آیا به این اعتقاد دارید؟ " از دل برود هر آنکه از دیده برفت"

امین خلعتبری

عضو جدید
منم مخالفم... دوري باعث نميشه آدم يادش بره... اگه يكي يادش رفت معنيش اينه كه طرفه مقابلشو واقعا دوس نداشته... اما اگه نتونه فراموش كنه يعني اينكه اون طرف خيلي روش تاثير گذار بوده و يه خاطره ي كوچيك كلي ميتونه آدمو پريشون كنه... به ياده روزاي گذشته... اينم بگم كه هميشه يه دليله منطقي برا دوس داشتن داشته باشيد... ببينيد واقعا طرفه مقابل لياقته اين همه دوس داشتنو داره يا نه... اگه بتونيد خودتونو قانع كنيد كه اون هموني نبوده كه مي خواستيد راحت از يادتون ميره...
باهات موافقم لاله جان امادوست داشتن ئاحتیاجی به دلیل نداره
من معتقدم که آدما رو باید به اندازه ظرفیتشون دوست داشت یکیو کمتر یکیو بیشتر

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه هیچوقت فراموش نمیشن
درد دوریشون همیشه آزارم میده...

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز

منظورم از دليل همون ظرفيتشون بووود. اگه يكي درك نكنه كه چقدر دوسش داري يعني لياقتتو نداره... چون معتقدم بايد 2 طرفه باشه و متقابل!

امین خلعتبری

عضو جدید
درسته لاله جون ولی این روزها کمتر کسی پیدا میشه که لیاقت دوست داشتن و عشق ورزیدن را داشته باشه

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض پوزش
عشقی که سست بشه دیگه عشق نیست .یه دوستی سادهاست که با دیدن به یادش می افتی وباندیدن فراموشش میکنی

:w21: خس وخاشاک 209 :w21:

درسته لاله جون ولی این روزها کمتر کسی پیدا میشه که لیاقت دوست داشتن و عشق ورزیدن را داشته باشه

همینه که شما می فرمایید من کاملا با شما موافقم

احساس سوختنبه تماشا نمی شود

آتش
بگیری تا بدانی چه می کشم

من حس ششم ميگه كه شما يكبار عاشق شديد
اما متاسفانه ........

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونی این جمله چه وقتی بدرد می خوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینکه طرف بگه من با یه نگاه عاشقت شدم یا اینکه پس از یه مدت کوتاه عاشقت شدم .... پس چنین شخصیت هایی خیلی راحت می تونن فراموش کنن... و از یاد ببرن ... امکان داره مدتی طول بکشه ولی بالاخره فراموش می کنن....

اما.....

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما عشق هایی که پس از مدت طولانی بدست اومده باشه و یا دوست داشتن هایی که پس از یه مدت طولانی رابطه بوجود اومده باشه ، هیچ موقع از یاد آدم نمی ره ... حتی اگه طرف بهش کلی بدی کرده باشه ....
ولی اینم می دونم که مغز انسان هیچ چیزی رو پاک نمی کنه .. بلکه اونو در گوشه ای نگه می داره که کوچیک ترین جرقه ای می تونه همه چیز رو زنده کنه....

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونی این جمله چه وقتی بدرد می خوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینکه طرف بگه من با یه نگاه عاشقت شدم یا اینکه پس از یه مدت کوتاه عاشقت شدم .... پس چنین شخصیت هایی خیلی راحت می تونن فراموش کنن... و از یاد ببرن ... امکان داره مدتی طول بکشه ولی بالاخره فراموش می کنن....

اما.....

نه با اين جملتم موافق نيستم...
..چون من به عشق در يك نگاه اعتقاد دارم!!!
ميدوني چيه عشق اگه بخواد بوجود بياد بستگي چنداني به مدت زمان نداره.....گرچه زمان اونو تشديد مي كنه ولي خب بيشتر......بستگي به دل آدما داره .....همش كار دله.....گاهي اوقات با يكي طولاني مدت هستي با وجوده اينكه خيلي بهت محبت مي كنه و واقعا از هر نظر عاليه ولي خب عاشقش نمي شي
و برعكسشم هست ....گاهي با يكبار صحبت كردن دلت واسه طرف پر مي كشه!!!!

الامان از اين دل!!!!

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدوني چيه عشق اگه بخواد بوجود بياد بستگي چنداني به مدت زمان نداره.....گرچه زمان اونو تشديد مي كنه ولي خب بيشتر......بستگي به دل آدما داره .....همش كار دله.....گاهي اوقات با يكي طولاني مدت هستي با وجوده اينكه خيلي بهت محبت مي كنه و واقعا از هر نظر عاليه ولي خب عاشقش نمي شي

الامان از اين دل!!!!

بله
با این حرفتم موافقم ...
ولی می دونی چیه ... اگه می خوای بفهمی چه زمانی به کسی واقعا علاقه داری به این نکته که می گم توجه کن...

اگه کسی رو که دوست داریش هر دفعه دیدیش، دست و پات شل شد ... دلت یهو هریییییییییییییییییییییی ریخت و رنگت شد گچ و دستات سرد شد اون موقع عاشق واقعی هستی:D:D:D:D;)

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز

الامان از اين دل!!!!

نه... منم به عشقي كه از شناخت شروع ميشه معتقدم... در ضمن دوس داشتن با عشق فرق داره.... اينم در نظر بگير... 3 حالت داره... يا به طرف عادت كردي كه در اين صورت زود يادت ميره... يا دوسش داري كه يكم طول ميكشه فراموش كني... يا اين كه عاشقش بشي... كه ديگه واويلاست... :redface:
ولي آدم اگه عاشق شه مگه ميتونه طرفشو ول كنه :crying2: اين دوستياي ساده رو با عشق و علاقه اشتباه نگير سيندي... همه چي به گفتن نيس... يه موقع هست طرف همچين ثابت ميكنه دوستت داره كه همين يه حركتش كلي جذبت مي كنه... :w16:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله
با این حرفتم موافقم ...
ولی می دونی چیه ... اگه می خوای بفهمی چه زمانی به کسی واقعا علاقه داری به این نکته که می گم توجه کن...

اگه کسی رو که دوست داریش هر دفعه دیدیش، دست و پات شل شد ... دلت یهو هریییییییییییییییییییییی ریخت و رنگت شد گچ و دستات سرد شد اون موقع عاشق واقعی هستی:D:D:D:D;)

بهههههههههههه خسته نباشي توووووووو.....چقدر واسه اينايي كه گفتي فسفرررررر سوزوندي؟؟

بچه ما يه عمره خاك صحنه خورديمو خودمان بوديم كه علايم مزمن عاشقي رو گفتيم....

ولي عيبي نداره ناراحت نشوووووووووو از درس پس دادنت معلومه خوب بلدي فوتو فن عاشقي رو....!!!!

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهههههههههههه خسته نباشي توووووووو.....چقدر واسه اينايي كه گفتي فسفرررررر سوزوندي؟؟

بچه ما يه عمره خاك صحنه خورديمو خودمان بوديم كه علايم مزمن عاشقي رو گفتيم....

ولي عيبي نداره ناراحت نشوووووووووو از درس پس دادنت معلومه خوب بلدي فوتو فن عاشقي رو....!!!!

آره والا هیچ کس تورو نشناسه من که تورو می شناسمووو:biggrin::biggrin::biggrin:
شما ولن تاین نیستین؟ همون بنیان گذاره روزه عشق ؟
بذار ببینمت.... آهان خودتی بابا سیدنی ولن تاینی:surprised::surprised::surprised:

:w07:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه... منم به عشقي كه از شناخت شروع ميشه معتقدم... در ضمن دوس داشتن با عشق فرق داره.... اينم در نظر بگير... 3 حالت داره... يا به طرف عادت كردي كه در اين صورت زود يادت ميره... يا دوسش داري كه يكم طول ميكشه فراموش كني... يا اين كه عاشقش بشي... كه ديگه واويلاست... :redface:
ولي آدم اگه عاشق شه مگه ميتونه طرفشو ول كنه :crying2: اين دوستياي ساده رو با عشق و علاقه اشتباه نگير سيندي... همه چي به گفتن نيس... يه موقع هست طرف همچين ثابت ميكنه دوستت داره كه همين يه حركتش كلي جذبت مي كنه... :w16:

خب صد البته عشقي كه با شناخت بوجود بياد عقلي تره!!!
ببين آدم اگه با منطقش عاشق بشه محاله فراموش كنه!!!! هممون اينو قبولش داريم پس روش بحث نمي كنيم!!!

اون چيزي كه من گفتم حالتاي مختلف عاشق شدن بودش....والزاما هميشه اينطوري نيستش!!!

بعدشم دوستياي ساده كه اصلا بحثش با عشقو دوست داشتن سواست!!!!!
دوستياي ساده كه اصلا شامل علاقه و عشق نمي شن!!!!

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره والا هیچ کس تورو نشناسه من که تورو می شناسمووو:biggrin::biggrin::biggrin:
شما ولن تاین نیستین؟ همون بنیان گذاره روزه عشق ؟
بذار ببینمت.... آهان خودتی بابا سیدنی ولن تاینی:surprised::surprised::surprised:

:w07:

ميخوووووووووواي يه عكس باهام بگيري؟؟؟