اگر بار گران بودیم رفتیم/اگر نامهربان بودیم رفتیم :-( *حلالم کنید*

masoomeh.bnv

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای گلم تو این باشگاه:smile::gol:

سلام به همه ی اونایی که خیلی میشناختمشون و اونایی که درحد سلام و علیک بودن!!! سلام به همه:cry:

سلام به اونایی که با غمشون غمگین شدم و با شادی هاشون شاد شدم!!!
بعضیاتون میدونین که چقدر من احساساتیم!!! الانم یکم احساساتی شدم و دست خودم نیست!!!:crying2:

نمیدونم باید چی بنویسم و از چی بنویسم!!! نمیدونم!! نمیدونم!! :confused:

فقط میدونم باید یه چیزی بنویسم تا بی معرفتی نکرده باشم!!!

من کلا حدود 6 ماهه که وارد دنیای مجازی شدم!! و قبل اون اصلا نمیدونستم این چنین سایت هایی هم هست!!!
نو این سایت هم همیشه همونی بودم که به همه میگفتم و هیچوقت اصل خودمو تغییر ندادم!!!

بچه هایی که منو خیلی میشناختن 4-5 نفری بودن, که چندین بار بهم گفتن تو بدرده دنیای مجازی نمیخوری!!! (نمیخوام از خودم تعریف کنم, لطفا بد برداشت نکنید)

این سایت خیلی بچه های با معرفتی داره, خیلی!!! قدر خودتونو بدونید!!!
البته 3-4 نفری هم بودن که اونا یکی از دلایل رفتنم از این سایت هستن!!!:redface:

خیلی همتونو دوست دارم!!! اگه همیشه و به لطف خدا حافظم همینطوری بمونه , مطمئنم که راحت خیلیاتونو تا اخر عمرم یادم میمونه!!

همیشه به یاد خوبی هاتون هستم!! همیشه!!:smile:

این تاپیکو زدم تا بدون خداحافظی نرفته باشم!! تا نگید بی معرفتی کردم!!!:redface:

یکی از دلایل رفتنمم اینه که امسال دارم تو کنکور کارشناسی شرکت میکنم(امیدوارم برام دعا کنید)

میدونم خیلی حرف زدم!!! به بزرگواریه خودتون ببخشید!!:redface:

از همه ی دوستام و از خونواده ی مجازیم که میرفتیم پاتوق!!!:smile: از همه خداحافظی میکنم!!
میخوام 2شنبه اخرین روز اومدنم به این باشگاه باشه!!!!

من تو این 6 ماه فهمیدم که برای دنیای مجازی ساخته نشدم!!!
دنیای مجازی خیلی از فرصت های خوبه زندگیمو ازم گرفت!!:cry:دیگه نمیخوام فرصت هامو از دست بدم!!!
اما اینجا دوستای بسیار خوبی هم پیدا کردم, که خیلی دوستون دارم , خیلی:heart:

از دردونه ی عزیزم, و همه ی دوستام که لطف کردن و برای تولدم , تولدی که به دلیل فوت پدربزرگم تو دنیای حقیقی نداشتم, تو دنیای مجازی تولد کگرفتن و تاپیک زدن و واقعا خوشحالم کردن , خیلی متشکرم!!:gol: من میخواستم همون موقع این تاپیکو بزنم اما این لطفشون این کارو یکم به تاخیر انداخت!!

نمیخوام اسم تک تک بچه هارو بیارم چون ممکنه بعضیا از قلم بیافتن و کم لطفی شه!!!:cry:

امیدوارم اگه کسی ازم رنجیده شده حلالم کنه!! امیدوارم اگه کوتاهی کردم حلالم کنید!! :cry::redface:
امیدوارم دندیه عزیز که چندماه پیش باعث شدم که فکر میکنم ختم یا قرائت قرانشون کامل نشه!! البته خوندم ولی نمیدونم اون قسمتو کامل خوندم یا نه!! امیدوارم خودش و بچه های دیگه که سهیم بودن تو اون دوره حلالم کنن!!:cry:عمدی در کار نبوده:cry:

فقط میگم دوستان خداحافظ

:gol:ارزومند ارزوهای پاکتون هستم:gol:

خداحافظ باشگاه مهندسا و خداحافظ مهندسان

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیزم
کجا میری؟؟؟؟
تو میتونی این دنیای مجازی رو با فرصتهای خوبتو با هم هماهنگ کنی گلم که که از دستشون ندی
من با این که نمیشناختمت...ولی دورا دور یکی دوباری دیده بودمت
نشناخت دلم برات تنگ میشه
امیدوارم اگه رفتی:cry:در همه جا و هر لحظه موفق باشی

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااای معصومه جونم کجا میری؟؟؟؟؟؟؟این چه کاریه بابا؟؟؟؟تازه تازه میخواستم برات ترکی یاد بدم:cry::crying2:
قول بده بعد از کنکور حتما بیایی،دلم برات خیییییلی تنگ میشه:w04::crying2:..........یادت باشه چه دنیای مجازی و چه حقیقی و.... نمیتونه فرصتارو ازت بگیره،من نمیدونم چه اتفاقی برات افتاده ولی به خدا توکل کن،اگه بخوایی فرصت زیاده،ولی اگه نخوایی حتی اگه فرصت هم داشته باشی فک میکنی از دست دادی،نا امید نباش
هرجامیری برات آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم........سال نو هم پیشاپیش مبارک:gol::gol::gol::heart::heart::heart:

masoomeh.bnv

عضو جدید
وااااااااااااااااای معصومه جونم کجا میری؟؟؟؟؟؟؟این چه کاریه بابا؟؟؟؟تازه تازه میخواستم برات ترکی یاد بدم:cry::crying2:
قول بده بعد از کنکور حتما بیایی،دلم برات خیییییلی تنگ میشه:w04::crying2:..........یادت باشه چه دنیای مجازی و چه حقیقی و.... نمیتونه فرصتارو ازت بگیره،من نمیدونم چه اتفاقی برات افتاده ولی به خدا توکل کن،اگه بخوایی فرصت زیاده،ولی اگه نخوایی حتی اگه فرصت هم داشته باشی فک میکنی از دست دادی،نا امید نباش
هرجامیری برات آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم........سال نو هم پیشاپیش مبارک:gol::gol::gol::heart::heart::heart:

مرسی عزیزم, ولی دیگه نیازی به یادگیریش ندارم!! :crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:
البته ببخشید

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..........چی شدددددددددددده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry::crying2:

انشاا... هر جاهستی همیشه موفق و شاد باشی...........وبه همه ی خواسته هات برسسسسی:love::w27::w14:

ولی اگه نری وهر وقت تونستی بیای خوفه ها............:smoke::lol:

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
شما هیچ جا نمیری و تشریف دارید
منم عین تو اینجا اولین بار و اخرین باریه که تو دنیای مجازی اومدم
احساساتی تر از توام و همینطور به روحیه م نمیخوره

تو تاپیک علمی تخصصی خودت سهیم باش
به کسی کاری نداشته باش همشهری عزیزم

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم من تازه با شما افتخار اشنايي داشتم و زود اينجا رو داريد ترك ميكنيد/
در هرصورت هرجا كه هستيد موفق و مويد باشيد/
يه چيزي عرض كنم :كار خوبي ميكني كه براي كارشناسي درس ميخوني اگر ارادت نسبت به اين قضيه قوي باشه بهت تبريك ميگم...
راستي اينجا دنياي مجازيه درسته ولي خوب بتوني ترك كني كار خوبي كردي/ دوستاي خودتم كه گلچين كردي اين خودش بهترين هديه است براي رفتنت/
خوشحال شدم كهدوستت هستم ادرس ياهو من رو هم داشته باش/
احسنت به شما كه تصميم راسخ گرفتي/ موفق باشي عزيزم....

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز ما آومديم باشگاه يه تاپيك خداحافظي ديديم حالمون گرفت...من اصلا با روز هاي جمعه مخالفم..هيچ وقتي برام خوب نبوده

معصومه جان نميدونم چي بگم ولي اي كاش كنارمون بودي...بي شك يكي از بهترين دوستانم بودي تو باشگاه.

هميشه به يادت هستيم.ولي اگر براي هميشه خداحافظي نميكردي خوب بود..حالا برو به كارات و درس هات برس بعد از مدتي دوباره بيا پيشمون:(

اميدوارم هميشه شاد و موفق باشي.

arashlolos

عضو جدید
چقدر غمگینه....اخه کجا بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب معلومه
خونه شوووووووووعر ديگه:D
همتون بايد بريد:cool:
اين لاك پشتيه كه دم در خونه همتون ميخوابه:D
البته اگه معصومه خانمم همينطور شده باشن
كسي خبر نداره

منم ناراحت شدم
نرووووووووو نروووو:cry:
برووووو برو ولي از تاپيكاي الكي برو:razz:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
معصومه جون بيا به اين ادرس و خوش بگذرون با خاطه خوب از اينجا خواستي بري بري/اينجا همه دوستان زحمت كشيدن و دوران شيرين كودكي رو به ياد ما اوردن و هركسي با خوندن اين خاطرات يه حس قشنگ كودكي بهش دست ميده/ واقعا دلنشينه و از همشون ممنونم/ شما هم تشريف بياريد:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ون-دوران-رو-بگيد/page18?p=4791235#post4791235

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
هوالغريب

سلام به تمام دوستان،‌به خصوص معصومه خانم
اميدوارم همگي خوب و خوش باشيد

راستش خيلي ناراحت شدم، چون يكي ديگه از همراهان باشگاه داره ميره،‌مثل خيلي از دوستان خودم
هرچند آشناييت من با شما، به چند تا پيغام تنها خلاصه ميشه، ولي همين ها هم نشون ميده كه با جون و دل براي باشگاه فعاليت ميكرديد
نميدونم چقدر به حرفهاي من اهميت ميدين، اما ميخوام يه توصيه بهتون بكنم، يه توصيه از كسي كه قبلا خداحافظي كرد،‌ولي دوباره برگشت!
ممكنه اينجا با خيلي ها مواجه بشين و با خيلي ها هم صحبت بشيد، ولي نه به خاطر كسي بريد و نه به خاطر كسي بمونيد!تمام كارهاتونو خدا قرار بدين و دينمون، اونوقت ديگه تمام فعاليتهاتون خدايي ميشه(البته جسارت نباشه، اصلا منظورم اين نيست كه كارهاتون خدايي نيست، اصلا قصد توهين ندارم، تنها منظورم اينه نيتتون خالص براي خدا باشه) اونوقت ديگه از حرف يه نفر ناراحت نميشيد، از خوشحالي بي قاعده هم به قول معروف دست از دامن نمي دين. اگه به نيت خدا كار كنيد ديگه نگران نيستين كه كسي فريبتون بده يا سركارتون بذاره، يا حتي عصبانيتون كنه! اونموقع تو تمام پستاتون سعي ميكنيد به فكر خدا باشيد و به همين نيت براي قصد قربت ازديگران دانش ياد بگيريد و به عنوان زكات دانشتون، اونچه بلدين در اختيار همديگه قرار بدين.

ببخشيد، زيادي سرتونو درد آوردن، ولي اگه ميخواين بريد و تصميمتون رو گرفتين، فقط ميگم خدا به همراهتون و خير پيش، ولي تمام زندگي همينه، شايد بعضي اوقات مجازي با حقيقيشو ديگه نميشه تميز داد! منم بعضي فرصتامو اينجا از دست دادم، اين حرفتونو با جون و دل درك ميكنم، ولي الان اينجام تا فرصتهاي جديد كسب كنم و به لطف خدا تا يه جاهايي كسب كردم

اگه نظرتون برگشت، فكر نكنيد با قرار دادن اينكه(ميخوام بمونم) غرورتون ميشكنه و از اين حرفها، بدونيد خيلي خوشحال ميشيم و رو كمكتون حساب ميكنيم تا با هم به كمال برسيم

اميدوارم هرجا هستيد موفق و پيروز باشيد و بهترين ها نصيبتون بشه و عاقبت به خير شيد
ياحق

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزکم جات تو باشگاه خیلی خالی میشه درسته که همیشه باهات میچتم و حتی شماره تو دارمو میحرفیم با هم اما اینجا یه دنیای دیگه است..
درسته که باشگاه خیلی ماجراها داشت اما همشون چه تلخ و شیرین برای همنمون تجربه میشه تا درس بگیریم و بزرگ شیم..نباید به دل گرفت..البته من خودم خبر دارم ازت اما جاتو تو خونواده هیچکی نمیتونه پر کنه آبجی معصومه..جات سبز دخملک..

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمه جووون پ مگه قرار نبود سارا کو شو لویه خوشملتونو ببرین دور بدین تو شهرتووون اول منو ببرین بد با هم میریم:D
عمه دلمان برایتان تنگولیده میشود بلی:cry:

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم ای کاش نمیرفتی ما تازه داشتیم با هم آشنا میشدیم:cry:
متنی رو که نوشتی خوندم خیلی شبیه به افکار من تو این چند روزه، منم قصد داشتم برم ولی نه میمونم،
میمونم که ثابت کنم همیشه رفتن بهترین راه نیست...... حرف برای زدن زیاد دارم ولی دل گفتنش رو نه.....
خیلی دوست دارم و امیدوارم زود برگردی همیشه منتظرتم:gol::gol::gol:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
از رفتن هیچ کس خوشحال نمیشم. امیدوار هم هستم که نری اما خب اگر رفتن از اینجا واست بهتره، دیگه نباید حرفی زد و این موضوع رو خودت تنها باید بهش برسی :gol:
هرجا هستی موفق و شاد باشی :gol:

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه...مخصوصا معصومه ی عزیز..:gol:

منم عین بقیه شوکه شدم!!نمیخوام بگم چیکار کنی یا نکنی!..فقط کاریو بکن که فکر میکنی درسته...

چه اینجا باشی یا نباشی به فکر همیم و آرزوی خوشبختی همو داریم!..

اون دورودورا اگه مارو یادت اومد فقط بخند...
:cap::child: