارین و منتظرین که دوستا سوالاشونو بپرسن
میریم سراغ سوالا اگه موافق باشید
1) نام و نام خانوادگی بطور کامل
2)اهل کجایین و کجا زندگی میکنین ؟
3)مدرک تحصیلی ؟
4)دانشگاهی که درس میخونید ؟
5)ترم چندید ؟

mohammad_che_eng

عضو جدید
1- از چه رنگي خوشت مياد؟
2-متاهل يا مجرد؟
3-آدم منزوي هستي يا اجتماعي؟؟
4-بشتر به ظاهر توجه مي كني يا باطن؟؟
5-حالت خوبه؟؟
6-چه خبرا؟؟خوش مي گذره؟؟
7-خسته كه نيستي؟؟؟اچون مي دونم نيستي يواله بعديو مي پرسم..
8-چند سالتونه؟؟؟(در صورت تمايل جواب بديد)
9-نظرتون در مورد ارتباط پسر و دختر در جامعه چيه؟؟
10-نظرتو در مورد كلمات زير بيان كن:
زير پل خرمشهر(پل قديمي):gol:
زير پل خرمشهر (پل جديده):gol:
4 راه اميري آبادان:gol:
ته لنجي هاي آبادان:gol:
پيتزا بوف خرمشهر:gol:
خوزستان
:gol::gol:

آخرین ویرایش:

دلارام

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
1_چه شهری رو بیشتر از همه دوست داری؟
2_از کدوم شاعر بیشتر خوشت میاد؟
3_کدوم خوانندرو بیشتر دوست داری؟
4_خودت تا به حال موسیقی کار کردی؟
5_زندگیت به نظر خودت چه رنگیه؟
6_الگوت تو زندگیت کیه؟
7_چند تا برادر خواهرین؟
8_تا حالا شده حقتو بخورن و نتونی کاری انجام بدی؟
فعلا"همین
:gol:

1) چرا نیومدی جواب بدی به سوالت ؟ مگه همین چند دقیقه پیش بهم پیغام ندادی که شروع شه ؟
2) شما بچه چندمی هستی تو خونواده ؟
3)چرا کمتر میای سایت ؟ فک نمیکنی قبلا بیشتر میومدی ؟
4)شغل مامان و بابا چیه ؟
5) با خونوادت راحتی ؟ با کی بیشتر ؟
6)مامان رو ببیشتر دوس داری یا بابا ؟
7)معمولا راز دلت رو واسه کی میگی ؟
8)عصبی هستی ؟
9)چاقی یا لاغر ؟
10)پر نازو افاده و مامانی هستی یا سعی میکنی با بقیه مق خودشون بسازیو ناز نکنی ؟

faezeh_asal

عضو جدید
سلام خانم
خسته نباشی
میبینم که الانم تشریف دارین و منتظرین که دوستا سوالاشونو بپرسن
میریم سراغ سوالا اگه موافق باشید
1) نام و نام خانوادگی بطور کامل
2)اهل کجایین و کجا زندگی میکنین ؟
3)مدرک تحصیلی ؟
4)دانشگاهی که درس میخونید ؟
5)ترم چندید ؟

سلام نیمایی
ممنون عزیزم
1)فائزه شفاهیان
2)اهل خرمشهر و ساکن خرمشهر
3)دانشجو مهندسی پزشکی
4)دانشگاه صنعتی سهند (دولتیه ها)
5)ترم اول بودم

faezeh_asal

عضو جدید
1- از چه رنگي خوشت مياد؟
2-متاهل يا مجرد؟
3-آدم منزوي هستي يا اجتماعي؟؟
4-بشتر به ظاهر توجه مي كني يا باطن؟؟
5-حالت خوبه؟؟
6-چه خبرا؟؟خوش مي گذره؟؟
7-خسته كه نيستي؟؟؟اچون مي دونم نيستي يواله بعديو مي پرسم..
8-چند سالتونه؟؟؟(در صورت تمايل جواب بديد)
9-نظرتون در مورد ارتباط پسر و دختر در جامعه چيه؟؟
سلام اقا محمد میمیرم برای صورتی
1 )معلومه دیگه مجرد
2)هر کدوم به جای خودش ولی بیشتر تو خودمم
3)هردو مهم هستن ولی چون توی این سن و سال هستم ترجیح می دم بیشتر به ظاهرم برسم
4)قربونت عزیز
5)سلامتی بد نیست فعلا توی استرسم اخه هنوز نمراتمون رو اعلام نکردن
6)نه اصلا تازه شروع شده.....
7)فکر کنم بیست سال (بیست رو تمام کردم رفتم تو بیست . یک سال
8)در حد تعادل می تونه مفید باشه به شرطی که به بیراهه نره والبته خانواده ها در جریان باشن
9)جیگر فروش ها (مامان من جگر می خوام)
پل جدید زمستان ها اخر شب با بابم می رم اونجا می دوم خیلی دوستش دارم مخصوصا اخرای شب که هیچ کس نیست
امیری از راه رفتن توش لذت می برم البته اگه یه مقدار عجق وجقاش کم بشن برای رفع خستگی خوبه
بازار ته لنجی ها به به سوهان اعصاب بابام وقتی میرم کم کم باید 12 هزار تومن خرید کنم
عاشق پیتزاهاشم مخصوصا که خشک درشون میاره البته پیتزا ایتالیا و حکیم ابادان رو خیلی بیشتر دوست دارم
من همیشه از این اب و هوای خوزستان شاکیم نه که گرماییم باسه همین ولی دوستش دارم زیاده زیاد
ممنون که شرکت کردی محمد اقا همشهری عزیزم

آخرین ویرایش:

mohammad_che_eng

عضو جدید
فائزه جان من يه مورد به سوالاي قبليم اضافه كرده بودم اگه لطف كني و اونو جواب بدي ممنون ميشم...در ضمن اسم منم محمد نه محمود...;)

faezeh_asal

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
1_چه شهری رو بیشتر از همه دوست داری؟
2_از کدوم شاعر بیشتر خوشت میاد؟
3_کدوم خوانندرو بیشتر دوست داری؟
4_خودت تا به حال موسیقی کار کردی؟
5_زندگیت به نظر خودت چه رنگیه؟
6_الگوت تو زندگیت کیه؟
7_چند تا برادر خواهرین؟
8_تا حالا شده حقتو بخورن و نتونی کاری انجام بدی؟
فعلا"همین
:gol:
سلام دلارام عزیز ممنون شما هم همین طور
1)تو ایران خوب تبریز رو بیشتر دوست دارم چون از نظر امکانات با تهران برابره البته اب وهوای خیلی خوبی هم داره اما در کل دنیا شهرهای ایتالیا رو خیلی دوست دارم روی اب خیلی رمانتیک دبی رو هم دوست دارم:smile:
2)من اوصلا همه چی می خونم شاهنامه رو کامل خوندم همین طور حافظ و سعدی و غیره
تقریبا اکثر دیوان ها رو کامل خوندم بستگی داره تو چه حس و حالی باشم و همه رو هم دوست دارم:redface:
3)خواننده خاصی نیست همه چیز گوش می دم البته بیشتر خواننده های خارجی برای تقویت زبان انگلیسیم بیشتر خارجی گوش می دم فکر می کنم انریکو خیلی با حس و حال عجیبی شعراشو می خونه از موسیقی سنتی ایران هم اصفهانی افتخاری رو که زیر بارون تو ماشین اونم تو جاده کوهستانی خیلی دوست دارم :redface:
4)نه اخه فرصتش نبود ولی اگه پیدا بشه دوست دارم پیانو کار کنم تا بتونم مثل یانی مسلط بشم حالا مثلش نشد نزدیک بهش بشه:cool:
5)رنگهای مختلف داره ولی من همشو طلایی میبینم لحظات نابی که اگه نجنبی از دستت رفته خیلی باید حواسمون رو جمع کنیم;)
6)من از هرکس یه چیزی رو میگیرم برای همین با همه رابطه دارم دوست های جورواجوری که هیچ کدومشون به دیگری شبیه نیست الگوی خاصی ندارم اگر از چیزی در کسی خوشم بیاد سعی می کنم از لحاظ اون چیز اون فرد رو الگوی خودم قرار بدم
7)ما سه بچه بیشتر نیستیم 2 پسر و 1 دختر خیلی دوست دارم خواهر داشته باشم شاید عامل گوشه گیریم همین تنهاییم باشه که البته خیلی بهش اخت کردم
8)نه من طوری رفتار میکنم که هیچ احدی جرات نداره به من بگه بالا چشمت ابرویه دیگه چه برسه بخوان حقم رو بخورن هیچ کس جرات نکرده

faezeh_asal

عضو جدید
1) چرا نیومدی جواب بدی به سوالت ؟ مگه همین چند دقیقه پیش بهم پیغام ندادی که شروع شه ؟
2) شما بچه چندمی هستی تو خونواده ؟
3)چرا کمتر میای سایت ؟ فک نمیکنی قبلا بیشتر میومدی ؟
4)شغل مامان و بابا چیه ؟
5) با خونوادت راحتی ؟ با کی بیشتر ؟
6)مامان رو ببیشتر دوس داری یا بابا ؟
7)معمولا راز دلت رو واسه کی میگی ؟
8)عصبی هستی ؟
9)چاقی یا لاغر ؟
10)پر نازو افاده و مامانی هستی یا سعی میکنی با بقیه مق خودشون بسازیو ناز نکنی ؟
نیما چرا منو دعوا میکنی ؟ دیدم نیومدی رفتم
2)بچه دوم عزیز دوردانه ام دیگه
3)اخه اینترنتم کارتیه بعدشم خیلی ندارم گذاشته بودم کنار برای صندلی داغم:Dچرا قبلا خیلی میومدم قول میدم فعالیتم رو بشتر کنم باششششششششه:gol:؟
4)مامانم مدیره مدرسه بابا کارمند اداره مخابرات
5)با خونواده خوب بله یه چیز دیگه است کسی برعلیه ات بلند نمی شه ولی با دوستامم خوبم هر کدوم به جای خود با مامانم البته در بعضی از موارد با بابام اگه من یکی یه دونه ام عزیز دوردونه ام بابا بیشتر منو دوست داره برای همین
6) هردو خوبن ولی من بابامو بیشتر دوست دارم اخه من باباییم:D
7)به هیچ کس می نویسم یه عالمه نوشته دارم به هیچ کس اعتماد کامل نمی شه داشت
8)نه اتفاقا خیلی ارومم اون قدر که وقتی عصبی می شم کسی نمی فهمه و بیشتر وقته اکه عصبانی می شم بس که مشخص نیست دوستام میان درد دل می کنن باهام اخه من سنگ صبور بقیه هستم در واقع مشاور خوبی هستم
9)باربی من باربی هستم چاق چیه چرا توهین می کنی:razz:
10)راستشو بخوای من خیلی از نظر بقیه البته خودم که نمی دونم ولی به من می گن تو خیلی عشوه ای هستی ناز و ادا داری البته اینو هم می گن که همه دختر همین طورن ولی به من می گن تو بیشتری:heart:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام عزیز
خسته نباشی
1- چرا من تو رو خیلی نمیشناسم(نمیبینمت تو سایت)؟(حتما سعادت نداشتم)
2- رابطتت با جنس مخالف؟
3- چرا گفتی به کسی اعتماد نداری؟مسئله ای برات پیش اومده که تجربه شده برات؟
4- دوست پسر ،نامزد،شوهر داری؟
5- نظرت در مورد زندگی متاهلی؟ریسکه به نظرت؟
6- به نظرت یه پسر چقدر قابله اعتماده؟
7- چرا بینه دوتا دوست (دختر) هر چقدر هم صمیمی باشن بازم رقابت هست؟
8- پسرا بیشتر قابل اعتمادن یا دخترا؟
9- تا حالا شکست خوردی؟تو همه موارد
10- چه جوری خودتو آروم می کنی؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
1- تا حالا تو سایت با کسی دعوات شده؟
2- دنیا برات چه جوریه؟چه مفهومی داره؟
3- تا حالا از زندگیت راضی بودی؟
4- میله به برگشت داری تو زندگیت؟اگه داری چند سال و چرا؟(منظورم اینه که چند مرحله برگردی عقب)
5- از رشتت راضی هستی؟
6- گفتی ترمه اولو تموم کردی.تو این یک ترم چقدر شیطونی دانشگاهی کردی؟
7- مرده ایده آلت چه خصوصیاتی داره؟
8- چرا هیچ کس به دنیای اینترنت اعتماد نداره؟
9- وضعیت کار برای رشتت چه جوره؟کجاها می تونین کار کنین؟
10- قدرت تحمل چه چیزایی رو نداری تو زندگیت؟
بر میگردم :gol:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام فائزه خانوم

1.چپ دستي يا راست دست؟
2.اتفاق خنده‌دار زندگيت چي بوده؟
3.اول مرغ بوده يا تخم مرغ؟
4.د.ست داري کدوم يک از بچه‌هاي باشگاهو ببيني؟
5.منو بيشتر دوس داري يا نيما؟بگو من
6.دوست داري شوهرت چه جوري باشه؟
6.مهريه زياد يا کم؟چقدر باشه خوبه؟

shahab_A

عضو جدید
سلام فائزه خانوم .. امیدوارم حالتون خوب باشه .. امیدوارم کم نیارید و جواب همه رو بدین ;) .. و اما سوالهای من:

1) یه انتقاد از باشگاه مهندسان ایران .. لطفا نگید هیچ انتقادی ندارم و خیلی خوبه و ....

2) از چه کاری خیلی بدتون میاد؟ آخرین باری که مجبورتون کردن انجام بدین کی بود؟

3) چندتا کلمه میگم اولین چیزی که به ذهنتون میرسه بگید : نیما ... صندلی داغ .. ایران ... پسر ... درس

4) آخرین باری که بدجوری ضایع شدین یا ضایعتون کرد کی بود؟ با توضیح کامل

براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم .. خدافظ:gol:

1)اهل چه سبک موسیقی هستی ؟
2)اسم یه خواننده مورد علاقه توی ایران و خارج از ایران بگو ( نگو همه چی گوش میدیا ;))
3)وقتی تنها میشی چه ترانه ای رو واسه خودت زمزمه میکنی ؟
4)بهترین ترانه یا موسیقی یا دکلمه ای که شنیدی چی بوده ؟
5)نظرت در مورد کامران و هومن چیه ؟
6)اهل دانلود کردن ترانه های جدید از اینترنت هستی ؟ ( آپدیتی ؟ )
7)اهل رقص هستی ؟
8)دوست داری آهنگهارو با صدای بلند گوش بدی یا هدفن ؟
9)گفتی میخوای مث یانی بشی ، حتما از اون سبک پیانو آروم هم خوشت میاد . سی دی هاشو داری؟ یه باکس ازش سی دی دارم ولی اهل گوش دادن نیستم . میخری؟ ! :w12:
10)الان چه ترانهای داری گوش میدی ؟

1) اهل آرایش کردن هستی ؟در چه حد ؟ غلیظ؟ رقیق ؟! متوسط ؟! ریمل ؟ پنکک؟ سایه ؟! (میبینی چقد بلدم !:w07:)
2)چه تیپی میزنی ؟ چادر ؟!!! مانتو کوتاهو چسبون ؟ شال ؟ اسپرت ؟ سنگین ؟ توصیف کلی
3)از اونایی هستی ارشاد گیر میده ؟ یا کلا موجودی بی آزار واسه ارشادی ؟! :biggrin:
4)وقتی میری بیرون چقدر متلک میشنوی ؟ واکنش تو چیه ؟ ( راستشو بگو ، نگی سر به زیرمو محل نمیذارما چون همه دارن همینو میگن ! واسه تنوع یه چیز دیگه بکو :biggrin:)
5)تیپ میزنی میری بیرون کیس تو خونه بهت میگه مثلا اینجوری نرو یا فلان جیزو نپوش؟
6)الان حتما اونجا هوا خیلی گرمه . بیرون میری؟ عرق میکنی ؟ چه راهی واسه جلو گیری ازش پیشنهاد میدی ؟! ;)
7)چند بار در هفته بیرون میری ؟ بیشتر چه موقع ؟
8)اگه یه مهندس از خرمشهر الان تو سایت باشه میتونه باهات هماهنگ کنه برین شام بیرون ؟! :w07:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فائزه جان خسته نباشی :gol:

1.فائزه یعنی چی؟
2.تا حالا از بابا مامانت کتک خوردی ؟:biggrin:
3.متاهلی یا مجرد؟(والا سر صندلی گلاب سوتی دادم اینه که میخوام اول خیالم جمع شه بعد سولامو بپرسم :redface:)
4.کیو تو باشگاه بیشتر از بقیه دوست داری؟(1 پسر 1 دختر )
5.آهنگ گوش میدی؟اگه میدی ...شادمهر چی؟نظرت در مورد شادمهر چیه؟
6.چرا خانمها تو خیابون چپ چپ همدیگرو نگاه میکنن؟:surprised:
7.فکر میکنی چند درصد دخترای الان دوست پسر ندارن؟
8.آشپزیت خوبه؟چه غذایی رو بهتر درست میکنی؟
9.اهل رمان هستی؟آخرین رمانی که خوندی؟
10.موهاتو رنگ میزنی؟مش چی؟

فائزه جون فعلا اینارو جواب بده من بازم میام :biggrin:

faezeh_asal

عضو جدید
سلام عزیز
خسته نباشی
1- چرا من تو رو خیلی نمیشناسم(نمیبینمت تو سایت)؟(حتما سعادت نداشتم)
2- رابطتت با جنس مخالف؟
3- چرا گفتی به کسی اعتماد نداری؟مسئله ای برات پیش اومده که تجربه شده برات؟
4- دوست پسر ،نامزد،شوهر داری؟
5- نظرت در مورد زندگی متاهلی؟ریسکه به نظرت؟
6- به نظرت یه پسر چقدر قابله اعتماده؟
7- چرا بینه دوتا دوست (دختر) هر چقدر هم صمیمی باشن بازم رقابت هست؟
8- پسرا بیشتر قابل اعتمادن یا دخترا؟
9- تا حالا شکست خوردی؟تو همه موارد
10- چه جوری خودتو آروم می کنی؟
سلام افسون جون
قربونت عزیزم
1)راستش اگه یادتون باشه من ترم اولیم یعنی بودم اینکه به محض قبول شدنم اومدم توی سایت و چون جز درس خوان ها هستم درسم در اولویته بعدشم اینکه فرجه ها شد و بعدشم امتحاناتم که ظاهرا دیرتر از شماها برگزار شد الان هم در خدمتتون هستم :D
2)اصلا رابطه های ندارم به خدا ولی با پسرهای فامیل راحتم خیلی چیز میز ازشون یاد می گیرم(البته تا وقتی کوچیک هستن تا اوایل دبیرستان بعدش دیگه نه) با دختر ها هم که صد البته همشون گل ناز مهربون زیبا جادار امرسان:biggrin:
3)نه ولی برای بقیه دیدم من اصولا خیلی از تجربیات بقیه استفاده می کنم نه اینکه بگم فکرم رو خراب کنم ولی محتاطانه عمل می کنم .فقط همین:smile:
4)نه هیچ کدوم ولی خیلی خواستگار دارم از دستشون راحتی ندارم به خدا:(
5)زندگی متاهلی خیلی خوبه. نه ریسک نیست کی گفته این حرفو؟ :surprised:وقتی که تحقیق به طور کامل به دور از احساسات و غرض ورزی باشه و البته همراهی خانواده رضایتشون باشه و رفتار و احترام توقعات به جا و قانع باشه بعدش هم توکل دیگه مطمئن باش چیزی پیش نمیاد ان شاالله
6) همون طور که گفتم هیچ ادمی کاملا قابل اعتماد نیست چه پسر چه دختر ولی اگه اون فرد شد همسرت خوب طبیعتا اعتماد بیشتر می شه نه کاملا به بقیه هم پیشنهاد می کنم که کاملا به کسی اطمینان نداشته باشن همیشه جایی برای تردید بذارن اون جوری می تونن در مواقع ضروری جلو حوادث غیر مترقبه رو بگیرن البته منظورم شک و بد گمانی نیست امیدوارم متوجه شده باشی چی میگم;)
7)یک سری چیز هاذاتیه دختر ها توشون حسادت هست پسر ها هم دارن ولی خیلی کم من هم دارم ولی کنترلش می کنم که فکر می کنم بهش بگن غبطه اینجوری بهتره حسادت راه پیشرفت رو می بنده ولی غبطه یه نوع نیروی جلو برنده هست;)
8)در چه مواردی؟ این خیلی مهمه
9)اره اندازه موهای سرم.مثلا من دوست داشتم برای مسابقات نهج البلاغه به کشور راه پیدا کنم ولی نفر دوم شدم در استان و اونها فقط یه نفر رو می خواستن و نفر اول رو بردن در مسابقات المپیادی فیزیک باز هم در استان دوم شدم ولی اونا یه نفر رو می خواستن و نفر اول رفت من روحیه ام را ازدست ندادم به قول معروف شکست مقدمه ای برای پیروزیه
10)بعضی اوقات با نوشتن بعضی اوقات با اهنگ گوش دادن بعضی اوقات با گریه کردن بعضی اوقات با تصمیم به شروع دوباره بستگی داره که چی باشه
ممنون که شرکت کردی افسون جون:gol:

faezeh_asal

عضو جدید
1- تا حالا تو سایت با کسی دعوات شده؟
2- دنیا برات چه جوریه؟چه مفهومی داره؟
3- تا حالا از زندگیت راضی بودی؟
4- میله به برگشت داری تو زندگیت؟اگه داری چند سال و چرا؟(منظورم اینه که چند مرحله برگردی عقب)
5- از رشتت راضی هستی؟
6- گفتی ترمه اولو تموم کردی.تو این یک ترم چقدر شیطونی دانشگاهی کردی؟
7- مرده ایده آلت چه خصوصیاتی داره؟
8- چرا هیچ کس به دنیای اینترنت اعتماد نداره؟
9- وضعیت کار برای رشتت چه جوره؟کجاها می تونین کار کنین؟
10- قدرت تحمل چه چیزایی رو نداری تو زندگیت؟
بر میگردم :gol:
1) دعوا که نه ولی یادمه که یه پسری اومده بود و یه مدتی اینجا رو به هم ریخته بود و حتی با نیما هم یه بحثی داشت خیلی اعصابم رو خرد کرد بعدش که رفت .با هومن هم یه مقدار اختلاف سلیقه دارم وای دعوا نه با کسی نداشتم:biggrin:
2)دنیا....! وقتی ناراحتم خاکستریه ولی وقتی ارومم خیلی قشنگه.قشنگیش هم بیشتر برای اینه که دنیای به این بزرگی رو می تونی هر جور که دلت خواست بسازی;)
3)راضی که نه دوست دارم بهتر شه. فکر نکنم هیچ وقت راضی شم
4)عقب که نه .اصلا حرفشم نزن.بلا تکلیفی رو دوست ندارم.حد اقلش الان می دونم قراره در اینده چه کاره بشم.
5) راستش من هوافضا رو خیلی دوست داشتم قرار بود هم که برم همونی که خواجه نصیر به صورت مشترک به مسکو زده بود مشکله مسکنم تو مسکو بود که قسمت نشد برم الان هم
رشته رو دوست دارم.خیلی دوست دارم
6)شیطونی که نه ولی راستش رو بخوای من تنها خوزستانی توی دانشگاه هستم.اون وری ها هم خیلی عشق خوزستانو ... دختر خوزستانییییوووو... دارن باید می دیدی که چه کارها برای جلب نظرم می کردن کلی خندیدیم این ترم:biggrin:
7)می دونه کجا باید شوخی کنه و کجا جدی باشه.زحمت کشه و تلاش گره.اهل مطالعه است.خانواده دار و خانواده دوسته.هر روز هم باید برای من شعر بخونه.بد اخلاقی هم ممنوع;)
8)چرا باید داشته باشن؟:eek:.مثلا خود شما می تونی بگی من پسرم من نوعی از کجا بفهمم که داری دروغ می گی هااااااا؟:que:
9)عالی .توی بیمارستانها توی مراکز تهیه وسایل پزشکی نگهداری وسایل پزشکی.تازه من گرایشم بیوالکتریه یعنی می تونم به عنوان مهندس برق هم کار کنم پس دو تا فرصت شغلی دارم:)
10) تحل اینکه یه چیز رو دوبار تکرار کنم ندارم.تحما دروغ گویی رو ندارم.تحمل حرفهایی که از سره احساساتو منافع شخصی باشه رو ندارم.شاهدشم اینه که ما توی فامیلمون یه تریلیونر داریم که همه براش دولا می شن ولی من همیشه حالش رو می گیرم ولی اون منو به خاطر همین اخلاقم دوستم داره :heart:
منتظرتم عزیزم:gol:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فائزه جان..خوبی؟؟...
1 تو اسم کاربریت اون عسل چیه؟؟
2 وقتی دلت بگیره چیکار میکنی؟؟
3 الان دلت میخواد لب دریا باشی...یا جنگل؟؟
4 منو میشناسی اصلا؟؟
5 دوست داری بهت بگن مهندس یا دکتر؟؟
6 دوست داشتی با کدوم دانشمند میتونستی حرف بزنی
7 از شاعرا کیو بیشتردوست داری
فعلا همینا عزیزم
شاد باشی.....

faezeh_asal

عضو جدید
سلام فائزه خانوم

1.چپ دستي يا راست دست؟
2.اتفاق خنده‌دار زندگيت چي بوده؟
3.اول مرغ بوده يا تخم مرغ؟
4.د.ست داري کدوم يک از بچه‌هاي باشگاهو ببيني؟
5.منو بيشتر دوس داري يا نيما؟بگو من
6.دوست داري شوهرت چه جوري باشه؟
6.مهريه زياد يا کم؟چقدر باشه خوبه؟
سلام حامد جان
1)راست دستم
2)یادمه زمستون قبلی با دختر عمه ام رفته بودیم زیر پل جدیده خرمشهر که بدویم بابام هم رفت روی یکی از نیمکت های پارک نشست ساعت 2 شب بود هیچ کس نبود قرار مسابقه گذاشتیم.اماده بودیم دختر عمه ام گفت اماده ای فائزه؟1...2....یهو چن تا پسر از پشت نیزار ها با هم گفتن3 منو دختر عمه ام سریع راهمون رو کج کردیم و با سرعت برق به سمت پدرم که خیلی دور بود دویدیم تو راه همش هم می خندیدم مخصوصا با اون ظاهر ما مانتوهای فوق العاده کوتاه....:biggrin: خاطره شد برامون
3)ای بابا.....ول کن.اول مرغ بود که مرغه از تو تخم مرغ در اومده بود که اون تخم مرغه از مرغه دیگه ای در اومده بود اون مرغه هم که.................. TO BE COUNTINUIO
4)دوست دارم همه رو ببینم می خوام بدونم این ادمین کیه ؟ بابا حتی نمی دونم اسمش چیه؟به نظر شما این ظلم نیست؟حق دارم بدونم مدیر سایت مورد علاقه هم کیه
5)من.خوبه؟تورو خیلی دوست دارم(نیما جان جدی نگیر اینو گفتم که بچه یه وقت عقده ای نشه پس فردا معتاد بشه بعدشم توی جوق پیداش کنیم):biggrin:
6)خوش پوش.خوش رفتار . خوش اخلاق.بانزاکت .مودب.قابل ستایش:D
7)هر چه قدر که دو طرف راضی باشن.خوبه.من خودم خیلی پر توقع نیستم 6 شاخه گل رز با مهریه حضرت فاطمه.اما خانواده ام فکر نکنم به این قدر راضی بشن.یه دونه دختر بودن این درد سر ها رو هم داره دیگه:(
8ممنون که شرکت کردی:gol:

faezeh_asal

عضو جدید
سلام فائزه خانوم .. امیدوارم حالتون خوب باشه .. امیدوارم کم نیارید و جواب همه رو بدین ;) .. و اما سوالهای من:

1) یه انتقاد از باشگاه مهندسان ایران .. لطفا نگید هیچ انتقادی ندارم و خیلی خوبه و ....

2) از چه کاری خیلی بدتون میاد؟ آخرین باری که مجبورتون کردن انجام بدین کی بود؟

3) چندتا کلمه میگم اولین چیزی که به ذهنتون میرسه بگید : نیما ... صندلی داغ .. ایران ... پسر ... درس

4) آخرین باری که بدجوری ضایع شدین یا ضایعتون کرد کی بود؟ با توضیح کامل

براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم .. خدافظ:gol:
سلام ممنون.نگران نباش ما بیدی نیستیم که با این باد ها بلرزیم
1)دوتا انتقاد دارم اولیش اینه که ادمین خودشو به بچه ها معرفی نمی کنه.دومی هم این که هر کس از راه برسه می تونه عضو بشه و هر چی که دلش خواست بنویسه و این محیط فرهنگی و عزیز رو به گند بکشه پیشنهاد من اینه که عضویت اولیه داشته باشه تا مدتی محدود (قبل از اینکه پیام به انظار گرانقدر بچه ها برسه برای مدیر مربوطه بره و اون این اجازه رو بده می تونن چند تا مدیر برای این کار گذاشته بشن)ویا اینکه بچه ها با دعوت نامه دوستانشون به این محیط بیان.شاید هم یه مقدار مقررات رو سخت تر بکنن یه کاری بکنن که مدت ازمایشی داشته باشه بهتره.قبول دارم که بقیه نمی تونن از این سایت استفاده بکنن ولی به خدا راه دیگه ای نداره در غیر اینصورت ما هر چند وقت یک بار یه زلزله داریم به همراه عصبانیت دوستان گرانقدرمون مثل مهدی از تهران که اون سری واقعا عصبانی شده بود .
2)از دروغ گفتم بدم میاد .که در پیش دانشگاهی به خاطر هم کلاسی هایم مجبور شدم که دروغ بگم معلم فهمید ولی به روم نیاورد:(مشکل اونها هم حل شد.ولی شرمندگی من تا الان هم مونده
3)گل سر سبد..اولش ترسناک اخرش دلتنگی....کور شه بد خواهش..بامزه..عشقمه
4)همین 2 .3 هفته پیش بود که تبریز بودم بعد از امتحانات با دوستام رفتیم باغشون توی راه یه بویی اومد مثل خاکی که روش اب ریخته باشن یه بوی خوبی داره..من گفتم اخیییش چه بوی خوبی..دوستم با تعجب به من گفت این بوی کودحیوانیه که به زمین دادن خیلی خجالت کشیدم و تا اخرش که برگشتیم هیچ حرفی نزدم:warn:
ممنونم همین طور شما ممنون که شرکت کردین:gol:

faezeh_asal

عضو جدید
1)اهل چه سبک موسیقی هستی ؟
2)اسم یه خواننده مورد علاقه توی ایران و خارج از ایران بگو ( نگو همه چی گوش میدیا ;))
3)وقتی تنها میشی چه ترانه ای رو واسه خودت زمزمه میکنی ؟
4)بهترین ترانه یا موسیقی یا دکلمه ای که شنیدی چی بوده ؟
5)نظرت در مورد کامران و هومن چیه ؟
6)اهل دانلود کردن ترانه های جدید از اینترنت هستی ؟ ( آپدیتی ؟ )
7)اهل رقص هستی ؟
8)دوست داری آهنگهارو با صدای بلند گوش بدی یا هدفن ؟
9)گفتی میخوای مث یانی بشی ، حتما از اون سبک پیانو آروم هم خوشت میاد . سی دی هاشو داری؟ یه باکس ازش سی دی دارم ولی اهل گوش دادن نیستم . میخری؟ ! :w12:
10)الان چه ترانهای داری گوش میدی ؟
1)پاپ سنتی بیشتر پاپ
2)رضا صادقی .اونی که شعر خداحافظ همین حالا رو خونده اسمش یاده نیست
خارجی هم انریکو جنیفر لوپز سلندیون.ایونسز
3)وقتی ناراحتم شعر رضا صادقی که می گه زورکی نخند عزیزم می دونم اومدی بازی اما وقتی خوشحالم همه چی می خونم و می رقصم:biggrin:
4)یه دکلمه ای بود ماله خسرو شکیبایی نمی دونم خالم داشتش خیلی دوستش دارم مخصوصا با اون صدای خسرو شکیبایی این دکلمه بود. موسیقی هم یانی . ترانه هم منصور اون سری اهنگهاش که بزن بریم.به خاطر تو ..... خیلی دوست دارم
5)خوبن اهنگ های BLACK CAT به درد رقص می خورن ولی اهنگ های الانشون قابل تامل هستن خیلی در دوست داشتنشون افراط می کنی هاااااااااااااا:razz:
6)اره بیشتر اهنگ ها رو دانلود می کنم می دونم کار بدیه بابا ما دانشجوییم پول مول نداریم باسه خریدن این اهنگها به خداااااااااااا
7)شدیدا همه چی هم بلدم البته یه 2. 3 سالیه که نرقصیدم ولی الان دارم دوباره تمرین می کنم
8)با صدای بلند ولی مامانم بدش میاد نمی ذاره . اهنگ ها رو توی مبایلم ریخته ام یا هنس فری گوش می دم وقتی مامانم خونه نیست حافظشو در میارم توی تلفزیونمون می ذارم(اخه memory خوره) با صدای بلند گوش می دم
9)سی دی هاش که نه ولی دوتا نوار کاست داشتم که یادمه ضبطم یه هو جن گرفتش نوارم رو پوکوند:(اره حتما ولی دانشجویی حساب کن
10)pure love you can..... ارش البوم دنیا

faezeh_asal

عضو جدید
1) اهل آرایش کردن هستی ؟در چه حد ؟ غلیظ؟ رقیق ؟! متوسط ؟! ریمل ؟ پنکک؟ سایه ؟! (میبینی چقد بلدم !:w07:)
2)چه تیپی میزنی ؟ چادر ؟!!! مانتو کوتاهو چسبون ؟ شال ؟ اسپرت ؟ سنگین ؟ توصیف کلی
3)از اونایی هستی ارشاد گیر میده ؟ یا کلا موجودی بی آزار واسه ارشادی ؟! :biggrin:
4)وقتی میری بیرون چقدر متلک میشنوی ؟ واکنش تو چیه ؟ ( راستشو بگو ، نگی سر به زیرمو محل نمیذارما چون همه دارن همینو میگن ! واسه تنوع یه چیز دیگه بکو :biggrin:)
5)تیپ میزنی میری بیرون کیس تو خونه بهت میگه مثلا اینجوری نرو یا فلان جیزو نپوش؟
6)الان حتما اونجا هوا خیلی گرمه . بیرون میری؟ عرق میکنی ؟ چه راهی واسه جلو گیری ازش پیشنهاد میدی ؟! ;)
7)چند بار در هفته بیرون میری ؟ بیشتر چه موقع ؟
8)اگه یه مهندس از خرمشهر الان تو سایت باشه میتونه باهات هماهنگ کنه برین شام بیرون ؟! :w07:
1)اره ارایش کردنو خیلی دوست دارم اونقدر که فامیل ها برام لوازم ارایش سوغاتی میارن من عاشق ارایش خلیجی هستم ارایش غلیظ رو خیلی دوست دارم ولی وقتی می خوام برم بیرون ارایش ارایش ملایم می کنم اما توی خونه غلیظ بدون ارایش نمی تونم به خدا اصلا هم نمی تونم درس بخونم همه چی 7 قلم عزیز
2) نیما جان من در یه شهر کوچیک زندگی میکنم جایی که همه منو می شناسن به خاطر کار پدر و مادرم همه ما رو می شناسن.محیط اینجا این اجبار رو برای من داره که چادر بپوشم
البته چادر رو دوست دارم اما بدون اون هم می تونم به زندگیم ادامه بدم.اما در شهرهای بالا به جز قم من با مانتو هستم من تیپ خلیجی می زنم می دونی شال لز یک ور افتاده مانتو اندامی. مانتو کوتاه و چسبون هم دارم همه چی می پوشم اما هر کدوم در جای خودش مثلا لباسی که برای مهمانی می پوشم مسلما با لباسی که برای دانشگاه می پوشم ویا لباسی که برای بیرون رفتن و گردش می پوشم فرق می کنه باید این تفاوت ها رو فهمید
3)ارشاد به من افتخار می کنه من دوست ندارم تو چشم باشم ولی شیک پوشی رو دوست دارم . من ایرونی لباس می پوشم سنگین .باوقار. متین. و شاد
4)راستش من اصلا متلک نشنیدم توی این 4 سال چون اولا این جا همه منو می شناسن من چیزی نگم یه کس دیگه ای به اون طرف چیزی می گه (اینقدر طرفدار دارم خبر نداری)
بعدشم پسرها طرفشون رو می شناسن می دونن باید به کی بگن تا یه چیزی بهشون بماسه .من از اون نوع دختر ها نیستم
5) گفتم می دونم برای کجا چه طور تیپ بزنم ولی توی عروسی ها نمی تونم خیلی برقصم اخه بعدش خواستگارها و غیره... تو خونمون جنگ می شه اونوقت.تازه یکی از اقوام به مامانم گفته چرا دخترتو قایم می کنی;)
6)نیما من از وقتی از تبریز اومدم اصلا بیرون نرفتم حتی تو حیاط هم نرفتم ..من روی گرما نمی تونم به خدا همیشه بعد از شیراز که میام بوشهر من با چه اوضاعی می رسم خونمون همش باید زیر کولر باشم نمی تونم به خدا.پیشنهادم اینه که تو هم خیلی نری بیرون از بوشهر دربیا برو بیرون. شیراز بهتر نیست؟:surprised:
7)بیشتر 5 شنبه یا جمعه می ریم ته لنجی ابادان خرید.البته وقتی درس نداشته باشم یا کاری نداشته باشم وسط هفته هم می رم
8)پسر باشه؟نه توی خرمشهر نه. ابادان بهتره ولی بهش پیشنهاد می کنم در حد نت بمونه اگر می خواد بیاد جلو با خانواده;)

shanli

مدیر بازنشسته
سلام فائزه جان:gol:

چون سوالای بعدی من مربوط به جواب همین سواله اول اینو میپرسم:

دانشگاه سهند تبریز میخونی..درسته؟

Excalibur

عضو جدید
فائزه جان سلام امیدوارم خوب و خوش باشی. اگه اجازه بدی سئوالامو بپرسم:
1-اگه دو تا کناب بذارن جلوت یه فلسفی یه روانشناسی کدومو انتخاب میکنی واسه مطالعه؟
2- اگه جلوت پنج تا در کاملا یکسان باشه ( این شکلی ا ا ا ا ا ) کدومو باز میکنی و وارد میشی؟
3- اگه استاد بشی چجوری برخورد میکنی با دانشجو؟(از همه لحاظ: سر کلاس و سئوالات درسی و غیر درسی و امتحان و نمره) رک بگو
4- توی افکار عموم مخصوصا اصفهان این هستش که اصفهانی ها و خوزستانی ها با هم خوب نیستن چقدر قبول داری؟چرا؟
5- اگه کسی و دوست داشته باشی واسه بدست آوردنش چیکار میکنی؟(فرض کن اون تو باغ نیست اصلا)
6- خوابگاهی هستی یا خونه گرفتی؟ چطوره؟
7- چشمات ببند وقتی باز میکنی چی شده؟ دوست داری چی شه؟
8- علم یا ثروت؟
9- با افرادی که به ادیان دیگه اعتقاد دارن چطور برخورد میکنی؟ شده بحث کنی؟
10-اگه در آینده با همسرت سر یه موردی خدایی ناکرده دعوات بشه چکار میکنی؟
بازم میام سراغت

faezeh_asal

عضو جدید
سلام فائزه جان خسته نباشی :gol:

1.فائزه یعنی چی؟
2.تا حالا از بابا مامانت کتک خوردی ؟:biggrin:
3.متاهلی یا مجرد؟(والا سر صندلی گلاب سوتی دادم اینه که میخوام اول خیالم جمع شه بعد سولامو بپرسم :redface:)
4.کیو تو باشگاه بیشتر از بقیه دوست داری؟(1 پسر 1 دختر )
5.آهنگ گوش میدی؟اگه میدی ...شادمهر چی؟نظرت در مورد شادمهر چیه؟
6.چرا خانمها تو خیابون چپ چپ همدیگرو نگاه میکنن؟:surprised:
7.فکر میکنی چند درصد دخترای الان دوست پسر ندارن؟
8.آشپزیت خوبه؟چه غذایی رو بهتر درست میکنی؟
9.اهل رمان هستی؟آخرین رمانی که خوندی؟
10.موهاتو رنگ میزنی؟مش چی؟

فائزه جون فعلا اینارو جواب بده من بازم میام :biggrin:
سلام شادمهر عزیز
1)فائزه یه اسم قرانیه به معنی پیروز .رستگاری .
2)بله وقتی ابتدایی بودم خیلی شیطون بودم الان هم همین طور ولی الان دیگه کتک نمی خورم.یادمه شیشه وترین شکوندمو.تلویزیون شکوندم.از چارچوب در رفتم بالا نمی دونم چی بود اونبالا افتاد شکست .با داداشم سرکه می ریختیم تو جوش شیرین.دیگه چی بهت بگم اها روز اول مدرسها که همه خوشحال بودن من رفتم روی نیمکت ها بعد معاونمون اومد منو دید که دارم روی نیمکت ها راه می رم عصبانی شد یه کشیده منو زد دو تا معاون داشتیم یکیش مامانم بود یکی هم اون نمی دونست که من دختر همکارشم اونقدر گریه کردم که مجبور شد جلوی همه ی بچه ها منو بوس کنه:Dاول ابتدایی بودم خدا مرگش بده
3)به خدا من مجردم
4) نمی شه دوتا؟ سه تا چی؟اصلا هر چی خودم بگم:cool: نیما اشکان .تو رو هم خیلی دوست دارم وقتی اخراج شدی خیلی ناراحت شدم حتی خواستم یه تاپیک بزنم برات ولی بعد که رفتم دیدم به حق بود هیچی نگفتم اون شب هم یادته فقط منو تو بیدار بودیم که تو برای من پیام خصوصی زدی؟یادته؟افرین.........دختر ها گلابتون که بعد از صندلی داغش واقعا عاشقش شدم .افسون. اسمان.ارغوان. همه خوبن به خدا
5)اره شادمهر رو گوش می دم اون اهنگ ادم فروشش خیلی باحال بود .کار عشقه واقع خوب بود ولی یه چیز می گم ناراحت نشو از وقتی از ایران رفت خیلی سبک شد این شعر ها رو هم می تونست تو ایران بخونه ولی ظاهرا دوست داره یه مشت عنکبوت پشت سرش این ور اون ور برن:razz:
6)اگه با شوهرشون باشن می ترسن بقیه نگاه شوهرشون بکنن .چپ چپ نگاه هم می کنن تا برای هم خط و نشون بکشن.اگه تنها باشن محض رو کم کنیه.اگه با دوستشون باشن چپ چپ نگاه هم می کنن و همدیگر رو مسخره می کنن .اگه با دوست پسرشون باشن که می شه همون قسمت اول:D
7)من.افسون.و یه دو سه تای دیگه می شن 99 درصد
8)اره عالیه همه چی درست می کنم.توی کامپیوترم پره کتاب های الکترونیکه اشپزیه.دو تا تقویم دارم پر از دستورات اشپزی ماله تلویزیونه.اما شیرینی پزیم بهتره دوست دارم سفره ارایی هم یاد بگیرم قراره سی دیش رو بخرم به همراه ابزارش :smile:علاقه دارم .خوب ایرانیم و هنر نزد ایرانیان است و بس
9)شدیدا.چند روز پیش تمومش کردم سینوهه پزشک فرعون
10)نه مامانم نمی ذاره.میگه دختر مجرد چه معنی داره موهاشو رنگ کنه مخصوصا تو که موهات بلنده(منو میگه) کله کنم می رم رنگ می کنم.مش دوستدارم .طلایی زیتونی:gol:
باشه منتظرم ولی ممنون که شرکت کردی:gol::gol:

1) گفتی توی این 4 سال ؟ 4سال چیه ؟
2)الان خونتونی دیگه ؟ چرا ترم تابستونه تبریز برنداشتی ؟ هوا به این خوبی
3)به خونواده خیلی وابسته ای ؟
4)اگه قرار باشه برین تفریح بیرون ترجیح میدی با کی بری ؟ خونواده ؟ دوست دختر ؟ دوست پسر ( اگه داشتی ) ؟یا تنها ؟
5)از تبریز که میخوای بری خرمشهر اول میای شیراز بعد بوشهر بعد خرمشهر ؟ مگه مستقیم تا اهواز نداره ؟
6) چند بار بوشهر اومدی ؟ بنظرت چطوره ؟
7)یادته یه بار تو صندلیم گفتی میای بوشهر میریم پیاده روی ؟ چی شد پس ؟!:w12: سر کاری بود ؟ :w00:
8) مگه توی شهرتون که همه میشناسنت اگه با مانتو معمولی بری بیرون چی میشه که چادر میپوشی ؟ !!
9)اهل پارتی رفتن با دوستا هستی ؟
10) چرا دوست پسر نداشتی ؟ میدونم شهرتون کوچیکه و فضاش مناسب نیست ولی میخوام بدونم کلا دوست نداری یا اگه یه شهر بزرگ بودی حتما دوست پسر داشتی ؟

1) چرا فک میکنی من طرفداری بیجا از کامران هومن میکنم یا اینکه افراطی دوسشون دارم ؟!
2) مگه نمیدونی من همه چیزو با تحقیق قبول میکنم ؟
3)تو صندلی داغم ندیدی که گفته بودم اگه یه بدی یا کار زشت و ناپسندی ازشون دیدید خبرم کنید تا همینجا اعلام کنم اصلا دوسشون ندارم ؟
4) میتونی یه خواننده جوون مث کامران و هومن مثال بزنی که تمام خصوصیات مثبت ( چه اخلاقی چه خصوصیات لازمه خوانندگی ) اونارو داشته باشه ؟ ! ;)
5) اهل کل کل هستی ؟آخرش کی پیروز میشه ؟
6)توی تبریز که هیچ کس تورو نمیشناخت . اونجا با چه وضعی میگشتی ؟ ( بیرون از دانشگاه ) اونجا دوس پسر داشتی ؟
7)چجوری با این سایت آشنا شدی ؟
8)داداش بزرگه و کوچیکه چند سالشونه ؟
9) خونواده با اینکه بری خارج ( مسکو ) مشکلی نداشتن ؟
10) چرا تبریزو انتخاب کردی ؟ نزدیکتر نبود ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.