سوالات و مشکلات در مورد گوشی های جاوا

sajede1997

عضو جدید
سلام گوشي من به يه جاي خورده و بعد هز اون همش انتنش ميره و بعد از اينكه باطريش تا 50درصدپر ميشه شروع ميكنه به خاموش و روشن شدن مدلش :سوني اريكسون ايكس 10 هست لطفا راهنماييم كنيد

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام گوشي من به يه جاي خورده و بعد هز اون همش انتنش ميره و بعد از اينكه باطريش تا 50درصدپر ميشه شروع ميكنه به خاموش و روشن شدن مدلش :سوني اريكسون ايكس 10 هست لطفا راهنماييم كنيد
انتن گوشیتون ایراد پیدا کرده و باید تعمیر سخت افزاری بشه
امکان داره ic شارژتونم یک سری از پایه هاش اتصالشون قطع شده باشه.
باید بازدید بشه

lingshan

عضو جدید
HELP...

HELP...

salam man goshi samsung s3653 daram to *#5239870*# storang setting debog ro zadam va ro hight gozashtam hala zaman bala amadan eror upload to pc ro mide che car konam lotfan komakam konen:cry::cry:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من سوني اريكسون مدل ياري(u100i)دارم.ديدم كسي گفته بود بلوتوثش ازكار افتاده مال منم خراب شده بود فلش كردم درست شد ديگه تاحالا كه سالمه
ولي بازي يا تم به غير از فابريك خودشو بريزم اجرا نميشه بايد چيكار كنم؟
يه مسنجر nimbazz هم روش نصب كردم اجرا ميشه ولي بالا نمياد مشكلش چيه؟

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستي چطور ميشه روي سوني اريكسون براي ورود به اس ام اس ها مثل سامسونگ رمز گذاشت

HaMiD.TcI

مدیر تالار
خیر متاسفانه همچین برنامه ای برای گوشی شما وجود ندارد

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مدل گوشی من سامسونگ champ c3303iبعد عید خریدمش خیلی مواظب بودم امامدتی روی صفحه ی مانیتورش چند تا خط سفید افتاده وروز به روز تعدادش بیشتر میشه
دلیل؟ راه حل؟
بعد بولوتوث کامپیوترمو پیدا نمیکنه چرا؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام مدل گوشی من سامسونگ champ c3303iبعد عید خریدمش خیلی مواظب بودم امامدتی روی صفحه ی مانیتورش چند تا خط سفید افتاده وروز به روز تعدادش بیشتر میشه
دلیل؟ راه حل؟
بعد بولوتوث کامپیوترمو پیدا نمیکنه چرا؟
سلام دوست عزیز . مسلما اگه مراقبش میبودین خش روی صفحش نمیفتاد !
راه حلی هم نداره باید باهاش بسازین
و اما در مورد بلوتوث . با دیوایس های دیگه امتحان کردین !؟

mona_69

عضو جدید
سلام دوستان...
من یه گوشیه w580 دارم که چند وقتیه بعضی از فایلهاش مثه عکس یا موزیک هاش واسه خودش غیب میشه!!!!!!!!!!:confused:
تا اینکه امروز یهو عکس والپیپرم عکس پیش فرض شد.وقتی رفتم تو فایل عکس...هیچ عکسی نبود:eek:..حتی وقتی به pc هم وصل کردم فایل picture خالی بووووووووود...این یعنی چی؟:cry:
اینم بگم که گوشیم ویروسی بود بعد از این ماجرا ویروس کشی هم کردم ولی عکسام نیستن...میشه بگین مشکل کجاست؟
ممکنه از طربق نرم افزارهایی مثل نیمباز این مشکل پیش بیاد؟؟؟:(

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام دوستان...
من یه گوشیه w580 دارم که چند وقتیه بعضی از فایلهاش مثه عکس یا موزیک هاش واسه خودش غیب میشه!!!!!!!!!!:confused:
تا اینکه امروز یهو عکس والپیپرم عکس پیش فرض شد.وقتی رفتم تو فایل عکس...هیچ عکسی نبود:eek:..حتی وقتی به pc هم وصل کردم فایل picture خالی بووووووووود...این یعنی چی؟:cry:
اینم بگم که گوشیم ویروسی بود بعد از این ماجرا ویروس کشی هم کردم ولی عکسام نیستن...میشه بگین مشکل کجاست؟
ممکنه از طربق نرم افزارهایی مثل نیمباز این مشکل پیش بیاد؟؟؟:(
گوشی رو دوباره ویروس کشی کنید.
پس از این کار به حالت mass storage به سیستم (با کابل) وصل کنید.
آدرس زیر رو در پنجره ی my computer دنبال کنید:
Tools (Organize)/Folder option/view
گزینه ی show hidden files رو تیک بزنید.
گزینه ی hide protected operating رو غیر فعال کنید (تیکشو بردارید)
اگه فایل ها برگشتن بگید تا طریقه ی برگردوندنشون به حالت اولیه رو براتون شرح بدم.
اگه هم نه که اطلاعاتتون پاک شده و راهی برای بازگشت نیست.
بعد از انجام عملیات. تنظیماتتون رو به حالت اول برگردونید

mona_69

عضو جدید
گوشیمو با آنتی ویروس اسکن کردم با کابل وصل کردمش...
این یکی کارم بار قبل انجام داده بودم...ولی همه show بودن.:(
یعنی واقعا دیگه برنمیگردن؟؟؟حتی با ریکاوریه مموریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
آخه چطور اینجوری شده؟؟؟؟من عکسامو میخوام..

HaMiD.TcI

مدیر تالار
گوشیمو با آنتی ویروس اسکن کردم با کابل وصل کردمش...
این یکی کارم بار قبل انجام داده بودم...ولی همه show بودن.:(
یعنی واقعا دیگه برنمیگردن؟؟؟حتی با ریکاوریه مموریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
آخه چطور اینجوری شده؟؟؟؟من عکسامو میخوام..

راهی نیست

mohamad.mashad

عضو جدید
سلام
من گوشیم سونی اریکسون U10 هستش میخوام بدونم قیمتش درحال حاضر چنده؟؟؟
ایا واسه این گوشی gps هست؟البته سیستم عامل گوشی جاوا هست
مرسی

*Sun*

عضو جدید
سلام بر دوستان.
تو رو خدا یکی راهنمایی کنه.
گوشی من سونی اریکسون Aino هستش. داشتم از طریق خود گوشی بازی دانلود می کردم که موقع نصب بازی، گوشی هنگ کرد. بعد از چند دقیقه که اومد دیگه توانایی ورود به فولدر game و اپلیکیشن رو هم ندارم. وقتی هم از طریق settup می خوام دوباره بازی ها و aplication رو نصب کنم بهم پیغام میده: opration failed!
از طرف دیگه این گوشی هم تاچه هم کیبرد. مثلا برای استفاده از دوربین فقط میشه با حالت تاچ وارد شد. اما دیگه صفحه تاچش هم کار نمی کنه. اصلا وقتی کیبرد گوشی رو می بندم صفحه مربوط به تاچش لود نمیشه که بخوام استفاده کنم.

وقتی وارد منو میشم و چند دقیقه کار می کنم و دوباره برمی گردم به بک گراند، صفحه بک گراند اول شکل یه عکس میاد(یعنی مجدد نمی تونم وارد منو شم) باید صفحه کیبرد رو ببندم و بعد از چند لحظه باز کنم تا امکانات منو و مدیا و ... بیاد!
خواهشا بهم بگین چی شده و چی کار کنم؟؟؟؟!!! خیلی عجله دارم.

اگه جز فلش کردن کاری نمی تونم بکنم، با فلش چه چیزایی توی گوشیم پاک میشه؟!
مثلا به هیچ وجه نمی خوام sms هام پاک شه!
فکر کنم قابلیت بک آپ گرفتنم نداره

*Sun*

عضو جدید
چجوری میشه از اطلاعات و SMS های گوشی سونی اریکسون مدل Aino بک آپ گرفت؟!:cry:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چجوری میشه از اطلاعات و SMS های گوشی سونی اریکسون مدل Aino بک آپ گرفت؟!:cry:

1.تا حالا بک اپ نگرفتی؟
2.یا اینکه نمیدونی گزینه بک اپش کجاست؟
اگه مشکلت مربوط به گزینه 1 هستش:
وقتی میخوای بک اپ بگیری یه سری گزینه واست میاره که تیک میزنی و بک اپ گرفته میشه که sms...contacts هم جز گزینه هاست!

*Sun*

عضو جدید
1.تا حالا بک اپ نگرفتی؟
2.یا اینکه نمیدونی گزینه بک اپش کجاست؟
اگه مشکلت مربوط به گزینه 1 هستش:
وقتی میخوای بک اپ بگیری یه سری گزینه واست میاره که تیک میزنی و بک اپ گرفته میشه که sms...contacts هم جز گزینه هاست!
بکاپ گرفتم اما گزینه ای برای اس ام اس ها نداشت
از طریق خود پی سی سوئیت سونی اریکسون هم اقدام کردم...

shiMa.91

عضو جدید
سلام
گوشی من سونی اریکسون مدل Wt13i ِ ...
با اینکه تو قسمت قابلیت های گوشی نوشته فایل پی دی افُ میخونه ولی نمیدونم چرا فایلآی پی دی اف من ُ باز نمیکنه !!!
در ضمن گوشیم فایل منیجرم نداشت که قیلا نصب کردم.
الان چیکار کنم نرم افزار خاصی برای باز کردن فایلای پی دی اف باید نصب کنم؟؟

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
گوشی من سونی اریکسون مدل Wt13i ِ ...
با اینکه تو قسمت قابلیت های گوشی نوشته فایل پی دی افُ میخونه ولی نمیدونم چرا فایلآی پی دی اف من ُ باز نمیکنه !!!
در ضمن گوشیم فایل منیجرم نداشت که قیلا نصب کردم.
الان چیکار کنم نرم افزار خاصی برای باز کردن فایلای پی دی اف باید نصب کنم؟؟
یه سری به سایت سونی اریکسون بزن ببین پی دی اف خوان داره؟
من گوشیم سیمبینه...دقیقا مثه تو امکان خوندن فایلای پی دی اف رو داره اما دریغ از برنامه ای که رو گوشیم نصب بشه !!!

shiMa.91

عضو جدید
یه سری به سایت سونی اریکسون بزن ببین پی دی اف خوان داره؟
من گوشیم سیمبینه...دقیقا مثه تو امکان خوندن فایلای پی دی اف رو داره اما دریغ از برنامه ای که رو گوشیم نصب بشه !!!
اسم سایت اصلی سونی اریکسونُ میشه بگید؟ تو گوگل نتونستم پیدا کنم!

ع رشیدی

کاربر فعال
سلام.
من یه گوشی نوکیاe52 دارم که یه مدتی که وقتی باهاش میرم اینترنت و بعد که میخوام بیام بیرون یه اخطاری میده و مینیویسه:"خطا در سیستم". و بعد هر چی دکمه ی تایید رو میزنم که پیغام بره دوباره پیغام ذکر شده ظاهر میشه به طوری که مجبور میشم گوشی رو خاموش کنم تا دوباره بتونم ازش استفاده کنم.
لطفا راهنماییم کنید.ممنون.

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من یه مدته میخوام برنامه adobe reader گوشیمو اپدیت کنم
ولی همیشه میگه شما نیاز به کاتالوگ اپدیت دارن
منظورشو نمیفهمم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه کمکم کنین
ممنون

samane456

اخراجی موقت
سلام

من به کمک احتیاج دارم،میخواستم بگم نرم افزار جاوا برای دیکشنری انگلیسی به فارسی پیدا میشه که فنوتیک هم داشته باشه یا تلفظ هم بکنه؟ممنون میشم کمکم کنین.

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

من به کمک احتیاج دارم،میخواستم بگم نرم افزار جاوا برای دیکشنری انگلیسی به فارسی پیدا میشه که فنوتیک هم داشته باشه یا تلفظ هم بکنه؟ممنون میشم کمکم کنین.

دانلود چند ديكشنري جديد با قابليت هايي همانند Spell و ترجمه و تبديل واحدهاي پولي در حالتهاي انگليسي به فارسي En to fa و فارسي به انگليسي fa to en كه اين نرم افزار قابل اجرا بر روي تمامي گوشي هاي نوكيا ،‌سوني اريكسون ، موتورولا و ... ميباشد .
از دیگر امکانات این نرم افزارها تلفظ کلمات به صورت انگلیسی می باشد. و قابلیت تبدیل واحدهای پولی و یا وزنی و مقیاس را هم دارد .

دانلود
امیدوارم همونی باشه که میخواین
موفق باشین

samane456

اخراجی موقت
دانلود چند ديكشنري جديد با قابليت هايي همانند Spell و ترجمه و تبديل واحدهاي پولي در حالتهاي انگليسي به فارسي En to fa و فارسي به انگليسي fa to en كه اين نرم افزار قابل اجرا بر روي تمامي گوشي هاي نوكيا ،‌سوني اريكسون ، موتورولا و ... ميباشد .
از دیگر امکانات این نرم افزارها تلفظ کلمات به صورت انگلیسی می باشد. و قابلیت تبدیل واحدهای پولی و یا وزنی و مقیاس را هم دارد .

دانلود
امیدوارم همونی باشه که میخواین
موفق باشین

ممنون ولی نه تلفظ داره نه فنوتیک :( فقط معنی میکنه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

سلام

یه ذره توقعتون زیاده برای جاوا همچین برنامه ای پیدا کنید که هم به فارسی ترجمه کنه هم تلفظ داشته باشه
انگلیسی به انگلیسی با تلفظ میشه پیدا کرد .. به دردتون میخوره؟