براش دعا کنین وضع خیلی بدی داره

سيد مهدي-

عضو جدید
حضرت عباس ما باب الحوايجه
بهش متوسل شو جواب ميده...امتحان كن
ماهم دعا ميكنيم همه مريضا مخصوصا اين دوست مسيحيمون خوب شه...امين

abdola_farzad

عضو جدید
من از ته ته ته دلم آرزو میکنم که دوستت هر چه سریعتر خوب بشه

من از ته ته ته دلم آرزو میکنم که دوستت هر چه سریعتر خوب بشه

به آسمون سپردم چشم از تو بر نداره/
مراقب تو باشه سرت بلا نیاره/
تا تو نخوای نتابه دلت گرفت بباره/
سپردم با توباشه هرگز تنهات نذاره/
;)

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدای خوبم تا حالا هیچ بنده ای دست خالی و ناراضی از در رحمتت بر نگشته این بارم مارو دست خای برنگردون....

adrineh

عضو جدید
حضرت عباس ما باب الحوايجه
بهش متوسل شو جواب ميده...امتحان كن
ماهم دعا ميكنيم همه مريضا مخصوصا اين دوست مسيحيمون خوب شه...امين

به آسمون سپردم چشم از تو بر نداره/
مراقب تو باشه سرت بلا نیاره/
تا تو نخوای نتابه دلت گرفت بباره/
سپردم با توباشه هرگز تنهات نذاره/

;)

خدای خوبم تا حالا هیچ بنده ای دست خالی و ناراضی از در رحمتت بر نگشته این بارم مارو دست خای برنگردون....
دوستان گلم ازتون ممنونم
براش دعا کنین

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]
[/FONT]

علی(110)

عضو جدید

زن كشاورزي بيمار شد . كشاورز به سراغ يك راهب بودايي رفت و از او خواست براي سلامت زنش دعا كند . راهب دست به دعا برداشت . از خدا خواست همه بيماران را شفا دهد . ناگهان كشاورز دعاي او را قطع كرد و گفت:" صبر كنيد! از شما خواستم براي زنم دعا كنيد و شما داريد براي همه مريض ها دعا مي كنيد ؟! "
راهب گفت:" دارم براي زنت دعا مي كنم "
كشاورز گفت :" اما براي همه دعا كرديد . با اين دعا ممكن است حال همسايه ام كه مريض است خوب شود و من اصلاَ از او خوشم نمي آيد ! "
راهب گفت :" تو چيزي از درمان نمي داني . وقتي براي همه دعا مي كنيم ، دعاهاي خودمان را با دعاهاي هزاران نفر ديگري كه همين الان براي بيماران خود دعا مي كنند ، متحد مي كنيم . وقتي اين دعاها با هم متحد شوند چنان نيرويي مي يابند كه تا درگاه خدا مي رسند و سود آن نصيب همگان مي شود .
دعاهاي جدا جدا و منفرد ، نيروي چنداني ندارند و به جايي نمي رسند !

(اللهم صل علی محمد و ال محمد) انشالله خدای رحمان و رحیم همه ی مریضا و اللخصوص دوست این دوستمون رو شفا عاجل عنایت بفرمایند (اللهم صل علی محمد و ال محمد)
امیرالمومنین(ع) میفرمایند دعاهای خودتون رو مابین دو صلوات قرار بدید چراکه کرم خدا اجازه نمیده دعای اول و آخر رو قبول کنه اما وسطی رو نکنه

ضمنا دوست من حضرت محمد(ص) می فرمایند: در شگفتم که هر چه برای مومن اتفاق می افتد جز خیر برای او نیست پس نگران نتیجه کار نباش;)

adrineh

عضو جدید
(اللهم صل علی محمد و ال محمد) انشالله خدای رحمان و رحیم همه ی مریضا و اللخصوص دوست این دوستمون رو شفا عاجل عنایت بفرمایند (اللهم صل علی محمد و ال محمد)
امیرالمومنین(ع) میفرمایند دعاهای خودتون رو مابین دو صلوات قرار بدید چراکه کرم خدا اجازه نمیده دعای اول و آخر رو قبول کنه اما وسطی رو نکنه

ضمنا دوست من حضرت محمد(ص) می فرمایند: در شگفتم که هر چه برای مومن اتفاق می افتد جز خیر برای او نیست پس نگران نتیجه کار نباش;)
ممنونم دوست عزیزم
براش دعا کنین:gol:

hamid96

عضو جدید
ما مسلمونا یه حضرت ابوالفضل داریم که باب الحواجه واگه خواسته ای از خدا داشته باشیم اون را واسطه قرار میدیم. از حضرت ابولفضل میخوام واسطه شه واز خدا برای دوستت شفا بگیره...انشاالله

adrineh

عضو جدید
هنوز حالشون بهتر نشده!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
نه عزیزم زیاد فرقی نکرده
ما مسلمونا یه حضرت ابوالفضل داریم که باب الحواجه واگه خواسته ای از خدا داشته باشیم اون را واسطه قرار میدیم. از حضرت ابولفضل میخوام واسطه شه واز خدا برای دوستت شفا بگیره...انشاالله
ممنونم گلم
از همتون ممنونم

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا برای سلامتیشون تو تالار قران و اسلام ختم قران نمیگیرید ؟؟ بنظرم خیلی پیشنهاد خوبیه

Thais

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم
من یه دوست خیلی خیلی خوب و عزیز دارم که الان حالش اصلا خوب نیست و داره تو بیمارستان عذاب میکشه:cry::cry::cry:
از همه ی دوستان گل و عزیزم میخوام که براش دعا کنین که خوب بشه و زنده بمونه
اون هم مثل من مسیحیه
یه پسر جوون مثل خیلی از شما...
عزیزان خدا تو قلب همه ی شما هست
خواهش میکنم با وجود خداییتون و از ته دل براش دعا کنین
ازتون ممنونم:gol::gol::gol:
حتما دعا میکنیم هممون مطمئن باش انشاالله زودتر خوب بشه:(

only

عضو جدید
اللهم اشفع کل مریض
از خدا براش آرزوی سلامتی می کنم
امیدوارم که زودتر حالش خوب بشه

aramesh_sahar

کاربر فعال
دوست عزیز از حال دوستت خبری نداری بهمون بدی؟
من دعاش کردم
خیلی حضرت مسیح رو دوست دارم امیدوارم به حق این روزای عزیز و به نفس قدسی فرشته های خدا و بند های خوب خدا خوب بشن
توکل بر خدا :gol:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعا در تمام اديان الهي

گذشته از نتايج علمي که درباره دعا به اثبات رسيده، اگر به آيات و روايات رجوع کنيم، مي ‌بينيم که در تمام اديان الهي انسان به "دعا کردن" تشويق شده است.
رسول ‌اکرم (ص) در‌ اين‌ باره مي ‌فرمايند: "با دعا کردن مي ‌توان از مقدرات الهي رهايي يافت."
و يا جايي ديگر از ايشان نقل است که: "دعا مغز عبادت است."
مسيحيان هم بسيار به خواندن دعا اعتقاد دارند، چرا که در کتاب مقدس ‌شان انجيل به اين امر توصيه شده‌اند و دعا در دين مسيحيت جايگاه ويژه‌اي دارد.
يهوديان هم در کتاب مقدس خود بسيار به دعا کردن و راز و نياز با خدا تشويق شده‌اند تا جايي که در اين ‌باره مي‌ خوانند: "هر آن ‌کس که ترس خدا در دل اوست، سخنانش شنيده مي ‌شود و دعايش مستجاب مي ‌‌شود."

...... زمزمه‌هاي آرام‌ نيايش روي ماسه ‌هاي ساحل زندگي غلت مي‌ خورند و ماسه‌هاي غبار گرفته به پاکي زمزمه ‌ها شسته مي ‌شوند.
دستان بلند بر آسمان اميدواري، همچون پرنده‌هاي رها از دام زمين مي ‌گريزند و صدايي به گوش مي رسد که:

"بخوانيد مرا تا اجابت کنم شما را."

پس دوستان بياييد همه براي اين دوستمان دعا كنيم

adrineh

عضو جدید
چرا برای سلامتیشون تو تالار قران و اسلام ختم قران نمیگیرید ؟؟ بنظرم خیلی پیشنهاد خوبیه
نمیدونم ولی فکر کنم پیشنهاد خوبی باشه ممنونم
حتما دعا میکنیم هممون مطمئن باش انشاالله زودتر خوب بشه:(
ممنونم براش دعا کنین

اللهم اشفع کل مریض

از خدا براش آرزوی سلامتی می کنم
امیدوارم که زودتر حالش خوب بشه
ممنونم
حالش هنوز فرقی نکرده
براش دعا کنین
دوست عزیز از حال دوستت خبری نداری بهمون بدی؟
من دعاش کردم
خیلی حضرت مسیح رو دوست دارم امیدوارم به حق این روزای عزیز و به نفس قدسی فرشته های خدا و بند های خوب خدا خوب بشن
توکل بر خدا :gol:
ممنونم عزیزم
نه حالش هیچ فرقی نکرده
خیلی بده
براش دعا کنین

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا به حق حضرت عیسی مسیح
شفاش بده
یا مسیح چقدر صدات کنم
دلم شکسته
معجزه کن ای فرستاده ی خدا
میشناسیش
خودت میدونی کیه
شفاش بده
به مادرت ، بانو مریمت قسمت میدم که شفاش بده

آمیـــــــــــــــن آمیـــــــــــــــن

adrineh

عضو جدید
چقدر دلم گرفته از بس که صدای خودم را شنبدم از بس که خودخواه بودم در خودم، از این دنیای پر از درد خسته شدم، شکسته دلم با کی سخن بگم!چرا اینجوری شده!