سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
دوست عزیز ntldr فایل مربوط به بوت ویندوز است .
معمولا بعد از اینکه این فایل پاک بشه این پیام قبل از بوت هارد نمایش داده میشه و ویندوز بالا نمی آد .
حالا شما میتونید کارهای زیر را انجام بدهید تا شاید درست شود .
همان نسخه از ویندوز که روی سیستم شما نصب بود را توی سی دی درایو قرار بدهید و شروع به مراحل نصب ویندوز بکنید . اگر با انتخاب گزینه Repair مشکل شما رفع نشد کار زیر را بکنید :
بدون فرمت کردن ویندوز روی درایو C خود دوباره ویندوز نصب کنید . احتمال درست شدن همان ویندوز بدون نصب در مراحل بعد وجود دارد .
در صورتی که هیچکدام از مراحل گفته شده جواب نداد مجبور به نصب مجدد ویندوز هستید که در مرحله آخر گفته های من تا حدودی پیش رفتید . ولی بهتر است دوباره اینکار را انجام بدهید با فرمت کردن درایو .
با تشکر - سیستم 32

آخرین ویرایش:

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. راهی هست برای اینکه وقتی از طریق دیال آپ کانکت می شیم و تماس پشت خط داریم، اتوماتیک دیسکانت بشیم تا تماس پشت خط رو رد نکنه؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. راهی هست برای اینکه وقتی از طریق دیال آپ کانکت می شیم و تماس پشت خط داریم، اتوماتیک دیسکانت بشیم تا تماس پشت خط رو رد نکنه؟

سلام...
بهتر هستش که بری تویه تنظیمات مودمت .... احتمالا اونجا داشته باشه.....
اگه هم نداشت بعضی برنامه ها تویه اینترنت هستند که این کار رو می کنند......
باتشکر...

reza2345

عضو جدید
PAYPAL

PAYPAL

سلام.میدونم سوالم ربطی به انجمن نداره ولی میخوام چگونگی ثبت نام در پی پال واینکه وقتی کسی پول به این حساب ریخت چطور به بانک های ایران میشه انتقالش داد؟
در ضمن سایتWWW.ONBUX.COMبرای کسب درآمد قابل اعتماد است همه میگن هست میخوام نطر شما رو بدونم.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.میدونم سوالم ربطی به انجمن نداره ولی میخوام چگونگی ثبت نام در پی پال واینکه وقتی کسی پول به این حساب ریخت چطور به بانک های ایران میشه انتقالش داد؟
در ضمن سایتWWW.ONBUX.COMبرای کسب درآمد قابل اعتماد است همه میگن هست میخوام نطر شما رو بدونم.

سلام...
برای پی پال باید خدمت شما عرض کنم که فقط با ***** شکن یا وی پی ان می تونید توش ثبت نام کنید...
و برای برداشت از حساب و یا انتقال اون باید یه حساب تویه یکی از بانک های خارجی داشته باشید...مثلا برید دبی و اونجا یه حساب باز کنید...
ولی امکان انتقال حساب به بانک های ایرانی رو ندارید...یکی از آشنایان ما هم یه مشکلی مثل شما رو داره ...در نتیجه به خاطر برداشت از حسابش مجبوره تا دبی بره....
اون سایت رو هم نمیدونم.....ولی سایت های ایرانی هم هستند که این گونه خدمات و شغل ها رو میدن....
باتشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه برنامه میخوام که بدون اجازه از فلشی که میزنن به دستگاه کپی بگیره......
مهمه ............

سلام...
این رو تویه گوگل سرچ کن...برنامه های مختلفی رو برات میاره.... ................ دزد فایل ها فلش
راستش من خودم تا حالا تستش نکردم.... نمی دونم جواب میده یا نه....
باتشکر...

abraham3l

عضو جدید
سوال

سوال

باعرض سلام وخسته نباشید وتشکر از زحمات وراهنمایی های ارزشمند شما . دوتا سوال از خدمت شما دوستان گرامی دارم:سوال اول:آفیس من 2007 است وتعدادی حاشیه از همین سایت دانلود کردم ولی متاسفانه نمیدانم که باید چکار کنم که در ردیف حاشیه های ورد قرار بگیرد.سوال دوم :گنجور رومیزی را دانلود کردم که پسوند فایل گنجور کام میباشد.و نمیدانم چطور باید نصب کنم درتوضیحات گفته بود باید نت فریم ورک نصب باشه.که این مورد هم نصب است ولی برای بازکردن،برنامه میخواد.جستجو ازطریق نت هم را انتخاب کردم ونرم افزار هایی را هم که مایکروسافت پیشنهاد داده ولی همچنان باز نمیکند.بسیار ممنون خواهم شد که مرا راهنمایی بفرمایید.

miss.sweet90

عضو جدید
salam dostaye golam :gol:

man ye
internet security kharidam , bad az in ke nasab mikonam va mikham be internet vasl sham , firewall error mide ke man majboram off konam firewall o bad be net vast sham .
khob man internet security bekhatere firewallesh kharidam :-s
fekr mikonid bayad chi kar konam ??!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

man ye
internet security kharidam , bad az in ke nasab mikonam va mikham be internet vasl sham , firewall error mide ke man majboram off konam firewall o bad be net vast sham .

سلام...
از هرجایی که خریدی برو و مشکلت رو بپرس...
باید برات حلش کنند....
با تشکر...

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز

man ye

شبکه رو بهش معرفی کن.........

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز

man ye

فایروالت چیه؟؟؟؟؟
وقتی کانکت میشی چه اروری میده؟؟؟؟؟(عکسشو بزار)

zahra.da

عضو جدید
سلام دوستان من جدیده یه id درست کردم که فقط 10 ثانیه on هستم بعدش خود ب خود off یشه و میزنه زمان اتصال شما به یاهو مسنجر کوتاه است نمیدونم مشکلش چیه

zahra.da

عضو جدید
سلام دوستان من جدیده یه id درست کردم که فقط 10 ثانیه on هستم بعدش خود ب خود off یشه و میزنه زمان اتصال شما به یاهو مسنجر کوتاه است نمیدونم مشکلش چیه ممنون میشم کمک کنید

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی اطلاعاتی درباره solarwinds 10 orient داره بذاره.............

البته در حد حرفه ای میخوام
اطلاعات اولیه شو میدونم.....

relife

عضو جدید
سلام.
آنتی ویروس آویرا روی سیستمم نصب هستش.کلی هم ویروس قرنطینه کرده حدود30تا.اون فایلهایی که توش ویروس بوده رو اگه پاک کنم میشه از تو قرنطینه درشون بیارم؟اگه میشه چه طوری باید این کار رو بکنم؟
میتونم آنتی رو پاک کنم یه آنتی دیگه مثلbitfenderیاsymantecنصب کنم؟تو یه سایت خوندم سازگاری این دو تا با ویندوز7بیشتره.اگه آویرا رو پاک کنم سیستم با وجود ویروسها قاطی نمیکنه تا من یه آنتی دیگه نصب کنم؟
تو این تایپیک میشه سوالات مربوط به ویروسها و روش از بین بردنشون رو هم پرسید یا تایپیکش جداست؟اگه جداست آدرس بدید لطفا!

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پاکشون کنی که فایلهاتم پاک میشن........

اگر هم آنتی رو پاک کنی مشکلی به هم نمیزنی.

این تاپیک هم برا ارائه همین موضوعات هست.......

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
مشکل من اینه که میخوام یه فایل رو جابه جا کنم اما پیغام خطای زیر ظاهر میشه.
چه کنم؟
ممنون
(درضمن ویندوزم 7 است.)

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود
مشکل من اینه که میخوام یه فایل رو جابه جا کنم اما پیغام خطای زیر ظاهر میشه.
چه کنم؟
ممنون
(درضمن ویندوزم 7 است.)
با سلام،
به احتمال زیاد File system مقصد FAT32 اه که فایل های بیش از 4 گیگابایت رو قبول نمی کنه! می تونید فایل تون رو به قطعات کوچک تر تبدیل کنید و یا File System مقصد رو عوض کنید!

relife

عضو جدید
اگه پاکشون کنی که فایلهاتم پاک میشن........

اگر هم آنتی رو پاک کنی مشکلی به هم نمیزنی.

این تاپیک هم برا ارائه همین موضوعات هست.......
[FONT=&quot]سلام[/FONT].
[FONT=&quot]ممنون از پاسختون[/FONT].
[FONT=&quot]من فایلها رو پاک کردم،به دردم نمیخورد دیگه[/FONT].
[FONT=&quot]راستش من گفتم که آنتی آویرا دارم میخوام عوضش کنم[/FONT]symantec[FONT=&quot]یا[/FONT]bitfender[FONT=&quot]بذارمونظرتون راجع به این آنتی ها چیه؟ویندوزم7هستش[/FONT].
[FONT=&quot]ویروسهایی که توی[/FONT]system32[FONT=&quot]هستن اصلا از بین نمیرن؟[/FONT]
[FONT=&quot]این رو آویرا قرنطینه کرده،چیه این؟[/FONT]HEUR/crypted suspicious code[FONT=&quot]که توی[/FONT] system32/ND5202.OCX[FONT=&quot]هستش[/FONT].
TR/DROPPER.GEN TROJAN[FONT=&quot]و[/FONT]TR/crypt.ZPACK.GEN TROJAN[FONT=&quot]توی[/FONT] USER/APPLICATION DATA/LOCAL[FONT=&quot]هست[/FONT].
win32/satility.Y window virus[FONT=&quot]و یه چیزی هم نوشته توی گرفته به عنوان ویروس که نوشته[/FONT]contain a recognition pattern of the (harmful) BDS/Backdoor.GEN back-door program
[FONT=&quot]یه چند تا[/FONT] spy[FONT=&quot]هم داشت که کلا فایلهاشو پاک کردم[/FONT].
[FONT=&quot]حالا من باید چیکا رکنم کلا سیستم پاکسازی شه؟احتیاج به عوض کردن ویندوز هست؟[/FONT]​

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام[/FONT].
[FONT=&quot]ممنون از پاسختون[/FONT].
[FONT=&quot]من فایلها رو پاک کردم،به دردم نمیخورد دیگه[/FONT].
[FONT=&quot]راستش من گفتم که آنتی آویرا دارم میخوام عوضش کنم[/FONT]symantec[FONT=&quot]یا[/FONT]bitfender[FONT=&quot]بذارمونظرتون راجع به این آنتی ها چیه؟ویندوزم7هستش[/FONT].
[FONT=&quot]ویروسهایی که توی[/FONT]system32[FONT=&quot]هستن اصلا از بین نمیرن؟[/FONT]
[FONT=&quot]این رو آویرا قرنطینه کرده،چیه این؟[/FONT]HEUR/crypted suspicious code[FONT=&quot]که توی[/FONT] system32/ND5202.OCX[FONT=&quot]هستش[/FONT].
TR/DROPPER.GEN TROJAN[FONT=&quot]و[/FONT]TR/crypt.ZPACK.GEN TROJAN[FONT=&quot]توی[/FONT] USER/APPLICATION DATA/LOCAL[FONT=&quot]هست[/FONT].
win32/satility.Y window virus[FONT=&quot]و یه چیزی هم نوشته توی گرفته به عنوان ویروس که نوشته[/FONT]contain a recognition pattern of the (harmful) BDS/Backdoor.GEN back-door program
[FONT=&quot]یه چند تا[/FONT] spy[FONT=&quot]هم داشت که کلا فایلهاشو پاک کردم[/FONT].
[FONT=&quot]حالا من باید چیکا رکنم کلا سیستم پاکسازی شه؟احتیاج به عوض کردن ویندوز هست؟[/FONT]​
با سلام،
اگه امکان نصب آنتی ویروس جدید دارید یه آنتی ویروس خوب و کامل نصب کنید و بذارید تا به صورت Full Scan سیستم تون رو چک کنه! در این حالت معمولاً مشکل تون حل می شه!
می تونید از ابزارهایی مثل F-Secure Client Security، Bitdefender Total security، Trust port Total protection استفاده کنید! فراموش نکنید که قبل از استفاده اجازه بدید ابزار کاملاً آپدیت بشه!
اگه امکان نصب آنتی ویروس جدید وجود نداره قبل از نصب ویندوز می تونید از ابزارهایی که تو اون تاپیک معرفی کرده بودم و بهتون آدرس دادم و نرفتید(!) استفاده کنید!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
به احتمال زیاد File system مقصد FAT32 اه که فایل های بیش از 4 گیگابایت رو قبول نمی کنه! می تونید فایل تون رو به قطعات کوچک تر تبدیل کنید و یا File System مقصد رو عوض کنید!

با دورود
ممنون از راهنماییتون.
دو سوال دیگه:
1- چطور به قطعات کوچکتر تقسیم کنم؟
2-مقصد یک هارد اکسترنال و همونطور که فرمودید FAT32 می باشد که اطلاعات بسیاری روش دارم آیا میشه بدون از بین رفتن اون اطلاعات نوع سیتم فایلی رو عوض کرد؟

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
با دورود
ممنون از راهنماییتون.
دو سوال دیگه:
1- چطور به قطعات کوچکتر تقسیم کنم؟
2-مقصد یک هارد اکسترنال و همونطور که فرمودید FAT32 می باشد که اطلاعات بسیاری روش دارم آیا میشه بدون از بین رفتن اون اطلاعات نوع سیتم فایلی رو عوض کرد؟
1.میشه با برنامه های فشرده ساز اونو به قطعات کوچیک تر تبدیل کرد.......
2.روی درایو هارد کلیک راست کن بزن فرمت چند تا گزینه داره
تو گزینه های پایینی file system رو انتخاب کن ببین میتونی ارتقا بدی به ntfs اگه این خاصیت رو داره میتنی از طریق خط فرمان بدون از دست دادن اطلاعات اونو به ntfs تغییر بدی.......

mohammad6687

عضو جدید
مشکل با یاهو مسنجر

مشکل با یاهو مسنجر

با سلام
من به تازگی یاهو مسنجر رو روی سیستمم نصب کردم.و حالا برای چت کردن مشکل دارم به اینصورت که من هر چی تایپ میکنم بعد از زدن اینتر توی پنجره چت نشون داده نمیشه.همچنین وقتی طرف مقابل متنی رو میفرسته یک لحظه در گوشه سمت راست دسکتاپ میاد و میره ولی تو پنجره چت چیزی نشون داده نمیشه.فکر میکنید مشکلش کجاست؟:que:
ورژن مسنجر 11 هست با ورژن های 9 و 10 هم همین مشکل رو داشت.
با تشکر

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.میشه با برنامه های فشرده ساز اونو به قطعات کوچیک تر تبدیل کرد.......
2.روی درایو هارد کلیک راست کن بزن فرمت چند تا گزینه داره
تو گزینه های پایینی file system رو انتخاب کن ببین میتونی ارتقا بدی به ntfs اگه این خاصیت رو داره میتنی از طریق خط فرمان بدون از دست دادن اطلاعات اونو به ntfs تغییر بدی.......

ممنون از راهنماییت
خاصیت ارتقا به NTFS و exFATرو داره.منظورت از خط فرمان ، خط فرمان ویندوزه؟با چه دستوری؟آیا مطمئنی اطلاعات از دست نمی ره؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییت
خاصیت ارتقا به NTFS و exFATرو داره.منظورت از خط فرمان ، خط فرمان ویندوزه؟با چه دستوری؟آیا مطمئنی اطلاعات از دست نمی ره؟
با سلام،
مطمئن باشید که مشکلی پیش نمیاد و کاملاً امنه!
تو منوی Run تایپ کنید: cmd
حالا دستور زیر رو تایپ کنید:
کد:
CONVERT  X:  /fs:ntfs
که X درایویه که می خواید رو ش عملیات انجام بشه! بعد از اجرای دستور اگه پیغامی اومد تأیید کنید و اگر Volume label ازتون خواست، منظورش همون نامیه که برای درایو انتخاب می شه!

بالا