با این تصاویر و تست میزان خشونت و استرس خود را تخمین بزنید...

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

با این تصاویر و تست میزان خشونت و استرس خود را تخمین بزنید

شاید تصاویر زیر و یا عكس‌هایی شبیه آنرا قبلا زیاد دیده‌اید. تصاویری كه مربوط به خطای دید می‌شوند. اما شاید كاربرد آنها را ندانید....
تصاویر زیر برای امتحان مقدار استرسی كه یك فرد دارد و یا فشاری كه می‌تواند تحمل كند، استفاده می‌شود. هر چه این تصاویر از نگاه شما آرامتر بچرخند، شما تحمل بیشتری دارید و آرامتر هستید!

بعضی جنایتكارانی كه با این تصاویر امتحان شده‌اند، این تصاویر را به صورت دیوانه واری در حال چرخش می‌دیدند، اما كودكان و افراد آرام آنها را كاملا ثابت می‌دیدند. شاید اگر خود شما هم این تصاویر را در مواقع مختلف ببینید سرعت‌های مختلفی را تجربه كنید... البته میدانید كه هیچ كدام از این تصاویر در حال چرخش نیستند. آنها كاملا ثابتند!

obaeel

عضو جدید
من یه بار وقتی بیکار و آروم بودم دیدم یه بار چند دقیقه قبل امتحان! تفاوت در سرعتش کاملا محسوس بود!

computer_soft

اخراجی موقت
وقتی به صورت عبوری و با یک نگاه ، گاه میکنی همه شون تکون میخورن میچرخند و ...
وقتی داری نوشتهی بالاییشو میخونی به خاطر چرخش تصویر در زیر نوشته ها و عدم تمرکز بر نوشته سردرد و چشم در با آبریزش چشم بهمون دست میده
و وقتی به صورت خیره و دقیق و ثابت به تصاویر نگاه میکنی هیچ حرکتی مشاهده نمیشود

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مردم!
اینا فرت وفرت میچرخن!
آخه من کنکور دارم:cry::cry::cry:

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بووووووود....واسه من غیر از اولی بقیه اروم میچرخیدن..البته اخری یه کم تند تر

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاملا درسته...بعد از کمی تمرکز و آرامش دیگه حرکت تصاویر حس نمیشه....

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
میسی دوستم.
برای من خیلی آروم چرخید.ولی من همچینم دخمل آرومی نیستم.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه چشمارو حرکت بدیم روی تصاویر سرعت چرخش مشخص میشه.با حرکت چشم نسبت مستقیم داره . هرچی سریعتر جهت چشمامونو عوض کنیمو حرکت بدیم سرعت چرخش بیشتر میشه.

سیاه مشق

عضو جدید
با سلام
وقتی ناخود آگاه به آن نگاه میکنم آنها در حد متوسط می چرند ولی وقتی تمرکز میکنم نمی چرخه

ad_kh66

عضو جدید
به نظرم بستگی به نقطه دید ما داره.اگه به مرکزش نگاه کنیم چرخشی حس نمی شه. با نزدیک شدنه نقطه تمرکز به گوشه ها جرخش سریعتر احساس میشه

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی اروم می چرخید !
ولی من اینقدر اروم نیستم