مسابقه حمل همسر

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ساله در کشور فنلاند مسابقه حمل همسر انجام میشود .

شركت كنندگان در این مسابقه مردهایی هستند كه زنهایشان بر پشت خود سوار كرده و مسیر 250 متری مسابقه را كه مملو از موانع بزرگ و كوچك است طی می کنند .

تصاویری از مسابقه حمل همسر

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمرا اگه بگم تکراریه
هیچوقت این جمله رو از من نمیشنوی که تاپیکت تکراریه
این خانومها که یه عمر رو شوهرشون سوارند این 250 متر هم روش

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت چه تضمینی هست خانوماشونو به سلامت برسونن ته خط؟؟؟؟

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار خوشمان امد
باحال بود ه....................

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمرا اگه بگم تکراریه
هیچوقت این جمله رو از من نمیشنوی که تاپیکت تکراریه
این خانومها که یه عمر رو شوهرشون سوارند این 250 متر هم روش

عزیزم عمرا اگه بگم همینه که هست
هیچوقت این جمله رو از من نمیشنوی که اش کشک ماهپریه بخوری پاته نخوری پاته :biggrin:

حالا نه که شما اقایون در سرتاسر عمر پربارتون در حال کولی دادن به خانمهاتون هستید تو این مسابقه مقام میارید :gol::gol:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم عمرا اگه بگم همینه که هست
هیچوقت این جمله رو از من نمیشنوی که اش کشک ماهپریه بخوری پاته نخوری پاته :biggrin:

حالا نه که شما اقایون در سرتاسر عمر پربارتون در حال کولی دادن به خانمهاتون هستید تو این مسابقه مقام میارید :gol::gol:
ولی من 100% میگم خوشم میاد ازت زئوس خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی باحالی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چقدر خوشحالم که توی ایران از این مسابقه ها اجرا نمیشه!!!!!

اتفاقا ای کاش اجرا میشد تا بالاخره معلوم میشد این همه ناله و شکایت مردای ایرانی بخاطر کار زیادشون و به دوش کشیدن باز سنگین زندگی و ........ فایده عملی هم داشته یا نه در حد غر زدن های پسراهای عزیز دل مادره

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من 100% میگم خوشم میاد ازت زئوس خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی باحالی

شرمنده نفرمایید . اسم اصلم ماهپریه . با حالی از خودت من فقط یک ذره حاضر جوابم و لا غیر

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا ای کاش اجرا میشد تا بالاخره معلوم میشد این همه ناله و شکایت مردای ایرانی بخاطر کار زیادشون و به دوش کشیدن باز سنگین زندگی و ........ فایده عملی هم داشته یا نه در حد غر زدن های پسراهای عزیز دل مادره

مطمئنا فایده عملی داشته که دخترهای ناز بابا همه اشون چشمشون به اینه که این آقایون گل کی زنگ در خونه رو به صدا در می آرند و جماعتی رو از نگرانی بیرون میارند

شرمنده نفرمایید . اسم اصلم ماهپریه . با حالی از خودت من فقط یک ذره حاضر جوابم و لا غیر

دخترم تو كه اسمت ماه پري و روي كره ماه هم زندگي مي كني و خيلي هم حاضر جوابي احيانا" پسري به اسم صادق رو نمي شناسي؟
كه چندين دختر رو بدبخت كرده و فرار كرده و خواهري هم به اسم ساغر داره:cool:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترم تو كه اسمت ماه پري و روي كره ماه هم زندگي مي كني و خيلي هم حاضر جوابي احيانا" پسري به اسم صادق رو نمي شناسي؟
كه چندين دختر رو بدبخت كرده و فرار كرده و خواهري هم به اسم ساغر داره:cool:

نه عزیزم . خوشبختانه من اینجور پسرای نامردو نمی شناسم . امیدوارم گیر گرگ بیابون بیفته این صادق

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنا فایده عملی داشته که دخترهای ناز بابا همه اشون چشمشون به اینه که این آقایون گل کی زنگ در خونه رو به صدا در می آرند و جماعتی رو از نگرانی بیرون میارند

نمیری تو که حاضر جوابیت به خودم رفته:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم اژدها تو این همه تشکرو از کجا میاری ؟؟؟؟؟ نکنه تو کار احتکار و هدفمندی تشکر هستی ؟؟؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

از اون جا که این حرف شما به یکی از دوستان من برخورده باید تو همین تاپیک جوابتو بدم چون پروف دوستم بسته است .

اصلا گیریم که حرف تو درست باشه که نیست . تو که اژدهای عاقل و بالغی هستی باید بدونی دخترهای ناز بابا نه تنها چشمشون به در و دیوار و زنگ و تلفن و میس و میل و اس ام س و پ.خ و .............. نیست که هیچ جماعتی رو هم چشم انتظار بله گفتن گذاشتن.

دیگه تو که باید بدونی . الان چند تا اژدهای مونث حاضرن به تو بله بگن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اون جا که این حرف شما به یکی از دوستان من برخورده باید تو همین تاپیک جوابتو بدم چون پروف دوستم بسته است .

اصلا گیریم که حرف تو درست باشه که نیست . تو که اژدهای عاقل و بالغی هستی باید بدونی دخترهای ناز بابا نه تنها چشمشون به در و دیوار و زنگ و تلفن و میس و میل و اس ام س و پ.خ و .............. نیست که هیچ جماعتی رو هم چشم انتظار بله گفتن گذاشتن.

دیگه تو که باید بدونی . الان چند تا اژدهای مونث حاضرن به تو بله بگن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوباره
1- آخی اون دوستتون زبون ندارند خودشون یا اینکه پشت شما قایم شدند؟؟
2-اتفاقا چون عاقل و بالغم اینو گفتم
شما هم دل خودتو به این حرفها خوش نکن
back to reality
خدا از دلتون بشنوه
3-میدونی خیلی سراغ اژدهای مونث نمیرم
هر چند سراغ ماه و پری وفرشته و آدم هم نمی رم
منتظر بله کسی هم نمیمونم
شما که دیگه اینها رو باید بهتر بدونی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباره
1- آخی اون دوستتون زبون ندارند خودشون یا اینکه پشت شما قایم شدند؟؟
2-اتفاقا چون عاقل و بالغم اینو گفتم
شما هم دل خودتو به این حرفها خوش نکن
back to reality
خدا از دلتون بشنوه
3-میدونی خیلی سراغ اژدهای مونث نمیرم
هر چند سراغ ماه و پری وفرشته و آدم هم نمی رم
منتظر بله کسی هم نمیمونم
شما که دیگه اینها رو باید بهتر بدونی

اونم زبون داره ولی میگن من حاضر جواب ترم برای همین منو انداختن جلو .

ما خانم ها کلا دلمونو به هیچ چی خوش نمی کنیم . اینم به دلیل بصیرت و حس ششم زنونه است که داریم.

اتفاقا خدا از دل ما خوب خبر داره و میدونه چی میخواهیم و چی نمی خواهیم .

3- البته حق داری که سراغ اونا نمیری . کار خوبی میکنی . افرین بر تو اژدهای با بصیرت

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ساله در کشور فنلاند مسابقه حمل همسر انجام میشود .

شركت كنندگان در این مسابقه مردهایی هستند كه زنهایشان بر پشت خود سوار كرده و مسیر 250 متری مسابقه را كه مملو از موانع بزرگ و كوچك است طی می کنند .

تصاویری از مسابقه حمل همسر

چه فکر خوبی

Leily810

عضو جدید
وای خدا چه خنده بازاری باشه!
ایران از این مسابقه ها که نداره(همون اول چادر خانمه میاد جلوی صورت اقاهه و تمام!!!)باید بریم اونجا تماشا، تا یه سال روحمون شاده!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدا چه خنده بازاری باشه!
ایران از این مسابقه ها که نداره(همون اول چادر خانمه میاد جلوی صورت اقاهه و تمام!!!)باید بریم اونجا تماشا، تا یه سال روحمون شاده!!

می خواهید خودمون یک همچین مسابقه ای راه بندازیم ؟؟؟

ecmn_ec

عضو جدید
خانوم اگه خانوم باشه 250متر که سهله 250000 کیلومتر کولش میکنم نوکریشم میکنم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم اگه خانوم باشه 250متر که سهله 250000 کیلومتر کولش میکنم نوکریشم میکنم

پس خوش به حال خانم شما :gol::gol:

واقعا حسودیمان شد :redface::redface:

حالا خودمون یک کم عدد رو تند نگفتی ؟؟؟؟؟ میدونی 250000 کیلومتر کولی دادن یعنی چی ؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

ecmn_ec

عضو جدید
پس خوش به حال خانم شما :gol::gol:

واقعا حسودیمان شد :redface::redface:

حالا خودمون یک کم عدد رو تند نگفتی ؟؟؟؟؟ میدونی 250000 کیلومتر کولی دادن یعنی چی ؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:
منظور از کول همون سواری بودو همون سواری خدمت کردنو عشقو محبت در زندگیه
حالا اگه اون زندگی نیازمند کول هم باشه انجام وظیفه میکنیم
سربازتم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور از کول همون سواری بودو همون سواری خدمت کردنو عشقو محبت در زندگیه
حالا اگه اون زندگی نیازمند کول هم باشه انجام وظیفه میکنیم
سربازتم

گفتم که خوش به حال خانم شما.
دست راست تون رو سر بعضی ها !!!!!!!!!!