مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمی دونه مرتضی خرسند بهتره یا بابک رستمی؟

بستگی داره که زبانت در په حدیه؟
من پارسال چند تا از شاگردای خرسند که زبانشون میگفتن خیلی ضعیف بود دیدم همشون بالای 50 زدن.
با مختصر شناختی هم که ازش پیدا کردم به نظرم اومد که خیلی آدم خوبیه و همه جوره کمک میکنه.
البته شخصا رستمی ا هم خیلی قبول دارم.
کاملا بسته به خودته که با کدام راحت تری.

آخرین ویرایش:

سنجاق

عضو جدید
بستگی داره که زبانت در په حدیه؟
من پارسال چند تا از شاگرداش که زبانشون میگفتن خیلی ضعیف بود دیدم همشون بالای 50 زدن.
با مختصر شناختی هم که ازش پیدا کردم به نظرم اومد که خیلی آدم خوبیه و همه جوره کمک میکنه.
البته شخصا رستمی ا هم خیلی قبول دارم.
کاملا بسته به خودته که با کدام راحت تری.
منظورتون اینکه شاگردای رستمی بالای 50 زدن؟؟؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون اینکه شاگردای رستمی بالای 50 زدن؟؟ من خودم از نزدیک خرسندو دیدم کارش خوبه اما شناختی رو رستمی ندارم

من پارسال چند تا از دوستام رفتن کلاس رستمی هیچ کدوم بالای 20 نزدند
خیلی ها هم رفتند و خوب زدند بستگی به خودت داره

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان من باید دوباره چند تا کتاب بخرم...آخه واقعا نمیتونم کتاب قرض بگیرم یا اینکه بخیال خوندن بعضی کتبی ک به نظر مهم میاد بشم...میشه جالا منو راهنمایی کنید
کتابهای فیزیک 3-4 - نانو - جزئیات ارتقادهنده - 3تا کتب جدید گلابی - پارادایم پردیس(کتاب دیگه ای هست ک از این ارزون تر باشه و مفید؟البته باغ نعیما رو دارم اون کم نی؟؟) - پوسته های ورق تاشو - معاصر غرب بانی مسعود - کدوم اینها خیلی مهم تره؟؟؟و ارزش خریدن داره...هر چند همشون باید خوب باشه و هر چی تا بحال کتاب خریدم مفید بوده اما درصد بیار و مهم میخوام باشه
اگه کتاب دیگه ای به نظرتون مهمتره بگید لطفا...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من باید دوباره چند تا کتاب بخرم...آخه واقعا نمیتونم کتاب قرض بگیرم یا اینکه بخیال خوندن بعضی کتبی ک به نظر مهم میاد بشم...میشه جالا منو راهنمایی کنید
کتابهای فیزیک 3-4 - نانو - جزئیات ارتقادهنده - 3تا کتب جدید گلابی - پارادایم پردیس(کتاب دیگه ای هست ک از این ارزون تر باشه و مفید؟البته باغ نعیما رو دارم اون کم نی؟؟) - پوسته های ورق تاشو - معاصر غرب بانی مسعود - کدوم اینها خیلی مهم تره؟؟؟و ارزش خریدن داره...هر چند همشون باید خوب باشه و هر چی تا بحال کتاب خریدم مفید بوده اما درصد بیار و مهم میخوام باشه
فیزیک 3 خیلی معلوم نیس ازشم سوال بیاد به نظرم جزوشو بخون
فیزیک 4 رو بگیر
واسه نانو جزوه ای که سارا گذاشت خیلی کامله به نظرم نخر میتونی
جزییات ارتقا دهنده خیلی کتاب خوبیه (جزوشم تو باشگاه هس که جزوه خوبیه ) ولی به نظر من اینو بگیر
چرا کتاب عصر کنکاش رو نمیگیری واسه منظر؟؟؟؟؟؟
پوسته های ورق تا شده اگه کتاب فاطمی یا جزوه سروش رو داری زیادیه
معاصر بانی مسعود خیلی مهمه اینو دیگه کلیتم فروختی بگیر:D

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستم یه توضیحی در مورد کتابا میدم خودت تصمیم بگیر
من کتابای زیادی برای الکتریکی خوندم مث مهندسی روشنایی کلهر، مرکز معماری و ... ولی بهترین کتاب واسه تاسیسات الکتریکی همین فیزیک 3 بود خیلی هم کامله جزیاد توی جزئیات محسابات نرو فقط
فیزیک 4 تازه چاپ شده احتمالش زیاده یک سوال ازش بدن
آقای گلابچی که از هر کتاب یک سوال میده همه شون پس مهم هستن ولی احتمالش زیاد که از جزئیات ارتقا دهنده امسال سوال بده
پارادایم پردیس الان یه توضیحاتی ازش برات میفرستم ولی میگن مقتدر مهم تر من زیاد منظر نخوندم
معاصر غرب بانی مسعود بخون حتما

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مبحث نور رو ک جزوه ایزدی رو هم دارم...پس نمیخرم
نانو میشه آدرسشو بدی(ممنون میشم)
جزئیات رو هم با معاصر و فیزیک 4 میگیرم
عصر کنکاش چنده؟؟یعنی کفایت میکنه؟
پوسته رو ندارم جزوه سروش نیا رو تو باشگاه هست؟آدرسشو میدی:redface:
3تا کتاب جدید گلابی چی؟
کتاب پیشنهادی ندازی؟؟؟ک خوب باشه؟
نور رو حتما جزوه زهرا خانومم بخون چون خودش طراحه(البته اگه گلابتون بهش اجازه بده)
اینم آدرس نانو ي #745 که سارا زحمتشو کشید
من گرفتم 11 تومان عصر کنکاشو(واقعا کتاب خوبیه یکی از دوستای خودم پارسال همینو خوند 50 منظر زد)
سه تا کتاب گلابچی..خب راستش من راجع به این موضوع خیلی فکر کردم
همینایی هم که خوندیم باید بارها و بارها مرور کنیم چون واقعا آدم نمیرسه ولی خب من کتاب نعامل تکنولوژی و معماری رو دارم خیلی راحته ولی خب سبک کتب جوریه که به جزوه های سینا شریفی میخوره و اگر جزوه بده که نمیخواد دیگه بگیرین
دو تا ساختمون بلند هم که یکیش 800 صفحه ست که من بیخیالش شدم چون وقت نیس (البته یه مژده بدم که احتمالا جزوه هاش برسه نقل قول از سارا که قول داده به محض اینکه ارائه شد برامون بزاره)

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیزیک 3 خیلی معلوم نیس ازشم سوال بیاد به نظرم جزوشو بخون
فیزیک 4 رو بگیر
واسه نانو جزوه ای که سارا گذاشت خیلی کامله به نظرم نخر میتونی
جزییات ارتقا دهنده خیلی کتاب خوبیه (جزوشم تو باشگاه هس که جزوه خوبیه ) ولی به نظر من اینو بگیر
چرا کتاب عصر کنکاش رو نمیگیری واسه منظر؟؟؟؟؟؟
پوسته های ورق تا شده اگه کتاب فاطمی یا جزوه سروش رو داری زیادیه
معاصر بانی مسعود خیلی مهمه اینو دیگه کلیتم فروختی بگیر:D
این جزییاتی که بچه ها زحمت کشیدن رو من دان کردم ولی ارور میده!!میشه اگه زحمتی نیست دوباره اپ کنین؟
یه سوال دیگه:من کلا واسه تنظیم و تاسیسات ها رفتم عصر کنکاش گرفتم تا الان به نظرم خوبه..شما ندیدین کتابش رو؟اگه فقط همین رو بخونم کفایت می کنه؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جزییاتی که بچه ها زحمت کشیدن رو من دان کردم ولی ارور میده!!میشه اگه زحمتی نیست دوباره اپ کنین؟
یه سوال دیگه:من کلا واسه تنظیم و تاسیسات ها رفتم عصر کنکاش گرفتم تا الان به نظرم خوبه..شما ندیدین کتابش رو؟اگه فقط همین رو بخونم کفایت می کنه؟
ببین این دان میشه؟Jozeiyat ertegha dahande.part1.rar

sorooshalish

عضو جدید
برا درک منظر عصر کنکاشو می خوام بخونم و دیکه به نظرتون جزوه عظمتی قابل فهمه ؟دیگه چی بخونم من که نمیخوام برا منظر وقت بذارم زیاد.

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . كسي مي دونه براي ازمون مركز اول. معماري معاصر از كتاب باني مسعود بايد از كدوم صفحه بخونيم. قاطي كردم از صفحه ١٧٩ مي شه؟ تا كجا؟ :(

sorooshalish

عضو جدید
سلام . كسي مي دونه براي ازمون مركز اول. معماري معاصر از كتاب باني مسعود بايد از كدوم صفحه بخونيم. قاطي كردم از صفحه ١٧٩ مي شه؟ تا كجا؟ :(
برا ایوان یا مرکز معماری؟برا ایوان 179 تا 219(امتحان اول 2 آبان).(کلا مشاور ایوان به من گفت برا تاریخ معاصر کار اصلی رو کتاب بانی مسعوده و این کتاب کتاب اصلیه و معماری قبادیان در درجه دومه ولی باید رو کتاب قبادیان کامل مسلط باشید.کتاب ساده ای هم هست).و معماری جهانم فقط زارعی .

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا ایوان یا مرکز معماری؟برا ایوان 179 تا 219(امتحان اول 2 آبان).(کلا مشاور ایوان به من گفت برا تاریخ معاصر کار اصلی رو کتاب بانی مسعوده و این کتاب کتاب اصلیه و معماری قبادیان در درجه دومه ولی باید رو کتاب قبادیان کامل مسلط باشید.کتاب ساده ای هم هست).و معماری جهانم فقط زارعی .
مرسييييي ولي منظورم مركز معماري بود.

sahar.arch

عضو جدید
دووووستان ........................:smile:
کسی بسته آموزشی ایوان خانه رو تهیه کرده:que: چطوره :que:

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
لطفا یکی که آزمون هنرهای ساخت مرکز رو که شرکت کرده سوالات و پاسخ نامه رو بزاره اینجا تا بتونیم استفاده کنیم......ما که تنبلیم نرسیدیم شرکت کنیم :(

آخرین ویرایش:

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
هنوز وقت هستهاااااا...تا امشب باید وقت باشه
عارفه جان من قصد ندارم فعلا هیچ آزمونی شرکت کنم......به دلایل شخصی آزمون الان واسه من مثل خودکشیه:cry: ....به خاطر همینم قصدا شرکت نمیکنم....چون با سیلابس جایی پیش نمیرم و طبق برنامه ریزی خودم پیش میرم و انشالله تو همین نزدیکی ها کلا یه دورم تموم میشه و بعد با خیال راحت میشینم آزمونها رو شرکت میکنم:smile:.....تشکر پیشاپیش از دوستانی که زحمت میکشن و فایل ها رو اینجا آپلود میکنن

arefeh

کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها چه طوری میتونم درصد ازمونامو حساب کنم؟؟؟

(تعداد درست ضربدر *3 - تعدا غلط)تقسیم بر(کل سئوالات*3)
اما اینکه ضریب دروس رو چطور اثر میدن فکر میکنم درصد اون درس رو ک به دست اوردی ضربدر ضریبش میکنی اونوقت همه درسها رو با هم جمع میکنی و تقسیم بر 11 میکنی...(کلا این میشه میانگین اون آزمون)

فیض الهام

عضو جدید
سلام ممنونم.
آخه درس میخونم.:)
میخواستم بدونم برای درک منظر نیاز به کلاس رفتن داره؟

آخرین ویرایش:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستای خوبم استفاده از نرم افزار jmemoriz رو شدیـــــــــــداً توصیه میکنم. مخصوصاً واسه کسایی که در روز پای سیستم میشینن و به یه کم تنوع نیاز دارن.
من اول کلمات زبان رو روی برگه مینوشتم و خودم فلش کارت درست کرده بودم. اما الان 2 3 روزه دارم استفاده میکنم ازین نرم افزار، پیشرفتم با قبل قابل مقایسه نیست. خیلی خوبه.;)

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان سوالات تکنولوژی مرکز امروزو نمیذارین؟

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امشب من چندتا جمله میذارم تا sam sad عزیز برگرده. البته با اجازه ی ایشون.:smile:

اكثر دانه ها هرگز رشد نمي كنند، پس اگر واقعا مي خواهيد چيزی اتفاق بيفتد بهتر است بيش از يكبار تلاش كنيد...

براي داشتن چيزی كه تا به حال نداشته ايد بايد كسی باشيد كه تا به حال نبوده ايد...

حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست ، بلكه امتحان ریشه هاست...

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلكه دشواری رسیدن به سهولت است...

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
شرمنده بچه ها امشب داغونم جمله نمیذارم ..دعام کنید

چرا خاله؟:surprised: اشکال نداره امشب با جمله های خودت بهت انرژی + می دیم :victory: ایشالا هر چه زودتر روحیه ی همیشگی تو به دست بیاری :w11::love:

-رویای شما تاریخ انقضا ندارد نفسی عمیق بکشید و دوباره تلاش کنید

-اگر از دنیا انتظار دارید باشما منصفانه رفتار کند چون شما با دنیا منصفانه رفتار می کنید خودتان را گول می زنید.مثل اینست از شیر توقع دارید شما را نخورد چون شما او را نمی خورید

- وقتی احساس می کنید دیگر نمی توانید جلوتر بروید بدانید قدرتی که شما را تا به اینجا رسانده ،تا انتهای راه نیز خواهد برد

-روزتان را با تکه شکسته های دیروز آغاز نکنید هر روزی که بیدار می شویم اولین روز از باقی عمرمان است

-ایمان داشتن در زندگی به این معنا نیست که کَشتی شما با آبهای خروشان و دردسر ساز مواجه نخواهد شد، بلکه به این معنا است که کَشتی شما هیچگاه غرق نخواهد شد .

-من خود را از روی تعداد موانعی که در مسیرم قرار گفته است معنی نمی کنم؛ من خود را از شجاعتی که پیدا کرده ام تا هدفهای تازه ام را با جدیت دنبال کنم معنی میکنم…

-من خود را از روی تعداد ناامیدی هایی که با آنها موجه شده ام معنی نمی کنم؛ من خود را از روی بخشش و ایمانی که برای آغاز دوباره پیدا کرده ام معنی می کنم…

-من خود را از روی دفعاتی که زمین خورده ام معنی نمی کنم؛ من خود را از روی دفعاتی که روی پای خود ایستاده ام و مبارزه کرده ام معنی می کنم…

-نمی توانید طوفان را آرام کنید پس دست از تلاش بیهوده برداریدکاری که از عهده اش برمی آیید آرام کردن خودتان است. طوفان خواهد گذشت..

و : - اگر میدانستید که افکارتان چقدر قدرتمند است، هیچگاه حتی برای یک بار دیگر هم منفی فکر نمی کردید!

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که ازمون معماری مرکزو شرکت کردن سوالای تکنولوژیم دارن اگه میشه واسه ما بزارن

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جزوه نانو که جدیدا گزاشتن میشه بگید ادرس دقیق کجاست؟؟ممنون میشم

آخه مسئله اینه که پیدا نمیکنم :confused:

راستی سوالات امروز تکنولوژیم بذارید که از نون شب واجب‌تره!!

کسی میتونه یه چند تا نمونه تست واسه نانو فناوری بذاره؟

نانویی که خواسته بودی#462 .. #463

وضعیت
موضوع بسته شده است.