*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

Sarp

مدیر بازنشسته
بی خیال!!!!!!!!!!!!!

جدی اگر می شه یه پروفایل از خودت بزار اگه توی همون قسمت نظرسنجی بزاری که خیلی خوب می شه!
بخصوص فعالیت ها و زمینه های تخصصی را هم بگو
ممنون
میخوای مودور رو بدزدیش ؟ :w02:

اارکیده

عضو جدید
چرا من نمی تونم پیام های که خصوصی نیستن رو باز کنم فقط در صورتی می شه بازشون کرد که پیام جدیدی برام اومده باشه قسمت بالا خوش امدگویی هست می نویسه پیام جدید داری روش کلیک می کنه یه لیست باز می شه
ا یادم رفت سوال های دیگه ای هم داشتم
چطوری می شه عضو فعال شد من که خودم تازه عضو شدم فقط برام می نویسه عضو البته ارتقاء درجه داشتم ها اول برام نوشته بود تازه وارد
یه چیز دیگه ، مدیر چجوری انتخاب می شه

Sharif_

مدیر بازنشسته
چرا من نمی تونم پیام های که خصوصی نیستن رو باز کنم فقط در صورتی می شه بازشون کرد که پیام جدیدی برام اومده باشه قسمت بالا خوش امدگویی هست می نویسه پیام جدید داری روش کلیک می کنه یه لیست باز می شه
ا یادم رفت سوال های دیگه ای هم داشتم
چطوری می شه عضو فعال شد من که خودم تازه عضو شدم فقط برام می نویسه عضو البته ارتقاء درجه داشتم ها اول برام نوشته بود تازه وارد
یه چیز دیگه ، مدیر چجوری انتخاب می شه
خیلی سوال میپرسی
میدونستی اخطار داره

اارکیده

عضو جدید
تبعیض بین کاربران :cry:

منم تفلدم 14 بود تو همین تاپیکم مطرح کردم همه هم بهم تبریک گفتن جز این شریف ....:w04::w04::w04::crying2::crying2::crying2:
قربون تو بشم بااین عکس نازت شبیه برادر زاده 1 ساله و نیمه منه :heart: تولدت صدتا مبارک باشه:w33::w32::w31::w14::w14:
به اقا شریف نگیا :whistle:برامنم یه گل فرستاد ادم از مدیرش انتظارهای زیادی داره مثلا به ادم ارتقا درجه بده:D:thumbsup2:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قربون تو بشم بااین عکس نازت شبیه برادر زاده 1 ساله و نیمه منه :heart: تولدت صدتا مبارک باشه:w33::w32::w31::w14::w14:
به اقا شریف نگیا :whistle:برامنم یه گل فرستاد ادم از مدیرش انتظارهای زیادی داره مثلا به ادم ارتقا درجه بده:D:thumbsup2:

خدا نکنه عزیزم :redface:

مرسی گلم :gol:برادرزاده ات رو هم از طرف من ببوس ....آخه من نی نی خیلی دوس دالم....:D

حالا خوبه همین گلم بهت داد .......;)

general2010

عضو جدید
تولدت مبارک

اینا هم هدیه های من :

امیدوارم صد و یک ساله بشی​

اارکیده

عضو جدید
مرسی از لطفت تولد شماکی هست
اصلا جایی نیست بفهمیم تولد دوستامون کی هست
اقا شریف که به سوال های من جواب نداد سوال های جدید می یاد تو ذهنم:child:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی از لطفت تولد شماکی هست
اصلا جایی نیست بفهمیم تولد دوستامون کی هست
اقا شریف که به سوال های من جواب نداد سوال های جدید می یاد تو ذهنم:child:

چرا گلم یه جایی بود!

همون سر در باشگاه زیر مجموعه ی "دفتر مدیریت باشگاه "یه قسمتی بود به نام مناسبت ها
معمولا بچه ها تاپیک های تولدو اونجا میذاشتن ....نی دونم الان چی شده!!!!!:gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
بابک این نمدونه مودور سیبیل داره
سیبیل هم ترس داره
یادش میدیم :cool:

بچه ها سلام :gol:

چند روزی نبودم چه خبر؟؟؟
سلام

خبر سلامتی
خیلی سوال میپرسی
میدونستی اخطار داره
:w02:
خدا نکنه عزیزم :redface:

مرسی گلم :gol:برادرزاده ات رو هم از طرف من ببوس ....آخه من نی نی خیلی دوس دالم....:D

حالا خوبه همین گلم بهت داد .......;)
نی نی دوس داری برو تو پروفایل من :w12:
چرا گلم یه جایی بود!

همون سر در باشگاه زیر مجموعه ی "دفتر مدیریت باشگاه "یه قسمتی بود به نام مناسبت ها
معمولا بچه ها تاپیک های تولدو اونجا میذاشتن ....نی دونم الان چی شده!!!!!:gol:
لولو بردتش !:w16: