چه رابطه اي بين واقعه 11 سپتامبر 2001 در نيويورك، يكي از اعداد مقدس فراماسونرها (عدد 11) و سال 2012 است؟

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]دوستان یه مطلبی دیدم جالب بود[/FONT]
گفتم بذارم اینجا شما هم ببینین
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]اعداد مقدس فراماسونرها[/FONT]
[FONT=&quot]راستي چه ارتباطي بين واقعه 11 سپتامبر 2001 در نيويورك، يكي از اعداد مقدس فراماسونرها (عدد 11) و سال 2012 است:[/FONT]
[FONT=&quot]پيشنهاد مي‌كنيم اين چند مورد را بخوانيد و بعد از آن ... [/FONT]
[FONT=&quot]و بعد از آن ديگر قضاوت با خود شماست![/FONT]
-[FONT=&quot]برج‌هاي مركز تجارت جهاني در نيويورك بين سالهاي 1966 تا 1977 ساخته شدند؛ يعني...[/FONT]
[FONT=&quot]11[/FONT][FONT=&quot] سال [/FONT]
-[FONT=&quot]شباهت برج‌هاي مركز تجارت جهاني با عدد [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT]
- [FONT=&quot]حادثه برج‌هاي مركز تجارت جهاني در [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]سپتامبر 2001 اتفاق افتاد.[/FONT]
-[FONT=&quot]حادثه 11[/FONT][FONT=&quot]سپتامبر 2001 معروف به 9/11[/FONT]
[FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]=9+1+1[/FONT]
-[FONT=&quot]يازدهم سپتامبر، 254 روز از سال گذشته...[/FONT]
[FONT=&quot]11[/FONT][FONT=&quot]=2+5+4[/FONT]
-[FONT=&quot]يازدهم سپتامبر، 111 روز تا پايان سال...[/FONT]
[FONT=&quot]111[/FONT]
-[FONT=&quot]اولين هواپيمايي كه به مركز تجارت جهاني برخورد كرد پرواز [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]بود.[/FONT]
-[FONT=&quot]تعداد پرسنل پرواز [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]نفر بود.[/FONT]
-[FONT=&quot]نيويورك [/FONT][FONT=&quot]11[/FONT][FONT=&quot]اُمين ايالت در اساسنامه آمريكاست.[/FONT]
-[FONT=&quot]در [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]سپتامبر 1941، يعني 60 سال پيش از [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]سپتامبر 2001 بناي پنتاگون پي‌ريزي شد.[/FONT]
-[FONT=&quot]در [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]سپتامبر 1990 يعني[/FONT][FONT=&quot] 11 [/FONT][FONT=&quot]سال مانده به حادثه برج‌ها، جورج بوش پدر طي سخناني در كنگره آمريكا با نام [/FONT][FONT=&quot]نظم نوين جهاني[/FONT]NEW WORLD ORDER[FONT=&quot] پرده از چهره خود و اربابان خود خوانده جهان كنار زد.[/FONT]
[FONT=&quot]قسمتي از سخنراني جورج بوش پدر: " چيزي كه در خطر است بيش از يك كشور كوچك است. اين ايده بزرگي است؛ نظم نوين جهاني..."[/FONT]
-[FONT=&quot]بيست و يكم دسامبر سال 2012 ساعت [/FONT][FONT=&quot]11:11 [/FONT][FONT=&quot]دقيقه، دگرگوني زمين طبق پيش‌بيني ماياها كه البته برخلاف اديان الهي است.[/FONT]
-[FONT=&quot]بيست و يكم دسامبر سال 2012، 2012/12/21[/FONT]
[FONT=&quot]11[/FONT][FONT=&quot]=2+1+2+1+2+2+1[/FONT]
-[FONT=&quot]حادثه 11 سپتامبر 2001، [/FONT][FONT=&quot]11[/FONT][FONT=&quot] سال مانده به سال 2012 .[/FONT]
-[FONT=&quot]يازده در هرم اعداد [/FONT]
[FONT=&quot]1234321=11:11[/FONT][FONT=&quot]X[/FONT][FONT=&quot]11:11[/FONT]
4
3 3
2 2
1 1

-[FONT=&quot]يازده در دلار آمريكا كه نماد اصلي تجارت است .[/FONT]
-[FONT=&quot]راستي ... اولين ماموريت ناسا هم با فضا پيماي آپولو 11 انجام شد.[/FONT]
APOLLO 11
file:///C:/DOCUME%7E1/Sales/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-14.jpg[FONT=&quot]والله أعلم...[/FONT]

تصاویر کوچک فایل پیوست-بر روی فایل پیوست مورد نظرتان کلیک کنید

http://www.goftomanedini.com/showthread.php?t=19329

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]راستي چه ارتباطي بين واقعه 11 سپتامبر 2001 در نيويورك، يكي از اعداد مقدس فراماسونرها (عدد 11) و سال 2012 است:[/FONT]
-[FONT=&quot]برج‌هاي مركز تجارت جهاني در نيويورك بين سالهاي 1966 تا 1977 ساخته شدند؛ يعني...[/FONT]
-[FONT=&quot]شباهت برج‌هاي مركز تجارت جهاني با عدد [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT]
- [FONT=&quot]حادثه برج‌هاي مركز تجارت جهاني در [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]سپتامبر 2001 اتفاق افتاد.[/FONT]
[FONT=&quot]111[/FONT]
-[FONT=&quot]اولين هواپيمايي كه به مركز تجارت جهاني برخورد كرد پرواز [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]بود.[/FONT]
-[FONT=&quot]تعداد پرسنل پرواز [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]نفر بود.[/FONT]
-[FONT=&quot]نيويورك [/FONT][FONT=&quot]11[/FONT][FONT=&quot]اُمين ايالت در اساسنامه آمريكاست.[/FONT]
-[FONT=&quot]در [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]سپتامبر 1941، يعني 60 سال پيش از [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]سپتامبر 2001 بناي پنتاگون پي‌ريزي شد.[/FONT]
-[FONT=&quot]در [/FONT][FONT=&quot]11 [/FONT][FONT=&quot]سپتامبر 1990 يعني[/FONT][FONT=&quot] 11 [/FONT][FONT=&quot]سال مانده به حادثه برج‌ها، جورج بوش پدر طي سخناني در كنگره آمريكا با نام [/FONT][FONT=&quot]نظم نوين جهاني[/FONT]NEW WORLD ORDER[FONT=&quot] پرده از چهره خود و اربابان خود خوانده جهان كنار زد.[/FONT]
[FONT=&quot]قسمتي از سخنراني جورج بوش پدر: " چيزي كه در خطر است بيش از يك كشور كوچك است. اين ايده بزرگي است؛ نظم نوين جهاني..."[/FONT]
-[FONT=&quot]بيست و يكم دسامبر سال 2012 ساعت [/FONT][FONT=&quot]11:11 [/FONT][FONT=&quot]دقيقه، دگرگوني زمين طبق پيش‌بيني ماياها كه البته برخلاف اديان الهي است.[/FONT]
-[FONT=&quot]حادثه 11 سپتامبر 2001، [/FONT][FONT=&quot]11[/FONT][FONT=&quot] سال مانده به سال 2012 .[/FONT]
4
3 3
2 2
1 1

-[FONT=&quot]راستي ... اولين ماموريت ناسا هم با فضا پيماي آپولو 11 انجام شد.[/FONT]
APOLLO 11
file:///C:/DOCUME%7E1/Sales/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-14.jpg[FONT=&quot]والله أعلم...[/FONT]

دلم براتون میسوزه .دنیای کوچیکی دارید و دارند خوب با شما بازی میکنند.

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]111[/FONT]
4
3 3
2 2
1 1

APOLLO 11

من نمیدانم شما این مزخرفات رو از کجای اینترنت پیدا میکنید/ البته جای تعجب نیست / کسانی که به نماز باران و حجاب و زلزله و از این حرفها اعتقاد دارند باید که چینین مهملاتی رو هم باور داشته باشند

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد چطوری؟

حال میکنی فیلمو
عجب فیلمهایی میسازند

ما هم فقط فیلم های با حجاب فارسی 1 میسازیم

amin karmania

عضو جدید
راست گفتی رابطه ها واقعا جالبن!
اگه بهشون اعتقاد دارین از روشون آینده رو پیش بینی کنین،ببینین اتفاق بعدی کی خواهد افتاد!!!

power king

عضو جدید
من فقط عضو شدم تا بگم شما که چیزی نمی دونی ساکت شی بهتره

شماره ی پلیس آمریکا چنده؟؟؟؟ 911. عدد محبوب فراماسونها چنده؟؟؟؟ 11(عدد مقدس شیطان پرستان) رئیس جمهور آمریکا تو چه تاریخی بحث "نظم نوین جهانی" رو بیان کرد؟؟؟ 1990/9/11 یا همون 11 سپتامبر. 11 سال بعد چی میشه؟؟؟؟ واقعه 11سپتامبر 2001 .گفتنیه که این واقعه رو به عنوان بزرگترین مناسک شیطان پرستان مینامند. حالا چرا برج های دو قلو؟؟؟؟ اشاره به دو ستون جلوی معبد سلیمان. دو برج در کنار هم مثل عدد 11. حالا چرا 911 ؟؟؟؟ چون 10،عدد خداست:هم اندام نریدگی داره (1) هم اندام مادگی (0).حالا 11-9 یعنی خدا رو بیخیال از 9 بپر به 11 .(اشاره به ستون های کابالا که در راس آن عدد 10 قرار دارد. )
11سال بعد از 11 سپتامبر 2001 میشه 11 سپتامبر 2012. خاخام های دینی پیش بینی می‌کنند که جهان در سال 2012 به پایان برسد و پس از اینکه همگان در قبر قرار گرفتند، در سال 2035 یعنی حدود 25 سال دیگر قیامت برپا خواهد شد ( البته من شنیدم توی روايات بسياري اومده كه 300 سال بعد از ظهور حضرت مهدي قيامت ميشه ). پایگاه خبری «هشیم نت» که یک پایگاه افراطی وابسته به خاخام های افراطی است در مقاله ای نوشت: جنگ یأجوج و مأجوج و ظهور حضرت عیسی مسیح بین سال های 2011 و 2012 رخ خواهد داد.

.
.
خیلی زور میزنن به مردم تحمیل کنن 2012 پایان دنیاست اما چرا؟؟ این همه فیلم ساختن ...چرا ؟؟؟ خیلی بیکارن انگار ، تاریخها و عددهام که خیلی حساب شده ان .

http://www.aparat.com/v/d2949eb6aaa490c835219e945ff37dad11816

http://www.aparat.com/hamedgolf

power king

عضو جدید
جادوگری

جادوگری

جادوگری مبناش بازی با اعداده
شما که فیلم زیاد میبینی تو دنیایه فانتزی خودت گیر کردی فیلم The Arrivals هم نگاه کن یکم مغزه کوچیکت رشد کنه شیشیشتا :razz:

unstoppable

کاربر بیش فعال
خیلی ممنون بابت اطلاعات...
من اینارو میدونستم فقط ای کاش اول بقیه رو با فراماسونری آشنا می کردید تا فکر نمی کردن برای سرگرمی و....این مطالب رو نوشتین;)

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاریخ تولد منم 11/11 هست(البته به شمسی) و وقتی 11 سالم بود 11 روز مریض شدم، کد شهرم 0411 هه،
فکر میکنم در پایان دنیا سعادتمند بشم بهم ساندیس بدن

اگه بی خیال مایاها و اعداد و اینا هم بشیم با این تغییراتی که تو حکومتای دنیا ایجاد کردن (رئیس جمهور شدنای زورکی و انقلابات و ... ) راس راسی میخوان دنیا رو یه تکونی بدن!! چند تا هم زلزله و سونامی از خودشون در میکنن قیامت میشه

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا یادم نیست که 11 سپتامبر بود یا 21 امش که قرار بود دنیا تموم بشه....
من خیلی گفتم اقا اینو گروه های بزرگ هنر و فرهنگ امریکایی(مخصوصا امریکا و بقیه‌ی کشور ها هم هستن البته!!) برای فروش داستان هاشون شاخ کردن و تا جایی که سن 20 ساله‌ی من قد میده، قبلا 2 تای دیگه از اینا بوده و اینم سومیشه و بعدیش 2025 هستش، ولی متاسفانه کسی قبول نمیکنه!!!!)

من نمیدونم چطور کسانی که رفتن پشت بوم خونه تا لوگوی پپسی ببین یا نگرانن که یه ادکلن یا یه بیسکویت یا یه عنکبوت بعد از 5 روز نکشتشون، میخوان در مقابل امپراطوری هایی مثل برادران وارنر، پارامونت، فاکس قرن 21 و... فقط تو بحث فیلم سازی افکارشون نلرزه و این جوک ها رو باور نکنن!!!!
همینمون مونده که یکی بیاد بگه اقا بت‌من چرا نمیاد ما رو از فساد و ناراحتی نجات بده! یا سوپر من چرا نمیاد در مقابل درخواست کمک من بهم کمک بکنه... چرا کت‌ومن نمیاد دزد های بانک رو بگیره و چرا اسپایدر من نمیاد که جلوی قتل دوستم رو بگیره....
غافل از اینکه اینا همون نمونه‌های غربی رستم و سهراب و ....‌ی خودمون میباشن!! که یه نفر با عقل پیدا شده که به این نتیجه رسیده که با سرمایه گذاری همه جانبه روشون(فیلم، بازی، انیمیشن، کتاب، کمیک و...) میشه پول میلیاردی پارو کرد!!!!
فقط یه قیلم فروش فیلم 2012(بیانگر اخر دنیا در 2012 به وسیله‌ی اب و هوا!)، The Day After Tomorrow پایان دنیا در سال 2000 به وسیله‌ی گرمای جهانی و عصر یخبندان دوم! و فیلم دیگه‌ای که اسمش یادم نیست رو که قبل از این دوتای دیگه کارگردان ساخت و بیانگر حمله‌ی فضایی ها بودش!!!!

تاریخ انقلاب ها:
1995، به وسیله‌ی موجودات فضایی!
2000، به وسیله‌ی یخ‌بندان دوم!
2012، طبق پیشگویی مایاها، نوستراداموس! بر اساس زلزله و سونامی و خراب شدن دنیا و زیر اب رفتن مجدد کل کره‌ی زمین!
2025، این عصر جالب تره!!! عصر حمله‌ی روبات ها به ادم ها...!!!!

جالب اینه که مثلا فیلم های سال 1991 که در مورد روبات ها هستن، تو سال 2025 اتفاق می‌افتن.... فیلم های سال 2006 در مورد روبات ها هم تو سال 2025!! فک کنم واقعا اون سال قراره روبات ها بهمون حمله بکنن!!!!

البته خیلی ها میگفتن سال 2000 کامپیوتر ها دنیا رو بهم می‌ریزن یا جنگ جهانی رخ میده و از این حرفا.. ولی بیشتر اثار فرهنگی هنری در خصوص همون عصر یخ‌بندان دوم بودش!!

-------
راستی، ظاهرا تلاش هایی هستش برای اینکه سال 2050 سال بعدیی باشه که قراره تو اون جنگ جهانی سوم!!! دنیا توسط بمب های اتمی نابود بشه که یه بار تو ترمیناتور و چند بار دیگه تو فیلم های از اون دست بهش اشاره شده!!!

power king

عضو جدید
منم قبول دارم یسری چرت و پرت دیگه پشتش اضافه کردن ولی شما برو سریال Arrivals رو ببین
کلا حرفامو باور میکنی
بخدا منم مسخرشون میکردم تا اون سریالو با دقت دیدم (5 بار)

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخدا منم مسخرشون میکردم تا اون سریالو با دقت دیدم (5 بار)

خوبه خودتون هم میگین سریال تلویزیونی!!! تو تلویزیون از یه ادم فیلم میگیره، یه اژدها تحویلش میده!!!!
میدونستید که سریال جزو سخت ترین کارهای تلویزیونیه و سینما از اون راحت تره؟!!!
پروژه های در حد بین‌الملل هالیوود رو ببینید! یه لیست طولانی چندصد تایی میشه... در صورتی که تو سریال، شاید 10 تا کار درست حسابی هم نداده باشن کلا!!!!

شماره ی پلیس آمریکا چنده؟؟؟؟ 911
راستی، این شماره‌ی اورژانس هستش.... کلا یه سازمانی هستش که شما زنگ میزنی بهش و موارد رو اطلاع میدی... اگر یه نفر داشت یه نفر رو میکشت، اگر اتشفشان اومده بود... اگر موجودات فضایی اومده بودن!!! اگر بن‌لادن رو دیدی اگر جایی اتیش گرفت! اگر سرت درد گرفت، در هر حالتی زنگ میزنی به 911!!!!
متاسفانه برای ایران شماره ها اونقد زیاده که ادم یادش میره!! تازه برا بعضی شهرها هم فرق میکنه!!!!
110 115 113 114 و....!!!!!

power king

عضو جدید
خوبه خودتون هم میگین سریال تلویزیونی!!! تو تلویزیون از یه ادم فیلم میگیره، یه اژدها تحویلش میده!!!!
پروژه های در حد بین‌الملل هالیوود رو ببینید! یه لیست طولانی چندصد تایی میشه... در صورتی که تو سریال، شاید 10 تا کار درست حسابی هم نداده باشن کلا!!!!

راستی، این شماره‌ی اورژانس هستش.... کلا یه سازمانی هستش که شما زنگ میزنی بهش و موارد رو اطلاع میدی... اگر یه نفر داشت یه نفر رو میکشت، اگر اتشفشان اومده بود... اگر موجودات فضایی اومده بودن!!! اگر بن‌لادن رو دیدی اگر جایی اتیش گرفت! اگر سرت درد گرفت، در هر حالتی زنگ میزنی به 911!!!!
متاسفانه برای ایران شماره ها اونقد زیاده که ادم یادش میره!! تازه برا بعضی شهرها هم فرق میکنه!!!!
110 115 113 114 و....!!!!!

این یه سریال تلویزیونی نیست
بارها و بارها از YouTube حذف شد،چرا؟

power king

عضو جدید

در ضمن از حرف های آدم اون چیزی که دلت میخواد و نشنو و برداشت نکن
من کجا حرف از تلوزیون زدم؟؟؟
چند چندی؟

power king

عضو جدید
10 / 9 / 2012
آقا بهتره الکی کل کل نکنیم
صبر کنیم
فردا 9/11
می بینیم
:razz:

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا خدا فکر کنم واقعه بزرگ داره شروع میشه

برین گفتگوی آزاد 90 درصد تاپیکایی که دیروز و پریروز داشت بحث میشد یهو پاک شدن . . .

فقط چند تا تاپیک دختر پسری مونده

تسلیت . . .:biggrin:

power king

عضو جدید
منم امیدوارم اتفاقی نیوفته
مثل 2001 که همش سر ما خاورمیانه ای ها خراب شد
فیلم من خان هستم خیلی قشنگ به تصویر کشیدش

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت رفتی و این سریالو دیدی اونوقت بیا من باهات حرف میزنم

اهان پس سریال مستنده!

الان ذهنت بستس (من با کسی تعارف ندارم ، حقیقتو میگم)

واقعا؟ راسی من با این اپارات حال نمیکنم خیلی پیچیدس!!! ولی سوالم اینه که این کلیپ هایی که تو صفحه‌ی مربوطه گذاشتین، چه ارتباطی دارن... یعنی من باید ازشون چی رو برداشت بکنم؟ میشه اول این رو بگین تا با وجدان راحت بشینم ببینمشون؟!

در ضمن از حرف های آدم اون چیزی که دلت میخواد و نشنو و برداشت نکن
وقتی میگید سریال، فقط سریال تلویزیونی به خاطر ادم میاد..... فکر نمیکنم کسی چنین سریال هایی رو بیاره تو پخش خصوصی مطرح کنه!! مثلا سریال کشتی کج با اون همه طرفدارش تو دنیا، 4 سال پیش مجبور شد از پخش خصوصی کانال USA بیاد بیرون و الان کلی کانال ماه‌واره ای دارن زنده بازی هاش رو نشون میدن!!!!

اگر فردا گذشت و اتفاقی هم نیوفتاد، شما حاضری بیای اینجا رسمی عذرخواهی کنی؟!!!!

power king

عضو جدید
اهان پس سریال مستنده!

واقعا؟ راسی من با این اپارات حال نمیکنم خیلی پیچیدس!!! ولی سوالم اینه که این کلیپ هایی که تو صفحه‌ی مربوطه گذاشتین، چه ارتباطی دارن... یعنی من باید ازشون چی رو برداشت بکنم؟ میشه اول این رو بگین تا با وجدان راحت بشینم ببینمشون؟!

وقتی میگید سریال، فقط سریال تلویزیونی به خاطر ادم میاد..... فکر نمیکنم کسی چنین سریال هایی رو بیاره تو پخش خصوصی مطرح کنه!! مثلا سریال کشتی کج با اون همه طرفدارش تو دنیا، 4 سال پیش مجبور شد از پخش خصوصی کانال USA بیاد بیرون و الان کلی کانال ماه‌واره ای دارن زنده بازی هاش رو نشون میدن!!!!

اگر فردا گذشت و اتفاقی هم نیوفتاد، شما حاضری بیای اینجا رسمی عذرخواهی کنی؟!!!!

سریالش مستنده
ولی نه اون جور که شستشو مغزی بدت
فقط سرنخ میده تو با وقایع زندگیت مقایسه می کنی و حقیقت رو پیدا میکنی

و در مورد اون قضیه منم امیدوارم اتفاقی نیوفته ولی ناراحتیم از اینه که وقتی یکی میاد یسری اطلاعات میده میخواید ترورش کنید
من به یک جمله خیلی ایمان دارم

هرکس بیشتر بداند کمتر اعتقاد دارد

من خودم اصلا آدم دین داری نیستم ولی از این که کسی بخواد منو کنترل کنه بدم میاد