بهبودی با فقط برای امروز...

fereshteye nejat

عضو جدید
فقط برای امروز سعی می کنم زندگی کنم و مشکلات تمامی طول عمر را به یکباره بر دوش نکشم من می توانم یک مشکل را برای 12 ساعت تحمل کنم اما اگر بخواهم فکر کنم که باید مادامالعمر با ان بسازم برایم وحشتناک وغیر قابل تحمل خواهد شد.
فقط برای امروز خوشحال خواهم بود.
فقط برای امروز خودم را با شرایط وفق می دهم به جای انکه خیال پردازی کنم روزگارم را می سازم.
فقط برای امروز سعی میکنم فکر خود را تقویت کنم مطالعه می کنم چیز قابل استفاده ای یاد می گیرم وذهن خود را عاطل نمی گذارم مطالبی را می خوانم که نیاز به فکر و تمرکز داشته باشد.
فقط برای امروز موضع موافقی خواهم داشت تا انجا که امکان دارد اراسته خواهم بود لباس مناسبی می پوشم با متانت صحبت می کنم با احترام رفتار می کنم هیچگونه خردهای از کسی نمی گیرم
به دنبال عیب و ایراد در چیزی نمی گردم وسعی نمی کنم هیچ کس جز خودم را اصلاح یا منظم کنم.
فقط برای امروز برای خود برنامهای خواهم داشت شاید که انرا اجرا نکنم اما به هر حال ان را خواهم داشت.امروز خود را از شر دو عافت عجله و دو دلی حفظ خواهم کرد.
فقط برای امروز به مدت نیم ساعت در ارامش با خود خلوت خواهم کرد در عرض این نیم ساعت سعی خواهم کرد که در بعضی از لحظات با دید بهتری به زندگی نگاه کنم.
فقط برای امروز ترس به خود راه نخواهم داد از لذت بردن از زندگی وانچه زیباست واهمه نداشته وایمان خواهم داشت که به همان صورت که من به دنیا چیزی می دهم دنیا نیز متقابلا پاسخ ان را خواهد داد. ادامه دارد

مطمئن باشید اگر فقط برای امروز را برنامه هر روز زندگیتان قرار دهید به ارامشی که همیشه به دنبالش هستید خواهید رسید.من انهارا با خطی خوش و بزرگ نوشته ام و در همه جای خانه ام نصب کرده ام و واقعا به من جواب داده امیدوارم برای شما هم همینطور باشه.

fereshteye nejat

عضو جدید
فقط بری امروز روح و روان خود را از سه طریق به تمرین باز می دارم. ادامه مطلب بالا
1-یک کار نیک برای کسی انجام می دهم و نمی گذارم که او یا هیچ کس دیگر متوجه شودکه من ان را انجام داد ه ام و اگر کسی فهمید انرا به حساب نمی اورم.
2-حد اقل 2 کار انجام می دهم که بر خلاف میلم باشد فقط برای تمرین
3-به هیچ کس نشان نمی دهم که احساساتم جریحه دار شده است حتی اگر شده باشد هم امروز ان را بروز نخواهم داد.

یادتون باشه این برنامه روزانه است یعنی هر روز که از خواب پا میشویم باید مو به مو اجراش کنیم اگر دنبال ارامش هستیم.

بالا