گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون و متشکر.

پس سیگنال : مومن زاده
ریاضی مهندسی هم بین تقدسی و مومن زاده طبق فرمایش شما مومن زاده آسونتر گفته.

دوستان یه تجربه شخصی اینکه واقعا کتاب معادلات کریمی نکات کنکوری جامعی داره و چیزی رو از قلم ننداخته.من با یکی از اساتید معادلات که درس داشتم هرچی نکته تستی توپی که میگفت تو این کتاب پیدا میکردم.

یا حق.

تقدسی ریاضیات مهندسی نداره سیگنال داره ولی شما اگر کتاب مهندس مومن زاده رو چند بار بخونید میتونید برید کتاب مهندس تقدسی رو هم بخونید چون خیلی عالی هستش.

مهتاب 8797

عضو جدید
بچه ها؟!!!!یه سوال دیگه الان واسم پیش اومد.مگه گرایشی که تو ارشد قصد داریم بخونیم رو انتخاب منابعمون تاثیر می ذاره.مثلا من هدفم ایشاااااااااااااااااااااااااالله مخابرات یکی از دانشگاهای تهرانه:):):).اولویت بندی درسااام چی جوری باشه؟البته ضرایبو خودم نگاه انداختم که فهمیدم مغناطیس واسه این گرایش خیلی مهمه ولی بارها شنیدم زدن درصد بالا برای مغناطیس خیلی تو کنکور مهم نیس!:surprised:.کلا گیج شدم.کلا یه توضیح برای گرایش مخابرات می خوام؟(لیسانسم الکترونیکه)منابعمو انتخاب کردم که عصر سفارش بدمو بخرم و گفتم بپرسم که دیگه مث دفه اول نشه:lol::lol:...:D

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها؟!!!!یه سوال دیگه الان واسم پیش اومد.مگه گرایشی که تو ارشد قصد داریم بخونیم رو انتخاب منابعمون تاثیر می ذاره.مثلا من هدفم ایشاااااااااااااااااااااااااالله مخابرات یکی از دانشگاهای تهرانه:):):).اولویت بندی درسااام چی جوری باشه؟البته ضرایبو خودم نگاه انداختم که فهمیدم مغناطیس واسه این گرایش خیلی مهمه ولی بارها شنیدم زدن درصد بالا برای مغناطیس خیلی تو کنکور مهم نیس!:surprised:.کلا گیج شدم.کلا یه توضیح برای گرایش مخابرات می خوام؟(لیسانسم الکترونیکه)منابعمو انتخاب کردم که عصر سفارش بدمو بخرم و گفتم بپرسم که دیگه مث دفه اول نشه:lol::lol:...:D

سلام.بهترین منابع رو در لینک امضام قرار دادم.پیشنهاد میکنم بیخیال مغناطیس بشید چون انرژی زیادی ازتون میگیره.بهر حال این یک تصمیم شخصی هست.اگر روی سیگنال به اندازه مغناطیس سرمایه گذاری کنید خیلی موثر تر خواهد بود.

مهتاب 8797

عضو جدید
سلام.بهترین منابع رو در لینک امضام قرار دادم.پیشنهاد میکنم بیخیال مغناطیس بشید چون انرژی زیادی ازتون میگیره.بهر حال این یک تصمیم شخصی هست.اگر روی سیگنال به اندازه مغناطیس سرمایه گذاری کنید خیلی موثر تر خواهد بود.

خیلی خیلی خیلی ممنون....اما اگه مغناطیسو تو کنکور سفید بذارم می تونم واسه مخابرات رتبه خوبی بیارم؟ضریبش 4 بود!!!

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام مهندسان عزیز
من میخواستم بدونم برای الکترونیک و کنترل کلاس برم یا اگر جزوه بخونم میتونم 50 درصد بزنم؟
پایمم ضعیفه
الک اسلام پناه و کنترل راهیان خوبه؟
خودتونم که بهتر میدونید مهندسی پزشکی باید زیر 1000 بشم تا تهران بیارم:cry:

اگر بخوام کلاس برم برای الک:آقای اسلام پناه بهترن یا آقای باغستانی؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خیلی خیلی ممنون....اما اگه مغناطیسو تو کنکور سفید بذارم می تونم واسه مخابرات رتبه خوبی بیارم؟ضریبش 4 بود!!!

بله به شرطی که بقیه رو خوب بزنید.من امسال نه مغناطیس زدم و نه زبان و شدم 241 مخابرات.اگر فقط 3 سوال رو غلط نمیزدم به احتمال خیلی زیاد رتبم زیر 150 میشد.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهندسان عزیز
من میخواستم بدونم برای الکترونیک و کنترل کلاس برم یا اگر جزوه بخونم میتونم 50 درصد بزنم؟
پایمم ضعیفه
الک اسلام پناه و کنترل راهیان خوبه؟
خودتونم که بهتر میدونید مهندسی پزشکی باید زیر 1000 بشم تا تهران بیارم:cry:

اگر بخوام کلاس برم برای الک:آقای اسلام پناه بهترن یا آقای باغستانی؟

برای الکترونیک کلاس آقای اسلام پناه به نظر من بهتر هست.کتابش هم عالی هست

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

به نظرتون کلاس استاد شیرین ابادی برای کنترل چطور هست؟ضمن اینکه تابستون کنترل اقای رضایی رو میخونم:smile:

آخرین ویرایش:

saj2607

عضو جدید
سلام اره منم شیرازم و ترم قبل رفتم چند جلسه کلاس شیرین ابادیایمیل بزن بم برات بگم چجوره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoudsalimi7

عضو جدید
سلام

به نظرتون کلاس استاد شیرین ابادی برای کنترل چطور هست؟ضمن اینکه تابستون کنترل اقای رضایی رو میخونم:smile:

سلام
من پاییز سال قبل کلاس ایشون رو رفتم قول شرف میدم که از کلاس ایشون لذت میبرید واقعا خوب تدریس میکنن خصوصا که شبیه کتاب رضایی هم تا حدودی تدریس میکنن (من شنیدم رضایی شاگردش بوده از صحتش اطلاعی ندارم) خلاصه کلاس این استاد نقطه ی عطف زندگی من بوود.

homeyra khaledi

عضو جدید
سلام بچه ها،همگی خسته نباشید،امیدوارم تا سال آینده با انگیزه و تلاش جلو برید
من امسال رتبم شده 922 مخابرات هر چند واسم سخته ولی نمیخوام انتخاب رشته کنم و میخوام حتما بخونم و سال بعد سیستم شریف بیارم
ازتون خواهش میکنم کسایی که منبع خیلی خیلی معتبر در حد همون شریف میشناسن بهم معرفی کنن
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم خواهش میکنم جواب بدین من منتظر منابع معرفی شدتون هستم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان منم رتبم 500 الک شد
البته من کوچیکتر از اونی هستم که مشاوره بدم و البته رتبه ی خوبی هم نیاوردم برای مشاوره اما گفتم شاید کمکی برای دوستان باشه

این سوالات رو یکی از دوستان پرسید و پیشنهاد داد تا تو تاپیک بزارم که بقیه هم استفاده کنن امیدوارم کمکی برای دوستان باشه

گفتید که دفعه اول رتبه تون 8700 شد و... میشه از تجربیاتت برامون میگی ؟
مثلا از چه ماهی برای کنکور دوم شروع کردید برای خوندن؟
احساس می کنید چه اشتباهاتی در کنکور اولی کردید؟

من سال اول که خوندم تازه فهمیدم درسا چی میخوان بگن!!! سال دوم دور اولو خوب خوندم و فقط تمرینهای داخل متن رو حل کردم دور دوم مرور کردم و کل تستهای سراسری آخر هر فصل رو زدم و دور سوم فقط تستهای هر فصل رو زدم، البته کنار تستها اگه غلط زدی علامت بزن چون تو روزهای آخر فقط یه دور همین ستاره دارها رو میزنی
تو 2ماه آخر هم فقط تستهای دوره ای زدم هر تستی دم دست بود میزدم مثل فوتونیک یا ابزار دقیق و ریاضی محض و ....
و یه نکته هم بهت بگم و اون اینکه هیچ کس تو ارشد سال اول نتیجه نگرفت (حداقل من تا حالا ندیدم) یه تحقیق کنی و مصاحبه رتبه برترها رو بخونی به این نتیجه میرسی مثلا رتبه فک کنم6 الک بود که سال اول 2000 آورده بود یا 16 کامپیوتر سال اول 7000 سال دوم 4000 و سال سوم 16 آورد!!!

1-میشه یه خورده ریزبرنامه هاتون را بگید مثلا دور اول مطالعه را از چه ماهی شروع کردید و چقدر طول کشید و دور دوم از چه ماهی و تا کی طول کشید و . . ؟ منظورتون از حل تمرین های داخل متن, متن کتاب های رفرنسه یا متن کتاب های تسته؟

2-من با این که معدل کلم 18.7 و رتبه اول رشتمونم هستم اما خیلی دپرسم!!! چون فارغ التحصیل شدم و تو محیط دانشگاه نیستم.شما داخل بین سه دور مطالعه تون چه برنامه های دیگه ای داشتید؟ داخل خونه می خوندید؟یا گروهی ؟ یا کتابخونه؟ وقتایی که خسته می شدی نا امید می شدی چیکار می کردید؟

3-برنامه مطاله هفتگی تون به صورت میانگین هفته چند ساعت در روز بود؟اگه میشه برای هر دوره جدا بگید ممنون میشم

1. من از وسطای برج 4 شروع کردم و دور اول حدودا یک ماه و نیم طول کشید تا همه کتابها رو بخونم، اول معادلات مدار و ریاضی مهندسی رو شروع کردم بعد از یه هفته همه درسارو موازی پیش بردم- منظورم همون تستها و مثالهای تو کتاب تسته من اصلا رفرنس نخوندم!!

2. معدلت عالیه، من از معدل خیلی بد خوردم!! مثلا با درصدام تو تخمین رتبه 610 پیش بینی کرد که تقریبا دقیق گفت اما با همین درصدا و معدل 18.5 رتبم رو 230 پیش بینی کرد!!! شما تو معدل یه برد عالی داری چون هم تو رتبه و هم تو پذیرش لحاظ میشه، میگن حدودا رتبت تقسیم بر 3 میشه !

3. من روی هفته ای 56 ساعت برنامه ریختم یعنی روزی 8 ساعت اما اوایل کار روزی 7-8 ساعت میخوندم حدود پاییز هم ساعت مطالعه ام رفت رو 9 الی 11 ساعت که البته ساعت مطالعه به خودت بستگی داره، سال اول میرفتم کتابخونه وقتی افتادم رو قلتک دیگه موندم خونه و سال دوم هم چون طبقه پایین خونمون خالی بود یه اتاق رو برای خودم مرتب کردم و کلا همونجا تنهایی خوندم(یه پیشنهادم دارم برات که برا خودت انگیزه خارجی ایجاد کن مثلا من میز گذاشتم روش شیشه گذاشتم و زیر شیشه هم پر فرمول از مثلثاتی تا فوریه بود!! حتی برنامه هم زیر همین شیشه روی میز میزاشتم یه ساعت کوچولو هم رو میز بود و یه لیوان پر از خودکارهای رنگی!!!! اینا شاید مسخره به نظر بیاد اما به لحاظ روانی ذوق زدت میکنه برای درس!!) وقتایی که خسته و نا امید میشدم به عکسهای دانشگاه تهران تو گوشیم نگاه میکردم و خودمو اون تو مجسم میکردم!!:d شاید خنده دار باشه ولی روحیه میده بهت هرچند نشد برم دانشگاه تهران

داوود خطر

عضو جدید
سلام دوستان منم رتبم 500 الک شد
البته من کوچیکتر از اونی هستم که مشاوره بدم و البته رتبه ی خوبی هم نیاوردم برای مشاوره اما گفتم شاید کمکی برای دوستان باشه

این سوالات رو یکی از دوستان پرسید و پیشنهاد داد تا تو تاپیک بزارم که بقیه هم استفاده کنن امیدوارم کمکی برای دوستان باشه

من سال اول که خوندم تازه فهمیدم درسا چی میخوان بگن!!! سال دوم دور اولو خوب خوندم و فقط تمرینهای داخل متن رو حل کردم دور دوم مرور کردم و کل تستهای سراسری آخر هر فصل رو زدم و دور سوم فقط تستهای هر فصل رو زدم، البته کنار تستها اگه غلط زدی علامت بزن چون تو روزهای آخر فقط یه دور همین ستاره دارها رو میزنی
تو 2ماه آخر هم فقط تستهای دوره ای زدم هر تستی دم دست بود میزدم مثل فوتونیک یا ابزار دقیق و ریاضی محض و ....
و یه نکته هم بهت بگم و اون اینکه هیچ کس تو ارشد سال اول نتیجه نگرفت (حداقل من تا حالا ندیدم) یه تحقیق کنی و مصاحبه رتبه برترها رو بخونی به این نتیجه میرسی مثلا رتبه فک کنم6 الک بود که سال اول 2000 آورده بود یا 16 کامپیوتر سال اول 7000 سال دوم 4000 و سال سوم 16 آورد!!!

1. من از وسطای برج 4 شروع کردم و دور اول حدودا یک ماه و نیم طول کشید تا همه کتابها رو بخونم، اول معادلات مدار و ریاضی مهندسی رو شروع کردم بعد از یه هفته همه درسارو موازی پیش بردم- منظورم همون تستها و مثالهای تو کتاب تسته من اصلا رفرنس نخوندم!!

2. معدلت عالیه، من از معدل خیلی بد خوردم!! مثلا با درصدام تو تخمین رتبه 610 پیش بینی کرد که تقریبا دقیق گفت اما با همین درصدا و معدل 18.5 رتبم رو 230 پیش بینی کرد!!! شما تو معدل یه برد عالی داری چون هم تو رتبه و هم تو پذیرش لحاظ میشه، میگن حدودا رتبت تقسیم بر 3 میشه !

3. من روی هفته ای 56 ساعت برنامه ریختم یعنی روزی 8 ساعت اما اوایل کار روزی 7-8 ساعت میخوندم حدود پاییز هم ساعت مطالعه ام رفت رو 9 الی 11 ساعت که البته ساعت مطالعه به خودت بستگی داره، سال اول میرفتم کتابخونه وقتی افتادم رو قلتک دیگه موندم خونه و سال دوم هم چون طبقه پایین خونمون خالی بود یه اتاق رو برای خودم مرتب کردم و کلا همونجا تنهایی خوندم(یه پیشنهادم دارم برات که برا خودت انگیزه خارجی ایجاد کن مثلا من میز گذاشتم روش شیشه گذاشتم و زیر شیشه هم پر فرمول از مثلثاتی تا فوریه بود!! حتی برنامه هم زیر همین شیشه روی میز میزاشتم یه ساعت کوچولو هم رو میز بود و یه لیوان پر از خودکارهای رنگی!!!! اینا شاید مسخره به نظر بیاد اما به لحاظ روانی ذوق زدت میکنه برای درس!!) وقتایی که خسته و نا امید میشدم به عکسهای دانشگاه تهران تو گوشیم نگاه میکردم و خودمو اون تو مجسم میکردم!!:d شاید خنده دار باشه ولی روحیه میده بهت هرچند نشد برم دانشگاه تهران
ببخشید در مورد معدل فرمودید در گزینش نهایی تاثیر می گزاره !!!
یعنی فرض بر اینکه بک نفر که رتبه اش 10 هست با یک نفر که رتبه اش 11 هست برای یک کد رشته شانس قبولی رتبه 11 بیشتر از 10 هست .

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید در مورد معدل فرمودید در گزینش نهایی تاثیر می گزاره !!!
یعنی فرض بر اینکه بک نفر که رتبه اش 10 هست با یک نفر که رتبه اش 11 هست برای یک کد رشته شانس قبولی رتبه 11 بیشتر از 10 هست .

فکر میکنم بله، البته کاملا مطمئن نیستم

jahangard-n

عضو جدید
بچه ها ، به خصوص الکترونیکی و مخابراتی ها ، میشه اگر درصدهای دفترچه دومتون خوب شده بگید به چه ترتیبی درس ها رو زدید ؟ مثلا من اول الک زدم بعد کنترل و بعد سیگنال و وقت روی مغناطیس هم نذاشتم

sharifqc

عضو جدید
سلام

من خودم کلاس نرفتم ولی وقتی نتیجه ی دوستامو که کلاس رفتن میبینم به این نتیجه میرسم که تاثیرش به اندازه ی یک صدم مطالعه ای که خودت میکنی ، مخصوصا اگر شاگرد تیزی نباشی و فرکانس کاریت پایین باشه . در کل اگه کلاس بری و خودت حسابی وقت نذاری یه هیچ فابده ای نداره . به نظر من با یکی از دوستات که از شما قویتره درس بخونی تاثیرش 100 برابر کلاسه .

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها،همگی خسته نباشید،امیدوارم تا سال آینده با انگیزه و تلاش جلو برید
من امسال رتبم شده 922 مخابرات هر چند واسم سخته ولی نمیخوام انتخاب رشته کنم و میخوام حتما بخونم و سال بعد سیستم شریف بیارم
ازتون خواهش میکنم کسایی که منبع خیلی خیلی معتبر در حد همون شریف میشناسن بهم معرفی کنن
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم خواهش میکنم جواب بدین من منتظر منابع معرفی شدتون هستم

بهتون بابت رتبتون تبریک میگم.امیدوارم این تصمیمی که گرفتید در آینده پشیمون نشید. منابع یکیه مهم اینه که تلاشتون در حد کنکور باشه وگرنه همه واسه مدار پوران پژوهشو میخونن ولی یکی منفی میزنه یکی 80 درصد!

homeyra khaledi

عضو جدید
بهتون بابت رتبتون تبریک میگم.امیدوارم این تصمیمی که گرفتید در آینده پشیمون نشید. منابع یکیه مهم اینه که تلاشتون در حد کنکور باشه وگرنه همه واسه مدار پوران پژوهشو میخونن ولی یکی منفی میزنه یکی 80 درصد!

ممنونم درست میگین ولی نمیتونم رو آرزوم چشم پوشی کنم برای خودم این تصمیم واقعا سخته ولی نهایت تلاشمو واسه رسیدن به سیستم شریف میکنم
شمادرست میگین ولی من دنبال منابعیم که پر از تست و نکات کنکوری و آموزش جامع باشه
حالا من مدار مدرسان خوندم میگین پوران پژوهش بهتره؟! مطمئنید؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ممنونم درست میگین ولی نمیتونم رو آرزوم چشم پوشی کنم برای خودم این تصمیم واقعا سخته ولی نهایت تلاشمو واسه رسیدن به سیستم شریف میکنم
شمادرست میگین ولی من دنبال منابعیم که پر از تست و نکات کنکوری و آموزش جامع باشه
حالا من مدار مدرسان خوندم میگین پوران پژوهش بهتره؟! مطمئنید؟

سعی کنید برای رسیدن به یه رتبه بهتر تلاش کنید نه اینکه برای سیستم شریف.اینطوری بهتون خیلی استرس وارد میشه حتی توی کنکور هم هی دلواپس میشید که چرا کم تست زدید و ...
کتابی که پر از نکات کنکوری باشه بدرد نمیخوره چون هیچ کدوم از این نکات توی ذهن نمیمونه! بدلیل اینکه کلی درس هستو کلیم نکات حفظ کنی حالا بیا اینا یاداوری کن بعد استرس جلسه هم هست.خیلیا هستن که درحد شریف میخونن ولی سرجلسه نمیتونم بر استرس شرایط کنکور غلبه کنن رتبشو خیلی بد میشه! من مدرسانو ندیدم پوران که خوبه واسه من قابله فهمه.سعی کنید کتابی رو انتخاب کنید که واستون قابله فهم باشه.حالا فرق نمیکنه اسمش چی باشه.بلاخره همشون یه مطلبو میگن و با اون متدی که آموزش داده میشه تمام سوالای ارشدم حل کرده نویسنده کتاب

homeyra khaledi

عضو جدید
سعی کنید برای رسیدن به یه رتبه بهتر تلاش کنید نه اینکه برای سیستم شریف.اینطوری بهتون خیلی استرس وارد میشه حتی توی کنکور هم هی دلواپس میشید که چرا کم تست زدید و ...
کتابی که پر از نکات کنکوری باشه بدرد نمیخوره چون هیچ کدوم از این نکات توی ذهن نمیمونه! بدلیل اینکه کلی درس هستو کلیم نکات حفظ کنی حالا بیا اینا یاداوری کن بعد استرس جلسه هم هست.خیلیا هستن که درحد شریف میخونن ولی سرجلسه نمیتونم بر استرس شرایط کنکور غلبه کنن رتبشو خیلی بد میشه! من مدرسانو ندیدم پوران که خوبه واسه من قابله فهمه.سعی کنید کتابی رو انتخاب کنید که واستون قابله فهم باشه.حالا فرق نمیکنه اسمش چی باشه.بلاخره همشون یه مطلبو میگن و با اون متدی که آموزش داده میشه تمام سوالای ارشدم حل کرده نویسنده کتاب

ممنونم از راهنماییاتون
من میخوام انقد بخونم و تسلطم کامل باشه که دیگه استرسی در کار نباشه امسالم انقدی استرس سر جلسه نداشتم ولی خب یکم وقت کم آوردم!
حالاخب شما اگه لطف کنید و همه ی منابعی که به نظرتون عالیه رو واسم بگین ممنون میشم چون نمیخوام هیچ درسی رم حذف کنم و تقریبا 9 ماه فرصت دارم پس کامل میرسم

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ممنونم از راهنماییاتون
من میخوام انقد بخونم و تسلطم کامل باشه که دیگه استرسی در کار نباشه امسالم انقدی استرس سر جلسه نداشتم ولی خب یکم وقت کم آوردم!
حالاخب شما اگه لطف کنید و همه ی منابعی که به نظرتون عالیه رو واسم بگین ممنون میشم چون نمیخوام هیچ درسی رم حذف کنم و تقریبا 9 ماه فرصت دارم پس کامل میرسم

راستش من خودم امسال برای اولین بار میخوام شرکت کنم هرچند بعضی از کتابای ارشدو برای امتحان دانشگا خونده بودم ولی کامل نه و بخاظر همین واقعا نمیتونم بهتون بگم کدوما خوبه چون دید کاملی نسبت بهشون ندارم.ولی میتونید از اونایی که امسال نتیجه گرفتن و درصد خوبی در اون درس گرفتن بپرسید اونا راهنماییتون کنن ولی به نظر من بهتره خودتون برید کتابارو ورق بزنید ببینید با کدوم بهتر ارتباط برقرار میکنید و کدوم واسه شما قابل فهم تره

elhamsrttu

عضو جدید

ببين اين كه كدوم كلاس بري واقعا مهم نيست مهم اينه كه خودت خيلي بخوني و تست بزني.

مثلا من امسال مدارمو 80 زدم و كنترل رو 70 و مغناطيسم صفر! حالا بنظرت اين يعني استاد مدار و كنترلم عالي بوده و استاده مغناطيسم بدرد نخور؟ قطعا نه

من دو سال كنكور دادم و با خيلي از استاداي معروف از جمله باغستانی و لطیفی و اشرفیان و معتقدی و شیرین ابادی و تقوی و صایب و تقدسی و ... كلاس رفتم. نميگم فرق ندارن ولي بنظر من و بدون هيچ اغراقي 30 درصد موفقيت مديون استاده و 70 درصد زحمتاي خود ادم هست كه مهمه. مثلا من مغناطيسو هم با استاد اشرفيان كلاس رفتم هم با با غستاني ولي چون خودم تنبلي كردم و نخوندم درصدم صفر شد

البته ميشه از يه ديد ديگه هم سوالت رو نگاه كرد. شايد ميخواي خصوصيات استادا رو بدوني. اگه اينطوره بنظر من اشرفيان و با غستاني اصلا قابل مقايسه نيستن. انرژي اي كه اشرفيان ميذاره واسه دانشجو فوق العادس بنظر من اشرفيان خيلي استادتره تجربش هم بيشتره. مثلا استاد اشرفيان كلي براي ما كلاس رفع اشكال و ... ميذاشت. خييييلي انسان بود

در مورد شيرين ابادي و تقوي هم بنظر من تقوي مهمترين برتريش اين بود كه كتابش محشر بود به اضافه اينكه خيلي حرفه اي بود يعني مثلا وقتي ازش سوال ميپرسيدم سوالمو با تست كنكور جواب ميداد

يه چيز ديگه هم كه خيلي اذيتم كرد اين موسسات كلاهبردار كنكوري مثل پارسه و نصير و مدرسان و... بود. سعي كنيد اگر هم مجبوريد كلاس بريد كلاساي شلوغ نريد حتي اگه استادش معروف باشه. مثلا فكر كن مجبور بوديم وسط تابستون اونم توي ماه رمضون توي كلاس 70 نفره كريمي توي نصير بشينم! يعني فقط بد و بيراهه كه بايدبه اين موسسات داد.... از اون طرف كلاساي خلوت واقعا عالين. مثلا ما امسال با اسلام پناه يه كلاس توي تعاوني اميركبير داشتيم كه كلا 5 نفر بوديم توي كلاس. يعني بهشت بودا. عين كلاس خصوصي با استاد حرف ميزديم همه با هم دوست شده بوديم جو عالي بود خوبم درسو ياد ميگرفتيم

حرف زياده و فرصت كمك :) اميدوارم حرفام كمكت كرده باشه

اينم يه سري لينك از استادا شايد بدرد بعضيا بخوره:

مومن زاده: ttp://www.amirali-momenzadeh.com
تقوی : http://www.mtaghavi.ir
تقدسی : http://mtsignal.blogsky.com
با غستاني: www.bargh-arshad.com
شیرین ابادی: http://hshirinabadi.blogfa.com

منم باهات موافقم. الان اگه بری سایت حلم زاده میبینی فقط میگه از منابع خوب مثل کتاب من:دی
یه بار که خواستم یه کتاب بهتر که خودم خوندم و به نظرم عالی بود رو بگم اصلا نظرم رو حذف کرد.(کتاب ماشین و بررسی نشر آهنگ)
به نظر من فقط فقط فقط خودتونید که میتونید به خودتون کمک کنید نه کس دیگه(کلاس هم تاثیر زیادی نداره)
به نظر من یه جایی مثل اینجا که همه هستن میشه جاهایی که مشکل دارید رو مطرح کنید و مشکلاتتون رو برطرف کنید

.V A H I D.

عضو جدید
منم باهات موافقم. الان اگه بری سایت حلم زاده میبینی فقط میگه از منابع خوب مثل کتاب من:دی
یه بار که خواستم یه کتاب بهتر که خودم خوندم و به نظرم عالی بود رو بگم اصلا نظرم رو حذف کرد.(کتاب ماشین و بررسی نشر آهنگ)
به نظر من فقط فقط فقط خودتونید که میتونید به خودتون کمک کنید نه کس دیگه(کلاس هم تاثیر زیادی نداره)
به نظر من یه جایی مثل اینجا که همه هستن میشه جاهایی که مشکل دارید رو مطرح کنید و مشکلاتتون رو برطرف کنید

میشه بگین کتابهای ماشین و بررسی نشرآهنگو از کجا می تونم تهیه کنم.
ضمنا میشه یه توضیح کامل درباره متن و حجم(تعداد صفحه) این 2کتاب بدین که بدونم برای یه دانشجوی متوسط چه جوریه،خیلی سطح بالاست یا خیلی روون؟ این2کتابو نسبت به ماشین مدرسان و بررسی پورانم یه مقایسه ای بکنید.
بقیه دوستانم راهنمایی کنن
ممنونم

آخرین ویرایش:

.V A H I D.

عضو جدید
بچه ها لطفا همه،هر شیوه و برنامه مطالعه دروسی که دارن از الان تا اول مهر داره بگه(درسته هر کسی یه جور عادت داره ولی به یه جمع بندی میرسیم)
می خوام بدونم همه دروسو به طور کامل تا مهر تموم میکنین یا فقط بعضیارو با تست یا ...

engpower_1

عضو جدید

من توی بررسی تخصص ندارم ولی ماشین رو تا حدودی با همون حلم زاده کلاس رفتم. همچین هم آش دهن سوزی نبود ایشون. کتابشم پر غلط تایپی و ... بود. شایدم من تنبل بودم. بگذریم

با یه جمله ای از شما موافق نیستم. اینکه میگید کلاس تاثیر زیادی نداره. خود من دو سه تا از کلاسایی که رفتم بهم خیلی کمک کرد. حرف من بیشتر اینه که گول تبلیغات موسسات رو نخورید

چون ممکنه بعضی دوستان پست من رو در تاپیک اعلام نتایج ندیده باشن، اینجا هم دوباره میگم. امیدوارم مفید باشه.

در پاسخ به یکی از دوستان گفته بودم که اگر من نتيجه خوبي گرفتم "فقط و فقط و فقط" زحمت خودم بوده وبس! هر وقت اين جمله من رو كامل پذيرفتيد از كنكورتون نتيجه خوب ميگيريد. كلاس و كتاب و ... "فقط و فقط ابزاره".

همین امسال من يه مدت خيلي كوتاه مشاور يكي از موسسات شدم و ديدم كه بعضي از اين موسسات يا باصطلاح اساتيد چقدر بي وجدان و كلاهبردارن. گير تبليغات جذابشون نيفتيد. همش دروغه. همين سال پيش دوستام كه پارسه ميرفتن ميگفتن عبدالعالي (استاد پارسه ي شياد) دانشجوهايي رو به جاي خودش سر كلاس ميفرسته كه طرف هنوز ليسانسش هم تموم نشده! ميتونيد باور كنيد!؟ اصلا ميدوني اين يعني چي (يعني طرف دانشجوها رو هيچ چي خودش حساب نكرده)... حرف منو وقتي درك ميكنيد كه بريد كنكور بديد گند بزنيد بعد نگاه كنيد ببينيد هم پولتون رفت هم تايمتون هم فرصتهاتون

يا مثلا يادم نميره سال 89 كه رفتم براي ثبت نام درس سيگنال توي پارسه، بازارياباي پارسه چنان منو دوره كردن كه يهو ديدم همه درسا رو ثبت نام كردم! ممكنه بگيد اشتباه از من بوده. آره بوده ولي كلاهبرداري هم شاخ و دم نداره... همين كه خيلي از موسسه هاي كنكوري با پول من و توي دانشجو تبليغ ميكنن مگه يه جور كلاهبرداري نيست؟

البته اگه اسم پارسه رو بردم منظورم اين نيس كه بقيه خوبن. اونا هم يه جور ديگه شيادن. مثلا نصير سال پيش توي فرم ثبت نامش زده بود ظرفيت كلاس 30 نفر اونوقت وقتي رفتيم جلسه اول ديديم 60 نفر - 60 نفر كلاس تشكيل ميده. يكي نيس بهشون بگه آخه نامردا اين كه ديگه اسمش كلاس نيس حمام عموميه. يا مثلا همون كريمي و عبدالعالي و ... كه انقد بعضيها ازشون تعريف ميكنن چقد دير ميومدن و زود ميرفتن و .... خدا رو شكر از ما گذشت ولي يادتون نره كه بينش و نصير و مدرسان و پارسه و ... همه تجارتخونه اند و اگه پولت رو بهشون ندي جواب سلامت رو هم نميدن

جملاتي كه اينجا نوشتم نتيجه سه سال تجربه من هست. ميدونيد سه سال چقدر قيمت داره؟!

ميدونم امكانپذير نيس و فقط 10-15 نفر پستم رو ميخونن ولي كاش ميشد هر كس وارد اين سايت ميشه يكبار اين حرفها رو بخونه كه دوباره اين اشتباهات تلخ رو تكرار نكنه. گرچه بالاخره جبرانش كردم ولي خيلي چيزا رو بابتش از دست دادم. بنظرم به اين نميگن موفقيت...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا