درخواست های مرتبط با | طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فایل رو دانلود کردم و نصب کردم اما ارور زیر رو میده
ROCKEY 4 not found or Driver not installed
لطفا راهنمایی کنید

سلام
اگر قفل مجازی نرم افزاری را خوب نصب کرده باشید ارور نباید بده
چند بار نصب و سیستم را ریستارت کنید.

اگر هم قفل را نصب نکرده اید ان را نصب کنید.

iran4irani

عضو
قفل مجازی؟

قفل مجازی؟

سلاماگر قفل مجازی نرم افزاری را خوب نصب کرده باشید ارور نباید بدهچند بار نصب و سیستم را ریستارت کنید.اگر هم قفل را نصب نکرده اید ان را نصب کنید.
سلامببخشید لطف می کنید بگید قفل مجازی کجاش هست چند بار نصب کردم و ریست کردم باز همین ارور میده

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامببخشید لطف می کنید بگید قفل مجازی کجاش هست چند بار نصب کردم و ریست کردم باز همین ارور میده

یک فایل هست با نام کرک اون همون قفل مجازی هست که به جای قغل سخت افزاری استفاده میشه
البته توی بعضی از ویندوزها نصب نمیشه
ویندوزتان چی هست؟
اصلا این کرک یا قفل مجازی را نصب کرده اید؟

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ویندوز xp هست، نه نمیدونم چطور باید نصب کنم.لطفا راهنمایی کنید

توی شاخه ای که کرک نام دارد یک فایل تکست وجود دارد که توضیح داده است ان را بخوانید اگر متوجه نشدید عین متن ان را اینجا قرار بدهید تا برایتان شرح بدهم
چون من ان فایل را نداشتم نتوانستم اینجا قرار بدهم

mohandes-87

عضو جدید
کمک میخوام

کمک میخوام

:w10:سلام دوستای خوبم .
طرح امکان سنجی (توجیهی)خوب برای وازلین و فوتس اویل میخوام .
به همرا ه توضیح عالی از خط تولیدشون .

diamondpersia

کاربر فعال
سلام،لطفا PFD هر واحدی غیر از از(متانول-اتانول-امونیاک-اوره-استایرن-اتیل بنزن-اسید سولفوریک-اتیلن گلایکول-فرمالدهید-HDA )این ها رو داره برم قرار بده ،یا هر واحدی که شبیه سازی کردین قرار بدین.
برای پروژه درس طراحی فرایند باید به غیر از واحدهای بالا یک واحد پتروشیمی یا پالایشگاه را شبیه سازی و بهینه سازی(conceptual design) کنیم.اگر فایل شبیه سازی شده هر واحدی یا حداقل PFD یک واحد به همراه واکنش های آن(به نظرتون کدام واحد کم دردسرتره) را برام قرار بدین ممنون میشم.

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من یه سری طرح در مورد هزینه های مالی، بازاری و فنی(هر چیزی که دارین!) راجع به پالایشگاه احتیاج دارم فرقی نداره چه نوع پالایشگاهی مثلا چه پالایش گاز چه پالایش قطران یا ...

باچند نفر از دوستان سه سال روی سه تا تاپیک کار کردیم که اکثرشون برای همین مباحث هزینه های مالی و بازاری و فنی راجع به پالایشگاه هستند که دو تاپیک پالایشگاه نفت و یک تاپپیک پالایشگاه گاز هستند:

طراحی پالایشگاه گاز:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/377619

طراحی پالایشگاه نفت (بخش اول)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/288019

طراحی پالایشگاه نفت (بخش دوم)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/310918

البته این تاپیکها بیشتر درباره مباحث اقتصادی و بازار و Cost Estimation بحث شده تا مباحث فنی اما کمی مباحث فنی هم داخلش دارد
برای مباحث فنی پالایشگاه تاپیکهای جداگانه با اطلاعات بسیار زیاد و تخصصی تا دلتون بخواد هست ولی اکثرشون کمتردرباره طرح و اقتصاد و بازار بحث کرده اند و بحث اصلی طرح و اقتصاد وبازار در تاپیکهای بالا بیشتر وجود دارد.

esaf24

عضو جدید
سلام
دوستان کسی طرحی یا پروژه ای درباره ایزوپروپیل بنزن (کومن) نداره؟

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان، طرح توجیهی تولید الکل از چغندر قند (ملاس چغندر) کسی داره؟

یا طرح توجیهی برای تولید رب و فرآورده های دیگه از گوجه فرنگی؟
ممنون میشم کمک کنید:gol:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان، طرح توجیهی تولید الکل از چغندر قند (ملاس چغندر) کسی داره؟

یا طرح توجیهی برای تولید رب و فرآورده های دیگه از گوجه فرنگی؟
ممنون میشم کمک کنید:gol:
تو همین تایپیک بود

پیوست ها

• etanol.pdf
    681.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

abbas67set

عضو جدید
سلام
نیاز به طرح توجیهی پالایشگاه قیر دارم...لطفا کمک کنید.
ممنون

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
نیاز به طرح توجیهی پالایشگاه قیر دارم...لطفا کمک کنید.
ممنون

سلام
اگر برای درس و رشته درسی میخوای کار سختی نیست یک سری فرضیات و تئوری مینویسی و پرینت میکنی میدهی نمره میگیری

ولی اگر برای تعیین سرنوشت خودت و ده نفر کارگری که قرار است خانواده شان از این طریق تامین معاش کنند دیگر تئوری و فرضیه نمیشود و بلکه یک کار عملی است که روی کاغذ اگر بر فرض 99% ان را پیدا کنی ممکن است یک درصد ان را نتوانی پیدا کنی
اگر بر فرض یک شخصی کل 100% طرح توجیهی را برایت تعریف کند باز بخواهی انجام بدهی ممکن است هزینه و خسارت زیادی ببینی من این مسائل را بر اساس تجربه عرض میکنم

و اما بعد از نصیحت میرویم سراغ سوال شما:

سوال شما مانند این است که من بگویم میخواهم در این کره زمین یک خانه بخرم!

خوب توی نیویورک میخواهید یا دوبی؟ توی تهران یا آنکارا؟ توی دهات لرها یا کردها یا بلوچها یا ترکها؟

بعد از ان چند متر خانه تان باید باشد؟

مصالحش چه باشد؟ گلی باشد یا سیمانی؟ سازه فولادی یا بتنی؟

حالا بفرمائید طرح توجیهی قیر شما باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

1- مقدار کل سرمایه گذاری ؟

2- متراژ زمین قابل تهیه ؟

3- ساختار

4- ظرفیت تولیدی هدف تان چقدر است؟

5- مواد اولیه اش را از کجا تامین خواهید کرد؟

6- محصولاتش را چطوری خواهید فروخت؟

7- تکنولوژی که انتخاب میکنید چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

یک طرح توجیهی باید امور زیر را پیش بینی کند:

1- توجیه عملیات مکان یابی
2- توجیه زیست محیطی
3- توجیه مدیریتی
4- توجیه بازاریابی
5- توجیه مدیریت ریسک و مهندسی مالی
6- توجیه مالی
7- توجیه اقتصادی
8- توجیه فنی
9- توجیه حقوقی (ساختار حقوقی مالکین پروژه)

اگر طرح ویژه باشد باید توجیه پدافند غیر عامل را نیز تهیه فرمائید.

amin7128

عضو جدید
طرح توجیهی تولید اتیل استات

طرح توجیهی تولید اتیل استات

سلام دوستان کسی هست که درباره طرح توجیهی اتیل استات اطلاع داشته باشه
مرسی

ehsan573

عضو جدید
سلام خدمت دوستان محترم
اگر امکان دارد یک طرح توجیهی در رابطه با بهره برداری از معدن شن و ماسه قرار دهید.بسیار ممنون

moaqfe

کاربر بیش فعال
1- طرح ایجاد یک کارگاه عرقیات سنتی
2- طرح ایجاد یک کارگاه تولید چای کیسه ای
3- طرح ایجاد کارخانه ساخت کاغذ و نخ چای کیسه ای

mohandes-87

عضو جدید
میشه یه طرح توجیهی عالی از تولید لوله های پلی اتیلن بذارید؟توی اینترنت چیز بدرد بخوری ندیدم

jajaei

عضو جدید
سلام به دوستان
کسی طرح توجیهی تولید بنزیل کلرید رو داره؟ حتی فقط اطلاعات اقتصادی و تجهیزات تولید و....

ممنون. خیلی نیاز دارم

omreza

عضو جدید
سلام و عرض ادب. لطفا یک طرح توجیهی و روش کامل ساخت آنزیم ها و پورد لباسشویی و رختشویی را برایم ایمیل کنید. خیلی ضروریه. ممنون میشم.
omidzarepoor62@yahoo.com

bahar_r6165

عضو جدید
سلام دوستان،سال نو مبارک. میخوام ببینم چطور میتونم " کمترین میزان تولید صنعتی قابل قبول فرایند تولید ایزوتوپ پایدار کربن13 از روش تقطیر کرایوژنیک مونوکسید کربن و ارزیابی هزینه های مالی بصورت سرفصلی و تخمینی رو برآورد کنم".;کتاب طراحی مفهومی داگلاسو گرفتم،نگاه کردم اما نتونستم مسیرمو پیدا کنم.موندم از کجا باید شروع کنم.تا15ام باید پروژمو تحویل بدم اما هیچی دستم نیست.هنگ هنگم:cry:.ممنون میشمکمک کنین.با امید سال خوب واسه همه

bahar_r6165

عضو جدید
سلام دوستان.ممنونم میشم اگه کسی فابل کتاب راهنمای مطالعه بازار و بازاریابی در امکان سنجی طرح های صنعتی نویسنده: علی نیاكان‌لاهیجی , باهمكاری: محمدرضا حسنی‌فخرآبادی , باهمكاری: اسماعیل محمدجانی دراختیار داره برام بذار.ممنونم

mdf77

عضو جدید
سلام دوستان
من یک طرح توجیهی کامل برای تولید فیلتر روغن خودرو نیاز دارم
ممنون

siavash92

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان یک مطلب در مورد heat conduction on water wall membrane میخواستم اگر کمکم کنید ممنون می شم . با تشکر

phantomha

عضو جدید
سلام دوستان...

واقعا خیلی خیلی ممنون از تاپیک باحال و خوبی که دارید،خیــــــــــلی استفاده کردم...

کسی طرح توجیهی ایجادی یا بانکی در مورد سیلوهای گندم داره؟؟؟
بدجور لازمم شده..

setareh2192

عضو جدید
سلام.

کسی می تونه در مورد ارزیابی فنی و اقتصادی تولید سولفات آلومینیوم-پتاسیم (زاج) { نمک دوگانه سولفات آلومینیوم مد نظره } راهنماییم کنه..؟

ممنون

بالا