***::::دانلود جزوات تخصصی رشته مواد::::***

momiholo

عضو جدید
عید قربان ، پر شکوهترین ایثار و زیباترین جلوه ی تعبد در برابر خالق یکتا بر شما مبارک
سلام به همه دوستان عزيز
پيشاپيش عيدتون مبارك
و1سلام خاص به اقاي ناراحت ازدست من
ميخاستم بدوني كه اين پروژه ها مال خودم نيست و مال يكي از دوستامه
اگه به پستاي قبليم بري ميبيني كه منم قراره چندتا ازمقاله هامو (كه هركي باشه مي فروشه) + 2تا جزوه توپ رو اپ كنم
پس از دست من ناراحت نباش
ممنون عزيزم
momiholo

Amin.M.1986

عضو جدید
عید قربان ، پر شکوهترین ایثار و زیباترین جلوه ی تعبد در برابر خالق یکتا بر شما مبارک
سلام به همه دوستان عزيز
پيشاپيش عيدتون مبارك
و1سلام خاص به اقاي ناراحت ازدست من
ميخاستم بدوني كه اين پروژه ها مال خودم نيست و مال يكي از دوستامه
اگه به پستاي قبليم بري ميبيني كه منم قراره چندتا ازمقاله هامو (كه هركي باشه مي فروشه) + 2تا جزوه توپ رو اپ كنم
پس از دست من ناراحت نباش
ممنون عزيزم
momiholo

خدمت شما بگم من اصلا ناراحت نشدم .. دلیلی نداره ناراحت بشم چون من اینجا یه کاربر هستم مثل شما .. صحبت ناراحتی و خوشحالی و بحث احساس نیست .. دوست گلم این که کسی اینجا شروع کنه به فروش شاید از دیدگاه اول موردی نداشته باشه اما من دارم آینده رو میبینم .. بعد 2 سال میبینی دیگه اینجا میشه محلی برای معرفی و فروش پروژه و مقاله و اینجور حرف ها .. مثلا همین که شما تو قسمت زبان پست داده بودید که فایل صوتی 504 با قیمت ناچیز به فروش میرسه یا همینی که اینجا گفتید( صرف نظر از اینکه مال شما هست یا دوستتون) تو آینده باعث میشه که جو فروم عوض بشه و شما خودتون واقف هستید که اگه پای پول وسط بیاد خیلی چیز ها تغییر میکنه.. خود رضا (همکار مدیر) میدونه که من میتونستم واسه مثلا از راه نرم افزار و آپدیت و کلا خورده کاری های پاکت پی سی شروع کنم به پول در آوردن یا از طریق نرم افزار های زیادی که دارم( نه اینکه نخوام در آینده پول در بیارم اما سعی میکنم طوری باشه که به سیستم آسیبی نزنه و به خاطر سود اندک خودم تاثیر منفی رو عملکرد سیستم نذارم) .. اما این کار رو نکردم فقط واسه اینکه جو فروم به سمتی نره که همه به فکر سود بیوفتن.. در آخر امیدوارم فکر نکنید که من قصد داشتم جلوی پای شما سنگ بندازم و از من آزرده خاطر نشید .. من فقط به عنوان یکی از کوچکترین اعضای این فروم خواستم تذکر بدم و به شما بگم که این کار اگه عرف بشه دیگه فروم از اعتبار میوفته ..
مخلص شما و همه اعضای این فروم هم هستم
یا علی:gol:

momiholo

عضو جدید
با سلام
شرمنده اگه جواب ميدم
من خودمم كنكوريم و برا خريد 1 دونه سي دي كه توش جزوات پارسه هست (ازهمين تايپيك ) ظاهرا بايد مبلغي رو بدم شما كه اهل نصيحت هستيد چرا به اون نصيحت نميكنين؟؟؟؟؟؟

momiholo

عضو جدید
مشكلي نيست چون من بهت گفتم نه پروژه ها از خودمه ونه اون فايلاي زبان كه برا فروش تبليغ كردم

همش از 1 دوستامه
اگه كارم اشتباه بود شما به بزرگواري خودتون ببخشيد

momiholo

عضو جدید
اقا Amin.M.1986 اگه جزوه فروشي پارسه فيزيكي و ترمو و مكانيكي سراغ داري راهنماييم كن

احتياج دارم 80 روز ديگه تا كنكور نمونده با 1 عالمه مطلب
ممنون

reza_1364

مدیر بازنشسته
با سلام
شرمنده اگه جواب ميدم
من خودمم كنكوريم و برا خريد 1 دونه سي دي كه توش جزوات پارسه هست (ازهمين تايپيك ) ظاهرا بايد مبلغي رو بدم شما كه اهل نصيحت هستيد چرا به اون نصيحت نميكنين؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز شما تازه واردید.

این جزوات قبلا در سایت رایگان قرار داده شده بودند و بنا به برخی مسائل که دوستان قدیمی در جریان هستند از روی سایت پاک شدند

در ضمن ما اینجا پروژه خرید و فروش نمی کنیم.

اگه قرار باشه من به ازای هر مقاله و پروژه ای که برای بچه ها از دیتابیس ها میگیرم پول می گرفتم الان میلیاردر بودم

بهتره زود قضاوت نکنید.

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
شرمنده اگه جواب ميدم

دوست عزیز شما اگه به پست های آقا رضا نگاه کنید متوجه میشیند که چقدر زحمت میکشند و چقدر از مشکلات بچه هارو برطرف کردند تو این انجمن همه، قدر کارهای ایشون و بقیه دوستان که زحمت می کشند و قسمت اعظم وقتشونو جهت کمک میذارندو میدونند به نظرم کمی دارید بی انصافی می کنید.

Amin.M.1986

عضو جدید
دوست عزیز شما تازه واردید.

این جزوات قبلا در سایت رایگان قرار داده شده بودند و بنا به برخی مسائل که دوستان قدیمی در جریان هستند از روی سایت پاک شدند

در ضمن ما اینجا پروژه خرید و فروش نمی کنیم.

اگه قرار باشه من به ازای هر مقاله و پروژه ای که برای بچه ها از دیتابیس ها میگیرم پول می گرفتم الان میلیاردر بودم

بهتره زود قضاوت نکنید.

دوست عزیز شما اگه به پست های آقا رضا نگاه کنید متوجه میشیند که چقدر زحمت میکشند و چقدر از مشکلات بچه هارو برطرف کردند تو این انجمن همه، قدر کارهای ایشون و بقیه دوستان که زحمت می کشند و قسمت اعظم وقتشونو جهت کمک میذارندو میدونند به نظرم کمی دارید بی انصافی می کنید.

دوستان بی انصافی نکنید .. ایشون عذر خواهی کردند .. دیگه درست نیست کسی اون موضوع رو بیان کنه .. انشاالله که تکرار نمیشه.. حالا بهتره اگه کمکی میتونیم به ایشون بکنیم .. خدمت اون دوست عزیز هم بگم والا من جزوه پارسه یدونه هم ندارم و از رو منابع دیگه ای میخونم.. کلا بچه های مواد زیاد تو کار پارسه نیستن چون پارسه از پارسال زده تو کار موتد و زیاد شناخته شده نیست

momiholo

عضو جدید
سلام به همگي دوستان
راستش امروز 1 نرم افزار دانلود كردم ديدم بهتره به شما هم معرفيش كنم
چون مقالات و كتب زيادي در رپيدشير اپلود ميشن و رپيد شير هم اجازه دانلود خيليهاشو نميده(اكانت ميخاد)
وهمچنين دانلود از رپيدشير بايد پيوسته باشه
ولي نرم افزار
Download Direct 1.14
با حجم كم 3.4 مگا
تمام اين مشكلا رو حل كرده
بعلاوه سرعت دانلود را بطور عجيبي افزايش ميده
پس اين نرم افزار توپ رو دانلود كنين
يادتون باشه سرعت دانلود روفقط تو رپيدشير افزايش ميده
موفق باشين

momiholo

عضو جدید
سلام اقا رضا تو پستاي قبليت جزوه زير رو لينك كرده بودي
جزوه فیزیکی 2
دکتر شفیعی
جزوه ترمودینامیک و شیمی فیزیک
انتشارات ماهان
اگه ميشه لينك جديدشو بمن بده
پيشاپيش ممنون

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام اقا رضا تو پستاي قبليت جزوه زير رو لينك كرده بودي
جزوه فیزیکی 2
دکتر شفیعی
جزوه ترمودینامیک و شیمی فیزیک
انتشارات ماهان
اگه ميشه لينك جديدشو بمن بده
پيشاپيش ممنون

تمامی لینک ها دانلود پاک شده.لینک دانلودی موجود نیست.موفق باشین
سلام به همگي دوستان
راستش امروز 1 نرم افزار دانلود كردم ديدم بهتره به شما هم معرفيش كنم
چون مقالات و كتب زيادي در رپيدشير اپلود ميشن و رپيد شير هم اجازه دانلود خيليهاشو نميده(اكانت ميخاد)
وهمچنين دانلود از رپيدشير بايد پيوسته باشه
ولي نرم افزار
Download Direct 1.14
با حجم كم 3.4 مگا
تمام اين مشكلا رو حل كرده
بعلاوه سرعت دانلود را بطور عجيبي افزايش ميده
پس اين نرم افزار توپ رو دانلود كنين
يادتون باشه سرعت دانلود روفقط تو رپيدشير افزايش ميده
موفق باشين

ممنون بابت نرم افزار.اما لطف کنید در قسمت مربوطه بیان کنید

turaj

عضو جدید
با سلام
هر چه قدر سعي كردم جزوات كنكور رو پيدا كنم نتونستم .
ميشه من رو راهنمايي كنيد . من اينترنت سرعت بالا دارم ميخوام اونها رو دانلود كنم .
با تشكرhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w27.gif
email:khakpour_23@yahoo.com

reza_1364

مدیر بازنشسته
با سلام
هر چه قدر سعي كردم جزوات كنكور رو پيدا كنم نتونستم .
ميشه من رو راهنمايي كنيد . من اينترنت سرعت بالا دارم ميخوام اونها رو دانلود كنم .
با تشكرhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w27.gif
email:khakpour_23@yahoo.com
لینک دانلود جزوات پاک شده.

جزوات فقط به فروش می رسند

mostafa1984

عضو جدید
با سلام
مدیر محترم تالار مهندسی مواد
احتراما در خصوص دانلود جزوات مربوط به مهندسی مواد خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمایید تا همه دوستان از همه جزوات بهر برداری نمایند. اینکه محدودیت در دسترسی به جزوات قائل شوید کار چندان دلنشینی نبوده و دوستان ر نسبت به فعالیت های شما دچار تردید می نماید. در ضمن اینجا فضای اینترنت و دیجیتال است و سوداگری معنا و مفهوم خاصی ندارد. لطفا با قرار دادن جزوات همه دوستان را از لطف خود مانند گذشته بهره مند نمایید. با تشکر

mostafa1984

عضو جدید
لینک دانلود جزوات پاک شده.

جزوات فقط به فروش می رسند
دوستان می گن شما خیل زحمت میکشین. ما هم ممنون زحمت های شماییم فقط لطف کنین بگین پول این جزوات چنده تقدیم کنیم چون دیگه حوصله خواهش و التماس ندارم و در ضمن وقتی هم نمونده. ممنون میشم زود جواب بدین. اگه در مورد ریاضی مهندسی و زبان هم جزوه داشتی خوب بود.

rafsanjeles

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها شدیدا نیاز به یه جزوه خواص فیزیکی 1 هستم اگه برام بفرستین ممنون میشم;)

reza_1364

مدیر بازنشسته
با سلام
مدیر محترم تالار مهندسی مواد
احتراما در خصوص دانلود جزوات مربوط به مهندسی مواد خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمایید تا همه دوستان از همه جزوات بهر برداری نمایند. اینکه محدودیت در دسترسی به جزوات قائل شوید کار چندان دلنشینی نبوده و دوستان ر نسبت به فعالیت های شما دچار تردید می نماید. در ضمن اینجا فضای اینترنت و دیجیتال است و سوداگری معنا و مفهوم خاصی ندارد. لطفا با قرار دادن جزوات همه دوستان را از لطف خود مانند گذشته بهره مند نمایید. با تشکر
به دلیل پاره ای از مسائل که شما در جریان نیستی بهتر دیدیم لینک جزوات را پاک کنیم

shayan 3

عضو جدید
باسلام خدمت بروبچ مواد
سلام مخصوص خدمت اقا رضا
نيازمند جزوه مكانيكي1و2 دكتر نجفي زاده.................شديدآ
پولي .نذري و...

فرهنگ

مدیر بازنشسته
اینجا رو....
چه التماس دعاهایی دارن
میگم رییس بهتر نیست یه فکر دیگه هم بکنیم؟؟

• Like
واکنش ها: amba

bilesan singer

عضو جدید
واسه خواص فیزیکی2 و مکانیکی 1و2 نیاز شدید به کمک دارم کسی هست کمکم کنه ممنون می شم:redface: ;)