دوره ي حرفه اي آموزش جاوا توسط امير سام بهادر در تهران

abbas.khodaeian

عضو جدید
سلام دوستان.
راستش خيلي گشتم تو سايت؛ كه بتونم جاي واقعي اين مطلب رو پيدا كنم. ولي شرمنده,هر جا رفتم که بتونم اين مطلب رو بذارم گفت شما دسترسي به اين قسمت ندارين. ديگه مجبور شدم اينجا جاش بدم.

من بعد از مدت ها دوندگي توانستم با آقاي امير سام بهادر كه داراي گواهينامه ي شركت سان هستند و همچنين اولين سيستم عامل تحت وب رو به دنيا معرفي كرد و در ضمن پايه گذار چندين تكنولوژي جديد هم در علم كامپيوتر هست؛ قرار ملاقات بذارم و از ايشان براي تدريس حرفه اي جاوا دعوت كنم.
ايشان هم دعوت من رو قبول كردند و قول همكاري رو به من دادن. آلان هم من دارم مقدمات شروع كلاس ها را انجام ميدم. حيفم اومد كه بچه هاي اين فوروم را در جربان نزارم.
حالا دوستاني هم كه فكر مي كنن بهتره راجع به امير سام بهادر بيشتر اطلاعات كسب كنند و اونو بيشتر بشناسن؛ كافيه فقط رو لينك زير كليك كنند:

نتايج جستجو در سايت گوگل

رزومه امير سام در سايت جی باس

و اين هم سايت رسمي خود آقاي امير سام بهادر

اين هم وبلاگ آقاي امير سام بهادر

در ضمن اطلاعات كامل تر راجع به شروع كلاس ها و هزينه هاي مربوط به دوره و مدت زمان دوره را متعاقبا اعلام مي كنم.

با تشكر از دوستاني كه نظرات خودشان را در اين رابطه با من درميان ميذارند.

abbas.khodaeian

عضو جدید
با عرض سلام مجدد، دوستان گرامی که می خواستن از وضعیت کلاس ها و تاریخ شروع ثبت نام اطلاع پیدا کنند، به آدرس زیر مراجعه کنند:

اطلاع رسانی

tundar

عضو جدید
دوره جاوا

دوره جاوا

با عرض سلام مجدد، دوستان گرامی که می خواستن از وضعیت کلاس ها و تاریخ شروع ثبت نام اطلاع پیدا کنند، به آدرس زیر مراجعه کنند:

اطلاع رسانی
باسلام ممنون ازاطلاع رسانی شما میشه اطلاعات کاملتردرموردثبت نام بدیدمن توی این لینک چیزی پیدانکردم درضمن دوره هایj2eeهم هست؟

sara ahmadian

عضو جدید
دوره های جدید آموزش جاوا توسط امیرسام بهادر

دوره های جدید آموزش جاوا توسط امیرسام بهادر

سلام دوستان.
راستش خيلي گشتم تو سايت؛ كه بتونم جاي واقعي اين مطلب رو پيدا كنم. ولي شرمنده,هر جا رفتم که بتونم اين مطلب رو بذارم گفت شما دسترسي به اين قسمت ندارين. ديگه مجبور شدم اينجا جاش بدم.

من بعد از مدت ها دوندگي توانستم با آقاي امير سام بهادر كه داراي گواهينامه ي شركت سان هستند و همچنين اولين سيستم عامل تحت وب رو به دنيا معرفي كرد و در ضمن پايه گذار چندين تكنولوژي جديد هم در علم كامپيوتر هست؛ قرار ملاقات بذارم و از ايشان براي تدريس حرفه اي جاوا دعوت كنم.
ايشان هم دعوت من رو قبول كردند و قول همكاري رو به من دادن. آلان هم من دارم مقدمات شروع كلاس ها را انجام ميدم. حيفم اومد كه بچه هاي اين فوروم را در جربان نزارم.
حالا دوستاني هم كه فكر مي كنن بهتره راجع به امير سام بهادر بيشتر اطلاعات كسب كنند و اونو بيشتر بشناسن؛ كافيه فقط رو لينك زير كليك كنند:

نتايج جستجو در سايت گوگل

رزومه امير سام در سايت جی باس

و اين هم سايت رسمي خود آقاي امير سام بهادر

اين هم وبلاگ آقاي امير سام بهادر

در ضمن اطلاعات كامل تر راجع به شروع كلاس ها و هزينه هاي مربوط به دوره و مدت زمان دوره را متعاقبا اعلام مي كنم.

با تشكر از دوستاني كه نظرات خودشان را در اين رابطه با من درميان ميذارند.

من در کلاس های آقای بهادر شرکت کردم و واقعا نتیجه گرفتم و الان هم دوره های جدیدشون داره شروع میشه که اطلاعاتش رو براتون می زارم

محتوی دوره:
·J2SE(پیاده سازی برنامه های کاربردی Desktop )
·J2EE(پیاده سازی برنامه های کاربردی تحت Web)
·J2ME(برنامه نویسی بر روی موبایل)
·Oracle (مدیریت بانک اطلاعاتی اوراکل)
زمان آغاز دوره: از 1389/10/20
مدرس: استاد امیر سام بهادر
مهلت ثبت نام: آخرین مهلت ثبت نام برای این دوره 1389/10/15
مکان برگزاری: مرکز فناوری اطلاعات واحد 34 دانشگاه جامع علمی کاربردی دپارتمان (JAVA, RUBY, ORACLE)
آدرس: فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت ال... کاشانی ، خیابان بهنام ، نبش کوچه 16 ، ساختمان مشکوۀ دانش
شماره تماس: 44001033 و 09354887750
سایت:
WWW.MIITCO.COM
WWW.J2OS.ORG
ساعت مشاوره: از شنبه تا چهار شنبه از ساعت 16:30 الی 19 (مشاوره بصورت رایگان می باشد)

بالا