جزوه پی دی اف زبان سی

MOHAMMAD-- N

عضو جدید
سلام
:)من دانشجوي سال اول softwareهستم خيلي دنبال جزوه ++c از يكي از دانشگاه هاي تهران گشتم ولي موفق نشدم خوشحال ميشم كسي در اين باره كمكم كنه .

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما باید مال یکی از دانشگاهای تهران باشد

من برایتان یک نمونه upload می کنم

پیوست ها

• C++(Nick Mehr).zip
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

MOHAMMAD-- N

عضو جدید
حتما باید مال یکی از دانشگاهای تهران باشد

من برایتان یک نمونه upload می کنم
[FONT='Arial','sans-serif']دوست عزیز ممنون که کمکم کردین اما یه مطلبی بگم امیدوارم که سوتفاهمی پیش نیاد می خواستم یه سری اطلاعات در مورد نویسنده این کتاب بدونم چون خودتون بهتر می دونید تا یه نویسنده را نشناختی درست نیست که از مطالبش استفاده کنی[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif'] امید وارم که یه جوری گفته باشم که منظورما بیان کرده باش[/FONT]

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما می توانید فایل را دانلود کنید البته کتاب نیست اسلاید است

برای یادگیری مقدماتی بسیار مناسب است

در مورد بیوگرافی نویسنده هم هیچ چیز نمی دانم .

موفق باشید

t0tem

عضو جدید
آقا با نویسنده چی کار داری درست رو بخون D:
اگه اطلاعات در مورد اساتید می خوای برو سایت دانشگاه و قسمت هیئت علمی
اگه نه برو اینجا کمکت میکنه ;)

meysam_247

عضو جدید
سلام دوستان
كسي جزوه آموزشي زبان c ( كه از اول اول ( مبتدي ) شروع كنه ) رو داره برام بزاره ؟؟

ممنون ميشم

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
كسي جزوه آموزشي زبان c ( كه از اول اول ( مبتدي ) شروع كنه ) رو داره برام بزاره ؟؟

ممنون ميشم
دوست عزیز اکثر کتب و جزوات C از همون به قول شما پایه ی پایه شروع کرده . اما چیزی که باعث میشه فکر کنید مفاهیم رو درست نمی فهمید یا خودتون نمی تونید به سوالات و تمرینات جواب بدید اینه که پای کامپیوتر نمیشینید و در عمل نمی بینید چه اتفاقی می افته !
بایستی برنامه ها رو خودتون بنویسید با Error های منطقی و املایی مواجه شوید تا درک درستی از مفاهیم پیدا کنید .

meysam_247

عضو جدید
دوست عزیز اکثر کتب و جزوات C از همون به قول شما پایه ی پایه شروع کرده . اما چیزی که باعث میشه فکر کنید مفاهیم رو درست نمی فهمید یا خودتون نمی تونید به سوالات و تمرینات جواب بدید اینه که پای کامپیوتر نمیشینید و در عمل نمی بینید چه اتفاقی می افته !
بایستی برنامه ها رو خودتون بنویسید با Error های منطقی و املایی مواجه شوید تا درک درستی از مفاهیم پیدا کنید .

ممنون از راهنماييتون:gol:

RIG

متخصص C#.net
من سی شارپ می خوام یاد بگیرم... نمی دونم از کجا باید شروع کنم ولی....
من نظرم اینکه C#2005 رو بخونی خیلی خوبه یعنی کامل ترین مرجع تو ایران هست 951 صفحه ایناست و در مورد همه چیز هست من 5 ماه دارم میخونم و خیلی خوبه راحتر میتونی یاد بگیری و از سید محمد هاشمیان هست.
تو نت بگرد پیدا میشه دانلود کن یه کم حجم داره فقط دیگه:gol:

• Like
واکنش ها: efhc

8800885

عضو جدید
جزوه برنامه نویسی

جزوه برنامه نویسی

میشه یه جزوه برنامه نویسی ++c بگذارید . ممنون:gol:

khsb

عضو جدید
اینم جزوه ++C

اینم جزوه ++C

اینم جزوه ++C برای دوستان عزیز . هرجزوه ای خواستید می تونید بگید براتون می فرستم تو همه زمینه ها دارم علمی آموزشی مذهبی.:)

پیوست ها

• آموزش C++ه.zip
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0

hamednohekhan

عضو جدید
با سلام
میخاستم با پاسکال برنامه بنویسم کسی کتاب خوب سراغ داره یا

آموزش مولتی مدیا لطفا کمکم کنید
ممنون

atefehnorouzi

عضو جدید
PDF زبان C

PDF زبان C

از دوستان عزیز می خوام که یک فایل خوب برای یادگیری زبان C به صورت جامع و کامل ارائه بدن. ممنون

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
pdf آموزش #c

پیوست ها

• C# _ Farsi.pdf
    566.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • C#farsi.pdf
    290.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

stahad1

عضو جدید
کتاب

کتاب

سلام دوستان لطفآ هر کتابی را نزارید و اگه کتاب جدید و جالبی دارد بزارید

sha19425

عضو جدید
دوست عزیز با پی دی اف برنامه نویس نمیشی . 7-8 تومن بده یه کتاب خوب بگیر راحت بخون .

منم کتاب سی عین الله جعفر نژاد رو بهت توصیه میکنم .

بالا