به زن اجازه کار در برون از خانه را ندهید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهرا

عضو جدید
اگر بگویم که فرد دلخواهم را به بنده نمی دهند
کار خوبی میکنن که نمیدن خیلی بی فرهنگی بد فکری وو.......

شما مال کدوم دوره هستید؟؟؟حتی حضرت فاطمه و زینب جلوی همه کفار سخنرانی های تاریخی کردند و حضرت خدیجه تاجر موفقی بوده.
اصلا من نمیدونم دین این آقا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::mad:

چون زن موجودی ضعیف است.
اون ها محدود هستند و مشکلی ایجاد نمیکنند .
اصلا چرا این همه فرصت باید به زن داد؟
وقتی مرد در خارج از خانه کار میکند و هفته ای چند بار زن را به بیرون می برد و لباس و غذاهایی که دوست دارد برای اون تهیه میکند دیگر از زندگی چه میخواهد؟:w24:
.
اولا من از تو ناراحت نمیشم با این طرز فکرت مشکل خانواده ی توان که تو رو با این شیوه ی غلط تربیت کردن
دوما میدونی اون زنی که با تو قراره زندگی کنه تو براش لباس بخری بهش غذا بدی ربا یچی کنارت میمونه تا تو بری مثل ..کار کنی سالی یه بار پاتو تو اون خونه نذاری اون از ندیدنت آرامش داشته باشه

دوستان حالا استارتر یه نظری داشتند . نباید که بهشون توهین بشه!
هر چند من کلا"مخالف اشتغال خانم ها نیستم ولی معتقدم باید فضای اجتماعی و محل کار برای خانم ها مناسب تر بشه.
اینکه به خانم ها حقوق پایین بدن و در محل کار هم مورد بی احترامی همکارای مرد قرار بگیرن اصلا" مناسب نیست.
هر چند انشالله در آینده نظرم اینه که به همسرم حقوق جداگانه بدم تا تو شرکت خانواده مشغول خانه داری بشه! بهتر نیست؟!

واقعا ................
حتما توام بشی ریئس شرکت خونه ؟؟؟؟؟؟:mad::mad::w15::w15::w15:
یه خورده فکر کن نه تو فقط استارتر تاپیکم اگر میتونه امکانش براش هست ابسیلون فکر کنه

:Dسلام سلام سلام یه سوال دارم شما دایناسورا رو هم دیدید ؟ :eek::eek:
بی ربط نپرسیدم آخه به نظر می رسه شما از همون عهد اومدید شاید هم یه ایستگاه قبل از اون زبون بسته ها :D
:w15::w15::w15::w15::w15::w15:
خیلی جالب بود

مهرا

عضو جدید
راستی نمیخوان این تاپیک ببندن ؟؟؟؟؟
دیگه بسه این آقای استارتر و اون آقای 25 میلیونی
خوب توهین کردن شورشو در اوردن دیگه

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل این اقا اینه که فکرمیکنه زن موجودضعیف ،بی عقل وزیردست مرده وقدرت تشخیص بدوخوب نداره ومیخواد اقا بالاسرزن باشه
ولی بیشترین ترسش میدونین چیه؟ترس ازدست دادن قدرت درخانواده

البته منابعی برای ناقص العقل بودن زن ها داره.نهج البلاغه
علی به صراحت اشاره میکنه که زن ها ناقص عقلند.
البته فکر نکن نظر منم همینه

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اگر یک اروپایی یا یک امریکاییبفهمه که کسانی دارند در مورد این مقوله ها بحث میکنند.از تعجب سکته میکنه میمیره

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست باشيد با هم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته منابعی برای ناقص العقل بودن زن ها داره.نهج البلاغه
علی به صراحت اشاره میکنه که زن ها ناقص عقلند.
البته فکر نکن نظر منم همینه[/
quote]
البته بحث دراین زمنیه تاپیک جداگانه ای لازم داره
فقط بگم سخنان معصومین ما همیشه موردظلم قرارگرفته
قسمتهای ازسخنان ایشان بدون درنظرگرفتن قبل وبعد سخن نقل قول شده ابنی شده که الان می ببینم
مطهری داستان جالبی نقل میکنه
چندراهزن برسرراه کاروانیان می ایستادند وبه عنوان مهمان اونها رابه مکان خود میبردند ازشون حسابی پذیرایی میکردند بعد به اطاقی که تختی برای استراحت درانجا بو د راهنمایی میشدن !تخت به اندازه خاصی درست شده بود وقتی درازمیکشیدند اگرشخص کوتاهترازتخت بود انقدرطرفو میکشیدندتا اندازه تخت بشه اگرشخص بلندبود ازسروپای شخصو میبریدندتااندازه تخت بشه
مطهری میگه از احادیث وایات قران به همین نحواستفاده میشه هرجانبازباشه کم وزیادش میکنند مثل بسیاری از..........
راستی اگر یک اروپایی یا یک امریکاییبفهمه که کسانی دارند در مورد این مقوله ها بحث میکنند.از تعجب سکته میکنه میمیره
مواققم!برای همینه فکرمیکنن ما هنوزباشتررفت وامد می کنیم

8711180029

عضو جدید
:exclaim:از شما که دیگه فرد تحصیل کرده اید این حرفا بعیده واقعاً که...:thumbsdown:

T.bita

عضو جدید
اگر بگویم که فرد دلخواهم را به بنده نمی دهند

زن کار کنه بده اما ببخشید دروغ گفتن بد نیست؟؟؟؟ :huh:
بیچاره فرد دلخواهت چه بد شانسه که تو از اون خوشت اومده...
اصلا چرا نگاه بد به دختر مردم کردی که حالا مورد دلخواهت بشه...اول خودت چشماتو درویش کن:w39::w00:
احمق همه را به کیش خود پندارد...این قضیه مرداییه که خودشون چون چشم پاک نیستن فکر میکنن همه مردا اینجورین.

بازم میگم اگه راستشو به طرف نگی مطمئن باش تو این زمونه کسی نمیتونه با تو بسوزه و بسازه..طلاق میگیره.پس بهتره راستش رو بگی اگه میخوای کارت به دادگاه و بدبختی نکشه ...تازه شاید با یه بچه بیچاره تر از اون دختر!!!!!!!!!!!!!!!:thumbsdown:

mohammad m

عضو جدید
متاسفم براي اين جور مردااااااااااااا:w00:
ببخشيد براي كدوم جور مردا ميشه بگي تا سو تفاهم پيش نياد هر كي اومد اينجا كه نمي تونه تمام پستها رو بخونه تا بفهمه منظور شما كيا هستند در نتيجه سوتفاهم پيش مياد كه دارين به مردا توهين ميكنين در نتيجه اين عبارت مساوي با

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای حمایت از تمامی خانم های باشخصیت باشگاه و البته آقایون بشدت باشخصیت که با این موضوع مخالفن
.
.
.
.
.
.
.
قفل شد.:w11:

IranianWay

عضو جدید
دختر ها بعد از ازدواج باید این طوری تمیز کاری کنند .بچه را
و از بچه نگهداری کنند

آخرین ویرایش:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقت دوستان عزیز بخیر :w17:

به نگر بنده به هیچ عنوان اجازه کار در بیرون از خانه را به زن خانه ندهید.
این را از بنده داشته باشید و تا آخر عمر یادتان نرود

اگر زن وقتی در بیرون کار کند.(چند نمونه)
چشم و گوشش باز میشود
سطح توقعاتش بالا می رود
نظر به اون زیاد میشود
امکان لغزشش بالا تر میرود
استقلال مالی پیدا میکند و حرف شنوی از مرد خانه کمتر میشود
به کارهای خانه رسیدگی نمیکند
زبان دراز میشود

بازار کار را خراب میکند با اندک پولی که به حساب نمیآید سرکار میرود و بازار کار اقایان که به کار هم نیاز دارند را خراب میکنند مگر ندیدید با ماهی 50 تومن سر کار میروند 3 برابر مرد کار میکنند (حمالی) حرف زور هم می شوند نگاه بد هم بهشان میشود :w13:

و ... .

لذا به هیچ عنوان به زن اجازه کار در برون از خانه را ندهید.

:w27:
کی از شما نظر خواست؟

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستان عزیز و محترم این سایت و مهندسین فرهیخته و دانشمندان گرامی خواهش میکنم برای اینکه این بحث بی محتوا و خالی از ارزش دیگه ادامه پیدا نکنه و به سمت تاپیک های قدیمی و در آستانه حذف انتقال داده بشه ، بهترین راه اتمام پست به این نگین درخشان فرهنگ و انسانیت و نماد انسان کامل و عقل کل جامعه بشیریت هست.
اینگونه از افراد تا وقتی که شما بزرگواران با آنها بحث میکنید انرژی گرفته و بیشتر بر افکار زیبای خود اصرار میورزند. این افراد با طرد شدن از جامعه تحصیلکرده و روشنفکر بیشتر متنبه میشوند و میفهمند با این طرز فکر هیچکس حاضر نیست حتی وقت خودش رو بابت جواب دادن به اینگونه افراد تلف کنه و در بین آنها جایگاهی نداره.
.
.
با سپاس از تمامی آقایان محترمی که در این مدت با پستهاشون به حمایت از جامعه زنان پرداختند.
درود و ادب فراوان نثار شما که از تفکری والا و شخصیتی قابل احترام برخوردار هستید. :w30:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بیاد این و بکشه
داره منو دیوونه می کنه با این رفتار و گفتار و عقایدش

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

من با نظر ایشون مخالفم اما اصلان دلم نمیاد که زن ایندم بیرون کار کنه چون داقون می شه یکی از دوستان زنش بیرون از خونه کار می کنه داغون شده .چشمم کور دندم هم نرم می رم بیرون کار می کنم تا زنم در رفاه باشه و تا موقه ای که نتونستم این رفا رو واسش تو زندگی اماده کنم ازدواج نمی کنم که زنم مجبور شه بره بیرون کار کنه .البته اگه یه کار ازاد در کنار خودمم باشه باز خوبه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.