قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.
دوستان گرامی توجه داشته باشن که حداکثر تا فاصله حدود 150 km محل سکونتشون دانشگاه انتخاب کنن این حدود منطقه بومی محسوب میشه...

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گرامی توجه داشته باشن که حداکثر تا فاصله حدود 150 km محل سکونتشون دانشگاه انتخاب کنن این حدود منطقه بومی محسوب میشه...
نه مناطق بومی تو دفترچه نوشته مثلا ارومیه تبریز اردبیل یه بوم هستن.بومی بودنم فقط برا شبانه تاثیر داره

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از دانشگاه پرسیدم......... نمیدونم به شما چی گفتن
دانشگاه ها بعضي موقع ها قوانين مختلف دارن!!! من اينو به عينه ديدم!!! منو بخاطر اينكه يه درس پيش دانشگاهيم مونده بود، ثبت نام نكردن، ولي وقتي رفتم يه موسسه ي ديگه پرسيدم، گفتن موردي نداره رزرو كني تا درست پاس بشه!!!

amir6969

عضو جدید
دانشگاه ها بعضي موقع ها قوانين مختلف دارن!!! من اينو به عينه ديدم!!! منو بخاطر اينكه يه درس پيش دانشگاهيم مونده بود، ثبت نام نكردن، ولي وقتي رفتم يه موسسه ي ديگه پرسيدم، گفتن موردي نداره رزرو كني تا درست پاس بشه!!!

درسته;)

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدید من همون اول گفتم پنجم میادا :D

سالار مگه غیب گویی!!!!!؟؟؟؟؟

نخیر با دلیل گفتم

اقا من شاهدم امیرخان راست میگن گفتن پنجشنبه ادارات زود بسته میشن جمعه هم تعطیله میمونه برا شنبه!!!;)
مثل اینکه امیر سازمان سنجشو بهتر از همه ی ما شناخته:D

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه ...صبح شنبه 9 صبح به بعد تا بعدازظهر

ازمون سراسری مارو که گفته بودن جمعه میدن از 7 عصر پنجشنبه دادن... شاید اینم زودتر بدن
البته توجیه شما این موردم شامل میشه اون سراسری بود این کاردانی به کارشناسیه !!!
:razz:

amir6969

عضو جدید

ازمون سراسری مارو که گفته بودن جمعه میدن از 7 عصر پنجشنبه دادن... شاید اینم زودتر بدن
البته توجیه شما این موردم شامل میشه اون سراسری بود این کاردانی به کارشناسیه !!!
:razz:

مرسی سام جان...:gol: آره دقیقا درسته بین ما و کنکور سراسری فرق میذارن، چون اون کنکور واسه رسانه ها مهمه برای همین نصفه شبه جمعه هم که شده نتایجو میذارن رو سایت ولی در حق ما نامردی میکنن... ولی خب اومدن نتایج ما هم خورد توی ماه رمضون و شهادت و شب قدر...:redface: واسه همین نسبت به پارسال دو روز دیر شد:)

ناز معمار

عضو جدید
خب امیر خان حالا که شما پیش بینیت درست از آب در میاد نمیشد واسه چهارشنبه ، یعنی امروز پیش بینی میکردی؟ چی میشد خدایی؟ دل یه ملت جوون شاد میشد.... حالا باید تا شنبه صبر کنیم ولی خدایی تو این تاپیک چه استرسی موج میزنه هااا هههههه باحاله

zahra-FARZIN

عضو جدید
من چند روزه انقدر فك ميكنم هنگ كردم خواب ديدم رتبم شده 2500من اگه 2500بشم غيرانتفاعي ساري (روزبهان)با آغوش باز منو قبول ميكنهآخ خدا يعني ميشه

amir6969

عضو جدید
خب امیر خان حالا که شما پیش بینیت درست از آب در میاد نمیشد واسه چهارشنبه ، یعنی امروز پیش بینی میکردی؟ چی میشد خدایی؟ دل یه ملت جوون شاد میشد.... حالا باید تا شنبه صبر کنیم ولی خدایی تو این تاپیک چه استرسی موج میزنه هااا هههههه باحاله

پیش بینی نبود که ناز معمار خانم... با ذکر دلایل بود....:redface:

amir6969

عضو جدید
بچه ها به نظرم سایت کارشناسی از رو حدسش گفته نتایج دوم میاد! :( یا شایدم زنگ زدن سازمان سنجش پرسیدن؟ کسی تا حالا تماس گرفته با سازمان سنجش؟؟ با این شماره ها 8-88923598 ؟؟ ببینید فردا شب شبه قدره پس چهارشنبه ادارات 9:30 یا 10 باز میشن و زود میرن، پنجشنبه هم که ادارات رو هوان! جمعم که هیچی! شاید نتایج شنبه 90/6/5 بیاد !:(

:w18:

NESSAK

عضو جدید
اوه تا شنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبه:confused:
من تاحالا سه بار خوبدیدم رتبه ها اومده
باراول 2000 بودم بار دوم 4000 دیشب خواب دیدم 8000 آوردم ایشال تا شنبه به 20 هزار میرسه!
راستی دیشب خواب رتبه های شماها رو هم دیدم. فکر نمیکنید دارم دیوونه میشم ؟؟ همگی زیر 100 بود:smile: مال امیر دقیق یادمه 57 بود
بچه ها به یک نتیجه رسیدم با این سن و سالایی که از شما شنیدم من اینجا مامان بزرگ همتونم:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.