عنوان پروژه ارشد طراحی کاربردی

karimieng

عضو جدید
سلام
من دنبال موضوع برای پایان نامم هستم کسی هست بتونه در این خصوص راهنماییم کنه.
ممنون میشم

انیشتن

عضو جدید
سلام
من دنبال موضوع برای پایان نامم هستم کسی هست بتونه در این خصوص راهنماییم کنه.
ممنون میشم

حتما رونانوکارکن مثلا ارتعاشات نانوکامپوزیت ها با استفاده از تئوری غیرمحلی اینوبزن تونت ببین کارشده اگه شده خودت ایقد بهش اضافه کن. مدل کم کن که بیک موضوع خوب از کار دربیاد اگه نانوکارکنی هر مقاله ای که بدی نانوبهت پول میده براپایان نامتم پول میدن.البته رو FGMهم خوبه کارکنی عالیه زیاد موضوع هس اگه نانوکارکنی زحمتش زیاده چون منبع کافی نداره.

karimieng

عضو جدید
حتما رونانوکارکن مثلا ارتعاشات نانوکامپوزیت ها با استفاده از تئوری غیرمحلی اینوبزن تونت ببین کارشده اگه شده خودت ایقد بهش اضافه کن. مدل کم کن که بیک موضوع خوب از کار دربیاد اگه نانوکارکنی هر مقاله ای که بدی نانوبهت پول میده براپایان نامتم پول میدن.البته رو FGMهم خوبه کارکنی عالیه زیاد موضوع هس اگه نانوکارکنی زحمتش زیاده چون منبع کافی نداره.

ممنون از راهنمائیت
ایده خوبی بود شما اطلاعاتی در موردش دارین؟

Reza753

اخراجی موقت
خواهش میشه نانوروبایس ازنت بگردی مقاله بخونی من همه مقاله هام خارجیه منبع فارسی ندارم چون توایران کارنشده نانو

برای طراحی کاربردی دیگه چی پیشنهاد میدین؟؟

نانو براش به اندازه کافی منابع هست؟؟منظورم تو نت به اندازه کافی اطلاعات لاتین براش هست.

من دوست دارم پایان ناممو ربط بدم به نرم افزارهای تخصصی مثل کتیا و انسیس و متلب.حداقل نرم افزار هم یاد میگیریم،نظرتون چیه؟پروژه ای که توش نرم افزار باشه سختتره؟؟من الان هیچی از نرم افزار کتیا و انسیس نمیدونم.ولی متلب یه خورده کار کردم.مهر هم دانشجوی ارشد میشم.
به نظرتون تو بازه زمانی که برای پایان نامه وقت میدن میشه کتیا و انسیس رو تنهایی یاد گرفت یا کلا برام سخت میشه و بیخیال این نوع پروژه بشم؟؟
برای هر یک از یان رنم افزارها کلاس برم چند روزه بهم یاد میدن؟؟اگه زود و سریع کلیت نرم افزار رو یاد بدن خیلی خوبه.باقیشو خودم میتونم یاد بگیرم و راه میفتم.هزینش حدودی نمیدونین چقدره؟به نظرتون کتیا و انسیس رو کلاس برم خوبه.من لیسانسم سیالات هست میخوام برم جامدات.فلوئنت و گمبیت رو بلدم.اتوکدم بلدم.کجا برم کلاس؟؟
تو شهرستانا به غیر از تهران کدوم کلاسا خوبه؟من به احتمال زیاد طراحی بوعلی قبول میشم.تو همدان کلاس کجا برم؟اسم موسسه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

Reza753

اخراجی موقت
در ضمن من اصلا با مقاله و این جور چیزا کار نکردم.ولی از بهمن ماه بیکار بودم دنبال مقاله نویسی و روش سرچ مقاله و دانلود مقاله و انواع ژورنالها و... رفتم و کارهای مقدماتی رو فهمیدم و یاد گرفتم.تا حالا هم مقاله ای ندادم،میخوام بگم که برای کسی با شرایط من که لیسانسش سیالاته دیگه جایز هست موضوع پایان ناممو سخت بگیرم؟؟
یا مشکلی نیست و منم مثل بقیه بچه ها میتونم برم تو کار مقاله.....آخه راستشو بخوای من زبانم ضعیفه....یه خورده تو تابستون تقویتش کردم و راه افتادم.هنوزم دارم میخونم،لغت تخصصی زیاد بلد نیستم.لغات 504 رو دارم میخونم،دیگه اخرشاشه،شما برای ارتقا زبان تخصصیم خصوصا برای جامدات چی پیشنهاد میکنین؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین.

انیشتن

عضو جدید
در ضمن من اصلا با مقاله و این جور چیزا کار نکردم.ولی از بهمن ماه بیکار بودم دنبال مقاله نویسی و روش سرچ مقاله و دانلود مقاله و انواع ژورنالها و... رفتم و کارهای مقدماتی رو فهمیدم و یاد گرفتم.تا حالا هم مقاله ای ندادم،میخوام بگم که برای کسی با شرایط من که لیسانسش سیالاته دیگه جایز هست موضوع پایان ناممو سخت بگیرم؟؟
یا مشکلی نیست و منم مثل بقیه بچه ها میتونم برم تو کار مقاله.....آخه راستشو بخوای من زبانم ضعیفه....یه خورده تو تابستون تقویتش کردم و راه افتادم.هنوزم دارم میخونم،لغت تخصصی زیاد بلد نیستم.لغات 504 رو دارم میخونم،دیگه اخرشاشه،شما برای ارتقا زبان تخصصیم خصوصا برای جامدات چی پیشنهاد میکنین؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام 504 به درد نمیخوره گرامرتافل عبدالله قنبری خوبه فلش کارته برا مقاله نوشتن.کتابای لاتین تخصصی آسونه کلماتش راه میوفتی منم سیالات بودم.درضمن فقط نمودارهای پایان نامه روبامتلب یامتمتیکابکش اگه پایان نامه همش نرم افزار باشه بدردنمیخوره فرداکه مقاله دادی ببینن کارت نرم افزاریه 3سوته ردش میکنن چون نرم افزارقبلاکشف شده ببین کارجدیدباشه تحلیلی نه نرم افزاری کتیابراصنعت خوبه ولی بیشترپایان نامه هابیشتربامتلب ومتمتیکا وانسیسه انسیس صفحات cfxکه برای خوردگی درپره های کمپرسور که تحلیل تنشه بدرد میخوره نگران نباش رامیفتی بایس صبور باشی استادم منوهمیشه کنف میکنه هرچندکارم خوب باشه استاداهمشون همینن بایس هیچی نگی چون استادراهنمالج کنه لج کرده همیشه بااستادراهنماخوب رفتارکنین هرچندبدرفتارکنه.

karimieng

عضو جدید
خواهش میشه نانوروبایس ازنت بگردی مقاله بخونی من همه مقاله هام خارجیه منبع فارسی ندارم چون توایران کارنشده نانو

با تشکر میشه همون مقالات خارجی رو به من معرفی کنین
من میخوام یه کار تحلیلی روی تنش های مواد نانو کامپوزیت انجام بدم امکانش هس؟

Reza753

اخراجی موقت
سلام 504 به درد نمیخوره گرامرتافل عبدالله قنبری خوبه فلش کارته برا مقاله نوشتن.کتابای لاتین تخصصی آسونه کلماتش راه میوفتی منم سیالات بودم.درضمن فقط نمودارهای پایان نامه روبامتلب یامتمتیکابکش اگه پایان نامه همش نرم افزار باشه بدردنمیخوره فرداکه مقاله دادی ببینن کارت نرم افزاریه 3سوته ردش میکنن چون نرم افزارقبلاکشف شده ببین کارجدیدباشه تحلیلی نه نرم افزاری کتیابراصنعت خوبه ولی بیشترپایان نامه هابیشتربامتلب ومتمتیکا وانسیسه انسیس صفحات cfxکه برای خوردگی درپره های کمپرسور که تحلیل تنشه بدرد میخوره نگران نباش رامیفتی بایس صبور باشی استادم منوهمیشه کنف میکنه هرچندکارم خوب باشه استاداهمشون همینن بایس هیچی نگی چون استادراهنمالج کنه لج کرده همیشه بااستادراهنماخوب رفتارکنین هرچندبدرفتارکنه.

باز سلامی دوباره:smile:

انیشتن خانم من پروژه کارشناسیم تحلیل و مدل سازی پمپ سانتریفیوژ با فلوئنت و گمبیت بود.نظرتون چیه من روی تحلیل تنش رو پره های پمپ سانتریفیوژ کار کنم.کلا به پمپ و توربوماشینها علاقه دارم.در این زمینه منابع لاتین و فارسی چطوری هست؟؟
موضوع سختی هست؟؟از توش مقاله درمیاد؟
بعد یه سوال دیگه انسیس که فقط نرم افزار تحلیلی هست،باید یه مدلی داشته باشیم تا با انسیس تحلیلش کنیم،به خاطر همین میگم یاد گرفتن کتیا شاید لازم باشه...لازم نیست؟
سوال دیگم اینه که لازم نیست انسیس کلاس برم؟کجا برم؟خبری ندارین؟
مارو راهنمایی کنین:)

انیشتن

عضو جدید
باز سلامی دوباره:smile:

انیشتن خانم من پروژه کارشناسیم تحلیل و مدل سازی پمپ سانتریفیوژ با فلوئنت و گمبیت بود.نظرتون چیه من روی تحلیل تنش رو پره های پمپ سانتریفیوژ کار کنم.کلا به پمپ و توربوماشینها علاقه دارم.در این زمینه منابع لاتین و فارسی چطوری هست؟؟
موضوع سختی هست؟؟از توش مقاله درمیاد؟
بعد یه سوال دیگه انسیس که فقط نرم افزار تحلیلی هست،باید یه مدلی داشته باشیم تا با انسیس تحلیلش کنیم،به خاطر همین میگم یاد گرفتن کتیا شاید لازم باشه...لازم نیست؟
سوال دیگم اینه که لازم نیست انسیس کلاس برم؟کجا برم؟خبری ندارین؟
مارو راهنمایی کنین:)
بذاردانشگات مشخص بشه بازمینه کاری استادا آشنابشی بعدتصمیم میگیریم.من روآسانسورمیخواستم کارکنم متاسفانه استادام بلدنبودن موضوع مویکی دیجه انتخاب کردم.تودانشگاه هاانجمن علمی ها انسیس میذارن کتاب جاهدمطلق هم خوبه خودت بخونی.اگه موضوعت مدل دارباشه براشکل کشیدن وتحلیلش لازم هس انسیس عجله نکن.کتیا آسونه کاری نداره یادگیریس.دیگه مقاله روبایس دربیاری دلبخواهی نیس

انیشتن

عضو جدید
با تشکر میشه همون مقالات خارجی رو به من معرفی کنین
من میخوام یه کار تحلیلی روی تنش های مواد نانو کامپوزیت انجام بدم امکانش هس؟

توساینس دایرکت بزن کلی مقاله درمیاد.الان همش پولی شده وقتی دانشگاه قبول شدی میری توسایت همون دانشگاه ثبت نام ایمیل دانشگاه میکنی یعنی بهت یک ایمیلی میدن که پسوندش مال همون دانشگاس.بعدمیری تو سایتwww.powerdata.irمقاله های خارجی رومجانی میگیری.

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان لازم نيست حتي 1000 تومان براي دانلود مقاله بدهيد

بهترين روش جستجوي مقاله سرچ در سايت هاي ساينس دايركت، اسپرينگر و ويلي جداگانه
و اين دو تا سايت
scholar.google.com
http://highwire.org/

مقاله ها رو دسته بندي كنيد.
اگر مقاله اي خواستي ميتوني به مقالات درخواستی لاتین مراجعه كني و درخواست بدي.
البته روزي 2 مقاله و با رعايت قوانین تالار مقالات ;)

karimieng

عضو جدید
توساینس دایرکت بزن کلی مقاله درمیاد.الان همش پولی شده وقتی دانشگاه قبول شدی میری توسایت همون دانشگاه ثبت نام ایمیل دانشگاه میکنی یعنی بهت یک ایمیلی میدن که پسوندش مال همون دانشگاس.بعدمیری تو سایتwww.powerdata.irمقاله های خارجی رومجانی میگیری.

ممنون از راهنماییت
من الان ترم 3 هستم مقالات هم میتونم بگیرم فقط خواستم بدونم میشه کارای تحلیلی با نرم افزار رو روی مواد نانو کامپوزیت انجام داد.

انیشتن

عضو جدید
ممنون از راهنماییت
من الان ترم 3 هستم مقالات هم میتونم بگیرم فقط خواستم بدونم میشه کارای تحلیلی با نرم افزار رو روی مواد نانو کامپوزیت انجام داد.

خواهش میشه.موادنانوتحلیل نمیخواد کدنویسی بایس بلدباشی تحلیل باکدهست.کدمینویسی نموداراشوازمتلب میگیری.همین بقیشم دستی هس فقط نموداراهاش بایس درست ومنطقی باشه بارفرنسامقایسه کنی.شکل کامپوزیت هم با انسیس یا هرنرم افزار که بلدی میکشی همین متلب بایس بلدباشی

Asghar_

عضو جدید
خواهش میشه.موادنانوتحلیل نمیخواد کدنویسی بایس بلدباشی تحلیل باکدهست.کدمینویسی نموداراشوازمتلب میگیری.همین بقیشم دستی هس فقط نموداراهاش بایس درست ومنطقی باشه بارفرنسامقایسه کنی.شکل کامپوزیت هم با انسیس یا هرنرم افزار که بلدی میکشی همین متلب بایس بلدباشی

سلام.

با انسیس مگه طراحی هم میشه کرد انیشتن خانم؟

انسیس فقط تحلیلی مگه نیست؟

ممنون:gol::gol::gol:

انیشتن

عضو جدید
سلام.

با انسیس مگه طراحی هم میشه کرد انیشتن خانم؟

انسیس فقط تحلیلی مگه نیست؟

ممنون:gol::gol::gol:
آره دیگه تیرمیکشی بامش بندی .نانویعنی اینکه تنش دریک نقطه به کرنش تمام نقاط وابسته میشه بایس مشبکی بکشی مثله مشبندی دیگه.

karimieng

عضو جدید
من دنبال همین بودم مرسی با آباکوس هم میشه پس؟

بالا