همه اعضای باشگاه بیایین پاسخ دهند............

وضعیت
موضوع بسته شده است.

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
u
عاشق نشدی فقط عادت کردی همین

لایک..

الان چیزی به نام عاشق شدن درموردآقایون صدق نمیکنه

چون همیشه عاشق زیبایی پول وموقعیتو..پرستیژخانوما میشن نه صرفا شخصیت خودش ولی تظاهرمیکنن که عاشق خودطرفن!!

منم دقیقاهمینوگفتم فک کنما

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جان من رفتی کما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جان تو اره
اين عكساربطي به موضوع بحث داره؟
یکی از دوستان گفت تو چرا به سوالی که خودت پرسیدی ج نمیدی منم با عکس ج دادم
بزنم خودم لهت کنم کلا بمیری چرا خودکشی خودم می کشمت :Dهر پسری تو هر رابطه ای بجز اون رابطه چند دقیقه ای از احساسش سرمایه می ذاره همون طور که خانما می ذارنمی خواستن همون اول فکراشونو بکنن حدودو مشخص کنن تا به فاجعه نرسه
زیر دست داداشی مردن افتخاره بکش که کشتمه مردتمدن افتخاره

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئني هر پسري از احساسش مايه ميذاره؟لطف كن سواي جنسيتت مردونه و راست جواب اين سوالو بده

آره نیازی به دروغ گفتن ندارم

فقط میزان اون احساس متفاوته همون جور که تو خوانم ها هم متفاوته

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
دوستان عزيز ميشه از واقعيتها حرف بزنيم نه اين كه فقط شعار بديم كه آره دوست بودن با جنس مخالف جيزه . ذات همه آدما نياز به احساس به جنس مخالف داره(فارغ از نياز جنسي) واسه چي ميخواين منكر اين قضيه بشين؟اگه داريم تو رابطه ضربه ميخوريم واسه اينه به كسي دل داديم كه ارزش دل ما رو نداشته به قول ما(از بي كسي به هر كسي دل نبند)

لایک......

zarzari jon

عضو جدید
اونا کار درستی میکردن...هر دوستی باید به سود 2 نفر باشه...تو اشتباه میکردی که فقط به اونا خوبی میکردی...این اشتباهیه که خیلی ها اسمشو میزارن دوست داشتن

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ببینید خیلی سخته ادمی که دوسش دارید از دست بدید اما عشق خیلی قشنگه من خودم خیلییییییی اذیت شدم دیگه هیچوقت اینکار نمیکنم ولی واقعا پشیمون نیستم
به نظر من دوستی اگه در یه چهارچوب باشه هیچ مشکلی به وجود نمیاد[/QUOT
به نظر من رابطه فارغ از جنسيت خوبه ما تو عصري زندگي ميكنيم كه احتياج به رابطه داريم كه ارتباط با جنس مخالف جزء لاينفكشه اما تو اين ارتباط اگه تصميم داشتيم كه صميمي تر از حد نرمالش بشيم فقط بايد يادمون باشه كه هر كسي ارزش و لياقت اعتماد و عشق ما رو نداره و تو هر رابطه اي مهمترين فرد،خودمونيم اين خودخواهي نيست بلكه خويشتن دوستيه .الان متاسفانه معني عشق با هوس و كلمه دوستي تو جامعه مخصوصابين كم سن و سالترا تغيير كرده الان تو دوستي توقعاتي پيش مياد (مخصوصا از جانب جنس مذكر)كه با فرهنگ ما مغايرت داره كه متاسفانه رايج هم شده پس بايد دنبال كسي بود كه به خود خودمون اهميت بده و دوست داشته باشه نه به جنسيتمون

بازم لایک

arisa textile

عضو جدید
شما فکر میکنه میشه همه چیز رو برنامه ریزی کرد حد و حدود دقیق گذاشت تا مشکلی پیش نیاد ولی این طوری نیس جاذبه بین دو تا جنس مخالف نمیزاره

من نگفتم كه ميشه كاملا حد و حدود مشخص كرد چون رابطه 2طرفست ما خيلي هنر كنيم ميتونيم واسه خودمون حدود مشخص كنيم اما منظور من اينه كه از همون ابتداي رابطه چيزايي كه مد نظرمون هست (چيزايي كه دوست داريم يا نداريمو )روراست بگيم يا دوستي كات ميشه يا اون چيزا قبول ميشه قرار نيس كه فقط به خاطر حفظ رابطه چيزايي كه دوست نداريمو قبول كنيم

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
u
الان چیزی به نام عاشق شدن درموردآقایون صدق نمیکنه

چون همیشه عاشق زیبایی پول وموقعیتو..پرستیژخانوما میشن نه صرفا شخصیت خودش ولی تظاهرمیکنن که عاشق خودطرفن!!

نه اینکه خانما یک عده شون چششوت دنبال موقعیت پول و ظاهر پسرا نیست؟؟

ببین جمع نبند

وقتي حس علاقه عشق بوجود بياد حدو مرز نميشناسه...حاضري واسه علاقت هركاري كني حتي كاري كه منجر به يك عمر بدبختي بشه...عشق عقلو كور ميكنه...

اولش فک بکن بعد پای دلتو بیار وسط

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردونه پسرا بگن چقدر تو رابطه هاشون از احساسشون مایه میزن ؟

ببین ستایش خانم من توی زندگیم کار به جنسیت ندارم برام هر چیزی و خر کسی جایگاهی داره

و با توجه به اون جایگاهش از احساسم زندگیم و عمرم مایه می ذارم

بازم توضیح بدم

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فکر میکنم ما داریم اینجا کلی حرف میزنیم...دوستی با احساس فرق داره..اصلا بیاید بگیم فرقاشون رو...این به بی تجربه ها بیشتر کمک میکنه...اینکه دوستی با جنس مخالف خوبه یا بده خیلی شرایط توش تاثیر داره که واقعا باید به جزئیات پرداخته شه...
موافقم..............

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
وقتي حس علاقه عشق بوجود بياد حدو مرز نميشناسه...حاضري واسه علاقت هركاري كني حتي كاري كه منجر به يك عمر بدبختي بشه...عشق عقلو كور ميكنه...

همیشه هم اینطور نیست مخالفم لاقل واسه ادمای که سنش بالاتره و خوب و بد تشخیص میدن اینطوری نیست حاضر نیستن اونیکه عشقشونه بدبخت کنن

arisa textile

عضو جدید
آره نیازی به دروغ گفتن ندارم

فقط میزان اون احساس متفاوته همون جور که تو خوانم ها هم متفاوته

ببين قراره كه بحثي كنيم كه به نتيجه اي برسيم كه مفيد باشه پس روراست باشيمو واقعيتا رو بگيم .ميزان اون احساس متفاوته
يه سوال:پسرا وقتي با يه دختري دوست ميشن كي جدي تر به رابطه فكر ميكنن و احساس خرج ميكنن البته احساس واقعي فارغ از

zarzari jon

عضو جدید
حاشیه توی بحثه...
اینجا دخترو پسر نداریم...
آدم بی معرفت بی معرفته...
چه دختر چه پسر...

ستایش1991

عضو جدید
اره یه بار دیدمش اونم رسمی
چون اونا با عقل انتخاب نمیکنن با چشم انتخاب میکنن
چرا نشه ادمی چیه من تو شادی و غمم اون کنارم بود درست خودش نبود اما حضورش بود
نه هیچکس نمیتونه جای اون ادم بگیره گل دختر
من مشکلی نداشتم اون موقع عزیزم ییه دانشجو وشاغل بودم تازه کلاسم میرفتم او کلی سرم شلوغ بود دوستی ماهم اولش فقط دوستی بود بعدا این حس به وجود اومد من ایشون رو زاول نشناختم فدات شم 3 سال طول کسید
بعدشم اون ادم هنوزم دلش پیش منه اخه شما نمیتونید متوجه شید باید جای من باشی
ادمی که از سر سفره عقد پاشه بیاد زنگ بزنه بهت هزارتا قول ازت بگیره که خوشبخت شی ادمی که یبارم ازت درخواست نامشروع نداشته باشه
امی که بارها برات اشک بریزه
همه ادما یه جور نیستن همه پسرا یادخترا بد نیستن چرا منفی بافی من قبول ندارم
شاید انتخاب افراد غلط باشه
فرهاد خدا سر رام قرارداد ازشم مممنونم
ببین گل دختر خیلی بودن هستن که دوست دارن با من دوست باشن ولی من نخواستم فرهادم برای من یه دوست بود ولی بعد شرایط فرق کرد حتی روز اخری که داشت میویمد رشت من میدونستم که جواب خونوادم منفی خودش گفت همه چیز درست میکنه میدونستم روزای اخر ارتباطمونه
نمیتونم شمارو قانع کنم شرایطا فرق میکنه ولی من نمیتونم حرفتون قبول بدم این اجازه بهم بدید
همه چیز بستگی به دو طرف داره

من تسلیم خالصانه

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم کسی نمیتونه درموردفرددیگه نظری بده
چون مسلماجای اون نیس والبته نمیتونه درکش کنه
بیشترپستاداره میره به سمت نصحیت

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببين قراره كه بحثي كنيم كه به نتيجه اي برسيم كه مفيد باشه پس روراست باشيمو واقعيتا رو بگيم .ميزان اون احساس متفاوته
يه سوال:پسرا وقتي با يه دختري دوست ميشن كي جدي تر به رابطه فكر ميكنن و احساس خرج ميكنن البته احساس واقعي فارغ از

اون بحثی که روت نمیشه رو اصلا بذار کنار قبلش به این اول فکر کن:

تو هر جنسیتی خوب و بدش هست اینو قبول داری؟

همه مثل هم نیستند؟

Eastern Lady*

عضو جدید
نه اینکه خانما یک عده شون چششوت دنبال موقعیت پول و ظاهر پسرا نیست؟؟

ببین جمع نبند
جمع میبندم:cool:

من آقایی نمیشناسم ک عاشق 1دخترزشتوفقیرو. ..شده باشه و بگه شخصیت برام مهمه!!نه پولوزیباییوموقعیتت!

البته ابن قضیه درمورد بعضی خانوم هاهم صدق میکنه که اونام عاشق نشدن وفقط بخاطرمنفعتای شخصی باطرف دوستن

arisa textile

عضو جدید
جمع میبندم:cool:

من آقایی نمیشناسم ک عاشق 1دخترزشتوفقیرو. ..شده باشه و بگه شخصیت برام مهمه!!نه پولوزیباییوموقعیتت!

البته ابن قضیه درمورد بعضی خانوم هاهم صدق میکنه که اونام عاشق نشدن وفقط بخاطرمنفعتای شخصی باطرف دوستن

ببين هم تو آقايون هم خانوما اينجور آدما هستن كه به خاطر پول يا ظاهر دوست ميشن اما كليت نداره

zarzari jon

عضو جدید
بی معرفتی

بی معرفتی

به نظر من همه ی اشتباهات توی یه دوستی به این بر میگرده که تو معرفت دوستی داری یا نه...
به اینکه میفهمی دنبال چی هستی...
و به اینکه میدونی طرف مقابلت احساس داره؟و شاید تو تمام مسیر زندگیشو عوض کنی...:que:

J.AVID

عضو جدید
دوستی اگه هدفش سو استفاده نباشه خیلی هم خوبه. مثل دوتا انسان.
مشکل اینجاست که بعد از دوستی افکار سو استفاده میاد تو کله خیلی ها.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا