گفتگوي ازاد عضوهاي فعال....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما نیز نخود گشتیم!:D
موضوع بحث را نیز تعیین مینماییم!:cool:
موضوع امروز ما.......................اسپم میباشددد:gol:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم بیایم هر کدوممون چند تا کلمات قصار بنویسیم .
اولیشو من شروع میکنم. طبق معمول کلمه نیست مقاله است.
1- به مشکلات پشت نکن، هیچ وقت. در عوض باهاشون بجنگ، تا می‌تونی. ما هم قول می‌دیم سر مزارت گل بگذاریم؛ تا یاد "آدمی که زیر بار مشکلات جون داد اما به‌شون پشت نکرد" رو گرامی بداریم، هر سال. خلاصه ما به یادت هستیم، خود دانی.
2- به هیچ دشمنی هم پشت نکن، در هر اندازه‌ای که هست، به‌خصوص اگر اون دشمن اهل یکی دو جای خاص باشه.
3- به دوستانت هم پشت نکن، و به خویشانت هم. چون اونی که از پشت خنجر می‌زنه دشمن نیست خره، معمولا یک دوست -ترجیحا نزدیک- این کار رو بهتر، تمیزتر و سریع‌تر انجام می‌ده؛ بدون اینکه بفهمی از کجا خوردی.
4- باز هم به دوستانت پشت نکن، چون هر دوستی یک دشمن بالقوه‌س، و خب، نقاط ضعف تو رو هم که عین کف دستش می‌شناسه دیگه. خدا بیامرزه‌ت، جوون خوبی بودی به گمانم.
5- به بهشت هم پشت نکن، جهنم نمای خوبی نداره، حتی برای تماشا، چه برسه که بخوای بری دنبال اقامت دائم و اینا. دلت رو به قیر و قیف و این چیزها هم خوش نکن، اون‌ها مال قدیم ندیم بود.
6- به ما هم پشت نکن، تا جایی که می‌تونی. چون ما بهترین دوستای تو هستیم، در جریانی که.

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون دیگه چیز جذاب و جدیدی براشون نیست که بیان دنبالش :razz:
اینم میشه گفت درسته .... ولی چرا همشون با همدیگه دارن میرن ؟
به نظرتون یه کمی مشکوک نیستن؟؟؟؟؟ :surprised:
من که میگم رفتن تو یه سایت دیگه و دارن به ما میخندن ....
:redface:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش . شما که خودت هم کم پیدایی.
میری میری یکدفعه میای چن تا امتیاز میدی , ما رو هم مثل همیشه شرمنده میکنی و باز میری.
هر چی چایی تو ابدارخونه بود خودم تنهایی خوردم.
کلمات قصار هم که گفتیم , هیشکی دنباله شو نگرفت.
یه موضوع برامون طرح بکن تا دل بدیم و قلوه بگیریم.

حسین صابری

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش . شما که خودت هم کم پیدایی.
میری میری یکدفعه میای چن تا امتیاز میدی , ما رو هم مثل همیشه شرمنده میکنی و باز میری.
هر چی چایی تو ابدارخونه بود خودم تنهایی خوردم.
کلمات قصار هم که گفتیم , هیشکی دنباله شو نگرفت.
یه موضوع برامون طرح بکن تا دل بدیم و قلوه بگیریم.
موضوع اواتار خوبه؟

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع اواتار خوبه؟
اونوقت میان میگن اواتار یه انتخاب شخصیه و از این حرفا.
یه موضوعی باشه که ربطی به ملیت ها و یا عقاید و سلیقه ها نباشه تا همه بتونن بدون طعنه زدن به همدیگه فقط رو اون موضوع صحبت کنن.

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع اواتار خوبه؟
پس از عضویت در انجمن, برای دلخوشی یا بیان نظراتمون و یا به کرسی نشاندن عقاید و یا سلیقه هامون میایم تو بحث ها شرکت میکنیم و به این ترتیب هر یک از ما نسبت به همدیگه یه نوع شخیت و تیپی را مجسم میکنیم و پس از یه مدت که اسم همدیگه رو میبینیم , از نظر ذهنی برانگیخته میشویم که با همدیگر همان رفتاری را داشته باشیم که قبلا تو ذهنمون برنامه ریزیش کرده ایم. به این ترتیب ذهن ما نسبت به رفتار های متقابلمان شرطی میشه. تکرار این رفتار ها کم کم برامون عادت میشه و ما دیگه نمیتونیم به همدیگه بدون اتیکت ساختگی مون نیگاه بکنیم.همین عامل باعث میشه که ما دنیای مجازی مونو فراموش میکنیم و همواره در صدد دوئل کردن با مخالفان عقیده هامون هستیم . این برداشت ذهنی دیگه به ما اجازه نمیده که باهم مثل دو تا روح منفرد ارتباط بر قرار کنیم. نتیجه اش هم که همین میشه که در مقابل هم یا حالت تدافعی داریم و یا حالت حمایتی .
ظاهرا همه مون در عبارت عضو های فعال مثل هم هستیم ولی در باطن همونایی هستیم که حافظه مون بایگانی کرده . تا از این حال و هوا بیرون نرویم امکان درد دل و گفتگو های شیرین برامون ممکن نخواهد شد.
مثلا تو همین تاپیک جوکهای با حال و تاپیکهای مشابه آن , هر نوع اهانتی را به ترکها انجام میدهند و حرمت ملیت ها را حفظ نمیکنند. انوقت من بعنوان کسی که مورد بی حرمتی اون عده قرار میگیرم چطور میتوانم بیام و صرفآ با عنوان اعضای فعال با همون آدمها خوش و بش صادقانه داشته باشم؟
یا مثلآ گروه خس و خاشاک و یا قطره ها و سایر گروهها که همه عضو فعال هم هستند چطور میتوانند در حالی که همدیگر را قبول ندارن بیان و تو این تاپیک خوش و بش واقعی داشته باشند؟ یکی از کاربران بنام حماس همین الان یه تاپیکی زده و هر چه بی حرمتی هست در حق مثلآ اقای موسوی و سبز ها رو داره مرتکب میشه . فردا هم یک نفر دیگر میاد و در عوض او هر چی بد و بیره که میدونه راجع به این آدم و عقیده اش بیان میکنه و الی اخر . خوب با این اوضاع ما امکان خوش و بش و گفتگو های سالم را به روی خودمون میبندیم و پی از مدتی یا رانده میشویم و یا یه جورایی مورد بی مهری بقیه واقع میشیم و یا اینکه خودمون خسته میشیم و از انجمن میریم .بدون اینکه ارزش این انجمن رو فهمیده باشیم و یا حتی ارزش اون زمانهایی را که اینجا سپری میکنیم.
ما ایرانی ها از هر قوم و ملتی که باشیم متاسفانه عقیده هایمان را با عقده هایمان یکی فرض میکنیم وهمیشه به بهانه بیان اندیشه و عقیده هایمان با توسل به عقده هایمان با هم دوئل میکنیم و هیچگاه نمیخواهیم اندیشه پاک داشته باشیم.
به نظر من هنوز ما به این درجه از اگاهی نرسیده ایم که احترام به انسانها را به باور و عقیده و گرایش سیاسی و ملیت آنان مرتبط نکنیم و مثل دو نفر انسان باهم دوستی و حسن همجواری و مصاحبت گرم و صمیمی داشته باشیم. با این وضعیت فکر میکنم که نتونیم موضوعی برای این تاپیک بیابیم که همه اعضاء بتوانند با خلوص نیت در آن شرکت کنند و همه مون از مصاحبت با همدیگر لذت ببریم.
تا نظر شما و سایر دوستان چه باشد؟

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش حسین مارو اینجا کاشته , خودشم رفته تو اون تاپیک ( هر کی معرفت داره امتیاز بده ) داره امتیاز میده .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا